» »

joecell

joecell

Tio2 ::

Alternirajoča električna in magnetna polja
Na alternirajoč tok so priklopljene skoraj vse naprave, ki uporabljajo navadno vtičnico kot vir energije deluje pa tako da skozi vtičnice "alternira" tok 60 krat na sekundo, torej je sevanje 60Hz. Takšno sevanje ima zelo malo energije in nima ionizacijskega ali termalnega učinka lahko pa povzroči zelo šibke električne toke ,da stečejo po telesu



vzeto iz:

Vpliv elektromagnetnega sevanja na zdravje ljudi @ Wikipedia



Tesla je nekaj takega hotel podelit clovestvu, le v bolj izdelani formi.



Kondenzator "JOE CELL" deluje po tej energiji:

skupek rink, ena v drugi, sestavlja en vrcek, ki v sredini ima negativni pol,
na zunanjosti pozitivni pol.

Ce si to ogledamo bolj natancno pa razumemo, da je to kondenzator, ki deluje kot vsi kondenzatori na tem svetu:
s statiko.

Statika se v obdobju "charge" nabere v joecell, ker je kondenzator termo-magnetno polje, ki privlaci kozmicno energijo in gamma zarke.

Voda v celici deluje kot nadaljni kondenzator za energijo, ki se bo tamle nabirala.


Sistem emulira elemente in po principu kvantistike "diha" energijo/elektrone
ko bi celica bila brez vode, bi prej ali slej "pocila" preseglo energijo, ki bi v tem casu napolnila kondenzator.

Voda lahko vpije znatno kolicino energije, zato celica deluje z znatno nizjim nihanjem.




Ce vzamemo v postev strukturo lahko primerjamo sistem celice s sistemom MOS:
Metal Oxide Semiconductor @ Wikipedia


Celici oz. kondenzatorju "ucimo" funkcije med oksidacijo zeleza (v primeru jeklene joecell), ki poteka kar pocasi


Ni zadosti:
dokoncana celica postane v primeru uporabe na avtomobilu RAM in ROM
RAM, ko je motor prizgan
ROM, ko je motor ugasnjen

Postaviti joecell v avtomobil spremeni nekatere videze:
(zunanja rinka celice dobi pozitivni tok
notranja elektroda gre povezana na motor (elektronsko))

ce si zamislimo pozicijo polov avtomobila napram zemlji, bomo opazili, da je v poziciji NNP, kar ni mogoca varianta za delovanje vsakrsnega tranzistorja
Transistor @ Wikipedia

s tem, da postane joecell "most" med pozitivnim nabojem akumulatorja in motorjem oz. ogrodjem, bomo lahko "emulirali" pole:
- med kineticnim delovanjem je motor pozitivno nabit
- med delovanjem motorja akumulator ne obdrzi elektronov na pozitivnem polu, ker krozijo

v tem primeru bo napram Zemlji pozicija NPN in bo elektronsko stvar mal boljse zgledala.

Pri tem sledi tehnologija tranzistorja in ucenje matric.



Pri tem dodam, da je joecell ponaredba prvih sistemov MOS, ki so delovali na zacrtanih rinkah iz zelezovega prahu, ki je bil pocasi oksidiran, medtem, ko je nekdo ucil funkcije, ki jih bo opravljal (1° kalkulator),
oziroma matrica kalkulatorjev (nato racunalnikov) je od zgoraj ista kot joecell.



- "ta bogati" so demonizirali joecell...
- avtomobil euro3, euro4 imajo v sebi ze strup za tale sistem..
- joecell deluje po principu Leydove flase
- po item sistemu deluje skrinja zaveze
- po izstem sistemu delujejo industrije, ker storijo kroziti elektricni ciklus z zemljo (ne "sezigajo" energije), zraven tega postane struktura "joecell"oz kondenzator oz.shramba za energijo, oz nebitje...
da ne navedem naprej,....



dokument ni popoln, pac omeni razna opazovanja

Smurf ::

Eh, naštudiri malo elektromagnetiko, ker tole je en velik nesmisel (da ne govorim o nelogičnih preskokih).

PaX_MaN ::

Res, hujši je kot vsi wannabe znanstveniki, ki upajo govoričiti o poljubnih teorijah zarote.

Pyr0Beast ::

Sicer se tole trka z vsemi dosedaj videnimi teorijami, je pa vseeno 'opis' Joe cell.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Spajky ::

Jest sem si celo pred časom že nabavil cevi za tak Joe_cell, ma me je zadnje cajte minila volja za experimente z exoteričnimi energijami :D
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Tio2 ::

Stealth aircraft @ Wikipedia


tale deluje takole, princip je uporaba kozmicne energije,
ki se ne samo nabira ampak tudi tvori s cepljenjem Hidrogena v prosto erg. pri kriticni temperaturi 33°C


Po netu dobis precej variant celice in posnetkov, katerih lahko crtas 75%, ker so dvomljivega izavora.

Kar sem dobil na it. netu je dogmaticna varianta, ki se vsekakor izrazi z znanstvenimi pojmi, le uporablja drugacni jezik.


Konec tedna dobim serijo cevi iz inoxa 316, kar bom temperiral in postavil na avtomobil.
Lani sem celico probal na prenosni racunalnik in prenosno luc.
Bil je prvi poskus in zastavili smo si tri mesece aktivnosti in opazovanja; nato smo celico in ostalo ustavili*.
*(celico smo segreli na 450+°C in jo demagnetizirali, oprali z domacim kisom;
racunalnik je shranjen pri prijatelju, luc smo cepili na dele, in merili magnetna polja)


Tako je lanski poskus trajal tri mesece in rezultat je bil naslednji:
- prenosni rac. je imel ostareli akumulator, ki je trajal le 10-15 min ; po kontaktu s celico je bilo zadosti postaviti racunalnik na el. tok le za kako uro, potem nikdar vec.
Racunalnik ni imel celice, le enkratni stik sem naredil.
Akumulator je trajal 2 do tri ure v poziciji debug, po 6 - 10 urnem pocivanju je trajal zopet 2 uri in tako naprej, dokler nismo reci ustavili.

Isto velja za prenosno luc z aku.: namesto, da bi 25w luc trajala 15-20 min, je trajala 30-45 min in po pocitku zopet delala....


Po opazovanju in vecstranskem studiju probamo vec celic na vec avtomobilov: od starejsih verzij do novejsih.
Mislim, da bo potrebnih kakih 6 mesecev, ampak optiko delovanja smo razumeli.


Dobro, nekateri ne marajo govoriti o prosti energiji,
ampak avtomobil, ki "ozivi", ni ravnokar slaba ideja,
tako tvegam lastni avtomobil, vsekakor je nemogoce, da se kej pokvari, zadosti, da nisi sam ko to delas.

Vsekakor ko sem govoril o alkimiji, sem ciljal na zakljucek, da so v srednjem in starem veku to uporabljali.
Kemijske formule so zapisovali v podobi figur za nadalno znanje, vsekakor SI niso obstajale.
Vsak clovek je dal doloceni Operi (tranzistorju, joecell,...) ime in jo shranil s pomocjo umetnosti.
Tako naredi pes ko zakopa kost.


Nekateri ljudje so spadali v vecje skupscine, ki so se med zgodovino med seboj povezale in tvorile se vecje skupscine.
Vezal jih je interes.





Kar se o joecellu vidi po netu ni ravnokar tako posteno povedano, zato je pri tem nujno poznavanje dogmatike.
Tudi umetnost je pripovedovanje kemije/znanstva, glej Hieronymus Bosch, ki je v scenah unicil prisotnost casa:




Eh, naštudiri malo elektromagnetiko


zakaj omenjas dvakrat elektriko (magnetno polje je vedno elektrika)

poglej si ti ka je termo-magnetizem baje, da tudi Zemlja deluje po temle principu:

si kdaj vzel magnet, bakreno okroglo plosco, iglo in sveco?
(resno mislim)


termicno polje je oznaka +
elektricno polje je oznaka -


jaz ti govorim o plusu in minusu, kako se v naravi vezeta

ti mi govoris o minusu in minusu (-elektro -magnetno)
razlozi...




joecell deluje po logiki alterniranega toka in se z zemljo povezuje po principih tranzistorja, RAM, ROM, odvisno od funkcije, ki bo upravljala.

Me stekas?








Jest sem si celo pred časom že nabavil cevi za tak Joe_cell, ma me je zadnje cajte minila volja za experimente z exoteričnimi energijami



ta eksotericna energija je elektrika, vsa tehnologija sloni na tej exotericni erg., zato trdim, da bi bilo treba reci razumeti

jest10 ::

A zaradi Joe-cell so potem lahko čarovnice letele na metlah?

Smurf ::


zakaj omenjas dvakrat elektriko (magnetno polje je vedno elektrika)

Ker se tako imenuje to področje fizike, ravno zaradi povezanosti elektrike in magnetike. Electromagnetic


poglej si ti ka je termo-magnetizem baje, da tudi Zemlja deluje po temle principu:


si kdaj vzel magnet, bakreno okroglo plosco, iglo in sveco?
(resno mislim)

Ne vem kaj hočeš tukaj povedati? Povezanost temperature z magnetnim poljem?



termicno polje je oznaka +
elektricno polje je oznaka -


jaz ti govorim o plusu in minusu, kako se v naravi vezeta

ti mi govoris o minusu in minusu (-elektro -magnetno)
razlozi...

Ne vem kje si ti našel pluse in minuse. Obstaja elektromagnetno polje, termično pač ne. Polja so vektorji, se pravi da imajo smer (ne pa neke pluse in minuse).




joecell deluje po logiki alterniranega toka in se z zemljo povezuje po principih tranzistorja, RAM, ROM, odvisno od funkcije, ki bo upravljala.

Me stekas?

S tem nisi povedal nič o delovanju.

Še mimogrede, kaj naj bi bilo termično polje in kozmična energija?

Tio2 ::

A zaradi Joe-cell so potem lahko čarovnice letele na metlah?

ne, za tisto so uporabljale musnice
ti mi govoris o superkondukciji, ne spada v to.


Ker se tako imenuje to področje fizike, ravno zaradi povezanosti elektrike in magnetike


kako dobis magnetno polje? .... z elektriko.
kako unicis magnetno polje? .... z ognjem.
mi smo termo-magnetno polje, zato povej mi kaj je temperatura, pa mi ne bos blodil dvakrat istega pojma.

Ne vem kaj hočeš tukaj povedati? Povezanost temperature z magnetnim poljem?

...ne, ne, to so uporabljali ze egipcani, ampak probaj razumet


kozmična energija

po lestvici frekvenc locimo elektromagnetne! valove v:
(crko e uporabljam za predznako eksponent)
tip val. frekvenca dolzina val.
radio 1x10e4 do 1x10e7 nm 10e12
tv 1x10e7 do 1x10e8 nm 10e10
radar 1x10e8 do 1x10e9 nm 10e9
mikrovalovi 1x10e9 do 1x10e12 nm 10e7
infra-rdeci 1x10e12 do 4x10e14 nm 10e4
vidne v. 4x10e14 do 8x10e14 nm od 760(rdece), do 380 nm (viola)
ultravijolicni 8x10e14 do 1x10e16 nm 100
zarki X 1x10e16 do 1x10e19 nm 1x1e-1
zarki gamma 1x10e19 do 1x10e24 nm 1x10e-5
kozmicni zarki 1x10e24 gor
..do danes je tale lestvica.
Ce si poslusal kaj o Cernu, si slisal ,da znanstveniki govorijo o krozenju kozmicne energije (SI izraz).
Kar iscejo s poskusi je "delec", ki bi se gibal nad 3x10e24 Hz.


tako sem ti z lestvico nastel vse kar so elektromagnetni valovi. Obenem lahko stejes, da vsak element oz. tvorjena materija ima lastno frekvenco.
S pojmi magnetne resonance lahko delis v elektrone vsako stvar in materijo razgradis v energijo.
Te principe je preuceval Nikola Tesla, poleg ostalih.
Imam kakih 300(ali vec) njegovih patentov, ki delujejo po principih free energy.

...vsekakor ostane termin termicnega polja, za katerega svetujem veliko truda v razumevanju, da kar vidimo pri ognju je snov, ki gori.Ni frekvenca, oz ni elektricni(oz magnetni) pojav...
Polja so vektorji, se pravi da imajo smer
kam pa peljejo?




da bi vse to spadalo v "joe cell":
s terminom kozmicnih radiacij/energije imenujemo particele, ki so za danes najmanjse in najhitrejse za znanstvo (poleg ta nove teorije o bozonu in fermionu).

npr. drevo deluje po principu celice:
-celica je skupek cevi ena v drugi, ki sluzi kot kondenzator-izolator
-drevo je skupek "cevi" naravnega izvora (ce opazujes od zgoraj joecell in drevo, bos opazil, da je geometrija ista)

-celica deluje po principu akumulatorja/kondenzatorja in z oksidacijo npr. Fe+CO, shrani "podatke" po sistemu MOS, pri tem deluje po principih resonance (oz oddaja doloceno serijo valovov/frekvenc)
-drevo deluje tudi kot akumulator, zmeri elektricni tok, poleg tega tudi drevo deluje po principih resonance

-drevo uporablja vodo, minerale, pline in energijo za upravljanje lastne zivljenske dobe
-celica uporablja vodo, mineral(manj reci uporabljas manj kompliciras), pline in pri tem privlaci kozmicno energijo(oz visoke frekvence)

-drevo je "zivo"
-celico moras "aktivirati"


s pomocjo elektrike celico aktiviras (je potrebno leto)
s pomocjo ognja celico ustavis (je ne iznicis, potem ko si jo aktiviral)



Kar lahko opazujes potem ko si celico zgradil po doloceni logiki in probal za par dni akumulacijo kozmicne erg. je, da voda v celici, ce jo postavis kozarec in nato v frizider(jo zmrznes), kristalizira "veselo", na primer.


Z mojega vidika je to "big" varianta malega tranzistorja/kondenzatorja, ki bo po konstrukciji zacel upravljati dolocene funkcije...
....ampak se mi zdi odvec podcrtati, da moras pri tem upostevat se precej faktorjev. Tvoje vzdusje mora biti "zakonsko" napram naravi; vzpostavisti moras spostovanje z Naravo v optiki visje morale....tega pa ne maram vec pisat v blogu ker ni potrebno.


Poleg tega, stvar deluje po principih resonance; lani sem imel v rokah dokument, ki mi ga je dala stranka, v katerem je bila ista varianta kot joecell, samo je bilo opisano delovanje "cinetic energy ...", ki nosi tudi kratico, vendar ga ne najdem vec.
V tekstu je bila opisana varianta z drugimi izrazi, katere naj bi jih podelili rusi med leti 1950-1960. Preucevali so pac tale tip energije za vojaske namene.
Znam, da je dokument prihajal z neta, ampak se ga ne da dobit, vsaj jaz ga ne utegnem dobit.
V tekstu so bili prikazani grafiki delovanja po principih kinetike, tako, da so tudi rusi imeli sv. graal



ko bi kdo dobil tekst bi bilo bomba, 100% znanstveno.



dodano od it. fiz.; teksti so v anglescini in omenijo en tip gibanja, ki se pojavi med delovanjem celice, le na dolgo; spomnim, da je orgon preuceval Reich, Freudov vajenc.
http://www.ea2000.it/cst/cstindice.htm#...
http://web.tiscali.it/carlosplendore/re...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tio2 ()

DimmniBurek ::

Tio2 a mi poveš zakaj vsake tolko odpreš temo in noter napišeš za 2 strani besed? Kaj točno bi rad? Res te ne razumem.
There Is No Stronger Drug Than Reality

TESKAn ::

kako unicis magnetno polje? .... z ognjem.


A z kontra magnetnim poljem ga pa ne moreš? (da vidimo, kaj za eno bedarijo boš spet zapisal...)
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

lonz ::

Ne se preveč z Tio2 ukvarjat. Mal počekirite njegove druge poste. Same buče takega kalibra seka.
...arrrrrr, shiver me timbers...

Tio2 ::

Tio2 a mi poveš zakaj vsake tolko odpreš temo in noter napišeš za 2 strani besed? Kaj točno bi rad? Res te ne razumem.


vec kulture o tem bi rad imel, ker stvar deluje a ni tega potrebno izvesti v desetih minutah.

Ce poleg tega dobis koga, ki doda pametne ideje, ker je to razumel, ....hvaljen Jezus!

V tekstu so bili prikazani grafiki delovanja po principih kinetike
-moje
kje bom iskal zanimane osebe, ko so nekateri dokumenti nedostopni? (bi upal da jih kdo ima)



Dimniburek, free-energy se uveljavlja, ampak se vedno isti debelijo s tem.
Z enega vidika vidim da imajo debeluhi prav, ker navadni ljudje to ne razumejo.
Tako po eni strani javim varianto za znizanje osebnih stroskov (kar ni malo), po drugi strani se zavedam da bi bilo boljse proizvod reklamizirat in prodat po dragi ceni (potem pa vsi kupijo).


Zakaj ne zastonj?
Kasen svet bos imel, ce bo nova energija prodrla v nase hise?

pomisli na kar bos in bos imel cez 20 let.....
...ce pomislim....

"COGITO ERGO VOMITO"


Narava bi bila bolj cista (uporabili bi lahko 3% goriva napram sedaj - zaradi navade avtomobila) in to ni malo.
Mi bi ziveli v boljsih kondicijah in bi se delovne ure znizale na minimum.



S sirjenjem teh sistemov zahodna in vzhodna ekon. propadajo.
Tako ne bo vec poglavarjev, pac prosti ljudje.


A z kontra magnetnim poljem ga pa ne moreš?

za koliko casa ze ker je stvar navade?(pr. zival)

Mal počekirite njegove druge poste


si siguren tvojih izjav?



http://sslabs.altervista.org/tesla/



je vse zelo povezano s kvantistiko, ampak kaj ko clovek ne uposteva vez med danasnjo tehnologijo in njenim izvorom.

vsekakor sistem porabi= 1000000 krat manj.
potem razumes zakaj so takrat dokumente zaplenili in zbrali Edisonovo pot.

Dandanes je vrhunski "problem" energija, investicija za prihodnost energija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tio2 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

asinhronski elektromotor kot generator (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
8123520 (8986) A. Smith
»

Nemški fuzijski reaktor Wendelstein 7-X deluje

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
2810733 (6890) BlaY0

Free energy (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35261527 (50320) Gandalfar
»

Kaj je magnetno polje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7628049 (26887) A. Smith

ENERGIJA (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1629490 (6809) WarpedGone

Več podobnih tem