» »

ENERGIJA

ENERGIJA

1
2
3 4

jest10 ::

Daj preberi znova svoj sestavek in popravi tono neumnosti v njem. Prosim

Tio2 ::

H I D R O G E N , kaj pa Clusterji za H?
Pozna kdo tale sistem?

gruntfürmich ::

kaj pa nevtroniv v tvoji reakciji ni zaznati?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Tio2 ::

jest10, se nanasas na slovnico ali na kaj?

jest10 ::

Niti slučajno ne na slovnico. Nanašam se na povedane neumnosti, ker se ti niti malo ne sanja ne o elektriki, ne o kemiji in še o marsičem drugem ne

dzinks63 ::

Zgleda, da si se poglabljal v alkimijo in podobne vede. V svetu super kompjuterjev in računalniških simulacij to že dolgo ne gre več skozi. Boljše, da se vpišeš na kakšno zelo dobro znanstveno fakulteto in si tam pridobi ustrezna znanja.

Tio2 ::

Kaksni super kompjutreji ali kaj, ze tretjic povem, da je energije zastonj kolikor je hocete pa dajte kar tamgor nekje tavat, cloveku se da vedno razlozit, kje imas nevtrone pri elektrofuziji vode???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tio2 ()

Tio2 ::

No, gruntfur je mislil lepo, da sem prebral knjigo alkimist,
misli, da verjamem, da se svinec spremeni v slato!

Malo boljse razumem kogar imam pred seboj, cisto piscancek,
pretvarjanje svinca v zlato so patentirali leta 1986!

Zgodovina sprememb…

nurmaln ::

najbolj nenavadna stvar pri tej temi je da se nekateri normalni člani foruma še kar trudijo...
a res ne vidite da nima smisla, sej smo že mel enga podobnga kljukca na forumu pred časom, samo on je neki o vesoljcih razlagal če se prav spomnim
prijelo se ga tud ni nič
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

jest10 ::

Sej je še vedno tukaj-trenutno stresa "modrosti" o gradnji piramid

PacificBlue ::

a res ne vidite da nima smisla, sej smo že mel enga podobnga kljukca na forumu pred časom, samo on je neki o vesoljcih razlagal če se prav spomnim
prijelo se ga tud ni nič


Nurmaln ne bodi pameten. Vem stvari o katerih se teb še dolgo sanjalo ne bo.

Tio2 ::

pa pojdi si pogledat patent, leto imas zadosti je, drugace si mal lenoben,

namesto hujskat pa ustvarjat vedno nove tematike, in komplicirat s citati, ELEKTROFUZIJA VODE so morda marsovcki???
dej no, pisi o tem ce le ves kaj, 50 odgovorov, pa ni eden o elektrofuziji.

voda, elektrika in kabli, konec.

v vesoljce ne verujem, verujem, da clovek krade.

problem postane shranjevanje elektrike

za shranjevanje elektrike je treba vzeti v postev superkonduktorje

superkonduktorji so tisti, ki peljejo marsovcke na Vase fantazijske planete, kjer se ziviste...

jest10 ::

Aha, se je že prefočkal tudi tukaj:P

jest10 ::


voda, elektrika in kabli, konec.

Seveda je konec. Ker iz tega nič pametnega ne rata...

A. Smith ::

Pazi se jih.

Ko bosta Tio in PacificBlue sklenila koalicijo, bosta nepremagljiva >:D
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Tio2 ::

V netu nimas obraza, zato se lepo skrivas, pusti norce, da se sami zavedejo... ... ... ... ...
malo piskotkov danes, malo jutri, CAS spremeni vseh.

PacificBlue ::

Ma v bistvu mi je tk vseen..jest10. Pač nekaterim ni usojeno, da bi razumeli stvari, ki so tako jasne kot beli dan.

Tio2 ::

jest10
SI ZE TO NAREDIL?
si poskus probal ali si tisti, ki viha vedno proti,
samo v znanosti, upajmo!

jest10 ::

jest10
SI ZE TO NAREDIL?
si poskus probal ali si tisti, ki viha vedno proti,
samo v znanosti, upajmo!

Ne rabim poizkusiti. VEM da ne dela

R33D3M33R ::

r33m3r33...
kdo pa je rekel piti destilirano vodo!?!?
jon CO2 je v gazirani vodi.


Ni res. Vsaka voda, ki je v stiku z zrakom vsebuje CO32- ione. Zakaj? Zato ker se v njej raztaplja CO2 iz zraka.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

A. Smith ::

SI ZE TO NAREDIL?


Trditve naj dokazuje tisti, ki jih postavlja.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Tio2 ::

r33d3m3..
ti se nanasas na naravni CO2,

nanasam se na CO2 kemicnega izvora, je malce drugacen,.....

Tio2 ::

a.smith, kako dokazem po netu, s stranicami?

elektrofuzija ni pa konec. no, to je tvoj odgovor, ce se ne strinjas povej zakaj ne dela, jaz pa bom povedal zakaj dela!
1 tema in nic bedarij, ponovim voda, inox, elektrika.

pa ne citiraj naprej, bos postal en citat tudi ti...

edge540 ::

Ja, to bi že zdaj vsi lahko vedli da je CO2 ki ga izdihamo ok, CO2 iz auspuhov pa je Zloben.

Mislim, osnove!

jest10 ::

r33d3m3..
ti se nanasas na naravni CO2,

nanasam se na CO2 kemicnega izvora, je malce drugacen,.....

In razlika je v čem?

jest10 ::

a.smith, kako dokazem po netu, s stranicami?

elektrofuzija ni pa konec. no, to je tvoj odgovor, ce se ne strinjas povej zakaj ne dela, jaz pa bom povedal zakaj dela!
1 tema in nic bedarij, ponovim voda, inox, elektrika.

Ti najprej dejansko povej kako, dokaži da dela. Ker do sedaj nisi dokazal NIČ. Le bluziš na veliko in med sabo mešaš razne pojme. Dokazal si do sedaj le to, na ne razumeš niti čistih osnov

A. Smith ::

(Ej, tale tema je še vedno v problemih človeštva. VESTNEGA moderatorja vljudno naprošam, naj se tole znajde v loži. Razen če niso takale prepucavanja sama po sebi problem človeštva... možno.)

>>>a.smith, kako dokazem po netu, s stranicami?

1. Scimpraš tisti famozni stroj skupej in z njim napajaš gospodinjstvo.

2. Obelodaniš to tlele in potem pride k tebi S-T delegacija z mojo malenkostjo na čelu gledat. Zadnjim bluzerjem smo poslali reporterje za 24ur, oni so pa vse verjeli >:D.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

R33D3M33R ::

r33d3m3..
ti se nanasas na naravni CO2,

nanasam se na CO2 kemicnega izvora, je malce drugacen,.....


In razlika je? Molekula je molekula. Njo ne "briga" kdo jo je naredil, ampak ima tako strukturo, da je energetsko najbolj ugodno.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

edge540 ::

A.Smith, sem že zjutraj napisal med pritožbe naj pometejo te neumnosti iz PČ, pa zgleda da so moderatorji šli na kopanje :)

Barakuda1 ::

Tistim, bolj resnim uporabnikom foruma se opravičujem, ker nisem že prej reagiral. Pomanjkanje časa pač.

Tistim drugim pa opozorilo za v naprej.

Na tem forumu, so v PČ in ZT uveljavljavljena strožja merila in kriteriji za debato.
Če želite mal več svobode (in tudi malce neresnosti), izvlite pač v Ložo. Samo, tudi tam ne rabite pretiravat.

KaRkY ::

Tio2 jaz bom samo tak reko sn 2 drugem razredu OS več o kemiji pa fiziki vedel ko pa ti zaj. Sicer nevem kolk si star saj je vseeno ampak v današnjem času bi si mislil da bi ljudje več vedeli o teh temah ne pa da nimajo pojma.

PS: Pa nočem se nobenmu zamerit ampak to je dejstvo.

koyotee ::

dejstvo je, da je ta tema isto, k da bi usado krompir v beton. Iz nič ni nič in ne more nič nastati. Pač eni zafrustrirani umetniki/luftarji/whatsoever nimajo kaj delat in svoje "neznanje" hocejo vsilit drugim.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Azrael ::

Poskus prevoda napisanega:

>transformator vsaj 5000V, nic amperaze (vsekakor enih 100-150 mA je), uporablja se ga za neon napise; boljsa varianta je teslacoil, ti namrec visas voltazo, da skusas doseci 25000V (katodska cev televizije deluje takole).

TeslaCoil dosega par 100 kV...

> Iz transformatorja tecejo kabli + in -, na vsakega gre mrezica inox npr 3x3 cm.

Iz 5 (mogoče 8kV') vira se s (TV?) kaskado dobi 25kV. Torej ne navadni mrežni trafo za neon lampe, ampak elektronski (switcher).

> Mrezice oddaljis 3 do 7 mm in das tok.

In potem se vmes lepo sveti in bliska, saj 25kV skozi zrak prebije na par cm, nekaj mm pri taki napetosti ni nič. Seveda se ne sme pozabiti na izdatno pridobivanje ozona.

>Potem moras samo H2O spricati v kolicini, ki jo ti sam preveris.

In potem s curkom vode premikaš in občasno prekinjaš obločni plamen (voda je prevodna in lahko naredi kratek stik med rešetkama).

Resnično nimam pojma kaj naj bi dosegel s tako napravo. Uživancija v nevarnih igricah z elektriko? Voda in štrom nekako ne sodita skupaj, čeprav se res air spray tehnika uporablja za gašenje obločnega plamena v nekaterih visokonapetostnih stikalih.
Nekoč je bil Slo-tech.

Ziga Dolhar ::

Tio2: obkladanje sogovornikov s "kokode" ni primer argumentirane debate. Opozorilo.
https://dolhar.si/

gruntfürmich ::

Kaksni super kompjutreji ali kaj, ze tretjic povem, da je energije zastonj kolikor je hocete pa dajte kar tamgor nekje tavat, cloveku se da vedno razlozit, kje imas nevtrone pri elektrofuziji vode???

aja, oprosti. sm mislu da ko si tam zapisal tritijevo vodo, da se sprosti kaj nevtronov, kar so tudi tam v komentarjih pogrešali, ker ponavadi s tritijem sodelujoče jederske reakcije sproščajo nevtrone. tko da se oproščam, je to verjetno neka druga fuzija od navadne. ne bom več spraševal, ker itq nimam blage, teb se pa ne ljubi z debili ukvarjat. pardon.8-)8-)8-)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Tio2 ::

Spost, oproscam se, ker sem na brzino odgovoril dolocenim clanom, sicer nisem navajen na tako hitre odgovore v blogu. Ponavadi postavis temo, pa ti odgovori samo kdor to temo spostuje, cetudi se z njo ne strinja.
V sili pritecejo pa osebe, ki dialog vlecejo k kompliciranju in vlecejo izven teme.
Dobro je, da clovek dokaze lastno nestrinjanje s tem, da reagira, vendar, da bi dobil konkretnega odgovora, ki bi omenil vsaj znacaje eksperimenta pa ni. (nanasam se na elektrolizo H2O oz biatom. H3O-OH (ni tritij))
Od tako lahke formulacije, ki bi lahko bila analizirana z malo vec modrosti, smo kar presli v demenco (ce se ta izraz uporablja), zato z demenco odgovoris.
Vsekakor ce pred letom sem bil kar zavedno matematicen v upostevanju realnosti, sem dognal, da npr.: (boljse je, ce naredim primer, drugace bi prevec kompliciral)
- V diskusiji omenjeni jon CO3 oz CO2 ni vedno isti. Odvisno je od katere reakcije on izhaja, vsak element v sebi nosi genetiko, to se pravi, da ima razvit “spomin” dogodkov, ki jih je “dozivel”. Kemicno bi si lahko to prikazali z jonizacijo vsakrsnega elementa, ki je bil v kontaktu z drugim elementom (to se v naravi vsak dan dogaja), s tretjim, itd (v istem ali razlicnem casu).
- Cisti jon CO2, brez “spomina” ,(pustimo drugega, pa omenimo samo tega, da ne bi “nekateri” fantazirali pa zopet obracali teme, se hecam..) dobimo samo ce plin kupimo od kemicne industrije (farmacevtska, splosna, zivilska,…).
Pri tem sem hotel popudarit koliko skoduje organizmu “blank” jon. Ni komparacije med naravnim CO2 in kemicnim.

Naravni jon CO2 (ga nismo mi proizvedli, temvec narava) je dobil jonizacijo zunanjosti, zato bo jon vzet v vasi ali v goli naravi cisto drugacen. Jonizacijo naravnih elementov si zamislimo tako, da upostevamo, da vsak element sprosca lastne x zarke (Roentgen je zakon). Za nevirne tomazke lahko dokazemo z Geigerjem (oz. relevatorjem particel x,alfa,beta,gamma, ce kdo ima tistega za kozmicne particele pa je kar tik Umetnosti)
To se pravi, da kemijo in znanstvo lahko kompliciramo tako, da upostevamo naravne proizvode in pri tem stejemo njihovo kronologijo. Nekje kot ce bi cloveka vzeli (mi bi bili velikan(znanstvenik), ki opazuje zemljo in odnese eno osebo (zanj organizem), da jo bo analiziral) in bi steli od kod je, kako zivi , ….navade, ki jih ima.

V tem primeru bo ze zopet kdo odgovoril “bedarije, element je element, neodvisno od izvora!”, potem, ce imamo npr. magnet (navadni), ta bo pod analizo dal iste rezultate (pikolovske, prosim, po Maxwellovi poti) neglede ce je v Parizu ali v Kranju? Pa ne zafrkavajmo se, dandanes je to pospeseno zaradi vseh magnetnih polij, ki nas obkrozujejo, pa se ne spuscam naprej, ker je boljse.


Na isti nacin je narava eksperimenta z visoko voltazo odvisna od mnogih faktorjev, ki jih ne moremo razlozit kar “seveda, bliska se, pa se streses…”. To ni odgovor, to ni kemija ali znanstvo, to je povsrsnost.
Z drugega vidika pa se zopet oproscam, vendar ko ti pridejo na pot taksni odgovori kot nenavedenih uporabnikov, tezis k temu, da jim razlozis, pa tile gredo naprej pa ne pustijo da se stvar razlozi. Po mojem cvekajo, pa so sami povedali, da dokazujejo okoli njihove teorije, potem so oni ki vsiljujejo ideje. Nobene demokracije ni, ce ne dobis skupnega jezika-komuniciranja, zato sem omenil Kart. (gospodinja bo lahko ravno tako govorila o kemiji, samo, da prevedes sladice in proizvode, ki jih uporablja v TVOJ jezik ali vsaj da skusas dobiti eno skupno linijo). Nekateri tezijo k temu, da se take debate ne delajo, zato te kar zafrkavajo, spominjam, da obstajajo tudi tihi opazovalci, ki to vidijo z raznoraznih vzorcnih kotov.

Vec vzorcnih kotov dojames, bolj bogat si. Skusas zamenjati ideje z drugimi, ker tihotapiti v delavnici in strmeti za tem, da bi kej “patentirali” in znatno obogateli, kot nekateri mislijo, naj bo, zame ni. Zame je vecje bogastvo to, da ideje krozijo, pa pri tem sodelujejo samo zanimani, imamo pac moderatorja, ki skrbi, da tema ne zaide v slabe argumente.

Prepuscam nadaljne citacije 100% znanstvenikov (nimam nic proti vsakrsni ideologiji ali znanstvu, vse je cloveku potrebno, ne razumem pa cloveka, ki dodatno in dodatno “seva” “alternativne uporabnike”, potem ko je (vedno isti) kakih 8 ur na racunalniku pa “ab frequentiam” odgovarja na raznorazne teme.
Potem bo “ab frequentiam” alkemicno pomenilo (drugi vzorcni kot), da si prevec vzpostavljen “tisti skatelcki, ki ima gumbe….(citacija)” in kot podproizvod tistega ki delas, tudi mislis.

Po lastnem mnenju sta bile obe temi, ki sem jih postavil, nevtralni. Razgovor o keramiki je tezil za tem, da bi si kot “pesnik ali umetnik” bralec zamislil odnost med njim in zemljo, tisto STVAR, ki vsak dan meckas pa nikdar ne veneriras. Stvar je nekako povezana s temo ”energija”, kajti pri tem bi lahko vsakdo uposteval kako se stvari pretvarjajo, v boljse ali pa v slabse s tem, da se jih kdo dotika………………………..

V primeru, da se kdo s tem ne strinja,, lahko kar moderator odloci zato, da odstopim, ne maram delati jumbusa ali poslusati online psihologov. V tem primeru se oproscam “community” pa ne bom vec “motil”, ni skrbi.

Teden sem pri prijatelju, pa bom skusal dobit cas za filmiranje navedenega poskusa, “pa ga v net vrzemo”, ce le bo cas, drugace bo treba sam mal pocakat, sile tokrat ni. Vsekakor je zalostno, da clovek zahteva samo filmcke… … lp

P.S.- kopija je bila poslana tudi do bolj “postenih” uporabnikov, tako, psihoza, da ne bi kdo teksta spreminjal,…

jest10 ::

Torej, kdaj bo možen preizkus v živo tvoje magične naprave, ki si jo kot praviš že sestavil?
P.S. nakladanje brez repa in glave...

KaRkY ::

Komaj čakam da to vidim ker me res zanima kaj bo iz tega.

Tio2 ::

Ostanem vedno v temi celotnega pogovora in se nanasam na frekvence, ter na kar zgleda da virtualno posredujejo potom elektromagnetnih valovov(?): vceraj so na ital. Tg-rai novicah(drzavne) javili, da se po internetu sirijo filmi, ki s frekvencami “emulirajo” droge (pri tem bi Nastel tudi psihofarmacevtskske proizvode).
V tem primeru naj bi bile frekvence nizke, niso pa povedale na ca. kolikih Hz se sirijo.
Ne vem, ali to veste, ali ne, vsekakor se je to ze zgodilo z barvami lansko leto, upam, da je komu to v rabo.

lp

Azrael ::

Čas kisli kumaric.:))

Ta novica je stara, saj so ugotavljali IIIRC že skoraj 10 let nazaj, da računalniške igre pri nekaterih lahko povzročiljo epileptične napade (hitro menjavanje slik, vendar še vedno prepočasno za gladko sliko).

Zato imajo danes igre (vsaj originali) dodano opozorilo o tem.
Nekoč je bil Slo-tech.

gruntfürmich ::

no, tio2, dovolim ti da mi eno tako napravo pošlješ na moj dom, da si bom elektriko zastonj pridobival (~20kW (še za zimo)). sigurno jih imaš kaj viška, ker imaš očitno dovolj časa da jih sestavljaš. naslov dobiš na ZS.
in pa btw., poštnino bom jaz pokril:)):D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

KaRkY ::

Meni jih lahko enih par pošlje če bojo proizvedle dovolj energije za hišo ga peljem na en pir.

Tio2 ::

Nisem se nanasal na epilepsijo zaradi zmedenih barv, dandanes so barve postavljene po doloceni logiki, na tak nacin delujejo tudi frekvence. S temi so online razsirili razne virtualne droge, ki na enak nacin kot resne ucinkujejo.
Mislim, ce se to razsiri, kaj bo z neta?
Dajte pa temu krivdo farmakologiji in njeni zgodovini; kot ste na zacetku rekli, visokih frekvenc se ne da kontrolirat, na isti nacin je znanost zasla mal prevec dlje, pa ne misli da sem proti znanosti, vidim, da omenjam en tip argumenta, odgovor pa je nekje zgodovinski, baje, da se zares slabo izrazam..
Vsekakor, ce ste me le vsaj malo razumeli, ne bom energije na take nacine proizvajal tako, da me ne zanima divulgacija neke "alkemicne" oblode (se nanasam npr na hladno fuzijo) in se res sprasujem koliko pametno je, da sestavimo film. Sicer pri tem bi sodelovali razni prijatelji in bi vse na cisto energijo vlekli.
Ce prav bi hoteli sistem za pridelanje energije po nizki ceni,( gre se za IZREDNO nizki strosek ce si jo sam zgradis)(razne eksperimente sem dozivel zato, da bi si dokazal ali je to izvedljivo ali ne, vaznejsa je sprememba v elementih...), ti svetujem parabole, temu zdajle sledim.
Ustvaris si jih za nizko ceno, elektronike pa bos zadosti razumel, da bos malo tehnologije nastimal.
Problem je, ce zivis v stanovanju, vsekakor "nanovarianta" bi tudi obstajala, vendar ne bi temu verjeli.(pri temu pa se mi smeje, kako bi energijo ven povlekli, vsekakor pravilno, samo zelo racunsko in komplicirano, pa na kaksen tip materialov bi uporabljali me kar unici...)
Poudarjam, da ce le je malo fantazije v zraku, dajte pomislit koliko variant proizvajanja energije je, obrnite na ciste, pa skusajte se kar na naravno zaviti... ali ni bolje, lahko imas vsako tehnologijo, vendarle cisto.
Mi pa se "iluminiramo" s premogom, nafto in cez malo kar takole zmesanimi radioaktivnostimi... ... ... ... ...
Vodo sem omenil, ker razumevanje takega eksperimenta kot navedenega v argumentaciji (ki cloveku lahko zahteva tudi mesece), vodi samo 1° osebo, ki to izvrsi, do dolocenih dozivljanj. Od filma ne bos tega odnesel.
Vsekakor premog daje 8,33 kW/h za kg
- ekvivalent hidrogena (pa ne zgejte ga!) bi dal 25.000.000.000 kW/h



Hoces luc,... spoznaj atomski dusik, pa ne navedimi nevarne variante, dusik dobis na pametne nacine in ni nevaren, pri njegovem "proizvajanju" zmeris voltazo v zraku, energetsko polje "spravis" v dober kondenzator, kot je npr joecell (bi v tem primeru iz pyrexa jo naredil..) - pri tem pa dodam, da bi lahko kdo uposteval, da je joecell kar fotokopija uzaganega drevesa, clovek to je kar kopiral.(zato bi raje govoril o inteligenci tegale sistema; prvi "racunalnik" je bil neke vrste joe-cell pa se zraven elektronika)

Glej, ce bi malce umetnosti vasem znanstvu dali, bi po mojem kar lahko uzagali svet, ker ce razumes le malo alkimije ali imenujmo jo raje zgodovino kemije, ti lahko dokazem, da velika kolicina vaznih patentov izhaja od tega, kdor je po doloceni logiki nekaj postavil in registriral, potem je kar veliko casa zgubljal za kako staro skripto.... ... ... ..


lp

ce pa kdo nima veliko fantazije, pa ne ve kako erg proizvajat, bi bilo nekaj nacinov za razvit

kihc ::


- ekvivalent hidrogena (pa ne zgejte ga!) bi dal 25.000.000.000 kW/h


Lahko to utemeljiš?
x

dzinks63 ::

Ne fantaziraj in ne imej ostalih za debile. Naredi mašino, jo patentiraj in predstavi svetu. Boš najbogatejši, najslavnejši in zapisan v zgodovino na tem planetu.

kihc ::

Aja, pa tukaj so tvoji kampanjoni prišli do ugotovitve, da se z "joe celli" ni za zajebavat!

:>
x

KaRkY ::

OMG ljudje dejansko verjamejo v free energy nemoreš vrjet kaj se ljudem meša. Kaj res zavračajo fiziko kot vedo znanosti? Po moje je fizika najbolj korektna znanost takoj za matematiko.

Tio2 ::

Kot sem ze rekel, ukvarjam se s cisto energijo, v teku leta sem pa dozorel drugo misljenje. Ze prej sem delal v sklopu z naravo (glej keramiko), sedaj jemljem v postev vse ciste variante, ker je ciste erg na svetu le 10-15%.
Ze ker sem podjetnik, vidim v tem tudi dober business, vendar kot sem ze rekel, dobrih rok ne dobis nikjer. Problem danes ni investicija, problem je imeti koga, da je zares motiviran za to kar dela.
Patentiranja pa se tudi ne bom lotil, kdor je javil dokumentacijo za joecell je tisti, ki krozi v svetu patentov. Pogresam isto "vsrkanje duse" kot na strani orgon.si, kar so javili pa je kar logicno, rekel sem, da stvari moras najprej razumet, potem jih uporabljat.
Taksno "vsrkanje duse" je potem potekalo ze s prvimi kalkulatorji, z raznimi kondenzatorji, ki se jih uporablja za elektroniko (shema je ista in njihov izvor patentiran po logiki stare vede), pa se kaj vecjega dobis, iz oksidiranega zeleza okoli po svetu, ki po isti logiki deluje, pa ga je sigurno kak politik hotel...
...pa tudi televizija te "vsrka", postavi poln kondenzator pred ekran in meri, postavi ga nekam drugam in meri...
...pa tudi mobitel te vsrka...
...bistra alkemicna glava je postavila crvicka, da se bo riba ulovila,... na tak nacin so vsi tisti, ki imajo interes, da se dolocenih argumentov ne obvlada, pa jih sami delajo, sami javili, pa je samo stvar casa, da jih bo "Gospodar" pregledal.

Javil se bom le se parkrat, obvestil sem kogar ima le vsaj malo vesti, da stvari resno in osebno pregleda.

Kar skusajo skrivati je,kar bodo sami javili; zacnite gledati boljse vse kar Vas obkrozuje in ce ste tako bistroumni in hitri, dajte razumet, da se baviste se s staro tehnologijo, uvajajo pa vas v umazano.

Predlaga se nanorobotiko: imaste ze kar na dolgo razvite knjige, ki dokazujejo, da uporaba nanotehnologij ucinkuje na cloveka z magnetnimi polji; da uporaba nanofiber povzroca se hujsa rakasta obolenja kot azbest in podobni...

Predlaga se uran in torij: ga ze na tiho kradejo samo tega ne veste, zraven pa se centrale puscajo....
(merili smo, pa v konstanti posteno ni bilo veliko vec mr/h, kot so pac javili, zvecer pa smo obcudovali nekaj "posebnega"...)

Po 100 letih noben znanstvenik ne ve zadosti o elektriki, da bi lahko o njej spregovoril. Dandanes placujemo z zdravjem le to, da se je v vec generacijah nase telo navadilo na magnetno polje, ki ga elektrika in telefonsko omrezje ustvarjata.

Ukvarjanje z radioaktivnimi snovmi je prekrsek ki si nihce ne sme dovoliti. Nihce ne utegne dokazati kako bi to po tiho ucinkovalo na prebivalstvo. Nekdo pa bi to izrabil za lastne namene, imas vedno bolane ljudi okoli sebe.

Kar se zadnjega tice, mislim, da ne bodo sploh dovolili, da se tako nadaljuje, tako, da ni prihodnosti v tem.

V vsem jumbusu, ki je v netu, bi rekel, da so besede kar zastonj, s sirjenjem tihih frekvenc ti bodo lahko med ogledom strani zvizgali to kar bi lahko razlozili z barvami, tako, da ne verjamem da boste kej vec svobodni med surfanjem....

Zgodbico o vodi povem slednjic al potem,

lp

Tio2 ::

FIZIKA je odlicna veda, ne pogresaj me, rekel sem , da nima nobenega pojma kako ucinkuje na prihodnost prebivalstva na lokalni ali globalni nacin in temu ne utegne nihce kontrastirati, sami znanstveniki se temu upirajo, MISLI!

KaRkY ::

Lol če te telefon pa televizija vsrka te mene nebi smelo bit več ker tolko ko mam jaz elektronskih naprav v sobi(kjer preživim večino prostega časa) pa še v šoli sn za računalnikom veliko časa. Glej toto sevanje vsega je samo bullshit še mačke najrajši spijo na telefonih pa monitorjih tak da ne ti meni kak to vse škoduje. Glede urana in podobnih stvari vejo da sevanje povzroča mutacije v celicah ki lahko povzročijo raka ali pa tudi ne odvisno od človeka. Za magnetno polje se tudi ve da v večjih količinah na dolgi rok povzroča slabo počutje no slabo počutje je lahko tudi pri manjših količinah je tudi vs odvisno od človeka koliko je občutljiv na te stvari.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

poskus (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
755445 (3375) imagodei

TEMPERATURA - zgodovina

Oddelek: Loža
253061 (2266) jype
»

joecell

Oddelek: Loža
122762 (2386) Tio2

Izvedba alkimije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
715406 (3541) JanK
»

keramika, veda alkimije

Oddelek: Loža
211776 (1161) mihec87

Več podobnih tem