» »

Far cry 2

Far cry 2

««
9 / 12
»»

Tilen ::

Aja zakaj bi pa po 20 minutah napajalnik kr preslab postal? Večja vrjetnost je, da se ti kaj pregreva. Odpri okno, obleci bundo in testiraj ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ALes20 ::

HeHe in kje naj začnem. Aja eno vprasanje imam en problem. Imam graficno 9600GT od Gainward in na njej je ventilator ki noce delat normalno ce imam samo nalozene od nivida gonilnike. Zato morm nalozit se od Gainward en program EXPERT tool da dela. In nikol nevem a dela al nedela!!! Vem pa da se segreje med igranjem max 56 stopinj. Normalno jih ima pa v win ce kj brskam po netu 42 stopinj. Mislm da je to vredu..

Berserker ::

v skrinjo ga daj pa bo!:) , sam bom tudi igral na gf 9600gt. nekaj me zanima, katero grafično mi mza igranje priporočate ? je ta 9600 sploh primerna za igre ? kr se mi zdi da se je nvidia kr poslabsala pa se v krizi je.

laught ::

Rajš si radeona novega kupi ko nvidia tak "propada":) bolj ko ne..

Jst ::

Kontrola lika je podn! Tako sploh ne morem igrati; sploh ni pravega občutka, da nadzoruješ osebo. Popravek obvezen!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Tilen ::

Se da kako vklopit crosshair?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

darius ::

pod options pa "GAME", na najtežji težavnosti pa ne gre.
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

AapocalypseE ::

Jaz sem prej igral kako uro in mi je začelo kr naenkrat štekat, ZELO štekat. Shadows sem mogo dat na medium, da je delalo tekoče. Pol sem igro zaprl in spet zagnal in je delalo spet lepo na max.
Zakaj to? Pregreva se mi nena nič. Mogoče je premalo 2GB rama?

ALes20 ::

Tebi tudi ? No sva ze dva!!!!!!!!!!!!!!! Samo zaprem igro ponovno przgem in je boljse.. Pa sm nalozil nove gonilnike od Nivida 180 Beta pa je izto..

mesoreznica ::

Komaj sem začel in že imam obilo težav z igro. Rabim pomoč.

Prva težava: če zgrabim mitraljez montiran zunaj zrave avta ga ne morem več spustit z nobeno tipko. Enostavno obvisim na njem?!?

Druga: ko gledam mapo piše Press to scale the map. Press kaj? Nikjer nobene tipke za nastavit.

Tretja: Takoj na začetku mi reče naj grem popravit avto. Ga popravim, pa še kr piše naj popravim avto. Nazaj k onemu ne morem.

WTF?

Vsel bi bil pomoči.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

darius ::

Mapo maš pod "5" ;) Ponovno namesti igro.
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

ALes20 ::

Kj mam mapo pod 5 ?????

Matej_K ::

@mesoreznica---pejt v options pa spremeni controle za igranje

1. jaz grem v avto z e-jem ven pa z f-jem(al obratno)
2. za scale mape mam jst r
3. ?!?
... .. .

mesoreznica ::

Pa saj sem iskal pod controls pa ne najdem za scale map nobene kontrole. Pa za spustit mitraljez tudi ne.

Grem še enkrat pogledat.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Berserker ::

pa to je letošnji največji bugast izdelek, no vsaj na xboxu je delalo tekoče. za pc če sliišim kakšne napake mate potem se je raje ne lotim.

mesoreznica ::

Ok našo sem.

Torej če primeš mounted weapon: primeš ga z Interract tipko, za spustit moraš uporabit tipko pod Vehicle (Exit). LOL.

Za Map scale ni tipke nikjer za nastavit. Med scale menjavaš z tipko za Reload. :))

Svašta.

No zaj je tudi igra šla naprej ko sem našo scale map.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Jst ::

Pa saj vam na začetku igra sama opiše potrebne kontrole. Kaj nič ne berete kar se vam na zaslonu pojavi?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Berserker ::

np, veterani turtoal kar izpostimo, kasneje če se kaj zalomi pogledam mogoče po options, al pa vse knofe prešteferim. :D:))

mesoreznica ::

Pa saj vam na začetku igra sama opiše potrebne kontrole. Kaj nič ne berete kar se vam na zaslonu pojavi?


Jaz si vse tipke nastavim na začetku po mojih željah. In igra ni napisala za map scale nič: Napis je bil Press for scale mape. Nobene tipke ni bilo omenjene. Prav tako ne za izpustit samostoječa orožja. Sklepal sem pač da je ista tipka kot za zgrabit orožje. Niti pomislil nisem da moram uporabit tipko, ki se nahaj pod Vehicle section zato da spustim orožje, ki stoji na travniku. Kira logika lol.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

alo mi da kdo link za ta nove driverje za video kartico, kr mi napiše da mam prestare, joj kr glava me je začela bolet ko sn mel vse na very hight pa mi je vse štekalo( 5 fps ziher), kaj vam se tudi miš tak sdlabo osziva, jaz mam tak ful čuden občutek, kuj neke.
ajaj nisem se vprašal katerega lika pa ste vzeli jaz sem kr alabanca , to pa zato kr je bla omenjena yugoslavia. mislil sem si zve tudi severno irca, kr mam do IRA respect. :), sam sem si premislil ko sn tipa videl, koda bi mel oteklo oko.

aja mam pa gf 9600gt,

Zgodovina sprememb…

mesoreznica ::

Tuel si potegni zadnje klik. Meni super dela na 8800 GT. Tudi jaz imam Ex-yu karakter.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Jst ::

Občutek premikanja like z miško me spominja na premikanje pod vodo. Tako jaz ne morem igrati. Čakam na kakšen popravek...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

AapocalypseE ::

Ne razumem zakaj vas tolk moti premikanje? Jaz mam sensitivity na tričetrt in se čisto dovolj hitro premika. Ne vidim neke razlike med Crysis in FC2. Popravka za to ziher ne bo, ker ni nič narobe s tem...

Berserker ::

Zdaj sem se lotil izdelovanja mape v editorju, gibanje je normalno, sam ko pa grem story mode pa mi tista vožnja na začetku hrešči in šteka, preveč sekvenc, govor, nalaganje, je pa res da sem mel na very hight. mi en razloži zakaj tak igra komlicira da moram nalagat updejt za driverje.

kak recimo naret mapo priobam v igri , da bi jo probal, ne mislim testa ampak igranje, ka se da sploh boote nametat na mapo?

Zgodovina sprememb…

AapocalypseE ::

Narediš svojo mapo in jo lahko uporabiš za multiplayer. Ne moreš pa kar nametat not ludekov in jih strelat. :)

Zgodovina sprememb…

_Prince_ ::

Tebi tudi ? No sva ze dva!!!!!!!!!!!!!!! Samo zaprem igro ponovno przgem in je boljse.. Pa sm nalozil nove gonilnike od Nivida 180 Beta pa je izto..


smo ze trije:|

ALes20 ::

Ja Fuck off kj pol je res graficna preslaba al kj???? (9600GT) Pa se zdej imam namen kupit se eno za SLI. sistem.. Kj pa ostalim lepo dela z 8800GT , 9800 ....

AapocalypseE ::

Pa sej ni grafična kriva. Buggasta igra je. Zaženem igro in v meniju nastavim Ultra high... grem v story mode in lepo dela na Ultra high, če pa dam potem med igranjem na Very high pa šteka. Če pa prej v meniju nastavim Very high in grem story mode, dela lepo, če pa dam takrat med igranjem na Ultra high pa šteka.
Kr nekaj... upam, da ste razumeli :D

Zgodovina sprememb…

darius ::

Še niste izbrisali igre ? Storite to čimprej, boljše za živce.
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Berserker ::

next error problems : zdaj sem updejtal video kartico, zdaj pa imam naslednji problem, noče mi več it v igro, pojavi se mi črn ekran pol pa vrže na namizje. sicer pa je ta verzija za pc tak slaba kr se na high pa na very high ne vidijo žile, na xboxu pa se, kaj se te grejo ubisoft.

AapocalypseE ::

Pri meni se čisto lepo vidijo žile na high, very high in ultra high. Sem pa že sam mel situacijo, ko se niti na very high niso vidle. Buggasta igra, ko hudič. :)

mesoreznica ::

Ja Fuck off kj pol je res graficna preslaba al kj???? (9600GT) Pa se zdej imam namen kupit se eno za SLI. sistem.. Kj pa ostalim lepo dela z 8800GT , 9800 ....


Če meni lepo dela na 8800GT bi moralo tudi tebi na 9600GT. Problem mora bit drugje, ne v grafični.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

ALes20 ::

Mislis da je 2GB rama premalo....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ALes20 ()

Klemzz ::

Mislis da je 2GB rama premalo....

kaj pa teb ni jasn? men dela normaln z 2GB.

Berserker ::

jaz mam tudi gf9600gt pa 2gb pa mi na hight pri veliki količini detailov šteka pa mam maximalno komaj 10 fps-jev, medtem pa sem lahk igral crysis na hight normalno pa je mel lepšo grafiko.

ALes20 ::

Ja pol bo treba pa na kaksne popravke pocakat :D

intelček ::

men dela z 2GB rama, 8800 gts cist normalno, vse na maximumu. grafika je dobra.
sam zgodba, lahko bi se rekel kao zgodba in misije so pa totalni polom.
se eskimi bi bolj zanimivo zgodbo in misije nardil.
airsoft

dronyx ::

Ali obstaja kak način, da lahko spremeniš default tipko za zemljevid iz 5 na TAB? To mi gre pa res na živce in te opcije pod nastavitvami sploh ni ali pa jo ne vidim. Pri taki igri, ko moraš ves čas nekaj zemljevid gledat, enostavno ne morem iskat tipke 5. Kdo si je to lahko spomnu? Pa lahko bi kot opcijo naredil, da dobiš na zaslon cel zemljevid kot pri GTA, ne pa te karte in zumiranje z R. Saj ko vidiš na slikah, izgleda lepo (zemljevid, pa GPS), izkaže se pa neuporabno.

mesoreznica ::

Jaz imam mapo na tipko M. Saj imaš opcijo za mapo nastavit.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

dronyx ::

Ups, pa res, moja napaka. Jaz sem gledal pod MISC, je pa pod WEAPONS. WTF? Kaj ima zemljevid z orožjem?

Tilen ::

Če meni lepo dela na 8800GT bi moralo tudi tebi na 9600GT. Problem mora bit drugje, ne v grafični.

8800GT 512 je boljša od 9600GT. Ni vse v številkah.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

darius ::

Niti dve grafični nista isti, čeprav imata isto ime ;)
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darius ()

strictom ::

Huda optimizacija. Grafika nora in še na 9600GT mi laufa na full vse super. Vendar sem se po 10 minutah igranja naveličal. Ni akcije. Preveč dolgočasna. V prvem delu si skoz neki klal in streljal.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

mesoreznica ::

Če meni lepo dela na 8800GT bi moralo tudi tebi na 9600GT. Problem mora bit drugje, ne v grafični.

8800GT 512 je boljša od 9600GT. Ni vse v številkah.


Po testih zanemarljivo boljša. Definitivno ne toliko da bi meni na very high super delalo njemu pa z 10fps.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

mesoreznica ::

Ups, pa res, moja napaka. Jaz sem gledal pod MISC, je pa pod WEAPONS. WTF? Kaj ima zemljevid z orožjem?


Ja smešna fora se strinjam. Prav tako kot to da za izpust montiranega orožja moraš uporabit tipko Exit, ki je seveda pod VEHICLE. Šlampasta igra. Dolgočasna ko hudič. Po vsem nakladanju kak bo noro vse je prišlo na tole. Razočaranje.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Berserker ::

mislim na xboxu se splača tole igrat kr tam poteka čist normalno brez takšnih bugov.

dronyx ::


Ja smešna fora se strinjam. Prav tako kot to da za izpust montiranega orožja moraš uporabit tipko Exit, ki je seveda pod VEHICLE. Šlampasta igra. Dolgočasna ko hudič. Po vsem nakladanju kak bo noro vse je prišlo na tole. Razočaranje.
LP


Kakor sem opazil, igra ne zna tudi v Tutorialu na začetku pokazati pravilno tipke za neko akcijo, če si jih spremenil na kaj drugega od default. Takšne šlamparije pri takšnem projektu si po moje ne bi smeli privoščiti. Jaz razumem buge, ki jih med testiranjem ne opazijo, samo to pa pade v oči vsakemu, ki je igro vsaj poizkusil igrati. Če bi tole videl kakšen resen oddelek za kakovost, bi dal veto in bi še kakšne pol leta delali na igri. Saj okolje in grafični pogon sta čisto OK, samo manjka vsebina. Stokrat ali tisočkrat se zapletati v povsem enake duele z respawn sovražniki ni zabava, ampak najeda. Bistvo takšne igre tipa GTA pa je po mojem v tem, da znajo narediti zabavne misije, ki te že na začetku potegnejo v igro in okolje, ki deluje živo. Pri Far Cry 2 izgleda, kot bi namerno hoteli, da čim več igralcev odneha že po nekaj urah. Morda pridejo kasneje kakšne boljše misije, samo prvih nekaj ur je meni igralno polom.Še prastari Novalogicov Delta Force je imel za nekaj razredov boljše naloge.Pa bi te skopirali, če niso imeli nobene ideje.

Morda pa bi ti razvojni studiji lahko končno poštudirali, da za dober izdelek niso dovolj samo dobri programerji in grafiki, ampak potrebujejo tudi ljudi, ki opravijo podobno nalogo kot scenaristi pri filmu. In tega ne morejo početi programerji za zraven in z levo roko. Vsaj ne pri tako ambicioznem projektu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Jst ::

Dandanes je pač tako, da zgodba doesn't matter. Huda grafika, bombastični PR. Po možnosti še polomljen port iz konzole. In dobimo Far Cry 2.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ALes20 ::

Je mozno igro zbrisati pa ponovno naloziti pa prekopirati stari savegame v novega. Pa kje je ta savegame shranjen lp Hvala

darius ::

Savegame maš pod dokumenti. Ko jo zbrišeš pa te vpraša če ohrani savegame ali ne.
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)
««
9 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815070 (4730) oo7
»

Far Cry 4 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51793198 (60404) krefi
»

FAR CRY 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41781991 (55137) Heisenberg
»

FarCry 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21816914 (11281) laught
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64744685 (18608) X-Hair

Več podobnih tem