» »

Lara Croft Tomb Raider: Underworld

Lara Croft Tomb Raider: Underworld

Oktan ::

Konec novembra, je v trgovine prišla igra Lara Croft Tomb Raider: Underworld, še ena od mnogih Tomb Raiderjev.
Če ima kdo kakšne probleme v igri ali kakšno vprašanje, lahko odgovor poišče tukaj.

Uradna stran : http://www.tombraider.com/

laught ::

Tole je kr bugasta igra morem rečt,sem jo ubrno iz dollgčasa,še kr solidno.

Pirc ::

hy .. pa sem le nasel forum za igro :) jaz mam en problem sem se kr na zacetku igre sem prisel do onega boga al kaj je kip.. ko sveti dol da ti pokaze kam mores tiste kipe dat .. in problem mam da sem osvetlil z ono oko al kaj je eno pot za kipe , za drugo pa ne vem kaj morem narest ko mu roko dol spustim in hocem dat not ono okroglo nikol ne pridem do tja in se roka gor da .. spodaj pa je kista ena in res ne vem , kam jo naj dam da bi lahko prisel na nasledni level.. igra mi je full kul samo sem ze skoraj v depresiji 4 dni probavam in zgublam zivce.. ce mi lahko pomagate bi bil full vesel.. hvala! vesel bozic
Ravnjak

xabre ::

a je vsaj tako dobra kot tomb raider legend ali anniversary?

laught ::

hy .. pa sem le nasel forum za igro :) jaz mam en problem sem se kr na zacetku igre sem prisel do onega boga al kaj je kip.. ko sveti dol da ti pokaze kam mores tiste kipe dat .. in problem mam da sem osvetlil z ono oko al kaj je eno pot za kipe , za drugo pa ne vem kaj morem narest ko mu roko dol spustim in hocem dat not ono okroglo nikol ne pridem do tja in se roka gor da .. spodaj pa je kista ena in res ne vem , kam jo naj dam da bi lahko prisel na nasledni level.. igra mi je full kul samo sem ze skoraj v depresiji 4 dni probavam in zgublam zivce.. ce mi lahko pomagate bi bil full vesel.. hvala! vesel bozic

misliš tole:

R33D3M33R ::

Šteka neznansko, ne glede na nastavitve. Sem jo hitro spet izbrisal. Sistem: 6600GT 128MB, Sempron 3000+@2,3GHz, 2GB. UT 3 na tem sistemu dela bp, tudi prejšnji TRji so in to na dokaj visokih nastavitvah. Verjetno nisem nič zamudil, pri prejšnjem TRju sem obupal nekje na 75% ;((
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

drvo ::

Tukaj so rešitve za igro če se ti še kdaj zatakne.
http://www.tombraiderforums.com/announc...

Drugače pa imaš tudi video walkthrough na youtubu.


Glede vprašanja o primerjavi z Legend in Anni.
Po dolžini je med obema. Po grafiki in lepoti okolice in dizajnu je najlepša.
Za nekoga, ki je preigral vse tombraiderje(tudi stare) so uganke morda občasno prelahke, so pa domiselne.
Po težavnosti je zopet med obema. Od teh treh je najtežja Anniversary pol je Underworld najlažja in najkrajša pa je Legend.
Kar se tiče užitka pri igranju je pa po mojem osebnem mnenju najboljša izmed treh je pa po standardih tomb raider iger na žalost druga najkrajša.

Oktan ::

Igra mi je res kul. Sem že na pribljižno 75% igre in za enkrat mi gre kar dobro, če pa se kje zatakneš maš pa polno walkthroughsov na youtubu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tomb Raider (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36963171 (14052) oo7
»

Shadow of The Tomb Raider (Tomb Raider 3) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21230571 (4913) oo7
»

Tomb Raider Anniversary (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
639263 (1199) yayo

Tomb Raider (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Sedem umetnosti
41760405 (40323) ahac
»

Rise of the Tomb Raider (Tomb Raider 2) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
609111286 (56243) ahac

Več podobnih tem