» »

ENERGIJA

ENERGIJA

1 2 3
4
»

Azrael ::

@WarpedOne:

Ciljal sem na evgeniko, romunski znanstveni socializem, Global warming in take bizarnosti. Vse to so v največjem razcvetu takih in podobnih idej uspeli zaviti v znanost, jasno z izdatno participacijo politike.
Nekoč je bil Slo-tech.

edge540 ::

Do you smell that? Three full pages of utter bullshit

Kaj ko bi se temo skinilo? :)

Tio2 ::


Kaj ko bi se temo skinilo? :)


Bullshit? Glej, ne provociraj, dotaknjene tematike so zelo lahke, preidem hitro v tezko tematiko, pa te pokopljem.

Npr.- kako so delovali nemski krematoriji med drugo, kako so jih nemci zgradili, kaj so bile ZARES plinske sobe...
...zakaj so komponenti te lepe organizacije strmeli za plemenitim kamnom, zakaj so bili vsi spiritisti?

ne mazi(sumevc), enajsta zapoved. . .


Medtem bi imel vprasane:
Vceraj sem se pogovarjal s prijateljem, menil mi je nekaj o tranzistorjih iz ogljika, ali ve kdo o tem, ce sploh obstajajo? (obenem zodovina tranzistorja je tudi nekako popacena, kot vse pac)


lp

Ziga Dolhar ::

A, zdj je pa jasno, kje smo :-)
https://dolhar.si/

Tio2 ::

Zares nihce ni tega pomislil?

nurmaln ::

Ja že dolg nm je jasno kje smo. Sam pomoje tema res ni za pobrisat ampak si prov zasluži en nov oddelek na ST forumu.
Admini dejte resno premislt o tem no.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Tio2 ::

Koncno...

nurmaln ::

Tio2 pomoje da si vsi ostali malo drugače predstavljamo poseben oddelek kot ti>:D
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Barakuda1 ::

Jaz recimo, kot obvezno forkanje v Znanost in tehnologija

Tio2 ::

Slenka obvladam le nekaj, tezko mi je razumeti.

koyotee ::

zadnc sm slucajno udaru s kladivom po kozarcu vode in glej ga zlomka, le ta se je razbila na H in O. a to si ze probu kdaj :\
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Tio2 ::

Kaj, to da si udarjal po vodi?
Po mojem nekdo v mojem mestu tolce po vodi s tem, da v imenu znanstva in psihiatrije (vazijo se, da je trst najvaznejse sperimentalno mesto,...potem ko so ga 50 let zanikali in ga olupili...) poskusa razna magnetna polja/magnete, ki delujejo po clov. sistemu-logiki.
Ce se zraven bavi z izdelavo trns. na ogljik, potem nekam smrdi, mal prevec, tako da bi lahko kak ZNanstvenik++++ to
utemeljili, ne pa alkimisti.
To so pa postavili v stratesko mesto in blizu stare meje,... to je zares zanimivo, srkajo cl. magnetna polja in pri tem zbirajo podatke, pa prav ob meji,..... kje vidis interes, da bi drzava nekaj takega ob meji delala???
50 let sem omenil, vendar je tudi 50 let (zaokrozam) odkar se je trns. zacelo uporabljat:
-Ge - "patentirali" so ga ZDA leta '47, cudno, ker so ga nemci imeli ze med drugo
-Si - je prisel po Ge. Ge so pobrali, nesli domov in analizirali: alkemicno zaradi primarnih sklepanj, znanstveno pa da bi lahko razvili komercialo, vsem podelili tranzistorje.
Danes se Si drogira, transformira v trans. in v obliki soncne celice postavi na glavo vsake druzine. . .
-upam, da tretjega ne bo, drugace ne bodo znanstveniki ukrepali, pac alkimisti.. in tudi strogo..., da se clovek bavi naprej s crno barvo (ki sploh ne obstaja) je zares prevec, obenem mu norcki-znanstveniki iz celega pomagajo ker patentirajo in to javijo,................................... Mao je menil: NIKDAR ZBUDITI PSA, KI SPI
-znanstveniki lahko kej preprecijo, ce le dokazejo malo pameti
-ljudje lahko to preprecijo s tem, da postanejo zveplo
-alkimisti so vedno zadnji, in z metlo med rokami spustijo drugo zveplo oz frekvenco nula, zastonj in za vseh,...
...mislim, da se je to ze zgodilo preveckrat, zato naj se clovek potrudi, namesto biti vedno z glavo tamgor, kmet si, ne pa znanstvenik, ne zanikaj zgodovine.
BI ZEMLA BREZ CLOVEKA BILA RESENA EDINEGA HUDICA

se ne bavim z vodo, OGENJ sem, cisti in nedotakljivi, vrh vsega pa se najmocnejsi strup v sebi nosim,
ker me je nekdo zastrupil in ga sedaj kot Macka cakam, ker sem tudi njo spoznal, povedala mi je reci, ki nisem takrat razumel, sedaj so pa meni kar jasni pojmi.

ce tako lahko stisnemo elektroniko in komunikacije,.... je marconi fino naribal teslo, ker je bil tesla predober. . .
...obenem pa se kmet....
.....stvari se ze dolgo vlecejo, kdaj bo resenja konec?


lp

WarpedGone ::

Dovolj je dovolj.
Zbogom in hvala za vse ribe
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

poskus (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
755439 (3369) imagodei

TEMPERATURA - zgodovina

Oddelek: Loža
253060 (2265) jype
»

joecell

Oddelek: Loža
122761 (2385) Tio2

Izvedba alkimije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
715402 (3537) JanK
»

keramika, veda alkimije

Oddelek: Loža
211775 (1160) mihec87

Več podobnih tem