» »

Far cry 2

Far cry 2

««
11 / 12
»»

laught ::

Meni pa je bil daleč najboljši far cry predator,mel si lepo 2 zgodbi,misije so ble dobre,razgibane fajn...res nevem zakaj so šli delat gta stil?dost boljše bi blo da bi naredli v takem stilu kot je crysis,in zaj dam prav ilichuju in še enemu ko sta rekla, da nam bo še žal da nebo mel crytek prstov vmes..

Echelon ::

Tudi jaz sem vedel to, oziroma predvideval. Škoda, drugač se mi zdi v redu, Dunia engine se lahko kosa s Crytekovim, animacije, vse deluje tako dobro, ampak s tem gta stilom so ga popolnoma posrali. Če bi bla to prva igra, v kateri bi se vozil z vozili, bi še mogoče blo. Ne pa da se dve tretjini cele igra samo voziš po enem in istem terenu. Moje mnenje je, če ne bo tretji del zgradil Crytek, ne bo kej boljše. Pa nekaj mi še ni jasno, kako zavraga je v PC Gamerju dobil oceno 94%..?! Pa še nekje 5 od 5 ? Mam veliko gejmerskih prijateljev pa niti eden mi ni rekel, da je FarCry2 dobra igra. Ne vem zakaj je tako velika mapa, če pa na njej sploh nimaš kej delat. Nima smisla osvajat safe houses, ker so kasneje bumbarji spt tam. Isto velja za guard poste, nima smisla pobijat, ker se respawnajo. To morm povedat, prav zraven sem videl, kako so se respawnali! 5 idiotov se je magično prikazalo okrog mene in me začeli rešetat ko butli. Mislim...WTF? :D Logično bi blo, da če si osvojil "scout guard post", bi moralo bit tvoje, ne pa da ti šteje v prazen nič. Čudno to vseskup. Kar me pa res veseli, da pokam glave z upgraded Dragunov, mam ga vedno s seboj, kot gate;)
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

laught ::

Ja saj takšne igre v stilu gta zna itak sam rockstar dobro izpeljat,sam mam dost rajš določeno pot, ker je bolj zanimivo,ko nena vsega vidiš na začetku že..

dronyx ::

Po moje bi bila igra dosti bolj zanimiva, če bi bilo poleg kovčkov z diamanti, ki so meni brez veze, možno pregledovati zaboje, omare, trupla, morda celo v slogu skritega zaklada, zakopanega v puščavi, iskati razne reči in namige, ki bi jih potreboval za misije ali celo se misija ne bi sprožila, če ne bi našel pravega namiga. Meni je zanimivo to, da lahko raziskuješ in da ni raziskovanje samo sebi namen, ampak zato, ker potrebuješ informacije za naloge (recimo skriti dokumenti, orožja, kode). Če bi mi dali dva tedna časa, si zanesljivo spomnim dosti boljšo zadevo, kot je pa to sedaj.

Poleg tega v tej igri nasprotniki niso s časoma nič boljši, razen morda da ima kdo RPG, medtem ko si ti oborožen z celim arzenalom. Vzameš en SAW in dober snajper, pa narediš sprehod do konca. Naravnost smešne so "bitke s šefi", ki izgledajo tako, da odpreš vrata, šef stoji kot kip in potem ga prerešetaš. Mission completed. Ha, ha...brez upora.

Glede visokih ocen v revijah je pa stvar jasna. Ubi je velik oglaševalec in težko kritiziraš roko, ki te hrani. Far Cry 2 po moji logiki več kot 75 ne more dobiti nikdar. Ni sicer zanič igra, je pa zelo generični izdelek, ki ga hitro odložiš na polico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Berserker ::

jep ti dam čist prav. recimo lahk bi še dodelali skrivnostne bunkerje ki bi ih moral najdit mel bi ful malo namigov, recimo da bi moral ob določeni uri stat nekje pol bi ti pa svetloba pokazala pot, tudi starodavne templje, recimo da bi egipčani skrili kak zaklad pol pa bi ga ti moral poiskat, nekak bolj pustolovsko bi moralo bit, sej je lahk veliko ozemlje samo da bi ble ful zaf... uganke not, orožija bi si lahk z sam upgrejdav, recimo dal gor scope al aipont al pa kr iron sight, pol dušilec gor al pa menjal kopito, pol orožij pa je itak nepoznanih, . sam imam pri sebi upgrejdan m14 al pa ognjemetalko pa PKM in uzi za blizu.

Aja pa zakaj je sam en ammo box za vse puške. recim,o ppri crysisu si mel za vsako orožije ammo .

Zgodovina sprememb…

Echelon ::

Tu pa nastopi problem, kajti potem ne govorimo več o strelski igri, ampak o rpgju ali pustolovščini. onyx, tvoje ideje so sicer zelo dobre in se strinjam, da bi moralo bit ozemlje bolj zanimivo in bi ponujalo več dobrot. Več kot 75% igra res ne bi dobila, no way. Glede šefov ja, dokaj banalna fora, brez upora, nič. Sreča je, da ga varujejo oziroma te čakajo horda ubogih človečkov, ki samo čakajo, da dobijo svoj šus v glavo :P
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Berserker ::

Zakaj nebi govorili o streslki igri, recimo call of juarez je tudi strelska kavbojka pa tudi iščeš nek zaklad pa lutaš na pol svobodnem ozemlju pa po skalovju.

laught ::

Zaj je prepozno za ideje ipd..igro so zajeb*** do amena,baje bo tut 3jka prišla,rajši sploh ne pomislim na nadeljevanje..

Echelon ::

Call of Juarez je pa res imel ogromni svet čisto brez smisla. Sej ni bla slaba igra, ampak vseeno, malo so pretiravali.
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Berserker ::

No pa sej ni bla čist svobodno velika, recimo tam ko loviš zajce. No pa v bistvu ubisoft nima izkšenj z peskovniki, raje bi nardili pol peskovnik kot ga so imeli vsi farcry pa crysis. Sej motrealov studio je nardil že predator instinct, pa je bla igra ful dobra. sej če bi mel fc 2 tak kot predator pol svobodno in začrano pot bi vrjetno lahk bil konkurenca crysisu: grafiko ima dovolj dobro sam zgodba bi še falila, pa prvoosebni filmčki ko dobimo batine pol pa obležimo. No vrjetno jih bo menda ži nekaj izučilo da bodo v trojki nardili bolje. Sicer pa je prav da nadaljuje pa ne zato da bi spet zajebali mogoče pa jim lahk rata.

Echelon ::

loooooooooool, šele zdaj sem ugotovil uporabnost avtobusov.
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

intelček ::

lol, dost svab zate
jest bi ze zdavni obubu ce ne bi blo avtobusov
airsoft

Zgodovina sprememb…

Matej_K ::

Sej tut nikol ne reče: ''take the bus''
... .. .

Berserker ::

Notudi za pc sem tole igro obrno kaka je sploh razlika na koncu če vzemeš diamante al akomulator.?

mesoreznica ::

Meni je bila igra najprej brezvezna. Zdaj sem jo pa začel igrat drugače. Namesto loada orožij sem si lepo vzel dobro staro začetno sniperko 1908 (repetirka) in zraven Makarov z dušilcem, ter MP5 z dušilcem ter pokrivalo za stealth. In misije delam v stilu sniperja. Se vlečem čez travo in čez skale ter jih probam skinit na ful daleč: one shoot one kill če se da. Sicer se vlečejo misije ampak mi je zanimivo. :) MP5 imam samo za to če me presenetijo kje na blizu, drugače uporabljam makarov in strel v glavo.

Za razliko od prej ko sem imel MAC-10, Dragunov in SAW. Enostavno sem uletel v naselje, pometal bombe, poklal z SAW-om, hiše popucal za MAC-10 če je pa bil kdo dalje stran pa z Dragunovom sesul.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

dronyx ::

@tr33k velika razlika. Če vzameš akumulator si na koncu malo mrtev, ker te raznese. Saj lahko naložiš en shranjen del pred koncem in izbereš še drugo opcijo. V vsakem primeru pa namesto konca leti po ekranu ogromno dolg spisek ljudi, ki so delali na projektu in ga nisem znal prekiniti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

AapocalypseE ::

mesoreznica, podobno igraš, ko jaz. Meni je taboljša Dart rifle sniper. Zelo tiha in učinkovita. Na drugem mestu pa mam Dragunov SVD sniper.

mesoreznica ::

Ja saj meni sta tudi boljši dart pa AS50. Samo mi je dober filing ko moraš repetirat za vsak šus. Se veliko bolj trudim za vsak strel kot z recimo SVD-jem.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Oktan ::

Lahko bi naredil, da bi se pri mrtvih poznale luknje od metkov.
Jaz tudi dosti s snajperjem strelam od daleč.;)

Berserker ::

Hje jaz sem tudi šel včasih tak, sem mel pa uzi + svd dragunov + pkm al pa flametrow. Sej če si upgrejdaš gune ti sploh ne crknejo enako je tudi z upgrejdanjem vozil, da se pri "šraufanju" hitro popravijo. Je kdo našel ak 47 brez kopita ? No se da sploh na puške namestit dušilec al pa dol vzet? No sicer tudi jaz nisem mogel izključit spisek ljudi sn kr pop... zraven.

Jst ::

V kateremu jeziku se tukaj pogovarjate?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

AapocalypseE ::

V takem, ki ga ti očitno ne razumeš. :D

Berserker ::

网页、图片、新闻搜索,支持个性化搜索及本地搜索,提供论坛、邮箱、日历服务和桌面搜索 :)) :))

Matej_K ::

OFF: tole si pa kopiral od kod a?
google prevede: Splet, slike, iskanje novic, prilagojenega iskanja in podporo za lokalno iskanje, ki predvidi forum-poąta, koledar in storitve za iskanje po računalniku

ON: a kdo ve čeje tistih misji ki so pri antenah kdaj konec,, ali so tam samo zato da si nabiraš draguljčke?
... .. .

Berserker ::

Jeep 8-) , nisem mel pojma kje bi iskal drugače oz. mal za zabavo ker očitno nekateri razumejo očitno sam slovnično slovenščino, sicer malo šale ne škodi, tiste antene so kr tak za nabiranje draguljev menda nič drgega.

mesoreznica ::

Ja tistih misij pri antenah je 40 vse skupaj.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

LordTado ::

fallout 3 ga je ruknil iz prizorišča:)

Oktan ::

Kolikokrat v celi igri, moraš iti po tabletke za malarijo?

laught ::

kakih 5krat še to ne ,meda..

Berserker ::

Jaz sem šel 3krat po tablete nevem kaj pa see zgodi če jih ne pobereš. AI ga suxa stojim mu 2 m stran in streljam v drugega on pa je obrjen stran in se nekaj dere.

laught ::

Ja se res ko včasih prideš do enga, te minuto gleda, pol pa te kr strelat začne.pa tut če enga neki v hiši na tiho z mačeto ubiješ bojo vsi vedli.se vem da ni to sc,al pa hitman,sam to bi vseeno lahk mal oz kr fajn poštimali..

mesoreznica ::

Če se zadre ko ga ubiješ bodo reagirali. Da umre v tišini je potreben head shoot.

A mi kdo zna razložit zakaj je fajn imet rocket luncher? Neuporabno. Metalec bomb ima veliko več municije in enak učinek.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Oktan ::

Poleg sniperce, pa je zabaven tudi eksploziv. Najboljše, da ga nastaviš na avto, nato pa zapelješ na sredino scene, zbežiš in BUM!

Matej_K ::

In nato pešačiš 5minut :D
... .. .

mesoreznica ::

Ta avtomatski metalec granat je noro smrtonosen. Prav dolgočasno je postalo z njim. Sem ga že zamenjal in vzel nazaj M1908. Zanimivo je da lahko nosiš namesto pištole navaden ročni metalec granat. Sicer ima zelo malo granat ampak je odlična zadeva. :)

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

darius ::

Poleg sniperce, pa je zabaven tudi eksploziv. Najboljše, da ga nastaviš na avto, nato pa zapelješ na sredino scene, zbežiš in BUM!


Meni pa je zanimivo ko hodim preko đungle po mapi 4 ure, pridem do enega Rja, ki me potem pošlje nazaj od koder sem prišel. medtem pa se sovragi ki sem jih že pobil znova spawnajo in glej ga, spet nimajo za burek. Aja pa zanimivo je še to Kak zelo NEZANIMIVA je igra ker ne vsebuje ene samcate pozitivne stvari. Ni vredna dolpotega kaj šele da bi človek to kupil. Rajši grem pa kupim 30 konzerv hrane za mačka. Dabi se vsaj miš odzivala normalno kakor v vseh slabih igrah.
POvdariti pa treba predvsem PAMET sovragov, ki je na stopnji Retardiranega morseka.
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

_Prince_ ::

Darius imam precej podobno mnenje o igri.

darius ::

Če se zadre ko ga ubiješ bodo reagirali. Da umre v tišini je potreben head shoot.

A mi kdo zna razložit zakaj je fajn imet rocket luncher? Neuporabno. Metalec bomb ima veliko več municije in enak učinek.

LP


Rocket Launcher pa Metalec bomb to je včasih isto pomenlo če si si prevedel.
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

darius ::

Kolikokrat v celi igri, moraš iti po tabletke za malarijo?


Jaz sem si šel med igro 10x po aspirin zaradi glavobola.
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Berserker ::

jaz pa po antibiotike in ''zelisca''.:))

mesoreznica ::

Če se zadre ko ga ubiješ bodo reagirali. Da umre v tišini je potreben head shoot.

A mi kdo zna razložit zakaj je fajn imet rocket luncher? Neuporabno. Metalec bomb ima veliko več municije in enak učinek.

LP


Rocket Launcher pa Metalec bomb to je včasih isto pomenlo če si si prevedel.


Grenade Luncher - Metalec Bomb

Rocket Luncher - Raketomet

Dajte se že naučit razliko med bombo in raketo.

Bombomet (metalec bomb) izstreljuje eksplozivne izstrelke z pomočjo polnitve smodnika, stisnjenega zraka etc. Izstrelek nima lastnega pogona.

Raketomet lansira izstrelke z lastnim pogonom. Izstrelek nadaljuje pot z uporabo lastnega pogona.

Kje si ti videl da je Rocket luncher metalec bomb bi pa res rad vedel?

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

Jst ::

>Dabi se vsaj miš odzivala normalno kakor v vseh slabih igrah.

Jaz zaradi tega sploh nisem nadaljeval igre, pa po komentarjih tukaj, vidim, da nisem nič zamudil.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Urc ::

Za Far Cry 2 je prišel patch. Je že kdo probal ? Se igra kaj popravi s patchom ?:)

Matej_K ::

Fixed for difficulty level not changing health when updated.
Fixed keyboard controls remapping in single mode that didn't carry into multiplayer mode.
Prevent a buddy from getting stuck when healing him while receiving damages.
Display server's IP address in lobby, beside the match’s name (for direct IP join to work)
A ranked match that is already started will not be listed in the match list.
Improved match start conditions. Ranked games can now also start if the player max is attained and everybody but the host is ready.
Fixed players with same name by using identifiers instead of names.
Always validate the diamond pool after class upgrades, reset or rank up to avoid getting more diamonds than the player is supposed to for his rank.
Fixed a random crash when joining a game.
Fixed to make sure game is minimized in order to show the website when clicking on ubi.com
Allow launching the Dedicated Server Launcher in command line.
... .. .

darius ::

za to igro bi mogli naret patch velik 2gb.
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Berserker ::

Ne 2gb ampak tolko da bo igra z patchami res mela 13 gb kot piše na artbox.

Oktan ::

A kdo ve, kje lahko downloadaš mape za Map Editor.

xabre ::

A se meni samo zdi a je grafika res en klump na far cry 2?:O

Sence so črne, voda je medla, trava je siva, pa nasplošno so samo neke sive monotone barve.
Najbolj me motijo preveliki kontrasti med osvetljenimi deli in sencami, ki niso sence ampak črnina.
Far cry 1 je bil mnogo lepši, da ne omenjam crysis.
Probal tudi na ultra high, pa ni bistvene razlike, ker je zgleda tak čuden pogon.

Moram reči da sem zelo razočaran, malo se bom še pomatral zaradi zgodbe, pa bom videl kako pa kaj.


Še oba stalkerja sta mi mnogo lepša. Če bi imeli še na far cry tak tip grafike, bi bilo super.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xabre ()

Berserker ::

Ma mal pretiravaš grafika je grobo lepša od prvega dela jaz sem igral na hight pa je kr lepo izgledalo razen trava je bla grda.

darius ::

Grafika v far cry (1) je bla za tisti cajt mnogo lepša, kak je sedaj to primer v far cry 2, to hoče povedat po moje.
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)
««
11 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815070 (4730) oo7
»

Far Cry 4 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51793196 (60402) krefi
»

FAR CRY 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41781990 (55136) Heisenberg
»

FarCry 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21816911 (11278) laught
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64744685 (18608) X-Hair

Več podobnih tem