» »

Problem z graficno HD4870

Problem z graficno HD4870

BitchezRullz ::

Lep pozdrav.

Imam problem z mojo graficno kartico. In sicer:
-po tanovem me pogosto mece iz raznih iger kot sta crysis in far cry 2. Skos vse dela lepo in prav, potem pa mi na lepem se pokaze moder ekran, kjer pise da se sistem po nujni napaki obnavlja (primer crysisa). lahko tudi samo javi napako in stisnem gumb "zapri program" in ko se spil zapre mi v orodni vrstici napise da je bil problem z graficnim gonilnikom in da se je zadeva obnovila (spet crysis). Zadna varjanta je pa, da me lepo in elegantvo vrze vn iz spila (far cry2)
-mislil sem da bi blo loh tud sam z spili kej narobe, ampak ne..hočem zagnat film in opazim, da mi po sliki stalno mece "drobtinice" (2×2 ali 3×3 piksle) bele oz crne barve..koker televizija brez signala.

Drgac je graficna bila kupljena kaksen dober mesec nazaj ali dva. Matična je asus p5q pro, os pa vista ultimate 32bit.
Prosim za pomoč!

Matej_K ::

POGLEJ TULE
Drugače sem imel tudi jaz podobne težave,,ampak nikoli pri crysis ali farcry2...vedno pri starejših špilih...pa tudi zdaj deluje bolje, ampak nevem kaj sem naredu da je bolš...novi driverji, menjava biosa...:\
... .. .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matej_K ()

BitchezRullz ::

Hvala bom malo pogledal..
Drgac je mene tud ven metalo pri manj zahtevnis spilih, sam za to sem ze najdu resitev: v ati overdrive nastimas obe frekfenci blizu minimuma. Pa je :)
Aha, drgac sm ze resil problem pri filmih..upgrejdal sem pac catalyst control center..in stem se driverje domnevam (ceprav je win prej bluzil da so tazadnji).

merlin1 ::

pozdravljen.

Podobno je delal moj računalnik. Najprej je to delalo v igrah, kasneje so se zapitrali tudi drugi programi. Prijatelj mi je svetoval naj preverim Ram-e. Res mi je crknila palčka Ram-a. Ko sem zamenjal vse dela BP. Pretestiraj z Ramtest-om.


LP

BitchezRullz ::

Aha..
Sem nasel na netu en ram-test (http://hcidesign.com/memtest/download.h... in ga bom probal enkat, ko mi urco nebo treba bit tule gor, da bo mel programcic mir..
Drgac sem umes tud ze probal dat ventilator od graficne na 50% pa frekvence na vec in je crysis lepse delal, dokler me ni pac vn vrglo..tko d zgleda d graficna res nima veliko z tem..
A se da se kako drugace ugotovit če so rami? Da naprimer slikam situacijo, pa kdo pogrunta da so krive plate, al pa d je narobe ustavljen kej..?

Ok manjsi update:
-Po tanovem me ven iz igre vrze TAKOJ ko pridem noter. Sranje ane..
-Zagnal sem RAMtest, ki ni javil nobene napake :S
Zdej sem pa spet na zacetku...

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815823 (5483) oo7
»

Crysis (strani: 1 2 3 450 51 52 53 )

Oddelek: Igre
2617143606 (16232) asaxyxas
»

FAR CRY 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41786394 (59540) Heisenberg
»

Far cry 2 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
564127135 (80947) Assass1n
»

FarCry 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21817602 (11969) laught

Več podobnih tem