» »

ATI Grafične kartice

ATI Grafične kartice

««
16 / 18
»»

PINki ::

Joj, jst sem glih pred 1 tednom kupil za 170€ PowerColor.

Galaxy ::

Seveda je mogoče, čas bo za CF! >:D

gruntfürmich ::

fak ej, kak cene padajo :D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

IVo ::

Jst sm skor skp padu ko sem videl to ceno... Pred parimi mesci je bila skor 2x višja...

Mitja358 ::

Jst sm skor skp padu ko sem videl to ceno... Pred parimi mesci je bila skor 2x višja...

Hehe, ja saj. Jaz tut nisem mogel vrjeti. ATI je brez konkurence v P/P. Kolega je pred 2 tednoma kupil Sapphire Ati Radeon HD4850 1GB GDDR3 za 159€. Zdaj pa stane hd4870 GDDR5 19€ manj.

M-XXXX ::

Za začetek naročil eno:D Čas za triple fire:)

svetetko ::

jst mam eno vprašanje: a se da pr hd4870 naštimat, da se hitrost venta spreminja glede na temperaturo? v cccju sm neki gledu, pa nč ne najdem, samo ročno nastavljanje. mogoče kakšen drug program?

M-XXXX ::

jst mam eno vprašanje: a se da pr hd4870 naštimat, da se hitrost venta spreminja glede na temperaturo? v cccju sm neki gledu, pa nč ne najdem, samo ročno nastavljanje. mogoče kakšen drug program?

Riva Tuner, ali drug bios

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Mitja358 ::

Eno vprašanje. Mam grafo Sapphire HD 4670 in mi v CCC-ju in v Everestu, v novi verziji 5.01 piše, da grafični procesor dela samo s 300MHz/750MHz. Kako nastavim, da bo delala na polno?
Aja. OS je Vista.

jest10 ::

Tako ti dela, ker ni obremenjen. Poženi igro ali F@Hgpu:P pa bodo prave frekvence

Mitja358 ::

Tako ti dela, ker ni obremenjen. Poženi igro ali F@Hgpu:P pa bodo prave frekvence

Hehe, ja zdaj sem bil v igri in sem miniziral igro in je pisalo 750MHz/750MHz. Hvala:D

RC14 ::

to pa je nora cena, sem jo kr naroču, je reku, da je lih zadnja:D
Sem že razmišljal da bi kupil 4890, sam ko sem to vidu, sploh ni kaj za razmišljat, 4890 bo recimo kakšnih 25% hitrejša, ta pa je cenejša, uhh..

Aja, zanimivo, tole grafo, ki je v akciji, sploh ni na sapphirovi strani, imajo samo ono referenčni dizajn-rdečo in tisto toxic in vaporX, , torej te očitno ni več v prodaji, zato mogoče nižja cena?

Torej kako je sedaj poštimano z tem hlajenjem pri tej grafiki 4870, ali se da naštimat, da ti sam regulira obrate glede na obremenjenost, tako kot je bilo pri večini kartic do sedaj, ker tisto ročno nastavljanje mi ne diši preveč.

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

M-XXXX ::

Sem že razmišljal da bi kupil 4890, sam ko sem to vidu, sploh ni kaj za razmišljat, 4890 bo recimo kakšnih 25% hitrejša, ta pa je cenejša, uhh..

4890 je okoli 10% hitrejša:)

Aja, zanimivo, tole grafo, ki je v akciji, sploh ni na sapphirovi strani, imajo samo ono referenčni dizajn-rdečo in tisto toxic in vaporX, , torej te očitno ni več v prodaji, zato mogoče nižja cena?

Ja so že popravili ceno:) in ne, tole je standardna verzija...

Mitja358 ::

Sem že razmišljal da bi kupil 4890, sam ko sem to vidu, sploh ni kaj za razmišljat, 4890 bo recimo kakšnih 25% hitrejša, ta pa je cenejša, uhh..

4890 je okoli 10% hitrejša:)

Aja, zanimivo, tole grafo, ki je v akciji, sploh ni na sapphirovi strani, imajo samo ono referenčni dizajn-rdečo in tisto toxic in vaporX, , torej te očitno ni več v prodaji, zato mogoče nižja cena?

Ja so že popravili ceno:) in ne, tole je standardna verzija...

Drug teden verjetno spet dobijo eno pošiljko. vsaj tako mi je rekel admin. Zdaj so dobili 15 kartic in so takoj pošle. Upam, da jih dobijo še 20 paketov :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

RC14 ::

Ja so že popravili ceno:) in ne, tole je standardna verzija...

Vidim zdej da so ceno popravli, sem jih zdej poklicu pa vprašu po kaki ceni bom zdj dobu kartico ki sem jo pred par urami naroču, pa mi je reku da sem naroču zadnjo in po ceni 138,48eur in sem ga 2x vprašal ali je rdeča ali črna in mi je reku da je črna, tk da zdj ne vem več, ali je res črna ali pa se norca delajo, bomo vidli, črna 4870 silent naj bi bila malenkost boljša-hladnejša od rdeče standardne verzije.

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

M-XXXX ::

RC14 ::

Mislim da se ne gre za to kartico?

Gre se za tole kartico, tudi takšno imajo na sliki zraven.
KLIK 4870 silent
tale ki pa si ti link prilepu pa je 4870 TOXIC

Sej pravim, toxic je na uradni strani, tole "silent" varjante pa ni na njihovi strani več, mislim pa da je bila še kakšen mesec nazaj tudi ta silent na uradni strani, nisem pa prapričan. Tudi na netu so vse testirane, ali navadne referenčne ali pa te toxic, tk da ne vem kk je sedaj s tem.

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

M-XXXX ::

Ene in isto ime, le ime so spremenili. Mogoče je tudi kašna minimalna razlika v hladilniku (opazna je bakreni heatpipi), čeprav se mi malo čudno zdi da bi Al uporabili...

RC14 ::

Točno to, opazna je razlika - bakreni heatpipi.
Mislim, da je ta silent bila tudi na uradni strani, sam zdj pa je ni več, tko da je mogoče ta izboljšana TOXIC varjanta nadomestila to silent varjanto ki nima bakrene heatpipe.
No, juter ko pridem iz službe bom točno vidu kaj bom dobu, toxic sem prepričan da ne, ker na njihovi strani tudi prodajajo toxic ki pa je cena 229 eur. Še link. KLIK

V vsakem primeru, katerokoli dobim oz dobimo tisti ki smo jo naročili je to res super cena in se vsekakor bolj splača kupit to, kot pa 4890 ki pa stane 250 eur (skoraj 2x več) , in je hitrejša kot ti praviš le za ~ 10% od 4870.
Mislim pa, da bo kr večja razlika kot pa 10%, no bomo vidli ko bodo kakšne primerjave na netu.

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

M-XXXX ::

Taka cena je zaradi razlike v pakiranju.

Mislim pa, da bo kr večja razlika kot pa 10%, no bomo vidli ko bodo kakšne primerjave na netu.

Verjemi, imam dobre informacije. Edina razlika je v frekvenci. 850 proti 750mhz kar je 13% hitreje, vendar je ram le 5% hitrejši, kar približno nanese 10%. Še enkrat- približno, vendar se 4890 veliko bolje navija.

Da šele, da bi vedeli nabavno ceno za to grafo:D

No več kot odlična grafa za 140€. Zdaj pa samo še procesor pa 3ple fire:D

blackmack ::

Ne gre za toxic verzijo, ker hladilnik ni vaporX, niti za referenčno verzijo (tisto ta rdečo). Kartica ima z razliko od rdeče zraven hlajenja še drugačne napajalne elemente. Nima tistega Vitec čipa ki uravnava napajanje, ampak najverjetneje navadno analogno Sapphirjevo rešitev. Prej sm mel refernčni dizajn (torej rdečo) in mi je na njej crknilo ravno to napajanje. Baje naj bi bli kar vlki problemi z njegovim pregrevanjem. Za to ta novo pa morem reč, da je super tiha in temperatura okrog 45 stopinj pri nekje okrog 25% obratih ventilatorja. Razlika v napajanju se vidi tudi v GPU-Z ker ne prikaže temperatur, voltaž in pa amperaž napajalnega dela, samo za GPU pa memory. Na zgornjem delu ma tud 3 zelene diode, ki vedno gorijo.

Hladilnik pa je s spodnje strani tak
 Hladilnik

Hladilnik

Zgodovina sprememb…

RC14 ::

blackmack:

Torej če sem te prav razumel, maš ti sedaj to grafiko ki je bila na sestavi.si po ceni 138eur in za to praviš da je boljše napajanje in da je tiha ? torej to 4870 silent

praviš da je hladnejša in tišja od referenčne rdeče 4870 ?

Si kaj navijal ?

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

blackmack ::

Jap. Samo jaz sm jo dobo za zamenjavo za mojo pokvarjeno pr Comshopu. Navijal je nism kaj dosti. Drugač razliko sm opazil samo v drugačnih napajalnih elementih pa njihovi postavitvi. Ram gor pa je enak od Qimonde kot na referenčni. Se pa ja ful pozna v glasnosti pa temperaturah. Drugač sm jst vseeno dal gor Accelerota twin turbo, da se mi čist nič ne sliši, ker un ventilator se je vseeno čist malo slišal na 25% ker mam totalno tiho mašino. Pa temperature pod polno bremenitvijo so nižje za kakih 8 stopinj pod polno obremenitvijo z Accelerotom.

Drugač če je boljše to napajanje od onega Vitec pa ne vem. Greje se bistveno majn. Verjetno je podobno onemu na 4850. Bi morali test narest.
Aja na napajanju je gor posebej mali alu hladilnik, pritrjen na PCB.

Zgodovina sprememb…

Mitja358 ::

Pizd*, zakaj si je tudi jaz nisem naročil :(
Bom pa drug teden če jo bodo imeli.

Mitja358 ::

M-XXX je dobro napovedal hitrost hd4890 glede na 4870. Radeon 4890 is some 10 percent faster http://www.fudzilla.com/index.php?optio...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

Valvoline ::

M-XXX je dobro napovedal hitrost hd4890 glede na 4870. Radeon 4890 is some 10 percent faster http://www.fudzilla.com/index.php?optio...

Oz 4870+rivatuner ali RBE :)
Oz avtu dodan športni filter za + 5-10km :)

OmegaM ::

Cena je popravljena na 170 € :D
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

blackie ::

Zanima me katera grafična kartica je boljša...

NG 8400M GT ali Ati Radeon x3470HD ?

Mitja358 ::

ATI, vsaj na lastne oči sem videl da je hd3470 kr zmogljiva. Za 8400M GT pa predvidevam, da je enaka oz. podobna namizni 8400GS kar je crap.

M-XXXX ::

Dobil grafo. Ima različno napajanje, se kar dobro navija (830/1075 stable, pri ventu na 50%) in doseže malo nad 85C, Pri ventu na 100% pa okoli 75C.





Pa se ena gasilska:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Mitja358 ::

Dobil grafo. Ima različno napajanje, se kar dobro navija (830/1075 stable, pri ventu na 50%) in doseže malo nad 85C, Pri ventu na 100% pa okoli 75C.





Pa se ena gasilska:)


Lahko se eno sliko ob embalazi?
In kako se ti zdi? Je vredna? In kaki kule rima gor?

RC14 ::

Dobil grafo. Ima različno napajanje, se kar dobro navija (830/1075 stable, pri ventu na 50%

S katerim programom navijaš?
Včasih mi je bil všeč ATITOOL, ko si zalaufal tisto kocko in ti je iskalo artifakte, zdej pa ne vem ali je kak tak podoben program ki dodobra obremeni kartico in ti poišče do kam je grafa stabilna, (kot atitool) ??

Tudi jaz sem dobil danes grafo :D in je tista, kot sem včeraj predvideval, torej SILENT varjanta.
Sem jo na hitro sprobal, pa še na hitro sem zagnal Auto-Tune v ACCC in mi je našlo max frekvence 840/1095, res pa da sem imel fan speed na auto. Bom mogu še poiskusit do kolk mi bo dalo, če bom dal vent na recimo 40%.

Cena je pa bila res smešna in se mi še sedaj smeji ko se spomnem, da sem dal zanjo 138eur. Še posebej zato, ker sem vzel zadnjo:D
Sem bil prepričan, da bom kupu 4890, ampak ko sem to akcijo vidu,se ne obremenjujem več za tistih uborih ~10-20% več hitrosti v prid 4890, ki pa je skoraj 2x dražja, a-a.

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

M-XXXX ::

Včasih mi je bil všeč ATITOOL, ko si zalaufal tisto kocko in ti je iskalo artifakte, zdej pa ne vem ali je kak tak podoben program ki dodobra obremeni kartico in ti poišče do kam je grafa stabilna, (kot atitool) ??

Navijaj v CCC, testiraj pa z atitoolom.

Lahko se eno sliko ob embalazi?
In kako se ti zdi? Je vredna? In kaki kule rima gor?

Embalaža je klasična od Sapphire, prav tako bundle.
Cooler je na 100% preglasen, do ene 60% pa je še kar ok.

jest10 ::

Dobil grafo. Ima različno napajanje, se kar dobro navija (830/1075 stable, pri ventu na 50%

S katerim programom navijaš?
Včasih mi je bil všeč ATITOOL, ko si zalaufal tisto kocko in ti je iskalo artifakte, zdej pa ne vem ali je kak tak podoben program ki dodobra obremeni kartico in ti poišče do kam je grafa stabilna, (kot atitool) ??

F@H za GPUje ti garantirano pomaga poiskati stabilne frekvence. Jasno pa moreš sam spreminjati frekvenco in testirati. Če bo tu stabilno, bo stabilno povsot.
Nekateri bodo razočarani, kako malo se jim v resnici stabilno navije grafična:P(recimo moja 3850 je v igrah stabilna na 790/815, pri F@H pa zmore le 722/756)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

RC14 ::

jest10
Mi daš mogoče link od tega programa F@H, hvala.;)

Atitool mi ne deluje pravilno in mi ne zazna frekvenc, tko da ga ne morem uporabljat. Probal pa sem 0,26 in 0,27b4 verzijo.

To me še zanima, ko odprem GPU-Z program (0.3.3. verzija) , mi piše da je default GPU clock 500MHz ?
predvidevam da zato, ker kartica ni obremenjena in deluje na nižjih frekvencah in se spremeni na 750 ko se obremeni kartica, al kako je s tem, sem mal ven padu iz teh for:))
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

M-XXXX ::

Atitool mi ne deluje pravilno in mi ne zazna frekvenc, tko da ga ne morem uporabljat. Probal pa sem 0,26 in 0,27b4 verzijo

Kot sem rekel- navijaš v CCC, ati tool za testiranje, pa imaš v dobri minuti maksimalne frekvence.

jest10 ::

klik Pa izberi GPU console verzijo. Po možnosti pa med nastavitvami še vpiši neko xy ime in cifro slo-tech ekipe 10824:P, drugače lahko pa samo tolčeš po entru.

Če kartica ni stabilna, se zelo hitro naredijo napake in se ti programček zapre/zateži o napaki/zmrzne/prekine z delom in naloži novo nalogo/mogoče še kaj drugega.
Če ti preživi 24ur brez napake, si lahko 99,999% da imaš stabilno navitje.

Se pa zgodi, da se kdaj pojavi kakšen problem z gonilniki in se program kar tako sesuje-še posebno z zadnjimi so občasne težave-to lahko eleminiraš s poizkusom na stock frekvencah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

RC14 ::

hvala za link.

Zdej sem zagnal atitool in mi pokaže default frekvence 500/900, tako kot GPU-Z, zakaj je GPU 500Mhz ? Tudi ko obremenim kartico, se mi ne spremenijo cifre na 750?

Sem v atitoolu probu dat scan artifacts pa sem tam ročno naštimu skalo od koliko od koliko naj kaže skala, pa sem proboval do 880/1150 pa nič ne javi, tk da očitno program ne deluje, na teh frekvencah bi moglo najt napako.

Uglavnem atitool ne deluje pravilno in si niti svojega profila z frekvencami ne morem naredit, niti ne morem dat find max mem in max core, mi takoj vrže frekvence na nulo. Škoda, ker s tem programom sem vse kartice do sedaj prav lepo navijal.

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

Mitja358 ::

hvala za link.

Zdej sem zagnal atitool in mi pokaže default frekvence 500/900, tako kot GPU-Z, zakaj je GPU 500Mhz ? Tudi ko obremenim kartico, se mi ne spremenijo cifre na 750?

Sem v atitoolu probu dat scan artifacts pa sem tam ročno naštimu skalo od koliko od koliko naj kaže skala, pa sem proboval do 880/1150 pa nič ne javi, tk da očitno program ne deluje, na teh frekvencah bi moglo najt napako.

Uglavnem atitool ne deluje pravilno in si niti svojega profila z frekvencami ne morem naredit, niti ne morem dat find max mem in max core, mi takoj vrže frekvence na nulo. Škoda, ker s tem programom sem vse kartice do sedaj prav lepo navijal.

Lp

Odprti imej everest 5.01/računalnik/overclock in pojdi v igro ter nato miniziraj igro in takoj poglej cifre. Tako bi mogel imeti 750.

RC14 ::

Sem namestil everest 5.01, pa mi skoz skače iz 500 na 750MHz pa nisem nobene igre zagnal,pač windows opravila.
Čudno mi je to, ker ko po netu gledam, vsi ki imajo 4870 jim kaže v GPU-Z programu default clock 750MHz, men pa kaže 500Mhz, v čem je fora?

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

jest10 ::

Odvisno od verzije gpu-zja, gonilnikov in še česa

jest10 ::

klik
Cene za prihajajoča 4770 in 4750 so se že malo zvišale. Vsaj malo nazaj se mi zdi, da so 4770 obljubljali za 99$.

simon7426 ::

Pozdravljeni!

Prosil bi za pomoč in sicer rad bi naložil nove gonilnike za grafično ati radeon r4830. To je radeon HD 4800 series. Zdownlodal sem gonilnike iz te strani http://support.amd.com/us/gpudownload/P... ampak mi jih naloži vse kot treba samo potem pri nastavitvah zaslona enostavno ni opcije da bi si naštimal na resolucijo 1920x1200. Največ kaj je je nekje okrog 1200x7xx- tu nekje vglavnem.

Zato bi prosil, če mi gdo ve povedati katere gonilnike oz. iz katere internetne strani?

Drugače imam naloženo 64 bitno visto ultimate.


Hvala!

C Proton ::

Zdravo! jaz imam Gigabytovo 4850 512MB in matično ASUS P5KC in želim spariti zraven še eno grafično kartico 4850. Vem da je idealno če sta skupaj dve identični kartici, ker pa mislim da mi to verjetno nebo ratalo pa vas sprašujem sledeče. Če bi dal zraven obstojece recimo 4850 z 1G rama neke druge znamke, ker vem da je aktiven ram samo na eni kartici oz. se ne sešteva. Ali bi imel potem 1 giga rama ali samo 512 Mb? Se pravi ali mi bi koristilo ram tam kjer ga je več in če je tako parjenje sploh mogoče? Ali pa da bi dal zraven celo 4850X2 1G 8-), vendar me spet zanima kako je z ramom. upam da je kdo tukaj ki kaj ve o tem in ce ima kdo izkušnje s temi parjenji. Aja imam pa Viso 32bit če to kaj pomaga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: C Proton ()

PINki ::

Kokr jst vem se manjša gleda.

Jst ::

Skozi obe kartice gredo enaki podatki, zato se uporablja samo tista količina rama, ki je katerikoli kartici največ dosegljiva. 1gb + 512mb - tu se uporablja samo 512mb. Enako če bi imel 512mb ter 2gb.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

C Proton ::

Hvala za odgovore, škoda :D k sem se že mal slinu nad trojnim GPUjem, tko bi bla pa neumnost če nuca pol sam pol giga. Bom pa potem dal zraven 4850 512MB kar ni idealno,;) vendar pa izkoristek dveh GPUjev spet nebo tok slab a.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: C Proton ()

Galaxy ::

Pozdravljeni!
Prosil bi za pomoč in sicer rad bi naložil nove gonilnike za grafično ati radeon r4830. To je radeon HD 4800 series. Zdownlodal sem gonilnike iz te strani http://support.amd.com/us/gpudownload/P... ampak mi jih naloži vse kot treba samo potem pri nastavitvah zaslona enostavno ni opcije da bi si naštimal na resolucijo 1920x1200. Največ kaj je je nekje okrog 1200x7xx- tu nekje vglavnem.
Zato bi prosil, če mi gdo ve povedati katere gonilnike oz. iz katere internetne strani?
Drugače imam naloženo 64 bitno visto ultimate.
Hvala!


Mogoče ti zaslon ne podpira takšne resolucije. Imaš DVI kabel ali analogen VGA kabel? Če oboje štima idi v CCC -> display manager -> "Force" in si naštimaj kot želiš. Potem pa preprosto shrani v nov profil.

simon7426 ::

Zaslon mi podpira tako resolucijo(1920x1200). Kabel pa imam DVI. Problem je v tem, da nemorem večje resolucije naštimat le ko naložim nove gonilnike iz omenjene srtani, če pa imam naložene gonilnike iz CDja, ki je priložen grafični pa lahko naštiman resolucijo 1920x1200.

Hm... nevem kje je problem?

Mitja358 ::

Tukaj si izberi vse kar je značilno za tvoj rač in tako downlaoda: http://support.amd.com/us/gpudownload/P...
Če ti pa tole ne deluje pa res nevem kaj bi bilo.
««
16 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup grafične do 300€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
624999 (3768) mesoreznica
»

Radeon 4850 bo zdaj, zdaj tu (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Strojna oprema
70744019 (19513) Music Man
»

Katero grafično? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
706168 (4803) opeter
»

Uradni testi Radeona HD 4850 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
6312882 (9940) OChack
»

Test ATI radeon 3870 vs. 8800GT (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
557232 (5905) Jst

Več podobnih tem