» »

Weather modifications and Haarp

Weather modifications and Haarp

«
1
2 3 4

PacificBlue ::

No pa gremo tukaj naprej:),ne mislim bit nesramen, samo sem na sledi enega odkritja.

jype

Sem pogledal tisto stran(http://skeptoid.com/episodes/4122):

Sadly for the conspiracy theorists, HAARP has no potential to affect weather. The frequency of energy that HAARP transmits cannot be absorbed by the troposphere or the stratosphere, only by the ionosphere, many kilometers higher than the highest atmospheric weather systems.

But there is also a secondary reason that HAARP has been suspected of deeper, darker purposes, and it goes back to its early construction. The winning contractor to build HAARP was ARCO Power Technologies, or APTI. ARCO has historically been one of Alaska's largest employers and they initially set up APTI as a subsidiary to construct power plants using Alaska's vast natural gas reserves. One scientist employed at APTI was Dr. Bernard Eastlund, a physicist of some note. Among Dr. Eastlund's accomplishments was the co-invention of the fusion torch, and the original owner of a 1985 U.S. patent on a "Method and apparatus for altering a region in the earth's atmosphere, ionosphere, and/or magnetosphere." Dr. Eastlund's method required a location near the poles, where the lines of the Earth's magnetic field are more or less perpendicular to the surface, like Alaska, and presumed a natural gas power source. A few years later, the HAARP program began. A coincidence? No way, say the conspiracy theorists.



Poglejmo sedaj na ionosfero,ker je jasno da jo segrevajo. In zakaj jo?

Zato sem dal prej tiste linke:

Quartz @ Wikipedia

Piezoelectricity @ Wikipedia

http://www.electricquakes.com/

Tukaj je pa še HAARP patent:

The HAARP patent includes a proposal to release large clouds of barium in order to increase electron precipitation.


http://www.bariumblues.com/haarp_patent...

jype ::

electricquakes.com> Quite a few studies link increased probability of earthquakes with increased solar flare/flux output. The mechanism is believed to be extra heating of the ionosphere raising and lowering the atmospheric height changing the angular momentum of the earth and thus slowing and quickening it's spin and subjecting already stressed earthquake faults to sharp jolts. Other possible mechanisms are possible electromagnetic field interaction with the rotating metallic core of the earth or a piezoelectric expansion of rocks in the earth.

Fizikalno nemogoče, poleg tega da grafi nižje na strani dokazujejo, da je vse skupaj en navaden bullshit.

Jaz že vem kaj je piezoeletričnost in kaj so kristali, ampak to nima _nobene_ povezave s tem kar bi ti rad "dokazal".

Btw, imaš tudi patent za "magnetni motor", ki ga ni še nihče naredil, ker je tudi to bullshit:

PacificBlue ::

Vau.

Preberite si tole diplomsko nalogo(boste zelo zelo presenečeni):Geofizikalno orožje – med »resničnostjo in mitom«

jype ::

Mislm, zdej bom pa nesramen:

Link kaže na preklemanski FDV! A lahko (prosim!) najdeš še podobno diplomsko nalogo kakšnega študenta _FIZIKE_ (glede na to da gre za, saj veš, GEOFIZIKALNO orožje)?

Sranje. Dejansko sem pogledal diplomsko delo.

FUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Če je to nivo, ki je na FDV "passable", potem, well, dajte FDVjevci mal pritisnit na svoje, prosim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

koyotee ::

Jype, saj ti si tut proklemani programer, pa imaš vedno prav!?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

jype ::

koyotee> Jype, saj ti si tut proklemani programer, pa imaš vedno prav!?

Programer sem zato ker me to veseli, ker delo kvalitetno opravljam in ker je tržno zanimivo (to pomeni, da od tega zaslužim več, kot bi od polaganja ploščic, ki mi ne gre preveč dobro od rok), nimam pa nobene programerske izobrazbe.

Tudi če nimam vedno prav to ne pomeni, da ima PacificBlue prav kadarkoli.

PacificBlue ::

jype


The piezoelectric effect is reversible in that materials exhibiting the direct piezoelectric effect (the production of electricity when stress is applied) also exhibit the reverse piezoelectric effect (the production of stress and/or strain when an electric field is applied). For example, lead zirconate titanate crystals will exhibit a maximum shape change of about 0.1% of the original dimension.

PacificBlue ::

Tudi če nimam vedno prav to ne pomeni, da ima PacificBlue prav kadarkoli.

A to te muči? Itak da nimam prav kadarkoli,se pa trudim a ne. Je kaj narobe s tem?

jype ::

PacificBlue, odebeljeno> the production of stress and/or strain when an electric field is applied

Ja? Kakšno zvezo ima to s čimerkoli?

PacificBlue> Itak da nimam prav kadarkoli,se pa trudim a ne. Je kaj narobe s tem?

Kaj se trudiš? Potrdit svoje teorije zarote? Ja, seveda, ampak žal se pri tem opiraš na popolnoma napačne vire.

Vpiši se na FMF, glede na tvoja zanimanja kar na astronomijo, pa ti garantiram, da v štirih letih ne boš več imel nobenega razloga verjeti takšnim traparijam, ker boš znal sam zračunat, zakaj je vse skupaj _nemogoče_.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

PacificBlue ::

Ja? Kakšno zvezo ima to s čimerkoli?


Sistem Haarp ima sposobnost emitiranja nizkofrekvenčih valov,kar pomeni da bi lahko z postopnim povečanjem valov dosegli Teslov resonančni učinek in posledično vibriranje tal.

Pa jype ne spuščaj se na osebni nivo,niti me v tej temi sploh ne zanima kaj delaš v svojem zasebnem življenju. Piši raje potem v nakladalnico.

jype ::

PacificBlue> Sistem Haarp ima sposobnost emitiranja nizkofrekvenčih valov,kar pomeni da bi lahko z postopnim povečanjem valov dosegli Teslov resonančni učinek in posledično vibriranje tal.

Nope. Nemogoče je, ker bi za to potrebovali dovolj veliko anteno, te pa nimajo.

PacificBlue> Pa jype ne spuščaj se na osebni nivo,niti me v tej temi sploh ne zanima kaj delaš v svojem zasebnem življenju. Piši raje potem v nakladalnico.

Če nekdo vpraša osebno vprašanje z namenom diskvalifikacije pač podam osebni odgovor, da je jasno, da nisem popolnoma nekompetenten.

Če pa misliš, da je tisto jamranje nad FDV osebni nivo pa... Naj bralstvo pogleda diplomo, pa se odloči, če je to dovolj. Meni se zdi še za osnovno šolo katastrofalno preveč poenostavljanja pomembnih fizikalnih konceptov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Senitel ::

Mnja... HAARP FAQ
Can I visit HAARP?
The HAARP Research Station does not employ sufficient on-site staff to allow routine tours of the facility. Entry to the facility is normally restricted to those having a need to conduct business at the facility.

We recognize that there is great interest in the scientific work of the facility and, as a result, we hold an annual open house at which any and all are invited to visit the site. Several scientists are usually present at these open houses so that visitors can talk directly with those who use the facility for research. Open houses have been held most years since 1995 and have proven to be a popular event.

Torej pojdi tja pa preveri kaj počenjajo...

Tudi over-the-horizon radarji delajo na isti princip in?

BigWhale ::

"Weather modifications"

Ce bi kdo to imel potem bi vsi ziveli od turizma, ker bi bil v hribih povsod sneg in na morju vedno soncno in toplo. Dezevalo bi pa samo ponoci kako uro, dve, toliko da namoci in da ni suse.

Bluzatorji.

koyotee ::

Itak bw, u gorah bi blo -10, na morju pa +35. Sam nekak mi ne grejo te cifre skup!?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

PacificBlue ::

Nope. Nemogoče je, ker bi za to potrebovali dovolj veliko anteno, te pa nimajo.


O kakšni eni anteni ti govoriš?8-OPoleg tega dragi moj:

Russia owns and operates an ionospheric heater system as powerful as the HAARP[6], called 'Sura,' which is located roughly 150 km from the city of Nizhny Novgorod.




The Final IRI (FIRI) will be the final build of the IRI. It has 180 antenna units, organized in 15 columns by 12 rows, yielding a theoretical maximum gain of 31 dB. A total of 3600 kW (3.6 MW) of transmitter power will feed it. The total effective radiated power (ERP) will be 3,981 MW (96 dBW). As of the summer of 2005, all the antennas were in place, but the final quota of transmitters had not yet been installed. As of March 2007, the final phase was completed


Če nekdo vpraša osebno vprašanje z namenom diskvalifikacije pač podam osebni odgovor, da je jasno, da nisem popolnoma nekompetenten.


OMG, kje sem te pa vprašal kaj takšnega?..Imaš ti puno domišljija.

Tudi over-the-horizon radarji delajo na isti princip in?


Kaj misliš rečt, da tudi ti radarji segrevajo ionosfero?

Ce bi kdo to imel potem bi vsi ziveli od turizma, ker bi bil v hribih povsod sneg in na morju vedno soncno in toplo. Dezevalo bi pa samo ponoci kako uro, dve, toliko da namoci in da ni suse.


Sveta preproščina.

Itak tebi bodo delali vreme, da boš poleti imel največ 25 stopinj, pozimi pa ne manj kot -5.. Ma ne bluzi.

zee ::

Ne njemu, ampak za svoje ljudi, vendar pa -glej glej glej- se to ne dogaja.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

jype ::

PacificBlue> OMG, kje sem te pa vprašal kaj takšnega?..Imaš ti puno domišljija.

Nisi me ti.

PacificBlue> Kaj misliš rečt, da tudi ti radarji segrevajo ionosfero?

Seveda jo.

Radar na povprečnem sodobnem prestrezniškem letalu lahko ubije človeka.

PacificBlue ::

PacificBlue> OMG, kje sem te pa vprašal kaj takšnega?..Imaš ti puno domišljija.

Nisi me ti.


In kaj se potem pri meni spuščaš na osebni nivo, če te ne provociram?

Pa prosim odgovori na tole:

Nope. Nemogoče je, ker bi za to potrebovali dovolj veliko anteno, te pa nimajo.


O kakšni eni anteni ti govoriš?Poleg tega dragi moj:

Russia owns and operates an ionospheric heater system as powerful as the HAARP[6], called 'Sura,' which is located roughly 150 km from the city of Nizhny Novgorod.




The Final IRI (FIRI) will be the final build of the IRI. It has 180 antenna units, organized in 15 columns by 12 rows, yielding a theoretical maximum gain of 31 dB. A total of 3600 kW (3.6 MW) of transmitter power will feed it. The total effective radiated power (ERP) will be 3,981 MW (96 dBW). As of the summer of 2005, all the antennas were in place, but the final quota of transmitters had not yet been installed. As of March 2007, the final phase was completed



Ne njemu, ampak za svoje ljudi, vendar pa -glej glej glej- se to ne dogaja.


Seveda ne delajo vreme da bi v njem uživali.

jype ::

PacificBlue> O kakšni eni anteni ti govoriš?

Če hočeš proizvesti valove, o katerih govoriš, potrebuješ _vsaj eno_ dovolj veliko anteno!

Ne moreš imeti več manjših!

PacificBlue ::

Če hočeš proizvesti valove, o katerih govoriš, potrebuješ _vsaj eno_ dovolj veliko anteno!

Ne moreš imeti več manjših!


A potem zato sprejajo z letali?

It has also been proposed to release large clouds of barium in the magnetosphere so that photoionization will increase the cold plasma density, thereby producing electron precipitation through enhanced whistler-mode interactions.

bluefish ::

@PacificBlue: nadziranje vremena in posledično okolja in bojišča je že od nekdaj želja praktično vseh vojaških sil.
Tega so se posluževali že Rimljani, uporabljeno je bilo med WW1, v Vietnamu, tudi v Iraku in Afganistanu. Seveda se ne gre za modifikacijo vremena v pravem smislu, temveč za spremembo dejavnikov pri tleh.

HAARP je tako le neke vrste nadgradnja le tega.
Ali bodo pri tem uspešni ali ne je pa seveda drugo. Na trenutni ravni tehnologije najbrž še nekaj časa ne. Bomo prej dočakali EMP, ki v obliki stacionarnega objekta že obstaja in deluje.

jype ::

PacificBlue> A potem zato sprejajo z letali?

Nihče ne spreja z letali, madonca!

PaX_MaN ::

A potem zato sprejajo z letali?

It has also been proposed to release large clouds of barium in the magnetosphere so that photoionization will increase the cold plasma density, thereby producing electron precipitation through enhanced whistler-mode interactions.

Predlog. V pretekliku.

PacificBlue ::

Nihče ne spreja z letali, madonca!


Aja?

"Stratospheric Welsbach seeding for reduction of global warming

A method is described for reducing atmospheric or global warming resulting from the presence of heat-trapping gases in the atmosphere, i.e., from the greenhouse effect. Such gases are relatively transparent to sunshine, but absorb strongly the long-wavelength infrared radiation released by the earth. The method incudes the step of seeding the layer of heat-trapping gases in the atmosphere with particles of materials characterized by wavelength-dependent emissivity. Such materials include Welsbach materials and the oxides of metals which have high emissivity (and thus low reflectivities) in the visible and 8-12 micron infrared wavelength regions."

"The HAARP patent includes a proposal to release large clouds of barium in order to increase electron precipitation."

Pa še bi lahko kaj prilepil..

jype ::

No, zdaj mi pa povej številko leta (to je tista reč, ki jo ima _vsak_ polet), na katerem so to dejansko počeli, namesto da nalimaš patent v katerem piše, da če stresaš opilke po nebu, bo ziher bolš vreme.

BigWhale ::


Sveta preproščina.

Itak tebi bodo delali vreme, da boš poleti imel največ 25 stopinj, pozimi pa ne manj kot -5.. Ma ne bluzi.


Mislim, ja. "Meni." Precej vec koristi kot pa neko 'delanje vremena' za vojsko. Danes lazje in bolj ucinkovito osvijis drzavo ekonomsko kot pa na nek militanten nacin. Manj zrtev in vec koristi zate. Torej si nardis povsod poletje, da je prijetno in turizem prosperira se bolj kot sicer. Sosednja drzava pa pusti vec denarja pri tebi, ti jo pa tacas pocasi kupujes z njihovim lastnim denarjem.

PacificBlue ::

No, zdaj mi pa povej številko leta (to je tista reč, ki jo ima _vsak_ polet), na katerem so to dejansko počeli


Hehe, veš da teh podatkov nimam.

namesto da nalimaš patent v katerem piše, da če stresaš opilke po nebu, bo ziher bolš vreme.


Ne. Verjamem, da je ta patent namenjen projektu Haarp in weather modifications. Sumim, da je Katrina bila posledica teh experimentov.

PacificBlue ::

Mislim, ja. "Meni." Precej vec koristi kot pa neko 'delanje vremena' za vojsko. Danes lazje in bolj ucinkovito osvijis drzavo ekonomsko kot pa na nek militanten nacin. Manj zrtev in vec koristi zate. Torej si nardis povsod poletje, da je prijetno in turizem prosperira se bolj kot sicer. Sosednja drzava pa pusti vec denarja pri tebi, ti jo pa tacas pocasi kupujes z njihovim lastnim denarjem


Hja to imaš pa čisto prav. Saj bi blo kul a ne:)

jype ::

PacificBlue> Sumim, da je Katrina bila posledica teh experimentov.

Na podlagi česa to sumiš?

Kaj pa Galveston? Je to tudi posledica teh eksperimentov?

PacificBlue ::

Na podlagi česa to sumiš?




Kaj pa Galveston? Je to tudi posledica teh eksperimentov?


Tega pa ne vem.

Ziga Dolhar ::

'Patent' ne dokazuje prakticiranja postopka.

Ga dovoljuje (na ravni licence), vendar ne zapoveduje ali dokazuje.
https://dolhar.si/

Senitel ::

Ne. Verjamem, da je ta patent namenjen projektu Haarp in weather modifications. Sumim, da je Katrina bila posledica teh experimentov.

Mnja... Hotl so Moskvo stuširat pa so Philadelphio skor zravnal... Jup fenomenalen potencial za vojaško aplikacijo. :))

P.S.: Tole je zelo na nivoju "Angels and Deamons" ter antimaterije za bombe...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Senitel ()

jype ::

jype> Na podlagi česa to sumiš?

PacificBlue> graf, kjer je skala v nanoteslih

Vpiši se na fiziko, da boš znal zračunat, za kakšne spremembe dejansko gre.



Kje je kakšen omembe vreden vremenski pojav?

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

PacificBlue ::

Mnja... Hotl so Moskvo stuširat pa so Philadelphio skor zravnal... Jup fenomenalen potencial za vojaško aplikacijo.


Ne gre se tukaj za boj med Zda in Rusijo, kot si omenil primer. To je za televizijske šove. Za gledanost. Resnica(no sj ne vem absolutne, sam tm nekje bliz:) je pa čist drugačna. Strici iz ozadja v ameriški administraciji hočejo uničit Zda.Tako ali drugače. Svoj lastni narod, si lahko misliš?Pa na pravim tega samo zarad Katrine,če bi vedel kako so se iz Evrope infiltrirali v vse pore družbenega in političnega življenja ti zarotniki, pripadniki prostozidarjev, ustanovili Fed in tako začeli s svojo kontrolo. Vse države po svetu imajo zdaj svojo centralno banko, ki deluje podobno kot Fed. Z denarjem imajo nas v kontroli. Zarad tega smo tudi družba, ki živi od kreditov in se zadolžujemo od pravnih oseb do navadnih ljudi.Znak za alarm je lahko tudi javni dolg vsake države. Sicer pa dost offtopica.

jype ::

Ej, povezuješ reči, ki _niso povezane_. Razumeš?

Ne bo šlo skoz, mi je prav žal. Lahko rečeš, da smo zaslepljeni, čeprav se mi bolj verjetno zdi, da si ti v totalni temi, mi pa zgolj normalno vidimo.

bluefish ::

Oh, zaboga, vsaka še tako malenkostna stvar je posledica organizacija starih atejev, ki želijo uničiti celoten Zahodni svet.

PacificBlue ::

jype

Prejšni graf ni bil pravi za katrino, če pogledaš datume, my bad:)



http://137.229.36.30/cgi-bin/magnetomet...

Ej, povezuješ reči, ki _niso povezane_. Razumeš?


Če se teb tako zdi ok. Samo povem ti, da so stvari veliko bolj povezane med sabo, kot pa ti bereš o njih. Še sami smo med sabo povezani _veliko_bolj kot si misliš.

Ne bo šlo skoz, mi je prav žal. Lahko rečeš, da smo zaslepljeni, čeprav se mi bolj verjetno zdi, da si ti v totalni temi, mi pa zgolj normalno vidimo.


Hehe, veš da se ne strinjam. Pa ne bi reku da ste v temi. Samo nočete odpret oči;)

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Ajmo hitr se ena povezava na Nostradamusa in vplet 9/11 in pristanka vesoljcev pri Roosveltu.

Pol pa roka.

jype ::

PacificBlue> Samo povem ti, da so stvari veliko bolj povezane med sabo, kot pa ti bereš o njih.

Ja, ampak se motiš. Prvič, jaz ne berem o njih kaj dosti in drugič, če bi bile povezane, bi se to takoj opazilo.

Pa tretjič - če HAARP meri magnetno polje, to ne pomeni, da ga tudi spreminja.

PacificBlue ::

Ajmo hitr se ena povezava na Nostradamusa in vplet 9/11 in pristanka vesoljcev pri Roosveltu.

Pol pa roka.


Raje grem s tabo na pir.:D

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

Ja, ampak se motiš. Prvič, jaz ne berem o njih kaj dosti in drugič, če bi bile povezane, bi se to takoj opazilo.

Pa tretjič - če HAARP meri magnetno polje, to ne pomeni, da ga tudi spreminja.


Saj ti verjamem da ne bereš o tem kaj dosti. Oziroma bereš tisto kar izhaja iz znanstvene srenje ki je imo zavedena.

Glede Haarpa je velika verjetnost po vseh teh indicah in posrednih dokazih, da se to počne.

jype ::

PacificBlue> Oziroma bereš tisto kar izhaja iz znanstvene srenje ki je imo zavedena.

Ti si mal zaveden. Znanstvena srednja zna zračunat, zakaj vse tisto, kar ti praviš da je povezano oziroma se dogaja, sploh ni mogoče.

PacificBlue> Glede Haarpa je velika verjetnost po vseh teh indicah in posrednih dokazih, da se to počne.

Pokaži enega, no!

bluefish ::

Glede Haarpa je velika verjetnost po vseh teh indicah in posrednih dokazih, da se to počne.
Še enkrat si preberi wiki link, ki si ga tako ponosno citiral v drugi temi. Ugotovil boš, da je objekt daleč od tega, kar bi rad ti verjel.

PacificBlue ::

Pokaži enega, no!


http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entre...

http://www.metatronics.net/lit/geo2.htm...

https://research.maxwell.af.mil/papers/...

Well now this article is especially for the skeptics and non-believers that think chemtrails are merely water vapour or exhaust from airliners and even contrails, think again. This indepth interview with a former government employee A.C. Griffith, who worked very intimately with the secret government project codenamed "Project Cloverleaf". Mr Griffith gives details of the severity of chemtrails and the immediate effects from them. Mr Griffith also explains how he actually got deep access into the program witnessing first hand the extent of the aerosol purpose and the true way the aerosols are deployed into our atmosphere.

vir:http://www.nowpublic.com/strange/projec...

JP8 jet fuel is laced with Ethylene Dibromide (EDB), a chemical pesticide banned by the EPA as a definite carcinogen and chemical toxin. In addition, chemtrails contain Aluminum (a metal associated with Alzheimer's Disease) and Barium (a radioactive substance). Fox News reports green lightning in storms. Barium aerosol ionizes green as it electrically conducts from ground to sky. The Chemtrail Ops program is run by the ONI (Office of Naval Intelligence). The overall scope and agenda behind Chemtrails (Operation Clover Leaf, Operation Red Sky, Operation Rain Dance, the code names for these ops, BTW) intertwines several overall objectives deemed imperative by the real power in DC, which is the NSA.
It is believed that Barium ionized clouds are used by the HAARP program to alter the climate, set off earthquakes and volcanoes remotely through the use of electromagnetic waves…
Research shows the amount of Barium in our atmosphere exceeds by 8 times the level deemed safe for humans to breathe. The toxicity of Barium is comparable to Arsenic.


Vir:http://www.nogw.com/aluminum.html

Projekt HAARP (High-Frequency Active Aural Research Program) Tajni eksperimenti na Aljaski (20km od Gakon-a), se vršijo z izjemno močno tehnologijo („supersistemom” usmerjevalcev – velikih faznih anten na Zemlji in v vesolju), za proizvodnjo visoko frekvenčnih elektromagnetnih (skr. EM.) valov tako, da se bombardirajo delčki (molekule) v ionosferi, kjer se segrevajo. EM. val se odbije nazaj, in z ekstremno nizko frekvenco (skr. ELF) prodre v vsa živa bitja in vso materijo na Zemlji. Z namernim segrevanjem ionosfere, se ustvarja motnja magnetnega polja Zemlje, motijo radio in telekomunikacije, vpliva na lete raket s spremembo trajektorjev (krivulj leta) z dviganjem ionosfere - tako se zaščiti teritorij od balističnih projektilov. Poleg tega se lahko ustvarjajo nad teritorijem „neprijatelja” ozonske luknje v atmosferi, da se neko prebivalstvo in neka vojska izpostavi smrtonosnemu sevanju iz vesolja, izzove suše, ter velike vremenske nevihte z ogromno padavinami in poplavami.
Druga metoda je uporaba valov ELF, ki prodirajo skozi morje, zemljo, atmosfero, in lahko povzročijo mehanske vibracije na velikih oddaljenostih, ter tako, usmerjeno-ciljano, vzpodbudijo zemeljske potrese, spremembo vremena, kontrolo vseh podmornic, raziskovanje votlin izpod zemlje, in motijo delovanje človeških možgan, katere lahko trajno poškodujejo.
Kontrola uma predstavlja ključni cilj, t.i. neokortikalne vojne, ki je potrebna v pomoč političnim oligarhijam najrazvitejših držav sveta, da vladajo s planetom.
Poleg eksperimentov z EM. valovi, se za spremembo klime koristijo tudi kemikalije, kot barijum, litijum…, ki so dodane nad ozonski sloj atmosfere. Te kemikalije povzročajo poleg poškodb ozonske plasti, tudi močne svetlobne bliske in ustvarjajo umetne svetlikajoče oblake, kakršni so videni iznad Severne Amerike 1980 in 1990. Dr. Rosali Bertel, je v svoji knjigi „Planet Zemlja: Zadnje orožje vojne” navedel, da je znan obstoj soodvisnosti med potresi in ionosfero – atmosferskim slojem od 64 do 950km iznad površine zemlje. V skladu s tem, so mnogim potresom v preteklih letih predhodili nenavadni fenomeni. Npr., zemeljski potres v Tang Šanu na Kitajskem (28. julij 1976) je terjal preko 650.000 človeških življenj. Potresu je predhodilo močno atmosfersko svetlikanje, za katero je rečeno, da je povzročeno z Ruskim eksperimentom, z ELF - segrevanjem atmosfere. Tudi na področju Californije (7. oktober 1989) so registrirali ELF valove z jakostjo, ki je presegla skale za merjenje. Tri ure kasneje, je tam, zemeljski potres prizadel San Francisco.
Washington Times, marca 1992 navaja, da so naprave na Zemlji in preko satelitov, zaznale misteriozne radijske valove neposredno pred potresi v Južni Californiji, Armeniji, na Japonskem in Severni Californiji, v letih 1986 in 1989. Potresu v Los Angelesu (17. jan 1994, z japonske strani), je tudi predhodil nenavaden, radijski val, z dvema močnima zvočnima udaroma. Te čudne koincidence in pojave doslej „uradno” nihče ni objasnil, vendar je „zato” ameriško Ministrstvo za obrambo, leta 1997, opozorilo javnost, o „možnih posledicah eko-terorizma”, pri čemer bi „teroristi”, s koriščenjem EM. valov, lahko vplivali na spremembo klime, aktiviranje zemeljskih potresov in vulkanov. „Vojska, namreč, taktično, vedno obtoži druge za posedovanje orožja, ki ga ima sama”, poudarja dr. Bertel.
Vir: http://www.antropozofija.org/articles/p...

Haarp patent: http://www.care2.com/news/go/614908

Welsbach patent:

http://www.care2.com/news/go/614908

Upam, da je dovolj. Vsaj za razmislek.

Zgodovina sprememb…

jype ::

PacificBlue> Upam, da je dovolj. Vsaj za razmislek.

Ja ne, ni!

Manjkajo _dokazi_. Sicer lahko jaz rečem, da si ti kriv za nedavni sončni mrk, ker vsi indici kažejo na to, pol dam pa link na tvoj facebook page pa link na wiki page o sončnem mrku. Super!

PacificBlue ::

Še enkrat si preberi wiki link, ki si ga tako ponosno citiral v drugi temi. Ugotovil boš, da je objekt daleč od tega, kar bi rad ti verjel.


Pa ni. En wiki link, ne spremeni dejstva da o tem poročajo razne druge osebe aliorganizacije, kot je recimo ruski parlament ali pa Nick Begich jr. sin kogresnika.

Senitel ::


Prejšni graf ni bil pravi za katrino, če pogledaš datume, my bad:)


Ok kakšno povezavo ima to z orkanom Katrina? Orkan se je formiral 23 avgusta (torej dan prej), dosegel svoj peak 28 avgusta in se razpršil do 31 avgusta. Kakšno povezavo ima torej graf s tem?

P.S.:
Projekt HAARP (High-Frequency Active Aural Research Program) Tajni eksperimenti na Aljaski

Tukaj sem nehal brat ta vir. HAARP ni tajen, imaš lepo uraden web page. Celo enkrat na leto si greš lahko zadevo pogledat. Najdi mi uraden page od Area 51...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Senitel ()

PacificBlue ::

Manjkajo _dokazi_.


To so zelo dobri indici.Sicer pa si tako hitr odgovoril, da ne verjamem da si si jih prebral.Dokaz bi bil, če bi ti predstavil to na lastne oči, z vso to tehnologijo. To je najboljši dokaz, ki ti ga pa ne morem dati.Kakorkoli, HAARP objekt stoji in s to tehnologijo lahko/je možno to počnejo. V kakšni meri je to še vprašanje, ampak dejstvo je, da kontrola vremena je želja teh ljudi.

jype ::

PacificBlue> in s to tehnologijo lahko/je možno to počnejo

Ne, s to tehnologijo to ni možno in ne, tega ne počnejo.

PacificBlue ::

Ok kakšno povezavo ima to z orkanom Katrina? Orkan se je formiral 23 avgusta (torej dan prej), dosegel svoj peak 28 avgusta in se razpršil do 31 avgusta. Kakšno povezavo ima torej graf s tem?


Seveda. Dan prej, z tem so ga samo ojačali.

Projekt HAARP (High-Frequency Active Aural Research Program) Tajni eksperimenti na Aljaski

Tukaj sem nehal brat ta vir. HAARP ni tajen


Tajno je tisto , kar počnejo. Torej weather modifications.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Chemtrails - reakcija na sončni svetlobi? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11410113 (8265) imagodei

UFO Area 51 - The Alien interview (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58441765 (32805) STASI

Irak ll. Mogoče se bo pa komu posvetilo :) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
42022984 (18870) jype
»

[FORK] Duhovi, voodoo and things (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
675627 (4667) R33D3M33R

Več podobnih tem