» »

Katarina, a sem lahko tvoj prijatelj?

Katarina, a sem lahko tvoj prijatelj?

««
3 / 13
»»

LordTado ::

Ona je samo roka senice in zgleda da ga ljubi, da gre v taki posel brez premisleka:)
Vse za bogatega dragega a ne:)

Senici pa v bistvu grejo te interpelacije in odtujenost vlade od realnih problemov na roko,saj tako lehko plete mreže

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

Pšenični ::

"telebanc temu se reče čistokrvna živina:)
take bi bilo potrebno strpat na goli otok in tam delat za nič evrov,nič rizika:) kresalka pa bi jih mogla tepst

To je res bolano ja služi pri najemnini pol pa je še bajta njegova:) in jo prota ali dalje služi z najemnino "

Dobrodošel v družbi "nevošljivcev". Če rečeš "cesar je nag" si namreč po mnenju nekaterih na tem forumu z akademsko izobrazbo "Nevoščljiv". Opravičujem se še za slovnične napake, verjetno jih delam zato, ker sem nevošljivo novoščljiv.

Zgodovina sprememb…

LordTado ::

Se pravi je tisti ki Kresalovi privošči položaj in tako početje naprej voščljiv? :))

ni pa mi tudi jasno kako je možno vdzržnost pri poslancih če pa jih volimo zato da so za ali proti.
Vzdžen bi lahko bil vsak doma na fotelju...
Te glasove vzdržnosti bi morali odšteti od celote, če je 5 vzdržanih je tako 85 poslancev recimo in od tega polovica,večina...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

Pšenični ::

"Se pravi je tisti ki Kresalovi privošči položaj in tako početje naprej voščljiv?"

Morda bi bil pravi izraz za takega, privoščljivo voščljiv. Heh,he...

LordTado ::

Ali pa mogoče nevoščljivo voščljiv:)

luli ::

Sicer ne sodi v to temo, vendar mi bo mogoče vseeno kdo uspel odgovoriti!

Jasno mi je, da je kot član komisije Černač vedel o lokaciji teh "naprav", ni pa mi jasno kateri zakon določa, da je o lokaciji obveščen tudi notranji minister.

Za odgovor samo častin slava.

Dopisano : Zgleda, da je včeraj tudi prvi pendrek države praznoval Katarinino vnebovzetje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: luli ()

LordTado ::

Černač je rekel elektronske naprave kar je širok pojem:)
Tudi računalniki spadajo sem in ternet,multimedija...

Kresalka je rekla tisto besedo ki bo jo stala nasledno interpelacijo...

BlaY0 ::

Dejmo fantje, zdej pa resno! Ustanovimo firmo (ST Aliansa d.o.o.) in oddajamo MNZ-ju ene 50 avtomobilov, ki jih prej dobimo na lizing pri Hypotu. A pozna kdo kakega "policaja", ki bi z nami podpisal ta transparentni posel:D

Pšenični ::

http://www.revija-reporter.si/index.php...

Pa je res neki mutla. Pravijo, da "je izdala državno" skrivnost. Menda. Sicer še dobro da interpelacija ni uspela. Tako bi se do volitev levaki še lahko izvlekli. Tko pa bo zadost, da omenjeno princesko vsake toliko malo postavijo v kader in folku bo skoču pritisk. V bistvu morajo desničarji vsake toliko pobezat v žerjavico, da ogenj ne ugasne. Levaki so tojk glupi da se bojo zadrgnili sami-ironija je tud v tem, da jim bo pomagal tud Zmago. Namesto, da bi Pahor zjebal LDS, resda reskiral kriero, morda bi ga poskusili politično uničit, vendar bi imel možnost, da politično preživi. Tako se vse bolj zapleta v svojo nenačelnost in folk je že dobil občutek, da je obul prevelike čevlje. Tako ga čaka žalosten politični konec. Kljub temu, da se je danes zanj postavil celo Milan K.

luli ::

A pozna kdo kakega "policaja", ki bi z nami podpisal ta transparentni posel


Nobenega, ki bi bil pismen.

BlaY0 ::

Taki so najbolj dobrodošli pri podpisovanju! Bolj je tup boj zate:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

LordTado ::

Saj si lahk sam nardiš tri x-e :)

A ve mogoče kdo če je ponaredba podpisa nepismenega (xxx) kazniva ? :))

lp , xxx :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

WarpedGone ::

Zvonko Černač:
V tej stavbi ne bo samo Nacionalni preiskovalni urad. V tej stavbi, v privatni stavbi bodo, mislim, da so sedaj že, ker se je to takrat dogajalo, ko smo bili tam s komisijo, inštalirani najsodobnejši elektronski sistemi.


Katarina Kresal:
Razkril je, kje se nahaja nadzorni center.


Kdo je razkril več?
Zbogom in hvala za vse ribe

BlaY0 ::

Zvone jo je razdeviču:))

LordTado ::

Kresalka,ker je rekla nahaja nadzorni center,kar iz černača ne moreš sklepat,ker je najsodobnejši elektronski sistem lahko dober računalnik ali video nadzor same stavbe recimo...Černač ima tukaj veliko adutov kresalka pa se je zabila...

Pšenični ::

http://www.rtvslo.si/slovenija/bo-polit...

Eni kljub vsemu še vedno šlogajo kakšna bo njena političa prihodnost.

"Kresalka,ker je rekla nahaja nadzorni center,kar iz černača ne moreš sklepat,ker je najsodobnejši elektronski sistem lahko dober računalnik ali video nadzor same stavbe recimo...Černač ima tukaj veliko adutov kresalka pa se je zabila..."

Zabila se je že pri višini Triglava , če se ne motim....

WarpedGone ::

Ma kje, saj vsi vemo da je "najsodobnejši elektronski sistem" lahko samo nadzorni center. Vsak malček razume da je to čist isto...

Tvoja nova HD5870 nikakor ni najsodobnejši elektronski sistem, še manj pa kak nov 6jedrnik pod mizo.

(with 2kg of sacrasm)
Zbogom in hvala za vse ribe

poweroff ::

luli je izjavil:

Na katero stran boste stopili?

Jaz na nobeno, ker se mi za to politiko in to državo gladko je*e. And you can qoute me on this.

Nismo vsi bolano obsedeni s politiko.

Naj zadeve preiščejo, če obstajajo kakšni sumi. Če se bo pa vložila kazenska ovadba naj pa odstopi, tako kot je odstopil Erjavec (čeprav je desnica takrat vpila - in luli zraven - da to pa že ni razlog za odstop, da šele pravnomočna obsodba je razlog).

Je pa zanimivo kako so Izbrisani kar naenkrat potihnili...

Je pa tako. Vestne policije se vsi bojijo. Tako Janez, kot Grega. Če veste kaj hočem reči.
sudo poweroff

Brane2 ::

lexios je izjavil:


Pri hitrosti 150 km/h in več se ti umikajo že tisti na prehitevalnem pasu in večkrat prilagajaš način vožnje, tega človek res nikakor ne opazi! CCC


1. Ne tupi. 200km/h na avtocesti ni rutina, ni pa nikakršna redkost. Sem že žvižgal kdaj po AC s podobnimi hitrostmi, pa nimam A8 alkajježe. Ja, prekršek. Ampak da bi te nogirali, ker je TVOJ VOZNIK vozil prehitro ? Saj štekam, da tega voznik verjetno ni počel sam ampak da mu je bilo tako ukazano, a vseeno...

2. Kdo se ti umika, ko s "službenim helikopterjem" prideš na dom pobrat svojo pi*ko ?

Res, vse kar je prav, samo postavite stvari v pravo perspektivo...
On the journey of life, I chose the psycho path.

LordTado ::

Ja ampak černaš se lahko brani z kontekstom in tem pojmom ker se ni opredelil,kresalka pa ne.
Najsodobnejši el. sistem je lahko video nadzor ali komunikacija med uslužbenci "ne pa" prisluškovanje...
Insinuacije in polaganje besed na jezik in misli v glavo nizo oz so težko dokazljive in kaznive ker druga oseba nasede in se izda...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

Wox ::

Naši vrli poslanci znajo naredit show, ki mu poptevejevski licenčni showi ne sežejo do kolen. Recimo gospod poslanec Franko Juri pred glasovanjem o zakonu o igrah na srečo utemeljuje svoj glas tako, da pravi da zakon ni dober, a vendar glasuje za zakon. Pri interpelaciji gospe Kresalove utemelji svoj glas tako, da pravi da gospa ni odgovorila na ključno vprašanje glede najema stavbe, a vendar glasuje proti interpelaciji. Smeha polna hiša. Pa oni Gjerek o materinskih sposobnostih dotične gospe 8-O. Da ne govorim o skorajda celotni ekipi opozicije, ki ne ve izustit niti enega povezanega stavka.:))

Pšenični ::

http://www.zurnal24.si/slovenija/npu-kr...

Tukaj je prva anketa, ki jasno kaže, da volilci "niso več njen prijatelj".

"Je pa tako. Vestne policije se vsi bojijo. Tako Janez, kot Grega. Če veste kaj hočem reči."

In kje si ti videl vestno policijo, pri nas? Mogoče v aferi Baričevič? Aja, od takrat naprej.....

http://www.finance.si/277701/Anderli%E8...

Seveda so še drugače misleči, ki pa imajo za to en "vzrok". Mogoče sedlo v parlamentu?

Zgodovina sprememb…

Zorro ::

BlaY0 je izjavil:

Dejmo fantje, zdej pa resno! Ustanovimo firmo (ST Aliansa d.o.o.) in oddajamo MNZ-ju ene 50 avtomobilov, ki jih prej dobimo na lizing pri Hypotu. A pozna kdo kakega "policaja", ki bi z nami podpisal ta transparentni posel:D


So te že prehiteli, malo si zapoznel s to idejo.

Terence VW tuareg je policija najela, ker se jim stari terenci kvarijo. Pa novica je datirana na 10.1.2008.

Okapi ::

Pa novica je datirana na 10.1.2008.
Telbanc in luli bosta pa povedala, kdo je bil takrat policijski minister.

O.

LordTado ::

Meso.
Velik črni tič v moji piški.
Pomigal si z črvom in zgrabila sem vabo,
ujel si ribo takšna je pač usoda.
Aristokracija je bleda in šibka.
Ne morete me ubiti.
Meso.

To bi lahko Kresalka citirala Černjaču:)
njegov črv pa je beseda najsodobnejši el. sistem.

:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

Keyser Soze ::

WarpedGone je izjavil:

Keyser Soze prvič:
Takšnele osebne diskreditacije mi gredo pa že kar malo na ku***.


Keyser Soze drugič, 5 sekund kasneje:
A si se ti sploh že kdaj peljal s čim boljšim kot z Renaultom 4? Verjetno VW Golf. Potem se pa že neha. Ane?


Čudovit avtogol. Za na youtube...

Edit: Da (ti) pojasnim, ker očitno ne gre: Avtomobili, verjamem da tudi hude zverine, imajo okna skozi katere se vidi ven. In ni nobene potrebe da kišta ropota in se trese, da lahko oceniš lastno hitrost. No, dopuščam, da nekateri tega očitno niso sposobni.

Da še jaz tebi pojasnim, ker si pričakovano odreagiral. *In neupoštevanja oz. dvoma v tvoje izkušnje z vožnjo v avtomobilih višjega razreda(ali celo blindiranih vozilih) sam nikakor ne smatram za osebno diskreditacijo v takšnem pomenu, kot sem jo omenil v prvotnem postu oz, kot jo tebi podobna baža ljudi aplicira na druge. Bi pa to bilo to, če bi rekel, da si zaradi tega, ker ne veš kako se je peljati v takšnih avtmobilih, popolni moron na vseh področjih.*

Audi A8 je limuzina najvišjega razreda. Vožnja v njej pri kakšnih 200km/h zgleda precej podobo počasni vožnji z normalni (povprečnim slo.) družinskim vozilom.
Trditi, da oseba, ki sedi na zadnjem zicu nima pojma o pojmu ker ne loči med 130km/h in 170km/h zgolj z bežnim pogledom skozi okno, je kratkomalo dokaz, da tisti, ki to trdi nima pojma o tem, kako zadeva zgleda iz prve roke. Bi te zelo rad dal v tak avto in sprobal tvoje sposobnosti zaznavanja hitrosti na avtocesti.

Lahko nadalje smatram, da so vse tvoje trditve osnovane na prvi pogled enako trhlih temeljih?
OM, F, G!

WarpedGone ::

Pozdravi miška na marsu.
Zbogom in hvala za vse ribe

M-XXXX ::

Audi A8 je limuzina najvišjega razreda. Vožnja v njej pri kakšnih 200km/h zgleda precej podobo počasni vožnji z normalni (povprečnim slo.) družinskim vozilom.
Trditi, da oseba, ki sedi na zadnjem zicu nima pojma o pojmu ker ne loči med 130km/h in 170km/h zgolj z bežnim pogledom skozi okno, je kratkomalo dokaz, da tisti, ki to trdi nima pojma o tem, kako zadeva zgleda iz prve roke. Bi te zelo rad dal v tak avto in sprobal tvoje sposobnosti zaznavanja hitrosti na avtocesti.

Jaz trdim nasprotno. Iz pol minutnega ocenjevanja prometa ti zagotavljam, da se da ugotoviti, če se voziš ene 20-40 nad omejitvijo (da ne bo pomote, sem mnenja da 170 po avtocesti ni nič takega nad čemer bi se moralo razburjat).

Pšenični ::

"Trditi, da oseba, ki sedi na zadnjem zicu nima pojma o pojmu ker ne loči med 130km/h in 170km/h zgolj z bežnim pogledom skozi okno, je kratkomalo dokaz, da tisti, ki to trdi nima pojma o tem, kako zadeva zgleda iz prve roke. Bi te zelo rad dal v tak avto in sprobal tvoje sposobnosti zaznavanja hitrosti na avtocesti."

170km/h - S 170km/h se vozi mularia po cesti Vrhnika - Borovnica, ko jih prime,in ne Avdi po avtocesti. Tko da je potrebno najprej to razčistit. Menda ja ne verjamete po vsem tem, da je šel z Audijem v tretji prestavi po avtocesti. Vozil sem se že z podobnimi avti. Tko da vem kako to gre. Lahko rečem, da je v mercedesu to še najmanj očitno, mislim brzina.

WarpedGone ::

Konkretna hitrost sploh nima veze. Bistvo je, da je prehiteval vse po spisku, skakal iz pasa na pas in fural za ritjo.
1 + 1 da normalnemu slutiti, da bi blo dobr vsaj preverit kaj se dogaja, če stojiš za svojo lastno pridigo, kako da te skrbi prometna varnost. Če ti dol maha, ti pač dol maha. Say so.

In men od takrat naprej dol maha. Če me dobijo, plačam in enako hitro naprej. It's Okey.
Zbogom in hvala za vse ribe

Okapi ::

Če me dobijo, plačam in enako hitro naprej
In kaj ti je doslej branilo to početi?

O.

Pšenični ::

"Meso.
Velik črni tič v moji piški.
Pomigal si z črvom in zgrabila sem vabo,
ujel si ribo takšna je pač usoda.
Aristokracija je bleda in šibka.
Ne morete me ubiti.
Meso.

To bi lahko Kresalka citirala Černjaču:)
njegov črv pa je beseda najsodobnejši el. sistem."


OOO, lej tud pesnika mamo.

Keyser Soze ::

M-XXXX je izjavil:

Jaz trdim nasprotno. Iz pol minutnega ocenjevanja prometa ti zagotavljam, da se da ugotoviti, če se voziš ene 20-40 nad omejitvijo (da ne bo pomote, sem mnenja da 170 po avtocesti ni nič takega nad čemer bi se moralo razburjat).

Govoriva o ženski na zadnjem zicu. Ne o vozniku, ki je osredotočen na vožnjo.

In kot sem že velikorat izkusil, da sopotnica ni imela pojma, da se peljeva 160+, mi je tule popolnoma jasno oz. bolje rečeno verjetno, da se KK na zadnjem zicu ni sanjalo kako hitro pelje njen voznik. Zaradi tega ni nevedna na vseh področjih, kar pa je velikorat en od argumentov s katerim se utemeljuje njena (ne)sposobnost za vodenje MNZja.

WarpedGone je izjavil:

In men od takrat naprej dol maha. Če me dobijo, plačam in enako hitro naprej. It's Okey.

Glede na to, koliko pripomb imaš čez njeno delo me čudi, da ti je za zgled?
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

WarpedGone ::

In kaj ti je doslej branilo to početi?

Egotrip, da sem "zgleden" voznik in da to nekaj šteje.
Princeske in svetilniki sporočajo, da sm živel v zmoti. Izkušnje to potrjujejo.
Zbogom in hvala za vse ribe

Okapi ::

Če si mislil, da so politiki nezmotljivi in brezgrešni svetniki, potem si res živel v hudi zmoti. V še hujši zmoti pa živiš, če misliš, da je to kakšen izgovor ali opravičilo.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

WarpedGone ::

Kdo je že bil tisti, ki je moral it, ker je skočil v milnico?
Zbogom in hvala za vse ribe

Zorro ::

Varovane osebe se vedno vozi hitreje zaradi njihove varnosti. Iz varnostnega vidika je nedopustno, da se nekdo vozi vštric z vozilom varovane osebe. Če je kdo bil kdaj na kakšni proslavi, kjer so se pripeljali naši vrli politiki te vlade, prejšnje vlade ali pa še nazaj, je na oko lahko ocenil, da je bila njihova hitrost večja od hitrosti, ki je dovoljena v naselju, pa povrh so se vozili brez prižgane rdečo-modre luči. Ampak do sedaj se še ni nobenega ustavilo in kaznovalo, le sedaj ko menda imamo policijsko državo pod popolnim nadzorom LDS, se je to zgodilo ministrici iz njihovih vrst. Poleg tega ta voznik, ki je vozil Katarinco, ni vozil osebe takšnega ranga prvič ali drugič, temveč gre za voznika z bogato kilometražo. Zelencem se ne zaupa najpomembnejših oseb. Kakor je sedaj vozil je tudi vozil v preteklosti, torej tudi gospodo iz prejšnje vlade. A kot pravim, takrat v nepolicijski državi ni bilo junaka, ki bi jo ustavil. Pa nič ne govorim na pamet, ker je moj sosed en od takih, ki sedaj razvaža in je tudi razvažal prejšnjo elito in mi je povedal marsikaj. Ko imaš možnost kaj takega slišati, vidiš, da v dolini doni "isti, isti...".

Če gre varovana oseba kupovati recimo tangice v Milano ali N.Y., mora imeti spremljavo. Tako je urejeno v vsaki državi z neprimerno daljšo demokracijo od naše. Ni pa recimo normalno, da k svoji izbranki hodi varovana oseba večkrat z državnim helikopterjem in potem še njeno rodbino naokoli fura, da si na račun davkoplačevalcev z neba razgleduje lepote naše dežele. O tem bi znal veliko povedati marsikateri sokrajan te izbranke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zorro ()

Zorro ::

Pa nič ne govorim na pamet. Ona je mogoče slišala za en primer, jaz pa za več, druščina moja;).

Gregor P ::

Pa je bila ta govorica s helikopterjem kdaj uradno potrjena, ali gre le za urbani mit? Vem sicer da je bila tudi tu na slo-techu tema o tem.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

luli ::

Je pa tako. Vestne policije se vsi bojijo. Tako Janez, kot Grega. Če veste kaj hočem reči.


Tudi ulice se nekateri zelo bojijo. Tako Katarina kot Borut in Matej. Ta jim zna spodnesti dobro plačano službo za gobcanje izmišljotin. Boli k. take za državo, dokler oni lepo cuzajo naš denar; če veste kaj hočem reči.

BlaY0 ::

Zorro je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Dejmo fantje, zdej pa resno! Ustanovimo firmo (ST Aliansa d.o.o.) in oddajamo MNZ-ju ene 50 avtomobilov, ki jih prej dobimo na lizing pri Hypotu. A pozna kdo kakega "policaja", ki bi z nami podpisal ta transparentni posel:D


So te že prehiteli, malo si zapoznel s to idejo.

Terence VW tuareg je policija najela, ker se jim stari terenci kvarijo. Pa novica je datirana na 10.1.2008.
Ja ampak zdaj je druga opcija na oblasti. A ti misliš, če se je že one dalo nategnit, da se teh ne da več:P

Zorro ::

Gregor P je izjavil:

Pa je bila ta govorica s helikopterjem kdaj uradno potrjena, ali gre le za urbani mit? Vem sicer da je bila tudi tu na slo-techu tema o tem.


Urbani mit je za tiste, ki hočejo, da je urbani mit. Vsi pač imamo svoje znance in sami pri sebi vemo, komu lahko kaj verjamemo na besedi in komu ne, brez, da imamo našo gospodo ovekovečeno s sliko ali posnetkom na katerem drži roko v žaklju.

BlaY0 ::

luli je izjavil:

Je pa tako. Vestne policije se vsi bojijo. Tako Janez, kot Grega. Če veste kaj hočem reči.


Tudi ulice se nekateri zelo bojijo. Tako Katarina kot Borut in Matej. Ta jim zna spodnesti dobro plačano službo za gobcanje izmišljotin. Boli k. take za državo, dokler oni lepo cuzajo naš denar; če veste kaj hočem reči.
Mal pretiravaš. A ti resno misliš, da tem ljudem ni za blaginjo vseh Slovencev? Valda da jim je!!! Samo vsake tolk časa se kaj zarečejo, bleknejo kakšno tako in s tem dokažejo da so krvavi pod kožo in da so zmotljivi in da niso popolni. Opozicija je pa vedno tukaj zato, da inscinira take situacije, v katere se koalicija ujame. Tako je bilo prej, je zdaj in bo v nadalje.

Zorro ::

BlaY0 je izjavil:

Zorro je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Dejmo fantje, zdej pa resno! Ustanovimo firmo (ST Aliansa d.o.o.) in oddajamo MNZ-ju ene 50 avtomobilov, ki jih prej dobimo na lizing pri Hypotu. A pozna kdo kakega "policaja", ki bi z nami podpisal ta transparentni posel:D


So te že prehiteli, malo si zapoznel s to idejo.

Terence VW tuareg je policija najela, ker se jim stari terenci kvarijo. Pa novica je datirana na 10.1.2008.
Ja ampak zdaj je druga opcija na oblasti. A ti misliš, če se je že one dalo nategnit, da se teh ne da več:P


Počasi bodo tudi ti tuaregi za odpis, zato ti svetujem, da se dobro pripraviš za naslednjo turo.;)

BlaY0 ::

Na to ciljam:P

Zorro ::

BlaY0 je izjavil:

Na to ciljam:P


Samo pazi, da v vmesnem času ne postaneš po naključju prijatelj od kakega ministra. Recimo prek lepše polovice, ali prek kompanjonov, ki bodo s tabo šli v ta posel, ali prek njihovih boljših polovic, ker potem boš na tapeti. Slovenija je mali in si hitro v "mešalnem stroju". ;)

Brane2 ::

Lahko pa tudi začneš verigo. Daš leasing obstoječemu leasingodajalcu, ki leasa stvar policajem.

In potem pač vsake toliko podaljšate verigo, dokler je enkrat po nesreči ne zaključite s končnim kupcem ali še raje banko.

Dodati kondome po okusu... >:D
On the journey of life, I chose the psycho path.

Gregor P ::

Zorro je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Pa je bila ta govorica s helikopterjem kdaj uradno potrjena, ali gre le za urbani mit? Vem sicer da je bila tudi tu na slo-techu tema o tem.


Urbani mit je za tiste, ki hočejo, da je urbani mit. Vsi pač imamo svoje znance in sami pri sebi vemo, komu lahko kaj verjamemo na besedi in komu ne, brez, da imamo našo gospodo ovekovečeno s sliko ali posnetkom na katerem drži roko v žaklju.

Če te prav razumem, ti trdiš, da imaš znance, ki so bili dejansko priče temu, da je predsednik vlade naše države konkretno Janez Janša zlorabil svoj položaj, ko je uporabil helikopter v zasebne namene? To hočeš povedati?

Ker če jo to res in boš v svojem naslednjem odgovoru to potrdil, potem ima policija možnost, da zadevo tudi razišče na podlagi tvojih izjav in stopi v kontakt s tvojimi znanci, verjetno preko tebe.

Torej, a stojiš za svojimi besedami?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

BlaY0 ::

Zorro je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Na to ciljam:P


Samo pazi, da v vmesnem času ne postaneš po naključju prijatelj od kakega ministra. Recimo prek lepše polovice, ali prek kompanjonov, ki bodo s tabo šli v ta posel, ali prek njihovih boljših polovic, ker potem boš na tapeti. Slovenija je mali in si hitro v "mešalnem stroju". ;)
Za 80k EUR na leto bruto me prou mal briga, če sm v mešalcu par mescou. Sej več kot to, da si v mešalcu se pa še nikoli ni zgodilo in očitno se tudi nikoli ne bo.

Brane2 ::

V bistvu mogoče ne bi bila slaba ideja, da bi začeli novo, javno socialno omrežje piramidnega tipa.

Nekaj kot Amway, le da je edina dobrina posredništvo pri leasingu neke dobrine za državo.

"Najdi 4 prijatelje, ki bodo našli 4 znance, ki bodo..." in si "srebrni" dobavitelj wc papirja za ministrstvo za kmetijstvo recimo.
On the journey of life, I chose the psycho path.
««
3 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ogromno povečanje povpraševanja po najemnih stanovanjih (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22432505 (25759) poweroff

najemodajalci in njihove ideje (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29450373 (40755) KAVINSKY
»

Probanka in Factor banka v likvidacijo (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20251458 (35793) ZaphodBB
»

Črna lista podjetij (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
766499 (5094) BlueRunner

Več podobnih tem