» »

panasonic plazma, šumniki v podnapisih

panasonic plazma, šumniki v podnapisih

proton ::

Pozdrav vsem!

Pred kratkim sem kupil plazmo Panasonic TX-P42S30E. Zaenkrat dela super, moti me edino, da mi ne prikazuje šumnikov v podnapisih, ko film predvajam z USBja. Podnapise zazna in predvaja normalno, le pri š in ž pusti prazen prostor - č pa predvaja normalno (ko nastavim jezik "latinica2" na plazmi)! Klical sem na podporo Panasonica in so rekli, naj jim pošljem en primer podnapisov, da bodo poslali naprej in morda zrihtali v prihodnosti itd. Rekli pa so tudi, da naj bi v osnovi šumniki delovali normalno! Potem je stvar v formatu, kakšnih nastavitvah - ima kdo idejo?

Hvala!

red_point ::

Hej,
sam imam TX-P46G15E, ampak imam podobno težavo. Pri predvajanju filmov preko mreže ravno tako ne delajo šumniki š in ž. Imam pa nastavljeno isto tabelo znakov kot ti -latinica 2-, ki sodeč po wikipediji podpira ta dva šumnika. Kje je težava v bistvu ne vem. Sam to težavo rešim tako, da s programom Subtitle Workshop z ukazom najdi in zamenjaj na hitro zamenjam ta dva šumnika za navadne črke brez strešic. Ni najboljša rešitev, dela pa. Če pa kdo najde kaj boljšega, na dan s predlogi.
LP

gendale ::

prej na računalniku zamenjaj ščž z scz
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

proton ::

hvala za odgovora!

Tudi to je ena varianta, ja. Ni pa idealna :) Lahko si tudi podnapise "zapekel" na film, ampak pri blue-rey-ju to traja nekaj ur in se ne izplača. Zanimivo mi je to, da so rekli, da bi v osnovi moralo to delat! Se je kdo igral s kakšnimi formati?

makomako ::

tule si preberi zadnji post na strani, pa še 2 strani naprej pa 2 nazaj pa ti bojo delali čžš-ji

http://www.hdtelevizija.com/forum/viewt...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: makomako ()

proton ::

Dela z MKV tools! Hvala!! 8-)8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Usb port na lcd tv lg (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
392103268 (43712) kitka77
»

nakup LED LCD televizorja

Oddelek: Zvok in slika
235830 (5264) HDvideo
»

WD TV.. kdo ima? (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Zvok in slika
1551150899 (33468) king67
»

[DivXviD] Evertone predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
3814079 (5391) Jedi Master Yoda
»

[divXvid] Rimax predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
24123819 (12235) piki64

Več podobnih tem