» »

Težave z prenosnimi računalniki in WiFi-jem

Težave z prenosnimi računalniki in WiFi-jem

Yurex ::

Pozdravljeni,


včeraj dopoldan, se je zgodila zelo zanimiva zadeva. In sicer, na več prenosnih računalnikih je nehal delovat WiFi, dejansko zadeva dela ampak se povezuje striktno samo lokalno - torej do routerja.

Več prijateljev me je klicalo, kaj se jim dogaja. Sam sem testiral 4 različne prenosnike različnih starosti, na dveh različnih WiFi omrežjih in na treh različnih routerjih. 2 prenosnika sem formatiral in zadeva deluje.... Drugih ne morem formatirat.... Trenutno vem za približno 10 kom. katerim se je to zgodilo včeraj dopoldan.... Prosim za pomoč, bila bi dobrodošla.


LP,
Jure

logout ::

Lahko da je avtomatski Windows update nainstaliral kaksen patch, ki je pokvaril nastavitve za wireless. Ali pa je vsem skupno to, da so instalirani iz istega medija z "bonus" dodatki.

L.p., Kloko

pajanko ::

Se nekaj podobnega dogaja tudi meni, pojavi se po hibernaciji. Prepoznavanje omrežja traja v nedogled. In potem pokaže lokalno, nekaj minut kasneje pa sicer povezano v internet a povezava ne deluje. Opažam pa nenormalen ping do routerja preko wi-fija.

Problem se mi je pojavil dva tedna nazaj, pri posodobitvah, pa recovery ni pomagal...

lp

Yurex ::

Težavo sem nekako odkrtil.... Naredil se je "updejt" Viste, kar sem sprva predvideval. Potegnil sem nazaj "recovery" na točko 21.6.2009 in ja... zadeva deluje... Izklopil sem posodabljanje viste. Na enem prenosniku imam edino težavo ker točk za obnovitev NI.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Yurex ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1793563733 (562) c23po
»

TP-Link TL-WR1043ND (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Omrežja in internet
813170141 (35034) hojnikb
»

Sinope 568+ kot router (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11951870 (23620) simone
»

Kronično vdiranje v router - problem. (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7417504 (14998) Vanadium
»

Novi SIOL-ovi "komunikacijski prehodi" (gateway-i) SAGEM F@st™3344 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
15543876 (19416) imallears

Več podobnih tem