» »

Tomb Raider Anniversary

Tomb Raider Anniversary

«
1
2

Kami ::

Kako se vam zdi ta igra ?

Meni je super. Super grafika in igralnost.

Slike:














Trenutno sem pri T-rexu in in mi ga ne uspe ubiti. Z streljanjem ga ne morem ubiti, ker traja predolgo in me vmes že ubije. Je tu mogoče kakšen trik, da ga ubijem ?
  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

PARTyZAN ::

Zdi se mi precej ... uradno neizdana :P.

Tr0n ::

Tole je drugace predelava prvega dela. :)

Rexa ubijes tako, da ga "razjezis" in potem ko leti k tebi uporabis poseben "slow motion" move, kjer ga ustrelis. Ce se med tem se zaleti v kamne, izgubi vec energije.

Mercenary ::

Škoda da ni za PC. Nekateri pač ne uporablajmo PS2...
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mavrik ::

Zadeva je seveda izšla za praktično vse platforme (vključno s PCjem), edina izjema je Xbox 360. Kar mi nekak ni jasno, glede na to, da so prejšnji del komot portali tja in je izjemno izpadel (gladko igranje na max podrobnostih v fotelju z brezžičnim kontrolerjem v roki pač poseka sklanjanje pred PCjem in zajebavanje z iskanjem "prave" kombinacije nastavitev).

Drugače... zadeva še nekak ni glih izšla. Bodite previdni.
The truth is rarely pure and never simple.

Orbit89 ::

Meni gre precej v nos ,da ni pri PC verziji next gen grafike!
Vse ostalo je odlično narejeno, več pa ne povem.:P

LP

Tr0n ::

Ehm, saj je izboljsana grafika. In to kr precej.

Kami ::

Meni se tudi zdi grafika zelo dobra vse na high, 16xQ AA pa še dosti FPS-jev mam.

Jst ::

Jaz igram Legends, pa mi z 79gs ter vklopljeno next-gen grafiko ta špil "kolca" - skače iz 100+FPS pa tudi do mizernih 30. In izpade čudno neigraljivo. Če pa nimam te nastavitve vklopljene, mi pa dela super gladko.

Drugače mi pa grafika iz teh slik zgleda nekako podobna omenjenemu Legends-u.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

xabre ::

Že raste na mojem travniku.

Luv ya, Lara. :D

Kami ::

Mene zanima, kako v Larini hiši pridem do balkona, ki je na sliki na levi strani ?
Do balkona moram priti za to, ker je na njem vrv, ki jo moram prestreliti.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

PARTyZAN ::

Zanimivo. Croft Manor je precej podoben tistemu iz Legend-a :). Drugace pa, kaksna je kombinacija tipk za slow-mo?

kotnikd3 ::

Lahko še meni kdo pomaga....pls

Jst sem pri nekem kipu (Midas), pod katerim manjkajo 3 opeke.
Zbral sem že vse 3 opeke, pa nevem kaj naj zdaj. Tam kjer manjkajo, jih ne morem vstaviti. help ......

drvo ::

Opeke moraš pozlatiti preden jih lahko uporabiš. To pa storiš tako, da jih položiš na odlomljeno roko, ki leži zraven kipa.

macgajver ::

A kdo ve a so potem zrihtal pri tej igri za pc next gen grafiko ali ne. Legend je bil dobr samo next gen je bil bugast fpsji so full nihali sem mislil da bodo pri tej igri postimal to.
tenstan krompir je pa zakon

Orbit89 ::

Ta špil nima "next-gen" grafike, ka je velika škoda. Saj sem sedaj še enkrat preigral Legend z tako grfiko.
Vendar Legend ni bil hroščat, pač takratne GF 7900GT (moj bivša) in ostale niso bile dovolj zmogljive za tako grafiko. Danes pa lahko z malo navito GF 8800 GTS dosežeš iste razultate, če ne še boljše kot na X-Box 360.

LP

Narkotik ::

Lahko kdo prosim uplovda savegame do drugega boss-a (tistih 2 konjev)??

Savegame-i z R55 verzije nedelajo :'( ,

Hvala!

Lp

kljucavnicar ::

Mal za zabavo mate tuki video kako je en na hitr ubou dinozavra.

http://rapidshare.com/files/33230517/TombRaider2.avi.html

Neeo ::

LP!
Mene pa zanima, em v sobi, kjer se zvali ena kugla dol, pa razsuje tam en most al neki.. in pol se una pot zapre s tremi vrati. Tam pol greš dol in se da tm premikat eno tako em, visoko palco in na vrhu, pač da skočiš gor in tko pridš na obe strani... Zdej 2-ja vrata sem odpravil, ostala so mi še ena. In teh neznam odpret...:\ A mi kdo zna prosim povedat, kako se to nardi???:'(

Jst ::

Riptor:

Glede Legends in GF 7900. Meni z vklopljeno next-gen opcijo nihajo FPSji od ubogih 30 pa tudi do 130. Ne moreš tako igrati, ni pravega feelinga. Z izklopljeno opcijo, pa se stanje spremeni. Večinoma FPSji ne padejo pod 90 in je igranje pravi užitek.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

T-Majo ::

Lahko nekdo podrobno opiše, kako ubiti dinozavra? Kaj moram narediti ko se mi pojavijo tiste 4 puščice?

T-Majo ::

Pri croft manor, kje dobim vrv, s katero lara pleže? ono Tarzan style vrv? pa kam nej obrnem na vrtu ono uro? en zobinik imam tud, in nevem kaj z njim.

Kami ::

Na vrtu dobiš ono za plezanje (tista vrata, ki moreš odpreti s pomočjo ure).

Poglej tam pri vratih ti piše kdaj je vrt odprt, potem pa moreš tako postaviti uro (na 3 kocke, ne spomnim se več katere).

Mavrik ::

V bistvu moraš uro zavrteti na številke, ki so zapisane v knjigi poleg "puščice" ki si jo v uro zapičo.
The truth is rarely pure and never simple.

kljucavnicar ::

Men se zdi da je 11, 2 pa 7.

Edit:
Najdu se en Walkthrough za Croft Manor

http://tomb-raider-anniversary.com/tomb-raider-anniversary-walkthrough/walkthrough_croft_manor/

Zgodovina sprememb…

xabre ::

sem rabil 2ure pa pol, da sem Croft Manor obrnil. Komaj čakam, da začnem zares igrat.:)

PARTyZAN ::

Neoo: Ce gledas od mesta kjer si prisel v prostor imas na levi visoko eno majhno policko na katero lahko skocis z tistega "premikljivega" stolpa. Naprej ti bo pa verjetno ze jasno :P.

xabre ::

Se spomnim ko sem za 500 bivših sit kupil original Tomb Raider pol pa še cd-rom ker ga 486-ka še ni imela. :D Še danes imam lepo spravljen cd.

Nisem vedel, da je že 10 let od prve Lare.:O

_Prince_ ::

kaj je treba narediti pri onem templju do katerega priplavas po vodi??treba je odpreti vrata, na obeh straneh vrat je po en kip ki predstavlja konja in njuna jezdeca...
nimam pojma kaj je treba nardit....:|

_Prince_ ::

tale tempelj mislism....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _Prince_ ()

_Prince_ ::

ok zdj sm pa kle pr temu bossu-dveh konjih....kako tocno se uporablja ta slow motion,kaj tocno je treba nardit k se pokazejo one 4 puscice??
prosim za pomoc
:)

kljucavnicar ::

Pritisnes Shift pa levo ali desno tipko in ko si v gipanju mu das en hs.

ivinho7 ::

mi lahko kdo pove kaj narediš pri tistih stebrih ko jih je tolko?...tukaj si zaprt v veliki sobi na sredini pa je gumb za odpiranje vrat...ko stojiš na njem se vrata odpirajo takoj ko grem dol z njega pa se vrata zaprejo...kaj narediti v tej sobi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ivinho7 ()

kljucavnicar ::

RedLine ::

mene pa zanima, kje se v tem špilu da grafiko na low, oz. medium. Imam le 128 Mb grafično kartico in igra mi na nekaterih delik dost šteka.

cpu ::

izgleda da programerji niso predvidl te opcije, velikosti tekstur namreč.:(

macgajver ::

Zanimivo an no sej zmerej bo tko eni jamramo zdej mamo dobre kompe kje je next gen iz legend eni pa se to nemorjo normaln igrt .
tenstan krompir je pa zakon

Neeo ::

uf jz mam pa en velik problem... k hočm igro zagnt mi napiše: License date has expired.
Please contact the software provider to update the software or extend the license.:O A kdo mogoče ve ka narest..:\

SebaR ::

Neeo kupi original
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

xabre ::

Neeo: Malo spreminjaj sistemski datum, pa bo.

Neeo ::

eh original kupvt je brezveze:D . Em tole z datumom pa newem ka ga morm spremenit na kr enga, pol pa naj bi delal...:\ heh k k spremenim datum mi pa napiše, da mam narobn datum pa zamenja na pravga

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Neeo ()

Mavrik ::

Kupi original.
The truth is rarely pure and never simple.

Grey ::

Kaj jamrate glede grafike. Zdej so računalniki tako pocen ko še nikol. 220k bivših SIT pa imaš High-end mašino. Včasih je bilo treba dat 400k za High End.

macgajver ::

No ja za high end boš še zmerej dau 400k sit že od vekomaj pa velja da je solidna mašina 200k. seveda brez ekrana
tenstan krompir je pa zakon

sthep ::

a obstajajo kje na netu kakšni save datoteke, ker men je zdele antivirusni ne vem kako zbrisal ikonco ___.exe
Sm pa ostal nekje na sredi egipta.

drvo ::

T-Majo ::

Grey odvisno kaj je zate high end:\ Mal pretiravaš po moje :D

Jst ::

Ja, lani sem dal 70ksit za 79gs, pa lahko normalno igram igre, stare dve leti. Ups, sedaj že tri leta stare.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

tinchy233 ::

bom kar to temo ponucala...že pred časom se obupala mislim da v legendu, kjer je treba ubit tistega "čarovnika", ki te strela z neko palico in se moraš umikat s skoki in sklanjanjem...ima kdo kakšen nasvet???

drvo ::

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tomb Raider 2 - Film (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11814257 (1285) oo7
»

Tomb Raider (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36962441 (13322) oo7
»

Shadow of The Tomb Raider (Tomb Raider 3) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21229962 (4304) oo7
»

Rise of the Tomb Raider (Tomb Raider 2) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
609109856 (54813) ahac
»

TOP 5 najprivlačnejšh ženskh likov v igrah (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5415229 (11089) tarasidiz

Več podobnih tem