» »

Izvedba alkimije

Izvedba alkimije

1
2
»

lonz ::

The lights are on, but nobody's home...
...arrrrrr, shiver me timbers...

Tio2 ::

odgovori pametno enkrat ( enkrat = 1x , tega ni v uporabi v slo? )

Tio2 ::

My lights are off, because the light is Female,....


My fire is on because I'm a Man.


Iluminati so nekje moski, ki zanicijo mosko naravo.
...genetsko bi hoteli biti zenske.

Zero One ::

Lepo bi prosil OPja, če lahko izda, pod vplivom katerih substanc je (bil) med pisanjem svojih prispevkov, ker potrebujem inspiracijo za raziskovalno nalogo.

Tio2 ::

PERSONA RUDIS, ma semplicissimus et nobilis.


NE bi stel mnogo ljudi, ki bi bila substancam tuja.

Domace zelenjave niso nic hudega, vsekakor zgleda, da je vsem ogenj vsec, saj se Salvio (dovoljena substanca) samo kadi.. pri Vas.

Sila te doprinese, da stvari uzges. Vse takoj, vse ogenj.
KAj pa VODA?

Da bi bolje povedal tistim, ki vzlic/preberejo/odgovorijo:
Salvio lahko gres iskat v gozd, odtrzes nekaj perij, jih zmeljes in vrzes v vodo(voda vsekakor zge, le pocasi). 3 noci pocivanja (ali vec) in ajde. Vec stvar pociva, tem bolj na dolg rok zelo rahlo deluje.

To ne gori, je pocasno in enakomerno. Lani sem poskusil, pa je stvar ideologije, ne samo ognja in udarca.

Zraven, pa sem v forumu opazil, kako je nekdo spraseval kako dobit legalno marihuan za potesenje bolecin rakastih obolenj;
vsi ko nori pisat le o tem, ... pa meni vrzete potem to na kroznik??

Kdor takole pise ima skupega s kokosjo nekaj posebnega:
oba nosita jajca in zraven kokodakata.

Dajte mu raje Salvio dat, vsaj z alkemicnega vidika je na visjem stanju naprav Ganji.

Salvia ti pove kaj je smrt, zato je nekje na visjem sloju napram travi, ki je danes popacena s silicijem/silikati.

LHKO NOc!

PaX_MaN ::

Piši smiselno, jebote!

msjr ::

Sej je vse jasno:

Salvia in njena učinkovina Salvinorin A sta naredili svoje.

No ja, če se ga zadevaš še nisi kar avtomatično Castaneda (čeprav je bil tudi on bolj zmedene sorte)....:O

[edit] ne dela n s tildo (španski n) U+00F1 ali po domače ñ

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: msjr ()

rdecaluc ::

Čakam da se pojavi napoved za konec sveta ^^ . Sicer pa ...
Est modus in rebus. ,typos

Tio2 ::

Zadosti da eno reces, pa te toksiki zakoplejo z njihovim duhom.

Pac ne smes cloveku povedati, da jemljes v postev vse kar te obkrozuje in rabis glavo za dolocene sperimentacije.

Lahko tudi nekateri skrivajo glavo pod zemljo, imajo pa rit po luftu in je to razvidno,... Omejeni so in je zivljenje njim hec. Itak en dan jih ne bo vec in se temu izogibajo, pac starajo se.


Sami goljufi ti pisejo, da je vse v redu, vse poteka lepo in urejeno, zraven pa zrcalijo nevarnost, razvidno:

-so omejeni
-pisejo le za hec in spikanje
- tvorijo tebi nove osebnosti, ki jih pa v lastni glavi imajo (npr msjr ne bo kot clovek trajal, ni se razumel, da nisem toksik kot on, pac posteno pisem)

Posteni clovek dobi vedno nove poti, omejeni pa silijo in se starajo,. Stvar casa pa se jih bo sama zemlja znebila.




. Rdecaluc,... Konec sveta ni.
. Konec je tistih, ki silijo in kradejo, ker zivijo, a ne vedo zakaj...


(odgovor osebe ti daje ze dober obris s kom imas opravka)

Zgodovina sprememb…

Tio2 ::

pa se enkrat: pisi boljse! (ta je navadni odgovor)

ne utegnem, nisem Slovenec, ali ni to razvidno?

imagodei ::

Pa piši v angleščini ali svojem rodnem jeziku, če misliš, da je edini problem v slovnici.

[Newsflash: to, da nisi slovenec je itak očitno in vzeto na znanje. Problem so tvoje nekoherentno urejene izjave oziroma očiten izraz zmedenih misli]
- Hoc est qui sumus -

imagodei ::

Sicer pa - over&out, nimam časa brat takšnih bedastoč.
- Hoc est qui sumus -

energetik ::

Njegovi posti me spominjajo na nekatere pesmi od Siddharte.. >:D

Meizu ::

eboran, a? Pojma nimaš kaj pravi zaboga :P

lonz ::

eboran-narobe
...arrrrrr, shiver me timbers...

Saircor ::

Tio2 s kakšnim namenom ti tole tle gor pišeš?

Meizu ::

lonz - no neki u tem stilu se kliče komad, jebeš.

lonz ::

Ma ne; cel komad je zapet u rikverc. Potegn si nek besedilo pa ga preber od konca nazaj.
...arrrrrr, shiver me timbers...

Meizu ::

Ajaa. Hehe, Pa res :P BOm poskusu.

Tio2 ::

-odg-d0menZ ,...

s:S katerim namenom pisem oz. namigujem:
i:Qual'e' il motivo che mi spinge a comunicare le mie idee:

i:Leggo i pensieri di un popolo, dopo vado a vedere i pensieri di un'altro. Entrambi mi appartengono, ma sono diversi. Gli aspetti culturali sono nettamente in contrapposizione, si' che da ambo i lati si puo' trarre nuove conoscenze.
Come in alchimia di due cose ne faccio una, cosi' di due culture, visitate nel dettaglio e nel tempo, ..ne faccio una.
E' sempre la medesima cultura, ma rende la possibilita' di osservare un soggetto sia fisico che immaginario da piu' angoli, in quanto semplicemente piu' vasta.
s:Berem misli enega naroda, potem si ogledam misli drugega naroda. Oba mi pripadata (kot jaz pripadam njim), ampak sta drugacna. Kulturni predsodki in obrisi so v razkolu, tako, da s povezavo obeh kultur se lahko dobi visje znanje.
Kot v alkimiji naredim iz dveh reci eno, tako iz dveh kultur, ki sem si jih prej pikolovsko analiziral v casu, ..naredim eno.
Je vedno ista kultura, vendar daje moznost spoznavanja dolocenega subjekta, fizicnega ali imaginarnega, z vec vzorcnih kotov; konkretno je kultuta v tem primeru sirsa.

s:V tem primerjavanju, opazujem razlike in jih posteno javim komur je zaniman.
Kot sem ze povedal, med primerjavanjem clovek pade v dolocene "NAPAKE", ki so s kulturnega vidika nemogoce: znanstvena kultura (ipd.) se ne zrcali v dveh narodih.
Moje vprasanje pri tem je: zakaj ima vsaka drzava lastno kemijo-znanstvo? (iz logicnega vidika si reci skrivajo)

i:In questo confrontare, risaltano differenze abissali, che comunico volentieri all'interessato.
Come ho già detto, in questo confrontare l'essere incappa in alcuni "ERRORI", che pero' non risultano logici. La cultura degli esperti/scienziati non si rispecchia in due o piu' nazioni.
La mia domanda dunque e' questa: perche' ogni nazione evolve la propria chimica/scienza? (la domanda non merita risposta, in quanto si può ben immaginarne il perchè)

i:Il volere di qualunque essere e' quello di ritrovare dei simili; cosi' l'illuminato cerca illuminati posizionando di qua' e di la' tante pietre brillanti che attirano gli inconvenuti...
...ma son tutti onesti 'sti'illuminati?
Non e' nell'illuminazione che ho riscontrato il mio essere, ma porto segno di un'illuminazione, di una scintilla che ha causato la putrefazione della mia materia: mi sono reso conto di poter gestire una nuova condizione, che si allontana dall'illuminazione, dalle frequenze. Ho riscoperto la dimensione del corpo caldo...
s:Vsak clovek zeli spoznati sebi podobne osebe; tako iluminirana oseba bo iskala iluminirano s tem, da bo postavljala blescece kamene tu pa tam... ...ampak ti iluminirani ljudje, so zares vsi posteni?
Nisem v iluminaciji dobil mojega bitja, ampak nosim znanje iluminacije, ki me je picila in povzrocila gnitje moje materije((za kogar nima fantazije je ta stavek alkimija, nekje kubik metafizike...)): zavel sem se, da lahko mizem vecje reci, ko ne upostevam iluminacije oz. frekvenc. Prepoznal sem kondicijo toplega telesa...

i:Scrivo fin quando non mi stufo, in qualsiasi caso sarebbe mio grande piacere poter condividere con tutti cio' che diversamente non puo' essere gestito.

"M'illumino, d'immenso".. e desidero un'immensa illuminazione, tanta che faccia riaccendere le speranze di chi si sente coinvolto in un mondo oramai senza sentimenti, e quant'e' peggio,..privo di conoscenza della materia.

"M'illumino d'immenso" je citacija, vsekakor jo je ze v preteklosti kak Slovenec prevedel; baje da je tisti Slovenec iskal reci, katerim danes sploh ne verujemo. . .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tio2 ()

Zero One ::

¿Qué? ಠ_ಠ

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zero One ()

JanK ::

Recem lahko samo, da neznanje/slabo znanje slovenscine ni tukaj problem. Prevod je kar v redu, ampak tudi v italijanscini ni stvar nic bolj razumljiva.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

poskus (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
755434 (3364) imagodei
»

joecell

Oddelek: Loža
122758 (2382) Tio2
»

Potovanje skozi čas možno??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
639560 (6884) BigWhale

ENERGIJA (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1629540 (6859) WarpedGone
»

keramika, veda alkimije

Oddelek: Loža
211771 (1156) mihec87

Več podobnih tem