» »

Težave z novim monitorjem Samsung S24A350H LCD-LED

Težave z novim monitorjem Samsung S24A350H LCD-LED

Hobit2 ::

Pozdravljeni! Včeraj sem nabavil nov monitor Samsung S24A350H in ga danes priklopil. Po nekaj minutah uporabe sem opazil za mene zelo moteč črn zgornji rob, ki se na desni strani popolnoma izniči. Drugače povedano vsa slika je rotirana v levo za cca. 2mm, kot je razvidno na dodani sliki. Naj dodam, da sem namestil vse potrebne gonilnike, ki so bili dodani na CD-ju, delam pa na Windows 7. Prosim za pomoč, saj ne vem, če je edina rešitev monitor vrniti oz. zamenjati ali se da ta 2mm kje kako nastaviti oz. izničiti. Naj povem še to, da z raztegom slike tega ni šlo odpraviti saj je tisti rob bil vedno (temno) črn kot, da bi bila resolucija zgrešena za nekaj mm.

 Slika1

Slika1



 Slika2

Slika2



Lepo prosim za pomoč in lep pozdrav!

Duhec ::

Če nima tipke Auto adjust potem poglej v menu, če je ta ukaz tam in ga izvedi.

Hobit2 ::

Ima tipko Auto. Sem tudi to že poskusil ampak ga ne raztegne v določenih robovih. Kot, da mu manjka 2mm rotacije v desno (levi kot pri zgornji stranici in desni kot pri spodnji stranici).

gorenjc ::

Na kakšen način je priklopljen monitor?Na koliko je nastavljena resolucija? Model grafične?

amigo_no1 ::

Verjetno ga ima na VGA.

Duhec ::

Kot vidim v navodilih je mogoče določene nastavitve izvajati samo, če je monitor priklopljen na analogni VGA konektor in ne na dvi.
Poizkusi na VGA priklop.

gorenjc ::

Glede na tole bi bil lahko problem v nastavitvah grafične glede nastavitev scaling-a (scaling options).Naj se preveri v nastavitvah grafične, kako je s tem in na kakšno vrednost je nastavljeno.

Hobit2 ::

Fantje hvala za ponujeno pomoč. Sem nesel monitor nazaj in je bil sam ekran tako čudno vgrajen v okvir.

Hvala še 1x in lepo pozdravljeni!
Aleksander


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963566333 (5662) anjica
»

pomoč pri povezavi monitorja z računalnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
373447 (3059) Vice
»

ločljivost zaslona

Oddelek: Pomoč in nasveti
5808 (706) Opkow
»

Kateri 26'' LCD kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
22126259 (10590) nejko8
»

Ni slike preko DVI izhoda

Oddelek: Pomoč in nasveti
51334 (1215) Smorny

Več podobnih tem