» »

PS3 vs. XBOX 360

PS3 vs. XBOX 360

««
23 / 23
»
»»

GeForce ::

Kje v Sloveniji je trenutno najceneje kupiti PS3?

SG_101 ::

prejšnji teden je bilo to v intersparu, če si dal tisti bon oz. kupon zraven, katere smo prejeli najbrž vsi na dom. 320gb+igra te je prišlo 239€. če pa še imajo to akcijo pa ne vem.

EDIT: ne očitno akcije ni več (ni več objavljena na njihovi strani)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SG_101 ()

GeForce ::

SG Hvala vseeno :) Še kakšen predlog? Zaenkrat na mimovrste 299,90€ z dvema kontrolerjema.

chuck ::

SG_101 ::

mogoče počakaš, da bosta imela mercator ali spar tiste kupončke za 20% oz 25% popusta na izbran izdelek. Vsake toliko časa se jih najde v raznoraznih časopisih (žurnal, delo). sam sem tako v sparu kupil kontroler...

GeForce ::

Nazadnje ko sem videl kuponček za -20% v Mečkatorju, ki je bil priložen Novicam, je pisalo da ne velja v Mečkator tehniki.

SG_101 ::

res je, vendar veliko tehnične robe dobiš v malo večjem merkator hipermarketu. med njimi tudi ps3, zato lahko ta kupon bp uveljaviš. vsaj tako je rekel njihov prodajalec.

drugače pa sem sam raje ps3 kupil v trgovini, kjer sem lahko dokupil podaljšano garancijo (bb).

GeForce ::

Aha, havala za informacijo. No potem bom pa malo bolj pogledal če kje najdem kakšen kuponček. Tudi sam razmišljam o nakupu v BB predvsem zaradi "Se zgodi" garancije. No bomo še videli.

bdoxx ::

mogoče se komu svita kdaj bo xbox live možen tudi v SLO ?

XsenO ::

Ko bodo polovili vse zmaje, ki tavajo po naši deželi.

Bolj resen odgovor nekje med jutri in nikoli. Najvišja možnost tega dogodka bo pomojem ob splovitvi naslednje generacije.
1 + 1 = 1
««
23 / 23
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PS3 al Nagradnja PC-ja al Xbox (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9514439 (10958) PARTyZAN
»

kaj menite o novem playstationu 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
838577 (4782) blaz87
»

Nakup konzole (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
504967 (3481) marcel282
»

Wii daleč spredaj, Xbox povozil PS3

Oddelek: Novice / Konzole
428570 (3341) RuskiSnajper
»

PS3 vs. XBox 360 [grafika, strojna oprema]

Oddelek: Konzole
456264 (5432) Berserker

Več podobnih tem