» »

poskus

poskus

«
1
2

Tio2 ::

kot zmenjeno, ceprav malce pozneje,
bo skupina probala sveti graal;

idealni datum bi bil 10, 11 maj (en dan se to postavi v naravo, naslednji dan se pije vodo)(datum se lahko spremeni, ker je odvisen od skupnega zmenka)

kdor je bil zaniman naj poslje zs.

(eksperimentator naj si priskrbi 1 jekleno cev diam. 80-100 mm ; 1 jekleno cev diam 30-70 mm ; eno jekleno elektrodo (palicico) 1-5 mm , jekleno plastificirano zico ca. 1 m ; visina cevi naj bi bila od 15 do 25 cm)

lp
  • zaklenil: imagodei ()

Fave ::

Kako pa to zgleda? A imaš kakšen link?
My mind's a hyper tool that fixes everything.

whatever ::

Pazite na primerno temperaturo, resonančno frekvenco in pH indeks! Drugače ne bo nič.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

imagodei ::

Tio2> "naslednji dan se pije vodo"

Zakaj za boga je pitje vode nujno potrebno, če hočem imeti v avtu motor z večjim izkoristkom?

A to pomeni, da če ne bom trezen, mi tvoj motor ne bo vžgal in se ne bom mogu peljat domov? To je drugač dost krasno. Samo, da ne boš želel, da postanem še vegetarjanec, ker potem bo tale tvoj motor hitro utonil v pozabo.

Jebenti, greš na kosilo v gostilno, pa kuhar da mal premasten zrezek... Evo, pa moraš na avtobus, da lahko domov prideš.
- Hoc est qui sumus -

tx-z ::

In kaj je to sploh?
tx-z

PrimozR ::

Nobody knows... Kr neki pač, klasično bluzenje by Tio :>

imagodei ::

Tio2 je v eni drugi temi obljubil (Azraelu menda?), da mu bo zrihtal motor, ki bo imel večji izkoristek... Ali kako že gre ta zgodba. Poiščite malo po nedavnih temah v Loži.

Skratka, takrat se je ponudil, da bo organiziral nek dan odprtih vrat, kjer bo prikazal, kako bo iz Etra ali iz kod lovil nekakšno božansko energijo, ki bo pomagala poganjati motor. Povabil je vse zainteresirane, da se udeležijo njegovega testa.

No, zdajle je že celo postavil nek konkreten datum. Čakamo le še, da pove točen kraj. Baje je sta tako čas kot kraj izjemnega pomena. Bojim se samo, da bo potem njegov izum (=avto) vedno treba hodit "tankat" na tisto mesto in upoštevat njegov koledarček. Pa kot kaže, si bo treba vzet 2 dni časa za tankanje. En dan se bo zgleda treba postiti ob kruhu in vodi, drugi dan boš pa lahko tankal. Ampak samo, če boš imel s sabo v prtljažniku jeklene rore ustreznih dimenzij.
- Hoc est qui sumus -

shark_nm ::

ne pozabite na patent... naftni mogotci so jeba

Fave ::

A ima kdo link do te teme?
My mind's a hyper tool that fixes everything.

Loki ::

takoj ko sem videl, kdo je avtor te teme, sem se odlocil, da sploh ne bom kliknil. nato sem kliknil kljub temu, samo da bi napisal to sporocilo :>
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

imagodei ::

@Fave,

za kaj gre, še najbolje opiše tale tema.

Drugače pa v original temah ne moreš prebrat, kaj je pisal Tio2, ker so njegove ideje prebarvane v rdečo.
- Hoc est qui sumus -

gruntfürmich ::

torej se bomo lahko 11. maja lahko zastonj vozili po tisti njivi kjer bo Beli zasadil svoje rore v zemljo??

WOOOOOW
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Upam da vas kaka višja sila ne zmoti.

Tio2 ::

Tio2 je v eni drugi temi obljubil (Azraelu menda?), da mu bo zrihtal motor, ki bo imel večji izkoristek... Ali kako že gre ta zgodba. Poiščite malo po nedavnih temah v Loži.


nihce ni se tega probal???





nekaj sem dobil v netu, ampak vodim malce v drugo smer:
eksperimentatorji, ki so se bavili s tole varianto shranjevalca energije so v tejle podobi vidli malce vsega. v smislu, da vsakdo trdi, da se tu nabira dolocena substanca:
za nekoga je elektrika, za nekoga orgon, za nekoga kozmicni heter (je materialen (3x10na23Hz)), za nekoga kineticna energija, za nekoga sveti duh...

tole "substanco" naj bi clovek predelal v lastne namene in glej cudo, se dogaja kar zelis...
..baje, da je nasa volja, ki to vodi.

vsekakor se teorije okrog tele variante "lapisa philosophoruma" konstantno sirijo.

lahko celico vidis kot zvocnik:
zvok je ze zmes med materialnost in temperaturo, oddalji se malce od hetra, orgona... , ker sega malce dlje.

kozarec vode predstavlja iz enega vidika materialnost, ampak v prosti formi, ki jo ti dolocis;
materialnost lahko bi si predstavljali kot nek sistem, ki ga lahko "virus" napade.

en virus so npr. galvanski toki:
na celici lahko opazimo, kako kvarijo sistem;
na isti nacin je tudi nase telo kondenzator, ki se pocasi kvari, baje da galvanski toki ne vplivajo dobro na nase telo (ker se kopicijo le v dolocenem predelu namesto, da bi se razprsili povsod enakomerno).


poudarjam nematerialnost tega:
v celici se nabira temperatura, kako jo pa clovek vidi je umetnost.

menim, da je opazanje tega v podobi zvoka ze priblizanje k nematerialnosti.

za kar smo lahko opazili na nasi kozi, pokusnja vode postavljene v naravo po kriteriju, ki se ne oddalji od starih navad, vpliva na "iMAO inhibitorje".

mislim, stvar me moti, kadar clovek vidi v tem samo pogon za avto,
ne bi raje to videli kot "kovinska droga"?

mislim, stvar, ki te poveze z alkimijo bi samo zgal v avtomobilu v podobi orgona?

zakljucek je tale:
- ne razumem zakaj clovek ne utegne to zgradit sam doma in to v blizini doma (vsekakor v gozdu dalec od cloveka) postavit
- razumem zakaj clovek isce vedno nekoga, ki bi mu reci pokazal (enostavno si lahko predstavljamo kako gre svet dela)

c0dehunter ::

Mislim da v tej temi manjka Thomas.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

lonz ::

Mislim da v tej temi manjka psihijater.
...arrrrrr, shiver me timbers...

Tio2 ::

da se konvertira?

Matev ::

To sporočilo je napisano samo zato, da bom lahko spremljal razplet debate.

Zheegec ::

Še vedno čakamo kje bo in kdaj :) Samo dvomim, da bom imel čas...

Matev - saj lahko samo klikneš pod "moje teme".
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

imagodei ::

c0dehunter> "Mislim da v tej temi manjka Thomas. "

Thomas manjka v tej temi? Ne bo držalo...

Thomas mi gre občasno na živce s svojim pišmevuhovskim odnosom, z načinom komunikacije, ko se postavlja na nek piedestal in meni, da mu ni treba argumentirati svojih odgovorov...

Da bi pa tip razpravljal s Tio2, to je pa ideja, bizarna do amena.
- Hoc est qui sumus -

edge540 ::

Tio2, samo pazi se kozmičnega vetra, da ti ne pokvari načrtov.

Tio2 ::

bo kdo prisel mimo ali ne bo nihce poslal zs?

vsekakor izvrsitev poskusa bo potrebno premaknit, ker tudi na tej strani zgledata ponedeljek in torek malce nerodna za nekatere.
zmenek pa gre preko zs, ker se bi slo za par njih, seveda.

-poleg tega-
v petek 8 maja so izvrsili v Trstu eno "skupinsko meditacijo", kjer se je vec tipov ljudi (raznih religij in tudi neverni) zbralo v eni hali in koncentriralo energijo gamma v lonec vode. Na koncu je vsakdo odnesel s seboj kozarec te vode. Eden od eksperimentatorjev je bil na tem poskusu, ki se izvrsi enkrat letno med polno luno v bikovem casu.
-izven teme za kogar zanima nanotehnologija-
Poleg tega je tale eksperimentator bil dan prej na konferenci on nanotehnologiji, posredil mi je naslov mail preko katerega se lahko dobi tekste debate, ki so jo drzali 7 maja v trgovinski zbornici v Trstu. Ce koga zanima: comunicazione@cbm.fvg.it - Nanotecnologie: dal viaggio nel corpo umano alle t-shirt luminose

Matev ::

zbralo v eni hali in koncentriralo energijo gamma v lonec vode.


je kaj zavrela ta voda?

Tio2 ::

Tio2, samo pazi se kozmičnega vetra, da ti ne pokvari načrtov.


kdo ima nacrte?
ce nekdo pravi, da reci ne zna delat, mu rade volje pokazem kako se to naredi.

edini cuden veter je skupek psihoz, ki si jih zastavljajo tisti, ki prevec ekstremizirajo reci.

poudarjam alkemijske stavke: SI SEDES NON IS :
SI SEDES, NON IS = ce mislis prevec se usedes, ce se smejes gres naprej = vzemi reci z dobro voljo al pa vsaj veselo, problemov ne bo
Si=sedes, N2O=is , enostavna alkimija

.........ceprav bi tisti cudni veter bil isti veter, ki je zapihal nekoc na Olimp in povzrocil ogromno skodo: je vedno zgodbica o Islamskih Alkimistih, katerim "veter" odnese vazo na zahod.
Dejstvo je eno: bodisi na Olimpu kot med Alkimisti, ljudje so nerodni.
Zato v nasi nerodnosti je boljse, da se druzimo in razlozimo kozmicnemu vetru zakaj toliko skace gor in dol in zakaj sploh je nastal tale veter.

gruntfürmich ::

zakaj pa je to tako skrivnostno, zakaj se mora kontaktirat samo preko ZS.ja? a kdo preži nate, Beli, in si streže po življenju? kdo iz naftnega lobija? al kakšen mož v črnem??
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Tio2 ::

par njih, ki bi radi to probali z naso skupino,
kaj je, se bojimo spit kozarec vode?

to je zares paradoks:
smo pri bistvenem vprasanju al je rec tako lahka kot spit kozarec vode.

whatever ::

Odvisno kaj je not zamešan...;((
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Tio2 ::

psiha, zato je boljse da to delas z ljubeznijo

Hitch-Hiker ::

Res bi moral Thomas tle kako reč. :))

c0dehunter ::

Zgleda da ga ne bo nič naokol.. :)
Tio2, si siguren da za poskus ni treba prinest zraven kake substance poleg vode in železnih rorov?
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

whatever ::

Prinest je ni treba - je že tam.:P
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

imagodei ::

Dobro... A imamo še kaj pametnega za povedat v tej temi?
- Hoc est qui sumus -

edge540 ::

A smo kdaj meli? :))

Tio2 ::

zame ni problem, ni potrebno da se kdo javi,
pomeni pac da tile od forumov zivijo od govoric
pa od triangla racunalnik-WC-kuhinja...

imagodei ::

> "pa od triangla racunalnik-WC-kuhinja... "

Ni potrebe po takšnem odnosu...

Mogoče bi se raje sam nad sabo zamislil? Na precej tehničnem forumu, ki besedo tech nosi celo v svojem imenu, prodajaš ezoteriko in alkimijo. Ponavadi v skrajno nečitljivem besedilu.

Tisto, kar ti "tukaj prodajaš", spada med paranormalno. No, razen, če ti in tvoja skupinica znate vse to dokazat na papirju s fizikalnimi enačbami. Če pa ne znate, potem je to paranormalno.

V vsakem primeru si ti tisti, ki se obnašaš, kako bi rekel, rahlo smešno. Verjamem, da si doživel zelo slab odziv na svoje povabilo. Soforumaši imajo verjetno precej pametnejšega dela, kot porabiti dva dneva za nekaj, kar je po vsej logiki totalna brezvezarija. Se pač nisi dovolj dobro potrudil zagovarjat svoja stališča. Trenutno je tvoja kredibilnost blizu ničle. Tvoj poskus mene zanima npr. približno toliko, kot če bi me povabil gledat, kako se bodo iz voida manifestirali duhovi, ki bodo nato na rampi s skejtom uganjali norčije.

Saj pravim - če ste ti in tvoja skupinica tako zelo prepričani v izdelavo tegale pogona, lahko kamot vložite prijavo na Randi Challenge.

Pa ne rečt, da se vam sploh ne gre za denar. Ga kamot poklonite dobrodelnim ustanovam, če vas milijonček dolarjev ne zanima.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

Tio2 ::

Tisto, kar ti "tukaj prodajaš", spada med paranormalno. No, razen, če ti in tvoja skupinica znate vse to dokazat na papirju s fizikalnimi enačbami. Če pa ne znate, potem je to paranormalno.


dober si, da obracas kar se je reklo,
saj to je tvoje delo.
(podobno ucijo na tecajih za managerje, kar kaze kao se defekt siri)

da spreobrnes zopet iz paranormalnega v fizikalno: prosim te, da upostevas realnost. eno cesto omenjujem in zdajle tvoje besede ne bodo zavlekle vse v en komercialni post.

bomo zopet zaceli?

fiziki so vsi skup en kurac razumel kaj res so reci okoli njih, ker si ne znajo niti reci predstavljati; pa nimajo malce fantazije za zaznavat kako se proste energije gibljejo okoli nas.

ni fizike brez kemije.

kemija pa je cisto druga rec od vseh bedastih racunov, ki kot dokazano vodijo do "palic dolgih en meter", ki postanejo potem "most dolg 100 metrov"....ki se bo se razsul.


nekdo je rekel da pride mimo, je hujskal,
zdaj pac se skriva pod maminim krilom.

zee ::

Res je, vendar ima tudi kemija svoje zakonitosti in pravila, ki nam omogocajo, da njeno moc uporabljamo sebi v prid. To, o cemer pridigas ti, je ne ravni bajk in pravljic izpod Gorjancev. Nepreverljivo, neponovljivo. Nenazadnje, ce si res tako preprican v svoj "prav", se prijavi na Randi Challenge.

Aja, se ne da ponovit' poskusa?

Vec srece prihodnjic.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

PrimozR ::

kemija pa je cisto druga rec od vseh bedastih racunov, ki kot dokazano vodijo do "palic dolgih en meter", ki postanejo potem "most dolg 100 metrov"....ki se bo se razsul.


Res je, kako ste bedni. Vozite se po železnih in betonskih mostovih, ko bi se pa lahko vozili po avtocestah energije!!!11oneone

imagodei ::

Tio2> "dober si, da obracas kar se je reklo, saj to je tvoje delo. (podobno ucijo na tecajih za managerje, kar kaze kao se defekt siri)"

Kaj ima to veze s čimerkoli? Želiš nekaj pokazat, kaj te briga, kaj jaz pravim. Ti samo pokaži. Če je tvoja kredibilnost tako na nuli, da se nihče iz Slo-Techa noče udeležit tvojega poskusa, pa posnemi dogajanje s kamero. Objavi na Youtube in če bo zadeva obetajoča in ne bo "sfotošopana", se udeležim drugega poskusa.


Tio2> "da spreobrnes zopet iz paranormalnega v fizikalno: prosim te, da upostevas realnost. eno cesto omenjujem in zdajle tvoje besede ne bodo zavlekle vse v en komercialni post."

Ko bi razumel, kaj si želel povedat, bi lahko morda kaj pametnega napisal. Tako pa - scratch, scratch po glavi.


Tio2> "fiziki so vsi skup en kurac razumel kaj res so reci okoli njih, ker si ne znajo niti reci predstavljati; pa nimajo malce fantazije za zaznavat kako se proste energije gibljejo okoli nas."

To je tvoje mnenje, ki je - resnici na ljubo - odtrgano od realnosti. Fiziki so edina bitja, ki so v vsej zabeleženi človeški zgodovini vsaj približno dobro pojasnili celo vrsto naravnih pojavov. Ne boš verjel, fiziki so zapisali celo matematične formule ter modele, s katerimi znamo "napovedovat prihodnost" - IOW, znamo napovedat rezultat poskusa.

Nič narobe s paranormalnim. Tudi meni se zdi zanimivo. Samo ne mešat tistega, v kar bi rad verjel s tistim, kar je jasno, preverljivo in ponovljivo.


Tio2> "ni fizike brez kemije."

Seveda to ni res. Obratno pa velja: ni kemije brez fizike. Tisto, kar ljudje razumemo pod imenom kemija, je fizika na nivoju atomov in molekul. IOW, kemija je tisto, kar nastane zaradi čisto fizikalnih lastnosti atomov in molekul. Je pa res, da se kemija ukvarja s celimi atomi in molekulami, fiziko pa zanima subatomski svet (takole na hitro povedano).


Tio2> "kemija pa je cisto druga rec od vseh bedastih racunov, ki kot dokazano vodijo do "palic dolgih en meter", ki postanejo potem "most dolg 100 metrov"....ki se bo se razsul."

Predavanja na fakultetah so zastonj in odprta za javnost. Predlagam ti, da se oglasiš tam in jih nekaj obiščeš. Za začetek bodo dovolj predavanja iz Splošne in anorganske kemije. Boš potem komentiral, kako je z računanjem pri kemiji.


Tio2> "nekdo je rekel da pride mimo, je hujskal, zdaj pac se skriva pod maminim krilom. "

Kot rečeno - posnemi, daj na youtube. Ali pa se prijavi na Randi Challenge.

Pri tebi postaja očitno to, kar sem videl že pri mnogih samooklicanih "gurujih" in "mojstrih ezoterike". Pomanjkanje tudi najbolj osnovnega osnovnošolskega (sic) znanja, potem pa to kompenzirate z nekakšnim vudu sranjem - češ, kaj pa šteje fizika in mainstream znanost, tisto kar je zares pomembno vemo mi. To so božanske energije, ki ostajajo skrite pokvarjenemu, materialističnemu svetu.
- Hoc est qui sumus -

Tio2 ::

to se mi zdi nejasno:
en clovek eno trobi toliko casa,
potem pride moderator in s par stavki skusa spreobrnit kar se pravi.

Ti bos tudi imel tvoj vzorcni kot, ampak tudi aure kemije in fizike ne bos menjal:
kemija je vse kar je materialnega in tudi subatomskega, to je njena definicija;
fizika je nastala, da bi clovek komentiral kar se dogaja.

Zal kar mislim se ne spaja ravnokar z "eksotericnimi silami", ker opazujem reci iz enega tehnicnega vzorcnega kota in se tale tehnicni vzorcni kot ne spaja z eksoteristi.
Eksoteristi so malce prevec prepricani, da imajo opravka z duhovi; malce prav jim dam, ampak mnenja sem, da se tile duhovi jim javijo s pomocjo kemije.

Locim znanstveno kemijo narejeno iz matematicnih racunov od alkimije.
Alkimija je enostavno upostevanje kako so ljudje od vekomaj castili raznorazne kovine in nekovine ter jim dajali razne podobe.
Od vekomaj so ljudje iskali razlog gibanja celega kozmosa.
Dali so celo vrsto teorij, od verne do neverne.
Znanstvena je pac matematicna lestvica, ki poenostavi sistem in ti ga nudi v eni windows obliki.

Dobro, vsekakor znanstveniki kot nori vedno isto iscejo:
zakaj je nastalo zivljenje, kako?

Saj so verni to vse zapisali, zadosti, da bi znanstveniki to pretvorili v matematicni kljuc.
Tale matematicni kljuc je vedno matematika, vendarle potrebno je upostevanje nje v bozanski optiki.

To so božanske energije, ki ostajajo skrite pokvarjenemu, materialističnemu svetu.


kaj? zive radiacije?, zivi atomi?

kako bi tvoj ens sploh mislil v tem trenutku, ce ne bi bil vsak atom in subatomski delec tvojega telesa ziv in tudi nekako pameten?

Kompenziraj malce tvojo fiziko in bos videl, da sedet za racunalnikom za tisoc evrov na mesec se ne splaca, saj so tvoji atomi stalno izpostavljeni spektralnemu sevanju.
Plus kadar bos star bos tezil skupscini, ker si pretiraval v necem in bos obolel zaradi elektronskih naprav, ki so fizikalno premisljene, ampak v praksi stalno kvarijo nase telo in psiho.

IOW, kemija je tisto, kar nastane zaradi čisto fizikalnih lastnosti atomov in molekul.


ja ja, tole je se ta staro vprasanje ali je vec staro jajce ali kokos...


zee:
Aja, se ne da ponovit' poskusa?

Vec srece prihodnjic.


poskus?
kdor je rekel da pride naj pride; poskusa nismo se naredili.
Mislis, da je datum poskusa nekje vezan na upostevanje visjih sil ali pa astroloskih kodeksov?
Ce hoces ga naredimo tudi poleti ali jeseni,
se gre za voljo in cas.

To, o cemer pridigas ti, je ne ravni bajk in pravljic izpod Gorjancev. Nepreverljivo, neponovljivo.


kaj, da so zive radiacije magija?
zakaj pa nepreverljivo?

lahko pa neponovljivo.

redo ::

FFS, don't feed the troll!

imagodei ::

Tio2> "to se mi zdi nejasno:
en clovek eno trobi toliko casa,
potem pride moderator in s par stavki skusa spreobrnit kar se pravi."


Eh, to kar ti želiš povedat, vesta samo ti in pa "cganka". To, kar pride izpod tvojih prstov, je pa itak zagonetka za vse ostale udeležence na forumu. Tvoje ideje, naj bodo še tako dobre, se izgubijo v prevodu. Če želiš komunicirat v slovenščini morda ne bi bilo slabo, če bi se udeležil nekajmesečnega intenzivnega tečaja slovenščine za tujce.


Tio2> "poskus?
kdor je rekel da pride naj pride; poskusa nismo se naredili.
Mislis, da je datum poskusa nekje vezan na upostevanje visjih sil ali pa astroloskih kodeksov?
Ce hoces ga naredimo tudi poleti ali jeseni,
se gre za voljo in cas."


Kot rečeno - snemajte poskus. Predhodno na posnetku jasno povejte, kaj pričakujete od poskusa in kaj se bo po vašem mnenju zgodilo. Nato posnemite še sam potek poskusa in rezultate. Objavite na Youtube. Morda se boš pa res ti zadnji smejal in bomo vsi ostali izpadli bedaki. Tako je bilo že mnogokrat v zgodovini znanstvenega preučevanja - nekomu, ki je ponujal kontroverzno idejo, se je mainstream smejal, a jih je na koncu prepričala gora dokazov. Snemanje poskusa je prvi korak.
- Hoc est qui sumus -

gruntfürmich ::

Kot rečeno - snemajte poskus. Predhodno na posnetku jasno povejte, kaj pričakujete od poskusa in kaj se bo po vašem mnenju zgodilo. Nato posnemite še sam potek poskusa in rezultate. Objavite na Youtube. Morda se boš pa res ti zadnji smejal in bomo vsi ostali izpadli bedaki. Tako je bilo že mnogokrat v zgodovini znanstvenega preučevanja - nekomu, ki je ponujal kontroverzno idejo, se je mainstream smejal, a jih je na koncu prepričala gora dokazov. Snemanje poskusa je prvi korak.


to je zelo dobra ideja, snemanje. to je prva stopnička v prepričevanju nejevernežev.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

overlord_tm ::

Cakite, torej tle neki govorite o enih palcah, vodi, pa ful energije? Mogoce misle tipo JEK zavzet pa rab kompanjone :D

10. maja je blo konc remonta :p

Tio2 ::

Kot rečeno - snemajte poskus.

Objavite na Youtube.



In kaj bos videl po filmu, spektroskopijo tega?

Ze ime ti pove, da je skopa spektrija in ti obcutkov ne utegne podajat.

NE bodi tako mrzel, pa neprakticen pri prevajanju prosim, si pac moderator in ne en microchip.

Ceprav zadnji del sporocila ni bil zate in dokazes kako se vtikujes v argumente, brez da bi sploh tega pomislil.
Enostavno te rec pece in bremzas debato, ki bi se lahko osredotocila na poskus (tudi iz fizikalnega vidika).

Ce hoces lahko naredimo poskus s kovinskimi dudkami, ki jih priklopimo na zemljo s kovinsko zico,....pol pa sesaj in posnemaj poskus, pa ne pozabi na ITERNET.


10. maja je blo konc remonta :p


clovek je od vekomaj meril slabo cas, dokaz nam so kovinske ure, ki so se med delovanjem malce segrele v dolocenih predelih in se dilatirale = merile so slabo cas.

zanimivo je kako se cloveski pameti vse prilagaja...
--pol ce je pri tebi bil remont, bo v trsatu kadar hocemo trimont...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tio2 ()

Senitel ::

Kaj se bo videlo na filmu? V eni X prejšnji temi je bila debata o učinkovitosti avtomobilskega motorja. Torej lahko na videu prikažeš kako z dvema jeklenima cevema, jekleno palico in plastificirano žico to izboljšat...
Seveda pa v tej temi nisi nikjer niti omenil kaj naj bi ta poskus pokazal?

Zheegec ::

jaz še vedno čakam, da mi pove kateri avto naj kupim, da mi ga bo izboljšal - bistveno znižal porabo (rečeno je bilo na pod 10% običajne pri isti moči), predlagal sem Alfo 159, samo ne vem če je pomembno kateri motor... Tio2 prosim sporoči čim prej, predlagam da najprej probava s starim pa potem to replicirava na novega.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

bluefish ::

naslednji dan se pije vodo
Kaj pa če jo vsak dan?

dzinks63 ::

bo skupina probala sveti graal;en dan se to postavi v naravo, naslednji dan se pije vodo


In kaj bos videl po filmu, spektroskopijo tega?
Ze ime ti pove, da je skopa spektrija in ti obcutkov ne utegne podajat.


Torej bi naj šlo pri poskusu za neke občutke, kakšne že neki?, ali se mislijo udeleženci zadevat?. To bi vsekakor bilo možno (tio ima veliko znanja na tem področju), če bi pili visoko energijsko vodo (z kakšnimi specialnimi dodatki), se par dni se koncentrirali in meditirali, bi poskus skoraj moral uspet. Če bi pa slučajno bili problemi, da bi s poskusom šlo kaj narobe, so še vedno v rezervi konkretne palice, da se komu prikažejo zvezde.

PrimozR ::

kemija je vse kar je materialnega in tudi subatomskega, to je njena definicija;

Wrong, kemija je samo svet atomov in prehajanja elektronov. Svet subatomov je fizika (jedrska).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nastanek sveta/vesolja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
29921120 (13994) jzgorisek
»

joecell

Oddelek: Loža
122762 (2386) Tio2
»

Potovanje skozi čas možno??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
639577 (6901) BigWhale

Izvedba alkimije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
715404 (3539) JanK

ENERGIJA (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1629564 (6883) WarpedGone

Več podobnih tem