» »

XBox 360 Slim US - bo odklenjena igrala vse formate ali ne?

XBox 360 Slim US - bo odklenjena igrala vse formate ali ne?

GaS ::

Zdravo,

mi lahko kdo odgovori na povsem simple vprašanje; kupujem Xbox 360 Slim, US verzijo, torej NTSC.
Po defaultu zadeva ne bo špilala PAL iger, je tako? Če je igra region free, potem naj bi delala na tudi na tej NTSC verziji?
Če hacknem pogon z novim FWjem (iXtreme?), bodo špili delali, ne glede na format? Je to enako kot pri odklenjenih DVD playerjih, ali bo še vedno onemogočeno igranje PAL špilov? Če so problemi, oz. če odklenjen pogon še vedno omejuje glede na regijo špila, potem zadeve ne kupim.

rdecaluc ::

Če je konzola US, boš lahko špilal samo NTSC, ter RF navkljub odklepu. Razen z JTAGom lahko vse BP.
Est modus in rebus. ,typos

GaS ::

Hvala za potrditev!

c3p0 ::

Drži, a mnogo iger je region free...

Leon96 ::

jaz mam slima in se sprašujem če je odklep varen ker veliko ljudi pravi, da ko pridejo posodobitve (updates) se preverja originalnost in licence in ti zaklene račun na LIVE, valda pa bi rad igral MP :S
!!!!!IT freakkkk :D!!!!!

St235 ::

MP in oklep je NO-GO. Verjetnost da te dobijo se z igranjem MP verzij drasticno poveca, ker avtenticnost konzole preverjajo tudi igre same (prvensteveno zaradi goljufanja).

Leon96 ::

mah itak nisem imel namena odklepat ki je bz, pa plus tega sem od zdj naprej 100% pc gamer :S...konzole so za americane, ki nimajo kaj za delat razen za g33kat mw2 in black ops everyday

jaz samo cod4, LoL in cod6 obcasno ce se mi da, drgace samo cod4, ware pa take fore :S
!!!!!IT freakkkk :D!!!!!

chuck ::

Z ameriškim Xboxom boš imel samo težave. Kot prvo boš rabil EU napajalnik ali pa transformator. Skor noben špil, ki ga boš kupil pri nas ali v UK ti ne bo delal.

5er--> ::

Glede na to sliko:
 xbox360 power supply

xbox360 power supply


bo rabil samo pretvornik, da bo kabel za elektriko pasal v našo vtičnico.

Wisor ::

Soliden pretvornik te pa stane tok kot rablen Xbox :D

5er--> ::

Vse kar bi moral narediti je, da namesto tega kabla:
 US kabel

US kabel


Uporabi tega:
 Euro kabel

Euro kabel


In teh euro kablov se že meni doma valja ene 5 preveč...

St235 ::

da o tem da na ebayu stanje 0,99$ ne govorimo.

To je čist običen napajalni kabel, ki se uporablja za računalnike/monitorje in jih je malo morje na voljo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PS3 vs. Xbox 360 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Konzole
478264572 (10810) Larisabrownb
»

PS3 vs. XBOX 360 (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Konzole
110993331 (40074) XsenO

Vse o Xbox 360 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Konzole
1943116650 (58160) Mavrik
»

Playstation 2?

Oddelek: Konzole
453728 (3190) Johansen
»

Kaj pravte na Nintendo Wii? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
29425771 (18115) Raziel

Več podobnih tem