» »

FAR CRY 3

FAR CRY 3

Izi ::

Primoz78 je izjavil:

Kje se ga da pa najceneje dobit? A je ok tale verzija od Ubisoft...downloader mislim ali naj raje Steam verzijo?

Steam je drag ko žafran, mislim, da 50 EUR.
Lepo kupi pri nas v Sloveniji škatelno verzijo za manj kot 40 EUR in ne kompliciraj. Na primer tukaj: GameShop.si - Far Cry 3 (PC) - 35,99 EUR

AngelOfDeath ::

M-XXXX je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

hmm, tiger ma očitno hud armor jacket, kalašnikova ga komaj prelukna...mislim, da bi po 10 metkih pa že mogu crknt.

Tole je tud mene malo zmotilo: spustiš medveda v kampu pa pokole cel kamp, po možnosti še ene tri havye, ti pa rabiš par 100 metkov pa granate in še kaj...



Seveda potrebuješ 100 metkov in granate za heavy. 99 jih spustiš v luft, granate pomečeš v vodo z enim preoostalim metkom pa ubiješ heavyja.

Primoz78 je izjavil:

Kje se ga da pa najceneje dobit? A je ok tale verzija od Ubisoft...downloader mislim ali naj raje Steam verzijo?

Lp



Pri večini grafičnih kartic serije 7 dobiš igrico zastojn. Vendar samo v določenih trgovinah.

http://sites.amd.com/uk/promo/Documents...
edit: Slovnica

Zgodovina sprememb…

M-XXXX ::

Seveda potrebuješ 100 metkov in granate za heavy. 99 jih spustiš v luft, granate pomečeš v vodo z enim preoostalim metkom pa ubiješ heavyja.

S snajperco in ene 5 headshoti ni padel... Da ga pa zadanem kam drugam je pa praktično neuporabno.

AngelOfDeath ::

Čudno še vedno sem z enim headshootom ubil heavyja. Ne vem kaj ti cilaš glave kot kaže ne :D
edit: Slovnica

Pro_moted ::

M-XXXX je izjavil:

Seveda potrebuješ 100 metkov in granate za heavy. 99 jih spustiš v luft, granate pomečeš v vodo z enim preoostalim metkom pa ubiješ heavyja.

S snajperco in ene 5 headshoti ni padel... Da ga pa zadanem kam drugam je pa praktično neuporabno.


S snajperco pade v 2eh strelih, vsaj pri meni. Pri prvem mu odleti čelada, pri drugem pa je itak headshot. Tisti ki pa imajo flamethrowerje pa prestreliš 2 jeklenki in ga raznese. Simpl.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

M-XXXX ::

AngelOfDeath je izjavil:

Čudno še vedno sem z enim headshootom ubil heavyja. Ne vem kaj ti cilaš glave kot kaže ne :D

Imava iste heavye v mislih? Tiste s čelado ter vizirjem ali slučajno misliš navadne z armorjem? Oziroma na kakšni težavnosti si igral?

AngelOfDeath ::

Ja tiste počasne ko rabijo eno leto da se premaknejo mislim. Imajo čelade LMG in polno armorja. Zglavnem z enim strelom pade ko keks :)
Za težavnost ne vem verjetno kar privzeta.

Meni je igra prekratka. Vsaj 3x toliko stolpov in campov bi moralo bit.
edit: Slovnica

Nemixxx ::

Jaz ga tud z enim strelom v glavo pokončam. Težavnost sem imel na warrior. Zgeda da je odvisno od snajpe, ker jaz imam že zadno snajpo.
Zdaj se špilam malo z MP.
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nemixxx ()

yayo ::

Za imetnike AT kartic: včeraj so izšli novi beta driverji, ki izboljšujejo delovanje igre. Tudi, če nimate dveh kartic v crossfire je priporočena inštalacija CAP (Catalyst Application Profiles)

AMD Catalyst Application Profiles 0.5 MB 12.11 CAP 2 12/3/2012
Description:
This release of AMD Catalyst™ delivers support for the latest AMD CrossFireX™ and AMD Enduro™ profiles in a separate executable file ensuring users have access to the absolute latest set of profiles installed on their PC.

New profiles added to this release:
- Improves Far Cry 3 performance for single GPU configurations with AA enabled

Spock83 ::

jaz imam med 70 in 80fps. Torej imam še rezerve za tuning. :)

yayo ::

HD 7950, minimalno navita na 1920x1200 resoluciji mi daje na Very High z izklopljenim AA okoli 60 FPS. Za sedaj igrabilno.
Osebno me pri igrah precej dolgočasi, ko imaš vse organizirano v nekakšne miniigre, vse tipsko, vse označeno z ikoncami (v stilu Assassin's Creed ali Red Dead Redemption), to opažam pri FC3, ampak sem za začetku, morda pa le ne bo tako hudo. Raje imam open world igre a'la' S.T.A.L.K.E.R. trilogija, kjer te samo porinejo v svet igre pa se potem sam znajdi.

btw,
What I Loathe About Far Cry 3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Primoz78 ::

Kako je pa z 560ti? A bo slo ok?...

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Bolf3nk ::

odvisno od ostalih komponent in monitorja oz resulucije:D

jaz imam 50fps vse do konca razn aa in PFQ na 22'

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Primoz78 ::

Ostale komponente....i5 2500k na 4,3ghz 4gb rama in SSD za sistem ter se en SSD za igre. Monitor pa....na 1080p igram na TV v dnevni sobi...

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

PlayTheGame ::

Na konfiguraciji v podpisu igra dela relativno tekoče pri 45-60 FPS (V-sync on). Resolucija je 1680x1050, nastavitve so very high in ultra, 2x glajenje robov.

Moram reči, da je tudi mene igra pritegnila kot že dolgo ne nobena FPS-ka pa sem v igričarski sceni še iz časov Wolfa3D. Edino časa za igranje je premalo oz. nekoč ga je bilo precej več...:D
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

Machete ::

Meni se ustavi v prvem meniju, ko kolegu z očali na začetku prineseš rastline in koži od dveh prascev. Potem pa je nek meni z skili oz veščinami (kača, morski pes in še nekaj) in on prav 'I will teach you' in nemorem ven iz menija. Kar koli naredim kar koli pritisnem ne gre ven nazaj v igro. Stvar ne frizne samo nič ne pali.
Še kdo z tem?

Nemixxx ::

Ja na en skill moreš kliknat ,da izkoristiš eno točko k si jo dobil z level up-om.
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Machete ::

hmm.. ma vse sem preklikal po dolgem in počez .. po večkrat.. dobro bom še enkrat proval

AngelOfDeath ::

Izberi skill kilni 2x z miško pa klikni ok dokler pač ne porabiš vseh točk.

Sem ravno testiral razliko med easy - medium- hard
Edino kar se spremeni je da se avteki pogosteje vozijo na hard nastavitvah.
edit: Slovnica

yayo ::

Igra je zelo občutljiva na oveclock. Če pride do zmrzovanja, črnih screenov in krešanja probajte zagnati s kartico na prvzetih nastavitvah. Sicer bo baje še patchev in grafičnih driverjev do popolnega optimiziranja igre...

Nemixxx ::

Jaz pa trenutno delam na tem, da bom imel 100% preigrane igre. Bomo videli kaako dolgo se bo zavleklo tole, relic-i so kar zamudni.
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Izi ::

Jaz sem preigral vseh 100% in nisem našel ene same najmanjše napake.
Imam močno overclockan računalnik, 4-jedrnik na 4,6 GHz, Radeon HD5850 navit preko 5870, pa je vse delalo ko urca.
Nastavitve v igri VSE do absolutnega maksimuma pa dela povsem tekoče.

Nameščena pa imam seveda oba popravka 1.01 in 1.02.
Splezal sem na vse stolpe, osvobodil vse baze, našel vsa izgubljena pisma, in našel vseh 120 relikvij.
Iskanje relikvij je svojevrsten izziv. Včasih je že na lokacijo težko priti, ko je kje na najvišje hribu, potem pa ponavadi ugotoviš, da se zadeva nahaja še kakšnih 10 do 20 metrov pod zemljo in je treba po celem hribu iskati skriti vhod.
Kar nekajkrat je bilo treba uporabiti C4 razstrelivo, da sem si utrl pot naprej, nekajkrat pa sem kot Lara Croft oziroma Indiana Jones raziskoval starodavne pozabljene templje.
Najtežja Relikvija je tista, ki se nahaja v pečini sredi 100 metrske navpične stene, do katere prideš lahko edino z Zmajem. Treba je kar precej daleč zaokrožiti, da imaš potem dovolj časa, da Zmaja nacentriraš direkt v tisto majhno odprtino. Lažje reči kot narediti, ker je Zmaj precej neokretna letalna napravica.
Za nekatere pa je treba imeti precej zmogljiva pljuča, in obvladati hitro plavanje, da preplavaš vse tiste dolge poplavljene jaške in jame.

Naredil sem tudi vse Lovske misije tako na živali, kot na glave zločincev. Pa vse stranske misije, ki imajo vsaka svojo kratko zgodbico.

za vse skupaj sem rabil okoli 45 ur.
In še vedno se mi zdi, da je igra precej neizkoriščena. 2 velikanska otoka izdelana do najmanjših podrobnosti od katerih kljub temu, da narediš 100% igre vidiš komaj nekaj več kot polovico.
Glavnih misij je vsaj pol premalo in stranskih misij bi moralo biti vsaj 10-krat več, da bi nekako izkoristili to velikansko ozemlje.
Denarja je ves čas hudo preveč, že do polovice igre sem nakupil vsa možna orožja, vse možne nadgradnje, pobarval vsa orožja in potem sem ves preostali del igre hodil naokoli s polno denarnico v katero gre 10.000 dolarjev pa nisem imel kje potrošiti denarja, razen za sprotno kupovanje municije in zaščitnih jopičev, ker pa ni omembe vredno.
Tudi izkustvenih točke se dobiva mnogo preveč, saj sem se nekje na 60% igre že naučil vse možne skille.
Nekaj so hoteli posnemati RPG pa se lahko naučiš prav vse skille in to že davno pred koncem igre. Kje je potem kakšna izbira in kompromisi?

Kljub temu je to ena najboljših iger nasploh. Ampak ima še precej prostora za izboljšave.
Bolj RPG, razvoj svojega junaka od začetka skupaj z izbiro poklica, manj denarja, manj izkušenj, še kakšne Zmaje bi lahko dodali pa seveda starodavno Magijo bi se moral naučiti naš junak ;)
To ostane za Far Cry 4.

Nemixxx ::

Čestitam za 100% :D
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Sssaga ::

Izi je izjavil:

Jaz sem preigral vseh 100% in nisem našel ene same najmanjše napake.
Imam močno overclockan računalnik, 4-jedrnik na 4,6 GHz, Radeon HD5850 navit preko 5870, pa je vse delalo ko urca.
Nastavitve v igri VSE do absolutnega maksimuma pa dela povsem tekoče.
.


Tole me res zanima. Kaj smatraš pod ''vse do max''?
- Ultra (doch :D)
- Alpha to coverage = Enhanced
- HBAO
- MSAA = 8x (moja ma 1280MB VRAMa pa jo tole zbije)
- 1080p +/-?
- FOV (višji -> manjši FPS, razlike so lahko tudi do 15%)

Vse tole vpliva.

Drgač mam jaz mojga i7 na 2.66 Ghz pa kaj misliš, da je kej drugač? ;)
A veš kok lufta maš pr single gpu, hehe, zato mam jaz kr na stock k geekam.

Najraj bi, da podkrepiš z dokazom, saj me poznaš :-P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

Machete ::

čestitke za 100% obrnjen špil. Zdaj ti lahko povemo, da so se v Sloveniji odvijali množični protesti proti brezobraznosti politike, da jo je v večini pobelil sneg in da je Franca odstopil :)

stock ::

Hahaha, ja js sm tud mel lajf umes, šele zdej obrnil, pa sem šel bol na hitro :) 3 pištole za nest, ruzak k nese 64 predmetov, denarnca za 2K, pa 5 heltov.

Drgačpa špil ful dobr, neki kul po dougm času, laufa pa tud odlično, ne ravno vse na max ker ne špilam na 17" CRT ampak solidno :)

particle ::

Men je uspelo 78% ker sem falil 3/4 relicov. Pač ne da se mi tega iskat naokol :p Ostalo sem vse podelu, nafilu xp do konca, dobil vse talente... In ja se strinjam z Izijem, tumač neizkoriščenega prostora. Verjetno sledijo DLCji na račun tega, čeprav farcry ni bila ravno DLC usmerjena, vendar v teh časih se molze na ta račun :)

yayo je izjavil:



btw,
What I Loathe About Far Cry 3


Sam ta review pa zmaga, vsega kar jo wrong se je dotaknu :D

Izi ::

Machete je izjavil:

čestitke za 100% obrnjen špil. Zdaj ti lahko povemo, da so se v Sloveniji odvijali množični protesti proti brezobraznosti politike, da jo je v večini pobelil sneg in da je Franca odstopil :)
O madona kaj vse sem zamudil :P

Display resolution: 1920 x 1200
Window mode: Fullscreen
V-sync: 1 frame
GPU Max Buffered Frames: 1
Widescreen Letterbox: OFF
DirectX: DirectX 11
MSAA Anti-Aliasing: 2 (povsem dovolj za 1920x1200 resolucijo, več ne rabim)
Alpha to Coverage: Enhanced
SSAO Method: SSAO (kaj pomenijo ostale mi ni jasno)
Field of View: 100
Subtitles: Off

Overall Quality: Ultra

Verzija igre: 1.02
Driverji: Catalyst 12.11 beta 11

To je to in dela za moj občutek več kot tekoče.
Igram pa vedno z vključenim V-Sync, to je zame absolutno najpomembnejša nastavitev. Lomljenja slike ob hitrih premikih ne prenašam.
Ker je V-Sync vključen mi dela tako ali tako samo na konstantnih FPS, ki so zame 60, 30, 20, 15, 12, 10, ...
Tri četrtine časa dela na 30, četrtino pa na 60 FPS, na 20 ne pade nikoli.

todman74 ::

Izi je izjavil:

Nekaj so hoteli posnemati RPG pa se lahko naučiš prav vse skille in to že davno pred koncem igre. Kje je potem kakšna izbira in kompromisi?

Kljub temu je to ena najboljših iger nasploh. Ampak ima še precej prostora za izboljšave.
Bolj RPG, razvoj svojega junaka od začetka skupaj z izbiro poklica, manj denarja, manj izkušenj, še kakšne Zmaje bi lahko dodali pa seveda starodavno Magijo bi se moral naučiti naš junak ;)
To ostane za Far Cry 4.


Lahko rečemo, da je to ena najboljših streljačin, ampak boljših RPG-jev ne dosega.Na začetku sem bil kar navdušen, sedaj pri 20% narejene igre, pa dobivam občutek, da ne bo več omemebe vrednih izzivov (upam, da se motim).Največji minus, igra je uber lahka, tudi na najvišji težavnosti( vsaj do sedaj).

particle ::

@Izi

HBAO in HDAO nudita boljšo kvaliteto ampak na ceno performanca. Sta isti šmorn, samo od različnih proizvajalcev. Se pravi, če imaš AMD kartico, uporabljaš HDAO, in HBAO ako imaš NVIDIA.

pa če imaš Vsync na 1 frame pomeni da ti bo hardware silil poganjat špilo na 60fps, če imaš na 2 frejma, ti pa razpolovi na 30. GPU max buffered frames daš lahko mirne duše na 5, kar ti pa v teoriji štuka frejme tam ko padejo pod določeno vrednost.

gazibo ::

A bi me moralo skrbeti ker mi malo steka igra ob 6870 karti na 2650x1440 ? video quality je na high, v-sync = 1

i5 2500 + 16gb rama + 120gb ssd

yayo ::

Sssaga ::

gazibo je izjavil:

A bi me moralo skrbeti ker mi malo steka igra ob 6870 karti na 2650x1440 ? video quality je na high, v-sync = 1

i5 2500 + 16gb rama + 120gb ssd


Pri teh nastavitvah ti pa že res MORA štekat - pixli jo zmatrajo.:)) :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

gazibo ::

matr, ocitno bo treba se eno v crossfire dodat, druge ni. tnx

69charger ::

Phenom II X4 3ghz
8gb RAM
Geforce GTX470

Na high nastavitvah ter 1920x1080 resoluciji deluje brez problema. Zadevo sem preigral in je kar v redu.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

The Player ::

Zanima me kaj je razlog Far cry 3 (in novodobnih špilov), da zahtevajo čedalje boljši in novejši hardware? Grafika se mi ne zdi, da bi se tako očitno poboljšala od 2ke, tako, da ne vidim razloga zakaj je tako požrešna?

Laufam na Low na Ati 4850 in sem več kot zadovoljen, medtem ko 2ka mi je laufala na high z ca. 30-45 FPS

Grafika mi ni top razlog, ker sem občasen igralec, ki sem pa tja kak špil odigra k me prime, ampak če bo šlo tko naprej, bom mogu nadgradit mašino, ker novejši špili še na low ne bojo delal. No to mi pa res ne diši, da bi mogu stran metat dnar za nov hardware :|

ve kdo?

Bor H ::

Igre vedno lepš zgledajo, Far Cry 3 ima pa še kup zelenja in veliko mapo. To je pa večalmanj to.

Izi ::

gazibo je izjavil:

A bi me moralo skrbeti ker mi malo steka igra ob 6870 karti na 2650x1440 ?
Poglej ga fanta, kar 27 inčnika si je privoščil in to za igrice ;)

D3m ::

Se spomnim dolgo nazaj, ko smo pri sosedu gledali v 19" CRT monitorje, so se nam sline cedile. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

gazibo ::

samo obcasno odigram kdaj pa kdaj kaksen spil, drugace nisem igricar. je pa tako da ko igram hocem cim boljsi experience.


ocitno je tale FC3 kar resource hog ker assasins creed 3 dela za misji rep pod max nastavitvami :|

Spock83 ::

Niti ne. Meni je metro bil bolj težak. Se vidi da je pogon dodelan za konzole.

kratos ::

@Izi če loviš trdožive živali greš enostavno na neko višjo točko (skale, avto,...) in jih sam ustreliš z lokom nekajkrat in žival enostavno pade.
Tist sovražnik ki je od glave do pet v armorju ima zadaj na zadnji strani glave šibko točko, 1 metek oz. puščica tja in pade.
Ni tako težko kot si povedal samo malo moraš razmisliti kako bi najlažje prišel čez... seveda ti ostane še c4 z katerim narediš past in ubiješ kogar hočeš samo speljati ga moraš tja kjer imaš dinamit položen.

m0f0x ::

kratos je izjavil:


Tist sovražnik ki je od glave do pet v armorju ima zadaj na zadnji strani glave šibko točko, 1 metek oz. puščica tja in pade.


Pa še 200XP dobiš za tega želvaka (s headshotom seveda) :)

Campe se splača narediti "undetected", ker dobiš 1500 XP, brez alarma pa samo 550XP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

miraldi ::

Ja igra ga je res top. Igram čist lagano nikamor se mi ne mudi delam vse side missions, hunter, wanted, relic, letters, zavzemam območja, stolpe vse to v zelo lepo narejenem otoku/otokoma. Grafično mi je igra všeč. Igram vse na Ultra 2x MSSA. Vglavnem vse. Denarja mam razen prvih par ur igranja skoz zadosti(še preveč) nabavil sem vsa orožja, ki so bila na voljo do sedaj.. Une ta jače puške so zakon ta sniperca z93 res položi vse in vsazga na tla z enim strelom. Zaposlitev na otoku res ne zmanjka.

i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

mjolnir ::

A to nej bi bla drugač survival igra? Ker meni se zdi vse prej kot to. Recoila ta igra itak ne pozna. Snajpe sploh ne rabiš, ker jih z AK čisto fino na deleč postreliš. Junak v igri je rojen ubijalec, saj po tem, ko skoraj umre, začne masovno klati cel otok. Gabi se mu rezanje živali, po drugi strani pa iz streh skače na sovražnike ter jim zabada nož v vrat. Pol ekrana ti itak zasedajo pomagala, tako postane skoraj nemogoče, da bi me kdo opazil, saj vedno vem kje se kdo nahaja. Igra te konstantno vodi za roko, kakor da si en 13-leten otrok. Nevem kako vi tej igri lahko pripišete 10/10, meni je enostavno prelahka, da bi ji lahko dal več kot 7. Igram pa,oziroma sem, na najvišji težavnosti.
+ A je res tako težko naredit malo več animacij zdravljenja. Resno no, 80% časa se mu vedno izpahne palec...

Sssaga ::

miraldinjos@

a maš sam en HDD :D

AngelOfDeath ::

miraldi je izjavil:

Ja igra ga je res top. Igram čist lagano nikamor se mi ne mudi delam vse side missions, hunter, wanted, relic, letters, zavzemam območja, stolpe vse to v zelo lepo narejenem otoku/otokoma. Grafično mi je igra všeč. Igram vse na Ultra 2x MSSA. Vglavnem vse. Denarja mam razen prvih par ur igranja skoz zadosti(še preveč) nabavil sem vsa orožja, ki so bila na voljo do sedaj.. Une ta jače puške so zakon ta sniperca z93 res položi vse in vsazga na tla z enim strelom. Zaposlitev na otoku res ne zmanjka.




Ta video si gor naložil zato da vidimo kako ne znaš igrati niti na easy nastavitvah ?
edit: Slovnica

mjolnir ::

Ta video si gor naložil zato da vidimo kako ne znaš igrati niti na easy nastavitvah ?

Sem se po tem komentarju odločil pogledat video in se nekak strinjam. Modela streljajo vojaki, on se pa odloči it obrati neko drevo. Ali pa tista, ko gre zraven sovražnikovega kampa streljat tigra s strojnico :))

miraldi ::

mjolnir je izjavil:

Ta video si gor naložil zato da vidimo kako ne znaš igrati niti na easy nastavitvah ?

Sem se po tem komentarju odločil pogledat video in se nekak strinjam. Modela streljajo vojaki, on se pa odloči it obrati neko drevo. Ali pa tista, ko gre zraven sovražnikovega kampa streljat tigra s strojnico :))


Ne igram na easy. Drugače sem naložil video zato, da pokažem kako težko te ubijejo pirati/živali na hard četudi igraš čisto brezglavo in ne potuhnjeno.
Lahko samo tečeš naokoli, streljaš živali pred sovražnikovim taborom, jim uletiš notri v rambo stilu, se pozdraviš vmes obiraš drevesa/ubijaš živali itd.
Igra bi lahko bila malo bolj težavnostno zastavljena z malo manj pripomočki, katerih se utak neda izklopiti. Pa tudi orožja se večalimanj vsa enako obnašajo.
Sam sploh ne opazim neke velike razlike med težavnostnimi stopnjami.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

galu ::

Meni stvar obupno šteka. Sicer špilam na Ultra, 1920x1200, brez AA, ampak bi stvar na 7950 enostavno morala biti tekoča. Namesto putra pa dobim diapozitive...

What gives..?:|
Tako to gre.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry 5 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
58085780 (10986) oo7
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616183 (9770) Riff
»

Far Cry Primal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15326897 (13769) Izi
»

Far Cry 4 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51793895 (61101) krefi
»

Katero grafično? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
849950 (8172) fruchty

Več podobnih tem