» »

Garancija

Garancija

lulipopko ::

Mene zanima kolk je treba kej čakat na računalnik če se ti pokvar pa ga neseš na servis(pod garancijo)
js sm svojga nesu u hofra k sm ga tm tud kupu pa zdej čakam nanga ža 2, 5 tedna
  • polepsal: bluefish ()

Goldee ::

Odvisno od odzivnosti trgovine, resnosti okvare, "redkosti" komponent... itd.
Po zakonu ti ga morajo popraviti v max 40-ih dneh, kolikor jaz vem.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

mr1two ::

45 mislim da je prava številka. Včasih se res potrudijo in rešijo zadevo hitro. Včasih je pa problem, ker vidim kakšne ljudi, ki ne delajo tako dobro kot bi lahko sicer(saj lahko počaka še kak dan ipd)...

St235 ::

Max je 45 dni, potem ti morajo dat novega. Kolk časa pa dejansko rabijo je pa odisno od okvare, kje je servis in podobno. Pri hoferju včasih malce dlje traja, ker gre prodajajo znamke, ki dostikrat nimajo servisa pri nas.

Shark-357 ::

Hofer nima servisa v SLO (v tem primeru je PC poslan v Nemčijo ali Avstrijo na servis)

fosil ::

A ni Anni nekaj popravljal za njih?
Tako je!

St235 ::

Odvisno za kater artikel gre, saj hofer ne dela računalnikov ampak prodaja določeno znamko. Če imamo za njih servis v Slo potem pošljejo tja, če ne gre v tujino.

lulipopko ::

tolk da veste ka se mi je naredl sam ne se smejat
zlomu sm gumb za uklop :(
ko pa je plastično vse :)

Shark-357 ::

Anni je samo hotline oz. posrednik (Pc se pošlje v tujino in se ne popravlja v SLO).

shinko ::

Pozdravljeni,

da ne odpiram nove teme, bom vprašal kar tukaj... imam AV reciver Pioneer, včeraj je nehal delat izhod za center zvočnik. Finta je v tem, da sem zaradi iste napaka že uvlejavljal garancijo pred kakega pol leta. Takrat so zadevo popravili, vendar se je sedaj isti problem spet pojavil. Reciver je bil kupljen v Big Bangu in še ima garancijo. Zanima me kakšne opcije imam sedaj...lahko uvljelavljam stvarno napako/ zahtevam kupnino/ zamenajam reciver za drugega istega cenovnega ranga/...?

LP!

Goldee ::

Če garancija še velja, potem nesi nazaj in naj popravijo še enkrat.
IMO artikla ne moreš vrnit/zamenjat za drugega, ker je že potekel 40-dnevni rok, v katerem lahko artikel vrneš in zahtevaš denar nazaj.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

darkolord ::

40-dnevni rok, v katerem lahko artikel vrneš in zahtevaš denar nazaj.
Kakšen 40-dnevni rok?

shinko ::

Torej mi ostane samo, da ga dam spet v garancijo in sem spet en mesec brez? Ni nobene druge varjante glede na to da je že drugič ista napaka?

TOP ::

Ne

Goldee ::

darkolord je izjavil:

40-dnevni rok, v katerem lahko artikel vrneš in zahtevaš denar nazaj.
Kakšen 40-dnevni rok?

Ups, mislil sem 8 dni. Ko artikel kupiš in z njim nisi zadovoljen, oz. ti ne ustreza, ga lahko prineseš nazaj in dobiš povrnjeno kupnino. (če prineseš original nepoškodovano embalažo in račun).
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

logout ::

@Goldee : Če smo natančni, ni 8 dni, velja samo za prodajo na daljavo, embalaža nima nobene veze.

L.p., Kloko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zavrnjena garancija v Big Bangu (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7615752 (12510) St235
»

45 dnevni garancijski rok, ista napaka

Oddelek: Pomoč in nasveti
486903 (5446) Seljak
»

Garancija - 45 dni čakanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8813742 (12156) k4vz0024
»

Rok garancije (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6012826 (9944) solatko
»

Kanadski goljufi zamenjevali iPade z modelirno maso

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
3610355 (7151) Furbo

Več podobnih tem