» »

Samsung Galaxy Tab 10.1 -ali- Apple Ipad 2 ?

Samsung Galaxy Tab 10.1 -ali- Apple Ipad 2 ?

Hobit2 ::

Pozdravljeni. Zanima me kaj je bolje kupiti Samsung Galaxy Tab 10.1 ali Apple ipad 2?

Pri Samsungu vidim prednosti kot so:
-Nekoliko večji ekran
-Hitrejši bluetooth
-Slovenski meni
-Lažji dostop do aplikacij na marketu


Pri Applu:
-LED zaslon

Zanima pa me, ker se odločam med tema dvema in mi vsaka informacija zelo koristi.

P.s.: Kupim katerega od teh dveh tudi rabljenega, ki je odlično ohranjen (brez praske), je še v garanciji in predvsem ni bil namočen.
Moj mail: alex.weingerl@gmail.com
  • spremenilo: Hobit2 ()

Nikonja ::

prosim te preberi 4569 postov na to temo ali pejd v big bang in vzemi oba v roke na 20min in se odloči.
Oba sta dobra in pika, enima je všeč dizajn in funkcionalnost ipada, drugima odprtost androida.

kaj je tebi bolj pomebno samo ti veš, in karkoli kupiš od ta dva se ne boš zaj.

Yohan del Sud ::

Pa povej točno zakaj bi ti to rabil.

Od splošnih stvari bi dal en plus applu še glede na zanesljivost in izbire aplikacij. Če že ne nujno cene.
www.strancar.com

Hobit2 ::

Potreboval bi ga za brskanje po spletu, branje raznoraznih datotek (pdf. in podobne), gledanje filmov, dostop do e-maila,... (pravzaprav ne vem kaj vse se sploh da počet s tem, ker še tablice nisem imel).

Omenjena je bila fukcionalnost Appla (kaj je boljšega oz. zakaj si je prislužil lasnost boljše funkcionalnosti?)

trnvpeti ::

Nic od tega ne kupi.
Trenutno je taka situacija, da se samo caka ipad3 in nove android tablice. Pocakaj mesec dva.

Nikonja ::

mogoče sam se mal narobe izrazil, funkcionalna sta oba in z obema boš brez problema delal vse kaj si naštel plus vse ostalo kaj boš z časom zvedel.
Ipad se itak kot iphone v večini slučajev kupuje ker je to cool in ker je to in in ker je to Apple.

@trnvpeti ja baje 2015 pride ipad 6 in še boljše android tablice..... če boš čakal ih nikoli ne boš kupil....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nikonja ()

trnvpeti ::

Sedaj se lomi scena.
Resolucija, dual vs quad, android v zamahu
Pa se winsi rpihajajo.

Dokler ne bo predstavljen ipad3(2s) se ne splaca kupovat.

Hobit2 ::

Se strinjam Z Nikonjo in trnomvpeti. Čakanje pri tehniki in elektroniki je res brezpredmetna zaradi vsakomesečnega oz. vsakotedenskega oz. vsakodnevnega (če bo šlo tako naprej bomo čez nekaj časa pisali vsakournega :) )napredka. Se pa v drugem delu strinjam s tem, da bo po novem letu oz. v prvi polovici naslednjega leta "Veliki bum" zaradi stvari kot so Windows 8, Android Ice cream sandwich in še "četvorčki" so na pohodu.

Mislim, da boš res počakal saj glede tega ne gori, glede na to, da ga bom uporabljal predvsem za nepomembne stvari, ki sem jih naštel zgoraj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iPad 4?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5912218 (9317) rawlit
»

iPad 2 ali Transformer (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6317509 (14401) Mavrik
»

Kupil bi tablico a sem v dvomih? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6821301 (19850) Keyser Soze
»

Apple je po pričakovanjih predstavil iPad 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
19253978 (46220) malix
»

ipad ali iphone?

Oddelek: Pomoč in nasveti
224622 (4034) kuglvinkl

Več podobnih tem