» »

Chemtrails - reakcija na sončni svetlobi?

Chemtrails - reakcija na sončni svetlobi?

«
1
2 3

lennchma ::

Prvič sem opazil, da se meglica od chemtrails-ov obarva kot mavrica. Tole sem posnel danes 12.7.2009 ob 11:30 pri sončnem dnevu in cel dan brez dežja.

  • zaklenil: imagodei ()

TESKAn ::

Jah, kaj naj rečem. Res lepi oblaki, si imel srečo, da si kaj takega videl. V ozadju je pa seveda samo osnovnošolska fizika in dejstvo, da so oblaki sestavljeni iz kapljic vode.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

lennchma ::

Torej zakaj sem v življenju videl samo enkrat, če je to tako osnovni pojav?

Furbo ::

Mavrico si videl na lečah od plinske maske, to bo razlog. Če bi gledal nezaščiten, bi bilo brez.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

jype ::

lennchma> Torej zakaj sem v življenju videl samo enkrat, če je to tako osnovni pojav?

Zakaj pa ne vidiš mavrice vsakič, ko dežuje (čeprav ti zagotavljam, častna fizikalna, da mavrica _vedno_ nastane, če dežuje)?

lennchma ::

Ni res. To sem videl z očmi, ne skozi kamero. Potem sem pobasal kamero in zadevo posnel. Barve so spreminjale intenziteto in po pribl. 30 minutah je pojav izginil.

TESKAn ::

Torej zakaj sem v življenju videl samo enkrat, če je to tako osnovni pojav?

Ker še nisi bil na pravem mestu ob pravem času.

Ni res. To sem videl z očmi, ne skozi kamero. Potem sem pobasal kamero in zadevo posnel. Barve so spreminjale intenziteto in po pribl. 30 minutah je pojav izginil.

Nekako tako, kot mavrica, ane?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

lennchma ::

Ampak mavrica je polkrožne oblike, ta zadeva pa je v liniji, ki se začne na določenem koncu in konča na drugem...:|

TESKAn ::

Ampak mavrica je polkrožne oblike, ta zadeva pa je v liniji, ki se začne na določenem koncu in konča na drugem...:|

Sej bi se tudi ta, če bi bilo dovolj oblakov. In če gledaš mavrico iz letala, je ta videt kot krog. Lahko narediš tudi na lep dan preizkus na vrtu (če ga imate) - s cevjo za zalivanje pršiš pred sabo, tako da imaš sonce za hrbtom. In opaziš, da lahko s tem pršem "odkrivaš" okroglo mavrico tik pred sabo, ki ima (vasj pri meni :)) ~2 metra v premeru.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

lennchma ::

OK. Saj glede mavrice mi je vse jasno. Kolikor je meni znano, pa mavrica dokaj statična glede barv. Ta zadeva, ki sem jo posnel, pa je spreminjala intenziteto določenih barv. En čas je bila prevladujoča modra, potem zelena, rdeča, proti koncu pa se vidita le še zelena in modra. Vem, da na posnetku ni videti, da se barve spreminjajo, ampak z prostim očesom je bilo videti zelo nenaravno.

TESKAn ::

OK. Saj glede mavrice mi je vse jasno. Kolikor je meni znano, pa mavrica dokaj statična glede barv. Ta zadeva, ki sem jo posnel, pa je spreminjala intenziteto določenih barv. En čas je bila prevladujoča modra, potem zelena, rdeča, proti koncu pa se vidita le še zelena in modra. Vem, da na posnetku ni videti, da se barve spreminjajo, ampak z prostim očesom je bilo videti zelo nenaravno.

Se pač oblak premika, sonce se premika, ...tudi navadna mavrica spreminja intenziteto, če jo dlje gledaš. Najprej je samo ena bolj švoh, potem se par barv okrepi, potem se pojavi še druga mavrica nad njo, ...samo zato, ker nečesa še nisi nikoli prej videl oziroma si ne znaš takoj razložit še ne pomeni, da ima to svoj izvor v neki nedokazani svetovni zaroti, ki bi zarotnike stala več od celoletnega proračuna ZDA...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

lennchma ::

Zdaj ne vem, če je zarota glede Chemtrails-ov svetovna, vem pa, da obstaja.

fosil ::

Mogoče so pa tole izpusti iz wc-ja na avionu :))
Tako je!

PaX_MaN ::

Zdaj ne vem, če je zarota glede Chemtrails-ov svetovna, vem pa, da obstaja.

Jaz pa vem, da ne obstaja.

Thomas ::

Hehe .. v Mariboru čemtrjlse častijo celo pod nekim mostom. Z velikim napisom!

lennchma ::






Zgleda, da so nemci bolj intelegentni od vas, ki razmišljate, da chemtrails-ov ni. Oni imajo toliko "jajc", da objavijo zadevo na televiziji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lennchma ()

TESKAn ::

Teoretiki zarote niti ne vejo oz. se ne morejo zmenit, kaj naj bi v zrak spuščali. Samo da "nekaj se ziher, ker je oni oblak take čudne oblike".
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Preseren ::

Je to reakcija na sonce ja, se strinjam, veliko preveč sonca na glave nekaterih ljudi. Najbolj neverjetna teorija zarote, ki je veliko preveč razširjena..
SEO na https://www.seos.si

Tr0n ::

Hehe .. v Mariboru čemtrjlse častijo celo pod nekim mostom. Z velikim napisom!

Sedaj tudi pri novem Merkatorju na Pobrezju. :)

lennchma ::

PA kaj res tako slabo vidite? Bo treba nabavit eno res kvalitetno kamero.

PacificBlue ::

Teoretiki zarote niti ne vejo oz. se ne morejo zmenit, kaj naj bi v zrak spuščali. Samo da "nekaj se ziher, ker je oni oblak take čudne oblike".


This indepth interview with a former government employee A.C. Griffith, who worked very intimately with the secret government project codenamed "Project Cloverleaf". Mr Griffith gives details of the severity of chemtrails and the immediate effects from them. Mr Griffith also explains how he actually got deep access into the program witnessing first hand the extent of the aerosol purpose and the true way the aerosols are deployed into our atmosphere.


Project Clover Leaf

Next, in 1991 the Federal government began requiring that the pesticide Ethylene Dibromide be included in jet fuel. The name of the formulation was then changed to JP8. Ethylene Dibromide had been banned eight years earlier because of its' extreme toxicity to humans, as well as a tendency to cause cancer. With a government as abysmally corrupt as ours, one would normally assume that the manufacturer had simply made the appropriate bribe in an attempt to recoup his losses. This is too simple an explanation in this case. Ethylene Dibromide turns out to be the perfect agent to include in a biological aerosol weapon because it attacks the lungs, making it easier for inhaled microorganisms to get a foothold.
http://netowne.com/environmental/contra...


JP8 jet fuel is laced with Ethylene Dibromide (EDB), a chemical pesticide banned by the EPA as a definite carcinogen and chemical toxin. In addition, chemtrails contain Aluminum (a metal associated with Alzheimer's Disease) and Barium (a radioactive substance). Fox News reports green lightning in storms. Barium aerosol ionizes green as it electrically conducts from ground to sky. The Chemtrail Ops program is run by the ONI (Office of Naval Intelligence). The overall scope and agenda behind Chemtrails (Operation Clover Leaf, Operation Red Sky, Operation Rain Dance, the code names for these ops, BTW) intertwines several overall objectives deemed imperative by the real power in DC, which is the NSA.
It is believed that Barium ionized clouds are used by the HAARP program to alter the climate, set off earthquakes and volcanoes remotely through the use of electromagnetic waves…
Research shows the amount of Barium in our atmosphere exceeds by 8 times the level deemed safe for humans to breathe. The toxicity of Barium is comparable to Arsenic.
..http://www.nogw.com/aluminum.html
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

kitzbrado ::

O teorijah zarote se komot naprej pogovarjate v loži.

PacificBlue ::

O teorijah zarote se komot naprej pogovarjate v loži.


Nočem se pogovarjat o teorijah zarot. Pač dejstva me zanimajo.
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

Furbo ::

Če folk tako trdno verjame v to, zakaj potem ne hodi okoli v skafandrih ?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

poweroff ::

OK, tvegam, da bom sprožil kakšno vojno, ampak mi lahko nekdo zelo na kratko pove kaj so to chemtrails, in ker očitno glede tega poteka neka huda debata glavne argumente obeh strani?

Zadeve namreč absolutno ne poznam.
sudo poweroff

bluefish ::

Jay, PB is back.

Resnično, povejte že zaboga enkrat, kaj konkretnega izpuščajo letala poleg običajnih izpuhov.
V prejšnji temi se je najprej pojavila ena teorija, nato druga, ki je bila z računskim dokazom ovržena, potem pa spet tretja, ki je trdila, da je račun pretiran. Torej?

PacificBlue ::

OK, tvegam, da bom sprožil kakšno vojno, ampak mi lahko nekdo zelo na kratko pove kaj so to chemtrails, in ker očitno glede tega poteka neka huda debata glavne argumente obeh strani?

Zadeve namreč absolutno ne poznam.


Chemtraili naj bi bili izpuhi(sledi) letal,ki vsebujejo še kemijske spojine nevarne za zdravje ljudi. Poleg tega nekateri to omenjajo,kot povezavo z HAARP projektom(segrevanje ionosfere in posledično vplivanjem na globalno podnebje).

Projekt HAARP (High-Frequency Active Aural Research Program) tajni eksperimenti na Aljaski (20km od Gakon-a), se vršijo z izjemno močno tehnologijo („supersistemom” usmerjevalcev – velikih faznih anten na Zemlji in v vesolju), za proizvodnjo visoko frekvenčnih elektromagnetnih (skr. EM.) valov tako, da se bombardirajo delčki (molekule) v ionosferi, kjer se segrevajo. EM. val se odbije nazaj, in z ekstremno nizko frekvenco (skr. ELF) prodre v vsa živa bitja in vso materijo na Zemlji. Z namernim segrevanjem ionosfere, se ustvarja motnja magnetnega polja Zemlje, motijo radio in telekomunikacije, vpliva na lete raket s spremembo trajektorjev (krivulj leta) z dviganjem ionosfere - tako se zaščiti teritorij od balističnih projektilov, izzove vremenske spremembe(vpliva na globalno podnebje-izzove suše,velike vremenske nevihte z ogromno padavinami in poplavami) .

Poleg eksperimentov z EM. valovi, se za spremembo klime koristijo tudi kemikalije, kot barijum, litijum…, ki so dodane nad ozonski sloj atmosfere. Te kemikalije povzročajo poleg poškodb ozonske plasti, tudi močne svetlobne bliske in ustvarjajo umetne svetlikajoče oblake, kakršni so videni iznad Severne Amerike 1980 in 1990. Dr. Rosali Bertel, je v svoji knjigi „Planet Zemlja: Zadnje orožje vojne” navedel, da je znan obstoj soodvisnosti med potresi in ionosfero – atmosferskim slojem od 64 do 950km iznad površine zemlje. V skladu s tem, so mnogim potresom v preteklih letih predhodili nenavadni fenomeni. Npr., zemeljski potres v Tang Šanu na Kitajskem (28. julij 1976) je terjal preko 650.000 človeških življenj. Potresu je predhodilo močno atmosfersko svetlikanje, za katero je rečeno, da je povzročeno z Ruskim eksperimentom, z ELF - segrevanjem atmosfere. Tudi na področju Californije (7. oktober 1989) so registrirali ELF valove z jakostjo, ki je presegla skale za merjenje. Tri ure kasneje, je tam, zemeljski potres prizadel San Francisco.
Washington Times, marca 1992 navaja, da so naprave na Zemlji in preko satelitov, zaznale misteriozne radijske valove neposredno pred potresi v Južni Californiji, Armeniji, na Japonskem in Severni Californiji, v letih 1986 in 1989. Potresu v Los Angelesu (17. jan 1994, z japonske strani), je tudi predhodil nenavaden, radijski val, z dvema močnima zvočnima udaroma. Te čudne koincidence in pojave doslej „uradno” nihče ni objasnil, vendar je „zato” ameriško Ministrstvo za obrambo, leta 1997, opozorilo javnost, o „možnih posledicah eko-terorizma”, pri čemer bi „teroristi”, s koriščenjem EM. valov, lahko vplivali na spremembo klime, aktiviranje zemeljskih potresov in vulkanov.http://www.antropozofija.org/articles/p...
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

lennchma ::

A je sploh kakšen uni.dipl.ing.fizike ali pa kaj podobnega.
Chemtrails-i so dejstvo in ne teorija. Edino vprašanje je, kaj vsebujejo ti chemtrails-i. Glede na to, kar sem posnel včeraj, da se je preko njih lomila svetloba in je zgledalo kot, da je mavrica, predvidevam, da vsebujejo najmanj kovinske aerosole (npr.aluminij).

msjr ::

To so čisto navadni cirusi, pojavu se v angleščini reče fire rainbow.

>> Wikipedia
>> Arts on Earth
>> National Geographic

Neznanje je bilo vedno povzročitelj panike in strahov, v srednjem veku so mislili da taki pojavi napovedujejo kugo, zdaj se pač temu reče chemtraili...

Edit: popravil besedni red

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: msjr ()

lennchma ::

Torej zdaj po novem rečemo letalskim izpuhom cirusi?

8-O

Te meglice so nastale od letal, ki so kakšno uro pred tem, preletavala območje.
:|

msjr ::

Včeraj je bil kar močan višinski tok iz NW (danes si lahko še pogledaš sat sliko na meteo.si), ni bil "sunny day", ampak je nosilo kar veliko altokumulosov in cirusov (kar se lepo vidi na tvojem videu). Na gorenjskem so bili nižji oblaki, na štajerskem višji. Po moje se ob tako močnem višinskem toku kondenzacijska črta ne bi mogla ohranit eno uro (naj me kdo popravi če ni res).

Glede na okoliške oblake bi rekel da je to čisto navaden cirus, oz. altokumulus v razpadu.

 Tvoj video

Tvoj video

PaX_MaN ::

Torej zdaj po novem rečemo letalskim izpuhom cirusi?

Letalski izpuhi so brez barve. Sicer bi bilo že PRED JEBENIM VZLETOM NA KURČEVEM LETALIŠČU VSE POFUKANO BELO!

BigWhale ::

Hehe .. v Mariboru čemtrjlse častijo celo pod nekim mostom. Z velikim napisom!


Ja! Enkrat sem zlajfal in ustavljal ob cesti samo da sem lahko fotko naredil! Hehehe. :)))

bili_39a ::

Se pridružujem Matthaiju, s tem, da bi želel še seznam (samo bistvenih) "dokazov" za in proti.

Če se prav spomnim nekih prejšnjih debat, sploh ni vprašljivo, da so obstajali predlogi podobnih projektov (kar mogoče sploh ni bila slaba ideja). Vprašljiva bi naj bila izbira aerosolov (ob hipotetični izvedbi projekta.

Zakaj ne naredi kdo analize tal - nekaj zaporednih dni po takšnem efektu, ki se komu zdi, da je nenavaden? Kar pade dol, se mora nekje nabirat:
- če je škodljivo, ga lahko identificiramo
- če ga ni mogoče ločiti od običajne sestave tal, potem nas tudi ne rabi ravno skrbet...

BigWhale ::

Torej zdaj po novem rečemo letalskim izpuhom cirusi?

Letalski izpuhi so brez barve. Sicer bi bilo že PRED JEBENIM VZLETOM NA KURČEVEM LETALIŠČU VSE POFUKANO BELO!


Ja nic ne ves! To spustijo sele v zraku!

Furbo ::

OK, tvegam, da bom sprožil kakšno vojno, ampak mi lahko nekdo zelo na kratko pove kaj so to chemtrails, in ker očitno glede tega poteka neka huda debata glavne argumente obeh strani?

Zadeve namreč absolutno ne poznam.


Chemtraili naj bi bili izpuhi(sledi) letal,ki vsebujejo še kemijske spojine nevarne za zdravje ljudi. Poleg tega nekateri to omenjajo,kot povezavo z HAARP projektom(segrevanje ionosfere in posledično vplivanjem na globalno podnebje).

Projekt HAARP (High-Frequency Active Aural Research Program) tajni eksperimenti na Aljaski (20km od Gakon-a), se vršijo z izjemno močno tehnologijo („supersistemom” usmerjevalcev – velikih faznih anten na Zemlji in v vesolju), za proizvodnjo visoko frekvenčnih elektromagnetnih (skr. EM.) valov tako, da se bombardirajo delčki (molekule) v ionosferi, kjer se segrevajo. EM. val se odbije nazaj, in z ekstremno nizko frekvenco (skr. ELF) prodre v vsa živa bitja in vso materijo na Zemlji. Z namernim segrevanjem ionosfere, se ustvarja motnja magnetnega polja Zemlje, motijo radio in telekomunikacije, vpliva na lete raket s spremembo trajektorjev (krivulj leta) z dviganjem ionosfere - tako se zaščiti teritorij od balističnih projektilov, izzove vremenske spremembe(vpliva na globalno podnebje-izzove suše,velike vremenske nevihte z ogromno padavinami in poplavami) .

Poleg eksperimentov z EM. valovi, se za spremembo klime koristijo tudi kemikalije, kot barijum, litijum…, ki so dodane nad ozonski sloj atmosfere. Te kemikalije povzročajo poleg poškodb ozonske plasti, tudi močne svetlobne bliske in ustvarjajo umetne svetlikajoče oblake, kakršni so videni iznad Severne Amerike 1980 in 1990. Dr. Rosali Bertel, je v svoji knjigi „Planet Zemlja: Zadnje orožje vojne” navedel, da je znan obstoj soodvisnosti med potresi in ionosfero – atmosferskim slojem od 64 do 950km iznad površine zemlje. V skladu s tem, so mnogim potresom v preteklih letih predhodili nenavadni fenomeni. Npr., zemeljski potres v Tang Šanu na Kitajskem (28. julij 1976) je terjal preko 650.000 človeških življenj. Potresu je predhodilo močno atmosfersko svetlikanje, za katero je rečeno, da je povzročeno z Ruskim eksperimentom, z ELF - segrevanjem atmosfere. Tudi na področju Californije (7. oktober 1989) so registrirali ELF valove z jakostjo, ki je presegla skale za merjenje. Tri ure kasneje, je tam, zemeljski potres prizadel San Francisco.
Washington Times, marca 1992 navaja, da so naprave na Zemlji in preko satelitov, zaznale misteriozne radijske valove neposredno pred potresi v Južni Californiji, Armeniji, na Japonskem in Severni Californiji, v letih 1986 in 1989. Potresu v Los Angelesu (17. jan 1994, z japonske strani), je tudi predhodil nenavaden, radijski val, z dvema močnima zvočnima udaroma. Te čudne koincidence in pojave doslej „uradno” nihče ni objasnil, vendar je „zato” ameriško Ministrstvo za obrambo, leta 1997, opozorilo javnost, o „možnih posledicah eko-terorizma”, pri čemer bi „teroristi”, s koriščenjem EM. valov, lahko vplivali na spremembo klime, aktiviranje zemeljskih potresov in vulkanov.http://www.antropozofija.org/articles/p...


Zakaj ?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

lennchma ::

Se pridružujem Matthaiju, s tem, da bi želel še seznam (samo bistvenih) "dokazov" za in proti.

Če se prav spomnim nekih prejšnjih debat, sploh ni vprašljivo, da so obstajali predlogi podobnih projektov (kar mogoče sploh ni bila slaba ideja). Vprašljiva bi naj bila izbira aerosolov (ob hipotetični izvedbi projekta.

Zakaj ne naredi kdo analize tal - nekaj zaporednih dni po takšnem efektu, ki se komu zdi, da je nenavaden? Kar pade dol, se mora nekje nabirat:
- če je škodljivo, ga lahko identificiramo
- če ga ni mogoče ločiti od običajne sestave tal, potem nas tudi ne rabi ravno skrbet...



Točno tako. Zakaj bi samo govorili in nekaj teoretizirali. Potrebno bi bilo narediti analize. Glede na to, da civilna zaščita ali pa ministrstvo za okolje tega dejanja ne bodo financirala, menim, da bi vsi tisti, ki nas zanima kaj je dejansko v chemtrails-ih, lahko zbirali denar in poslali vzorce voda in zemlje na analizo.

msjr ::

Zakaj bi samo govorili in nekaj teoretizirali.


No potem pa predlagam da namesto da teoretizirate in paničarite po forumih, za začetek preberite in potem spremljajte par stvari:

- vreme: oblaki, veter prah v atmosferi, obnašanje kodenzacijskih trakov, optični pojavi v atmosferi
- letalstvo: delovanje krila, delovanje reakcijskega motorja

Potem pa boste lažje prepoznali kakšne nenavadne pojave in jih razlagali drugim.

poweroff ::

OK, se pravi, če sem prav razumel, so chemtraili izpuhi letal, ki so škodljivi za zdravje.

No, o tem ne dvomim, saj vsako izgorevanje goriv daje ven škodljive izpuhe (razne benzene, itd.).

Kakšna nanj bi bila pa povezava s tistim elektromagnetnim valovanjem mi pa po vsem povedanem ni povsem jasno. Lahko to kdo razloži na razumljiv način?
sudo poweroff

imagodei ::

Zakaj rabite dve temi za isto zadevo? Tukaj razpravljajte o mavrici, ki jo je posnel OP, vse ostalo smetenje pa spada v tole temo:
http://slo-tech.com/forum/t222419/349

Pa še tam ste na zelo zelo tankem ledu.
- Hoc est qui sumus -

McMallar ::

Jaz sem o HAARP-u in Chemtrail-ih bral že pred cca. 10 leti. Očitno se ni še nič spremenilo.
@ Matthai: povezave med EMV in Chemtraili ni, vsaj direktne ne.

HAARP naj bi se uporabljal za spreminjanje lastnosti ionosfere, bolj specifično naj bi z poljem anten in VHF valovanjem ionosfero spremenili v "zrcalo" za VLF valove in potem te uporabljali za različne namene. Omenjalo se je vse mogoče: od klasičnih vojaških stvari kot je komunikacija s podmornicami do igranja z vremenom ter tudi vplivi na ljudi.

Chemtrails pa naj bi bili izpusti letal (včasih so bila omenjena potniška, še bolj pogosto pa bela, neoznačena letala), ki naj bi izpuščala različne snovi, ki naj bi zmanjševala vpliv tople grede. Po drugi strani pa naj bi imeli ljudje zaradi tega zdravstvene težave.

Toliko se spomnim, kot sem že rekel je že dolgo tega, kar sem to spremljal. Mi pa je HAARP projekt zanimiv predvsem zaradi načina in tehnologije. Govorilo se je o več MW VHF valovih...
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

JanK ::






Zgleda, da so nemci bolj intelegentni od vas, ki razmišljate, da chemtrails-ov ni. Oni imajo toliko "jajc", da objavijo zadevo na televiziji.


Tudi Danny je na televiziji. Pa mu verjames?

lennchma ::






Zgleda, da so nemci bolj intelegentni od vas, ki razmišljate, da chemtrails-ov ni. Oni imajo toliko "jajc", da objavijo zadevo na televiziji.


Tudi Danny je na televiziji. Pa mu verjames?



Za Danny-jeve prerokbe ne vem, če se uresničijo ali ne, za chemtrails-e pa vidim, da se nekaj dogaja na nebu, kar se pred 10-imi leti ni.

Thomas ::

Pust traparije. Res.

Okapi ::

Se pridružujem Matthaiju, s tem, da bi želel še seznam (samo bistvenih) "dokazov" za in proti.
A guglat pa ne znata? Na netu so vsi "dokazi" za (in dokazi proti), tule ne bo nihče nič novega pogruntal, kar ni že 100x na netu objavljeno. Začneta lahko kar na Wikipediji.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

jype ::

lennchma> za chemtrails-e pa vidim, da se nekaj dogaja na nebu, kar se pred 10-imi leti ni.

Hm?

Seveda se je. Jaz sem bil tam in se dobro spominjam.

Sem hotu met na NESTu predavanje o chemtrailih, pa Primož noče (bi blo zanimivo, ker sem študiral meteorologijo in znam precej dobro na tablo narisat vse procese, ki "zgledajo kot chemtraili").

Seveda bi predavanje bilo zgolj o oblakih (in drugih zanimivih atmosferskih pojavih), ker chemtraili ne obstajajo (you can quote me on that).

Rippy ::



Potrebno se je malo zamislit :)!

PaX_MaN ::

...
Potrebno se je malo zamislit :)!

Turn the fucking water off, shithead!

bili_39a ::

Se pridružujem Matthaiju, s tem, da bi želel še seznam (samo bistvenih) "dokazov" za in proti.
A guglat pa ne znata? Na netu so vsi "dokazi" za (in dokazi proti), tule ne bo nihče nič novega pogruntal, kar ni že 100x na netu objavljeno. Začneta lahko kar na Wikipediji.

O.


Ma ni problem kaj poiskat, tudi razmislit ne. Dejstva je treba ponavljat in to čim pogosteje.

To je bil moj point.

Pa vseeno mislim, da ne bi bilo slabo nardit tudi kakšne analize tal (in to ob sodelovanju prestrašenih).

Arto ::

A sem edini, ki sem se ob tej temi spomnil na tole? :D
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Weather modifications and Haarp (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15911604 (5883) krneki0001

Moon, hoax or real? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16218387 (15409) Loocas
»

ž-žarki :O

Oddelek: Loža
141519 (1148) Pyr0Beast

Irak ll. Mogoče se bo pa komu posvetilo :) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
42022747 (18633) jype

Več podobnih tem