» »

Crysis meče ven artefakte

Crysis meče ven artefakte

Galaxy ::



Tole se mi dogaja, igro pa vrže ven po cca. 15 minut. Probal sem updejtat driverje na Catalyst 8.12, z hotfixom se je število teh črt in linij zmanjšalo. Probal sem Catalyst 8.11, kjer mi je prej delalo, a sedaj več ne. Sumim da je nekaj narobe z windowsom.. Probal sem Patch 1.2 in reinštalirat igro, no go.

Kakšni predlogi razen formatiranja?

Steinkauz ::

Hja probaj mal odvit grafično

Galaxy ::

Sem probal, ni razlike.

EDIT: popravi nekako, ampak če jo odvijem me vrže ven po 1 minuti 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Galaxy ()

dzinks63 ::

Sposodi si za test brezhibno grafično od kolega in boš videl v katerem grmu tiči zajec.

Steinkauz ::

A pri drugih špilih ti isto nardi, al sam crysis?

Galaxy ::

V resnici ne vem. GTA IV mi dela normalno, prav tako Sims 2. Kaže da je samo pri Crysis-u 8-O

Steinkauz ::

Hja pr men so skor vsi špili delal normalno pr naviti grafi razen crysis in ta nov nfs(slednji sploh, že če je minimalno navita so sami kvadratki po tleh). Če odvijem do konca dela vse normalno. Kakšne so pa kej temperature grafe?

Galaxy ::

Tja do max 90 stopinj. Sicer sem probo identično grafo od kolega in dela normalno. Kaže da bom moral reklamirat.. :8)

Valvoline ::

A je gor xp ali vista ??
Če je xp izklopi AA v CCC ali v samem crysisu.
Mogoče tut procesor preveč navit ??

Zgodovina sprememb…

dzinks63 ::

A nisi nekaj bios flashal, oziroma ga kar sam nekaj popravljal. Daj nazaj original bios gor in stestiraj preden reklamiraš. Lahko da je tudi tvoja grafična čist ok. Nekatere nove igre so požrešne in kmalu jim kaj ne štima, če ni vse po reglcih.

Valvoline ::

Meni je crysis takoj začel artefakte metat k sem vklopu AA v CCC.
NFS undercover enako. Izklopiš AA in je vse ok.

Robert_S ::

Pregreva se ti sranje . Spuci prah , vent dej na najmanj 50%.

Galaxy ::

Nisem flashal BIOSa, nisem posegal v grafo. Začelo je delovati normalno, ko sem vse nastavitve v CCC naredil na minimum, in ne "use aplication settings". Kaj mislite, kera od teh nastavitev najbolj jebe? :(

ModriN96 ::

Tut pr men je blo tko amapk je pol samo od sebe zginl, pa še to sam u tem delu ko se igra začne...

Urc ::

Zanimivo, da tam večini piska (tudi meni). :)

AapocalypseE ::

Sato, kako pregrevanje? Za 4850/4870 so 90°C normalne stopinje v loadu.

Robert_S ::

Jest sem imel pred parimi dnevi probleme z 4870x2 ko sem igral Unreal Tournament 3 mi je kr neki utripala slika na konc mi je pa še ven fuknl . Pol sem hitr pogledal temperaturo in je blo neki čez 90°C .Nabijem vent na 70% grem še enkrat v špil in je blo dobr ampak še zmeri previsok za 70%.Fuknem karto ven spucam , spiham , posesam probam spet Unreal Tournament 3 na 50% 73°C load .

Galaxy ::

Torej da dodam, poslal sem grafo na servis. Upam da jo dobim ta tedn nazaj in bom poročal če je bila res kriva grafa. Preden sem poslal sem reformatiral, naložil crysis.. isti šit. Zanimivo je to, da sem šel igrat Ski Challenge 09 (zurnal24.si) in mi je enako začelo delati tudi tam. Kar neke linije so šle ven iz človeka v neskočnosti..

Tako da držim pesti (če ne so rami krivi) ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zamrznitev iger pri Radeonih HD4850 / 4870 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
39127774 (11654) erzy
»

ATI Grafične kartice (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Strojna oprema
87559160 (23398) Galaxy
»

Radeon 4850 bo zdaj, zdaj tu (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Strojna oprema
70744000 (19494) Music Man
»

ATI RadeOn 4870 HD Sapphire Ventilator (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
587337 (5892) M-XXXX
»

ATI Radeon HD3870 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Strojna oprema
43527223 (17162) smarty

Več podobnih tem