» »

Far cry 2

Far cry 2

««
4 / 12
»»

M-XXXX ::

Ok, StreetRacer. Razumem da to za pirate ni tak problem. Potem mi pa povej zakaj dajejo tako zaščito? Zato da se jebejo z njo uporabniki, ki so jo kupili z legalno prisluženimi evri ? :\

Ravno zato ja! Sam ne povoham igre, ki ima tako zaščito (ja imam Crysis Warhead, ki sicer ima to zaščito, vendar sem Warhead skinu z neta, Crysis Wars pa normalno špilam z originalom- nima te neumne zaščite!)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Berserker ::

Kaj ps3 verzija nebo mela a te zascite al pač?

Volta ::

Tista zadnja slika izgleda naravnost ubijalsko. Upam da bo vsaj malo manj požrešna kot izgleda da bo :\

laught ::

Kaj ps3 verzija nebo mela a te zascite al pač?

eh to velja sam za compe..

matija14 ::

25 ljudi na XBOX360 igra Far Cry2--->source: mygamercard.com
:)

AnWar ::

Pustimo se presenetit :)
[Asus ROG Strix SCAR III]

laught ::

Upamo lahk sam, da to nebo še eno razočaranje,ko v zadnjih 2h mescah jih je blo veliko..

Berserker ::

Npr. ? zamene ni blo razočaranje: pure, star wars(ta nov), bia hh, freacture, crysis warhead. razočaranje je blo: mercenaries 2 in stalker cleary sky. po tolkih gameplayih pa se vidi da fc2 ne o razočaranje.

laught ::

razočaranja so,golden axe beast raider,mercenaries 2, bia hh,pure se tut začne ponavlajat..se ne, da so igra totaln podn sam pričakoval sem več, dost več..aja pa glej tut za assassins cred je blo rečeno, da ga kao nemorjo zajebat pa glej kaki podn smo dobli..in trailrji malokaj povejo,včasih sploh ni tega not kar je v trailerjih..

intelček ::

zamene je razočaranje BiA HH, lahko bi reku nc novega notri, razn zgodbe. FC2 pa mislsm da me ne more razočarat, vendar...

laught ::

zakaj pa ne?glede assasins cred, sem bil tud sam istega mnenja..

Berserker ::

Zato ne kr so to gameplay movies in kr večino je to navdušlo kar so videli, za assasin creed pa sploh i blo kaj konkretnega gameplaya bil je sam tisti trailer kak onega zakolje z mehanskim nožom. bia hh ni razočaranje saj se je defenitivno že par let prej videlo kakšen gameplay bo, gotovo mislite da ponavljajo za gears of war(2006) sam ta igra bi mogla prit tudi 2006 pa so jo pač izboljšali do sedaj, grafika je kr lepa, lepo se tudi igra, zgodba je vredi ( cod je sploh nima razen ponavljanje zgodovine no 4 ma zgodbo).

laught ::

No se bomo vidli naslednji tedn kak bo.upam na najboljše8-)

xtrEeme ::

Res ne morem verjet da bo tudi Far Cry 2 imel omenjeno DRM zaščito in še bolj nevem zakaj se odločajo za to zadevo, ker je itak logično da se stvar ne bo toliko prodajala kot bi se sicer.
No jaz sem danes preko ebaya prednaročil FC2 Collectors Edition za 42€, ker jo bom imel vsaj za spomin če ne drugo, pa še majco dobim:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xtrEeme ()

Berserker ::

jaz jo bom kr za ps3 prednaročo pa bo. pa se nem rabo zajebavat z nekimi zaščitami, itak bojo v to zaščito vdrli.

laught ::

Pa kdaj sploh igra pride v evropo? ko bojda pride prej v ameriki?zakaj mora večino špilov prej prit v ameriki?

Pesimist ::

zato da lahko ze majo prve patche pripravlene za evropejce :D

destroyer2k ::

laught

Saj ne bo več dolgo tako. Ubisoft je najavil da po saj verjetnosti bo prva splavitev v naslednjem letu začela biti evropi, ker počsi že evropa več denarja zapravi v igrah kot amerika.

Berserker ::

pa sej vedno pride prej al v ameriki al pa vv zda, pa še pri nas pride še bolj pozno kot v UK, ker smo to pač mi ne. to pa res zamerim microsoftu pa bigbengu da nea xboxov prodavajo v sloveniji, te pač nič či nečejo denarja. na srečo mamo še mediamarkt, pa muller.

darius ::

pa sej vedno pride prej al v ameriki al pa vv zda, pa še pri nas pride še bolj pozno kot v UK, ker smo to pač mi ne. to pa res zamerim microsoftu pa bigbengu da nea xboxov prodavajo v sloveniji, te pač nič či nečejo denarja. na srečo mamo še mediamarkt, pa muller.


prvo pride v Ameriko potem ZDA, na koncu pa še v USA ?
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Berserker ::

UK je united kingdom krajša oznaka za britanijo.

laught ::

že kdo špila??meni zadeva dogaja dost boljše od ostalih iger zadnja 2 mesca.

matija14 ::

Pa naj še kdo reče, da se igre za PC piratizirajo hitreje kot za konzole! Evo pa mamo Far Cry 2 skor en tedn pred izidom na voljo za XBOX 360.:D

laught ::

FC 2 je zamne 10 krat boljši ko kriza,sploh fps filing je boljši kot v katerikoli igri,ker dejansko vidiš celo telo ne pa sam od popka navzdol kot pr večini,sam škoda da telesa ne vidiš skos ampak sam te ko voziš avto..grafika je tud dobra..drugač pa nisem vedel ,da si boš lahk izbiral like, sem mislo da bomo igrali tistega jacka al kaj je že.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

matija14 ::

Aaaa, komaj čakam PC verzijo, no vsaj dokler ne popravim RROD-a na XBOXu pol pa špilat! Ne mi tk fejst lušt delat..:P

Berserker ::

in kak je na zacetku? si zazgal kej šume :) pa travnikov.?

laught ::

Na žačetku te en z avtom zategne do mesta,se voziš kakih 10 min in je kr vzdušno,vidiš požare en vama prednost vzame, krave na cesti ipd:Dpožigal pa še nič nisem ker sem kome na začetku ko tistega jackala vidiš..in na xboxu sploh ni težav z nalaganjem pa če ga za avtom pičiš nevem kak..npr pr bia so se filmčki slabo nalagali..

Pesimist ::

xtrEeme ::

Super, testi kažejo fajn:D

AnWar ::

uuuu to bo pa lepo delalo :)
[Asus ROG Strix SCAR III]

Berserker ::

de mi kdo pove kak bi to laufalo na gf9600gt, či ne bo šlo vredi bom kr na ps3 igral.

xtrEeme ::

de mi kdo pove kak bi to laufalo na gf9600gt, či ne bo šlo vredi bom kr na ps3 igral.

"Even with a Core 2 Duo E6600 or an Athlon 64 X2 6000+ and a Geforce 9800 GT/8800 GT or a Radeon HD 4850 you can play the highest settings. "

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xtrEeme ()

Berserker ::

potem bom lahko igral na višjih ali srednjih nastavitvah?

xtrEeme ::

jah odvisno kaki proc pa RAM maš

Pesimist ::

Kolko sem komente gledal je en reko da na Xboxu smrdi zaradi niskega FPSja na konzolah. Verjento spet na 30fps lockano in pada.

Samo sem pa malo razocaran nad 4 cori. Ni lih tkai performance gain kot bi si mislo z dvema dodatnima 2.5Ghz coroma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Berserker ::

mam 2gb ram, se morm slucajno dokupit?

laught ::

jo pa saj grafika ni vse, igra ma slabšo grafiko kot crysis pa je vseeno boljša vasaj meni pa še marskikomu ..špilam na lcdju pa se vse lepo vidi nobenih fps dropov nisem imel in glede na to kolk sem pešpilav jih mogoče tut nebom mel.drugač pa mi je tak vseeno če eni ne igrate sam zaradi tega ker ni kao krizis grafika,tak da idite rajš filme gledat če špilate sam zarad tega..

xtrEeme ::

2gb bo zadost verjetno.
Se strinjam z laught-om, da ni vse v grafiki, mogoče ma res Crysis mal bolšo grafiko ampak po vseh gameplayih ki sem jih videl za FC2 mislim da je dosti bolši game kot Crysis.

intelček ::

komi čakam

Pesimist ::

in zakaj bi nej Crysis mel bolso grafiko? Prej bi reko kontra.

laught ::

kriza ma grafiko dost lepšo,no sam bomo vidli kak bo na pcju.

Berserker ::

jaz bi povedal svoje mnenjeo igri, igral sem pri kolegu( sem prelen zaenkrat da bi doma špilal) na xboxu pa na tv-mode( ne hdmi), mogoče ma mal slabšo grafiko ko crysis, tla niso tak podrobno nafarbana kot v krizi, med streljanjem in hojo se ti trup ne vidi, vidi se le ko voziš vozila ali pa se fixas. ozemlje je veliko precej veliko, mi je igra kr težka bla na zaetku kr je umena pamet kr zagrižena v boju( ustreliš enga pa te napade 10, če se mimo njihove baze peljaš se takoj pognajo za tabo z jeep + strojnica), aja tvoj tim ma celo malarijo tak da je treba jemat zdravila čez igro, igra je na lifebar, medicina je potrebna skozi. najbolj kar se mi je dopadlo v igri je zatikanje orožij( predni del puške mi je kr stran odletel po 300 nabojih, živali se mi zdi nimajo neke vloge oz. jih ne pogrešam tak preveč. no zaenkrat sem se na zacetku tak da vec nevem.

intelček ::

men se zdi tut po gameplayu da je Crysis se kr n.1 v grafiki pa tko bo tut se ostal do konca leta.

godi ::

dans jo dobu za pc in dela na 1650x1024,very high,2x AA z 8800 gt. svaka jim čast z moje strani

dr.Akula ::

Kaj si ti dobu za pc?
ni podatka

AnWar ::

To tudi mene zanima??
[Asus ROG Strix SCAR III]

darius ::

In od kje vam podatek, da je grafika na KONZOLAH enaka kot na PC-jih ? Smešno.
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

M-XXXX ::

Jaz sem dans špilal kašno dobro uro (XBOX 360) in za zdaj je špil čista zmaga:D

Berserker ::

joj darius neke posebne razlike ni, pa kaj zaj če je na xboxu mal slaba, nalaganje okolice je malo dela pa kr tekoče. nevem j+kaj se tolk pc-jaši bunite nad grafiko tolk. raje komentirajte gameplay.

darius ::

nevem kak je gameplay na konzoli, še posebej FPS na gamepadu lahko boljši od miške in tipkovnice.
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)
««
4 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815070 (4730) oo7
»

Far Cry 4 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51793196 (60402) krefi
»

FAR CRY 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41781990 (55136) Heisenberg
»

FarCry 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21816911 (11278) laught
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64744685 (18608) X-Hair

Več podobnih tem