» »

Kako jo povabim na pijačo :)

Kako jo povabim na pijačo :)

Temo vidijo: vsi
««
15 / 23
»»

bigbada ::

Kako je smešno, ko se neke ženske spravijo na geek forum in potem v nekaterih temah "pametujejo" :D

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BigWhale ()

Pithlit ::

bigbada je izjavil:

Kako je smešno, ko se neke ženske spravijo na geek forum in potem v nekaterih temah "pametujejo" :D

Uporabniško ime bigbada
Čas prve prijave 14.06.2009 13:16:05


Uporabniško ime Pithlit
Čas prve prijave 29.07.2002 20:29:45


Mal špinače bo treba še pojest, Popaj.

Po drugi strani pa... Deci se spravijo na geek forum spraševat kako 'babe pecat' pa sploh ni smešno?
Life is as complicated as we make it...

_IKE_ ::

Bigbada je resda provociral a dolžina prisotnosti na tem forumu še vedno ne pove popolnoma nič ....


Ja, kje drugje bo pa geek spraševal?

Na med over?

Tukaj je je vsaj med sebi podobnimi.....

Keyser Soze ::

_IKE_ je izjavil:

Na med over?

Ojej, vsak je na boljšem, če sprašuje karkoli tule, kot na med.over.net! :O

Mi je dečva pokazala par tem na tistem portalu, pa sem po hitrem postopku odšel v drugo sobo. Preveč estrogena za en bogi portal.
OM, F, G!

Pithlit ::

_IKE_ je izjavil:

Ja, kje drugje bo pa geek spraševal?

To je, seveda, res. Sam da se pa nad tem da ženske odgovarjajo zmrduje... pa ni ravno primerno.
Life is as complicated as we make it...

FlyingBee ::

kakor koli že bonton gor ali dol, sam ne žensk spraševat in poslušat glede nasvetov kako do druge ženske kaj šele do njih samih

na geek forumih o tem spraševat pa je smiselno edino, če odgovarjajo tisti s podobnimi izkušnjami, ultra kolesarji in tisti, ki še kar po končanem visokošolskem izobraževanju, še vedno vse z navajanjem referenc dopovedujejo, tudi

primer enega in drugega v enem ter za vse punce le-teh:

http://sportsmedicine.about.com/od/cycl...
http://www.rtvslo.si/zabava/zanimivosti...

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

FlyingBee je izjavil:

kakor koli že bonton gor ali dol, sam ne žensk spraševat in poslušat glede nasvetov kako do druge ženske kaj šele do njih samih

Zato ker ženske pojma nimajo kaj jim paše. To ve edino taprav dec! Ane?
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: FlyingBee ()

FlyingBee ::

Pithlit je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

kakor koli že bonton gor ali dol, sam ne žensk spraševat in poslušat glede nasvetov kako do druge ženske kaj šele do njih samih

Zato ker ženske pojma nimajo kaj jim paše. To ve edino taprav dec! Ane?


sorry za po nesreči pritisnjen predlagaj izbis ... drugače pa tvoja izjava ravno potrjuje kar sem napisal, samo zmede jih, če jim ženska odgovarja, ker je s pisanjem težko vse obrazložiti in kaj točno bo razumel tisti na drugi strani, je pa tudi vprašanje ... tapravih decov ni oziroma so le plod domišljije žensk, ki hočejo moškega v + ali pa v - potunkat s pripisovanjem lastnosti, kiv stripih ne bi bile nič čudne, v realnosti pa povsem

bigbada ::

Pithlit je izjavil:

bigbada je izjavil:

Kako je smešno, ko se neke ženske spravijo na geek forum in potem v nekaterih temah "pametujejo" :D

Po drugi strani pa... Deci se spravijo na geek forum spraševat kako 'babe pecat' pa sploh ni smešno?


Ja itak, da je smešno, sam kje drugje pa bodo(bomo) spraševal? :D
Sicer pa je večina ljudi tu zgoraj mlajše generacije, tko da tvoji nasveti niso ravno "aktualni" pa vsaki ženski kaj druga paše, kokerkoli gledaš. Današnje generacije so zgodba zase, čuj. Tapravih decov oz. princev na belem konju pa pač ni. Tudi ženskih verzij ne.

jype ::

bigbada> Tapravih decov oz. princev na belem konju pa pač ni. Tudi ženskih verzij ne.

Seveda so, samo se moraš do njih obnašat spoštljivo in jim izkazat naklonjenost, da prideš v konkurenco, "ta današnja mladina" ima pa kar precej težav s tem.

Mipe ::

Nima veze, če princese ne vračajo naklonjenosti. Čakajo svojega princa. Vsaj Bieberja, če je Brad že vezan.

jype ::

Mipe> Nima veze, če princese ne vračajo naklonjenosti.

To zgolj pomeni, da je ne zanimaš.

Če se obnašaš do princese, kot da ona tebe ne zanima (to je, da nisi spoštljiv in prijazen), potem ji pa očitat, da je prasica, ker se z ostalimi ukvarja, s teboj pa ne, je pa... Absurdno.

FlyingBee ::

jype je izjavil:

Mipe> Nima veze, če princese ne vračajo naklonjenosti.

To zgolj pomeni, da je ne zanimaš.

Če se obnašaš do princese, kot da ona tebe ne zanima (to je, da nisi spoštljiv in prijazen), potem ji pa očitat, da je prasica, ker se z ostalimi ukvarja, s teboj pa ne, je pa... Absurdno.


Verjetno pride do tega trenutka, vendar žal je veliko takih princesk, ki ravno na take padajo in potem šele čez nekaj časa postanejo (v očeh takega gnilobca) prasice in/ali noseče.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Stojansto> vendar žal je veliko takih princesk, ki ravno na take padajo

Zakaj je pa to tvoj problem?

FlyingBee ::

že 10 let to ni več tudi moj problem, zdaj so pa drugi, resnejši, ampak kdo pa je brez problemov

nonamer123 ::

Po dveh mesecih se zdaj s to punco sploh ne pogovarjava več, tako kot sem napisal osvaja jo še nekaj drugih fantov, zaradi tega sem čisto zbediran ne vem kaj naj, vsak dan še premišljujem o tem, kaj naj, si pišem tudi z drugimi puncami itd, ampak ni to to, kar je bilo takrat.. kaj naj naredim? dejansko ne vem, če bi hotela kdaj katera biti z mano ker nisem neka taka oseba za zveze, moja starost je trenutno taka, da bi moral to začet, tudi kolegi imajo punce itd. vglavnem mislim da sem obsedel pri eni in to je bila napaka... neki nasvet bi potreboval.

blackbfm ::

če ne gre pač ne gre, pusti..ni neke višje filozofije zadi, kot to da mora bit privlačnost pač obojestranska

Double_J ::

nonamer123 je izjavil:

Po dveh mesecih se zdaj s to punco sploh ne pogovarjava več, tako kot sem napisal osvaja jo še nekaj drugih fantov, zaradi tega sem čisto zbediran ne vem kaj naj, vsak dan še premišljujem o tem, kaj naj, si pišem tudi z drugimi puncami itd, ampak ni to to, kar je bilo takrat.. kaj naj naredim? dejansko ne vem, če bi hotela kdaj katera biti z mano ker nisem neka taka oseba za zveze, moja starost je trenutno taka, da bi moral to začet, tudi kolegi imajo punce itd. vglavnem mislim da sem obsedel pri eni in to je bila napaka... neki nasvet bi potreboval.


Pošlji ji to pesem...

Dve šivanki...

tiran2000 ::

Tole je ultimativna... drzte se te filozofije, no problems... http://m.youtube.com/#/watch?v=uxHZcyub...

Tody ::

Nonamer fuck it move on :) There is plenty of fish in the sea :)

korenje3 ::

nonamer123 je izjavil:

Po dveh mesecih se zdaj s to punco sploh ne pogovarjava več, tako kot sem napisal osvaja jo še nekaj drugih fantov, zaradi tega sem čisto zbediran ne vem kaj naj, vsak dan še premišljujem o tem, kaj naj, si pišem tudi z drugimi puncami itd, ampak ni to to, kar je bilo takrat.. kaj naj naredim? dejansko ne vem, če bi hotela kdaj katera biti z mano ker nisem neka taka oseba za zveze, moja starost je trenutno taka, da bi moral to začet, tudi kolegi imajo punce itd. vglavnem mislim da sem obsedel pri eni in to je bila napaka... neki nasvet bi potreboval.


pokaži svojo fotko pa fotko od te punce, da vidimo...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

FlyingBee ::

hahaa, ja na žalost je tako, ker gre večino za principe in "na prvi pogled" ... drugače pa na dolgi rok, fantje čim boljšo izobrazbo in dobro službo, pa žensk ne bo manjkalo, samo bo treba počakat na "after 26 years old"

kr?en ::

Oziroma na 30+, ker do 30 smo itak vsi deci preotrocji in vecina isce take, ki so okoli te starosti.

jype ::

Stojansto> drugače pa na dolgi rok, fantje čim boljšo izobrazbo in dobro službo, pa žensk ne bo manjkalo, samo bo treba počakat na "after 26 years old"

Ni treba počakat da ste stari, že pri petnajstih lahko začnete iskat žensko za resno zvezo.

FlyingBee ::

za to pa je treba že biti sposoben tako resno zvezo tudi obdržat, psihološko so le redki že takrat dovolj razviti

Pithlit ::

kr?en je izjavil:

Oziroma na 30+, ker do 30 smo itak vsi deci preotrocji in vecina isce take, ki so okoli te starosti.

Jaz jih imam 12.
Life is as complicated as we make it...

FlyingBee ::

prej 21 x 2 :-)

Tody ::

Pithlit kolikokrat pa si bila že stara 12?

RejZoR ::

Tody je izjavil:

Pithlit kolikokrat pa si bila že stara 12?


Every year since 2001 and she'll do it again this year :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

CMpunk ::

FlyingBee je izjavil:

hahaa, ja na žalost je tako, ker gre večino za principe in "na prvi pogled" ... drugače pa na dolgi rok, fantje čim boljšo izobrazbo in dobro službo, pa žensk ne bo manjkalo, samo bo treba počakat na "after 26 years old"

sepravi če se lepo izrazim "non-virgin":)

Pithlit ::

Tody je izjavil:

Pithlit kolikokrat pa si bila že stara 12?

Par desetletij. Ampak letom ne dovolim da me ovirajo pri mojih otročarijah. 12 forever!
Life is as complicated as we make it...

nonamer123 ::

Za izobrazbo se trudim na videz pa nekaj tudi dam.. po moje ne izgledam slabo ampak saj je še dosti rib v morju kot ste rekli :) bo že 1x nekaj.

FlyingBee ::

potem te nima kaj skrbet, ta punca se ti mogoče zdi ne vem kaj, ampak garantirano se je bi naveličal čez nekaj časa pa ne toliko spet v negativnem smislu, ampak taka je človeška narava

D3m ::

Sej bo. Evo jaz sem pa svoji dal košarico po 3 letih, kaj čem grem dalje.
|HP EliteBook|R5 6650U|

r3dkv1c4 ::

FlyingBee je izjavil:

hahaa, ja na žalost je tako, ker gre večino za principe in "na prvi pogled" ... drugače pa na dolgi rok, fantje čim boljšo izobrazbo in dobro službo, pa žensk ne bo manjkalo, samo bo treba počakat na "after 26 years old"

kariera-denar in ljubezen ne gredo skupaj....

na malo daljši rok to propade....
....tu ni neke posebne filozofije....je pa dejstvo, da si moraš najti sorodno dušo ne glede na status v druzbi in denar.
...če seveda želiš pogledat v smer skupnega ustvarjanja druzine.

Truga ::

Pithlit je izjavil:

Par desetletij. Ampak letom ne dovolim da me ovirajo pri mojih otročarijah. 12 forever!

Koncno en normaln clovk!

r3dkv1c4 ::

nonamer123 je izjavil:

Za izobrazbo se trudim na videz pa nekaj tudi dam.. po moje ne izgledam slabo ampak saj je še dosti rib v morju kot ste rekli :) bo že 1x nekaj.

bolj kot se boš trudil, slabše bo.... vse samo pride!!!!

kr1ženska ::

r3dkv1c4 je izjavil:

nonamer123 je izjavil:

Za izobrazbo se trudim na videz pa nekaj tudi dam.. po moje ne izgledam slabo ampak saj je še dosti rib v morju kot ste rekli :) bo že 1x nekaj.

bolj kot se boš trudil, slabše bo.... vse samo pride!!!!

Včasih moraš naredit tudi kaj sam. Pa ne govorim o dobri frizurci.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Mipe ::

Vsaki dve luni si sčetkam zobe, popucam črnino pod nohti in si odščipnem nosne dlake. Toliko naredim, pa še vedno kar bežijo od mene :(

Aja, pozabil sem na ušesne dlake. To bo, ja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BigWhale ()

LitralSM ::

To pa zato, ker 2 ni pravljično število. Če hočeš princeso, boš moral ta opravila prestaviti na vsako tretjo, sedmo ali enajsto luno.

FlyingBee ::

r3dkv1c4 je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

hahaa, ja na žalost je tako, ker gre večino za principe in "na prvi pogled" ... drugače pa na dolgi rok, fantje čim boljšo izobrazbo in dobro službo, pa žensk ne bo manjkalo, samo bo treba počakat na "after 26 years old"

kariera-denar in ljubezen ne gredo skupaj....

na malo daljši rok to propade....
....tu ni neke posebne filozofije....je pa dejstvo, da si moraš najti sorodno dušo ne glede na status v druzbi in denar.
...če seveda želiš pogledat v smer skupnega ustvarjanja druzine.


smešno in žalostno ob enem, ravno ljubezen na daljši rok propade ne glede na karkoli, da pa si povečaš možnost, da tudi po tem ostaneta skupaj, pa je treba najti sorodno dušo (čeprav zna bit dolgčas ravno zaradi tega) in skupno ustvarjanje družine ravno pripelje do tega, da je potem še težje narazen it in tako vsaj na pogled izgleda vse OK med njima ... spet drugo je kaj pomeni sorodna duša in ali sta lahko razvajena hčerka iz bogate družine in leni sine iz povprečne družine sorodni duši in/ali par?

r3dkv1c4 ::

FlyingBee je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

hahaa, ja na žalost je tako, ker gre večino za principe in "na prvi pogled" ... drugače pa na dolgi rok, fantje čim boljšo izobrazbo in dobro službo, pa žensk ne bo manjkalo, samo bo treba počakat na "after 26 years old"

kariera-denar in ljubezen ne gredo skupaj....

na malo daljši rok to propade....
....tu ni neke posebne filozofije....je pa dejstvo, da si moraš najti sorodno dušo ne glede na status v druzbi in denar.
...če seveda želiš pogledat v smer skupnega ustvarjanja druzine.


smešno in žalostno ob enem, ravno ljubezen na daljši rok propade ne glede na karkoli, da pa si povečaš možnost, da tudi po tem ostaneta skupaj, pa je treba najti sorodno dušo (čeprav zna bit dolgčas ravno zaradi tega) in skupno ustvarjanje družine ravno pripelje do tega, da je potem še težje narazen it in tako vsaj na pogled izgleda vse OK med njima ... spet drugo je kaj pomeni sorodna duša in ali sta lahko razvajena hčerka iz bogate družine in leni sine iz povprečne družine sorodni duši in/ali par?

lepo si to povedal.....
...denar ne rešuje problemov....le podaljšuje jih....
Pod sorodno dušo pa štejem človeka, oba-tako moški kot ženska, ki se predvsem znata prilagajat en drugemu in da skupaj, brez zamer, v mirnem tonu najdeta rešitev ob vsakem problemu.....kar pa je najpomembnejše, da se ob tem ne kregata in ne oddaljujeta eden od drugega.

Pithlit ::

Pa da ne bo kdo rekel da je STjevko težko povabit na pijačo :P Mogoče smo malenkost 'awkward'... grizemo pa ne.

No... odvisno ;)
Life is as complicated as we make it...

Mipe ::

povabit na pijačo


Tipično! Pričakuje, da jo bodo drugi povabili na pijačo, sama pa v duhu enakosti ne pomisli, da bi kdaj koga povabila - na svoj račun. :|

MilanP ::

je neki vabla pa baje ni noben razn jypeta prsu?!?

Mipe ::

A tako? Potem sem pa očitno prezrl vabilo.

Invictus ::

Pa kaj tipi nimate več jajc povabit žensko na pijačo?

en ZS in vaša telefonska je vse kar rabite ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

FlyingBee ::

zakaj bi si dodatne težave nakopal?

Mipe ::

Invictus je izjavil:

Pa kaj tipi nimate več jajc povabit žensko na pijačo?

en ZS in vaša telefonska je vse kar rabite ...

Pa kaj tipinje nimate več jajc povabit moškega na pijačo?

en ZS in vaša telefonska je vse kar rabite ...

RejZoR ::

Ponavad so zadaj še drugi razlogi zakaj nekdo ne (z)more bejbe povabit na pijačo oz na zmenk. Če bi bil samo to problem, bi ga vsak prej ali slej prebrodil...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com
««
15 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15540953 (30745) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36884350 (76398) Yosh

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34688361 (80428) bluefish
»

Pismo za zmenek z dekletom (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15934684 (28991) Rias Gremory

Več podobnih tem