» »

Crysis

Crysis

««
51 / 53
»»

Rotaidal ::

Da.

DOOM_er ::

povej ko boš naroču
Robots will steal your job. But that's OK

mesoreznica ::

ne nimaš šans. Na visti 64 zaradi nekih for ne deluje, brezveze se matraš


Seveda deluje na 64bit visti. Meni čisto lepo dela.

Rabiš 64 bit fix za crysis. Ga najdeš na uradni strani.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

DOOM_er ::

pravim da crack ne dela na 64 visti. Original deluje brez fixov AFAIK
Robots will steal your job. But that's OK

aron ::

Aha, zdaj vsaj vem zakaj mi nedela....:D

Outsajder ::

Jst mam pa vse na very hige in mi lepo dela. Edino par warheadu mi je na zacetku kar kure strelal okol namesto metkov:D

-ninja-91- ::

Ali se zdaj crysis splača kupiti zaradi multiplayerja? Zanima me če je dosti igralcev in če bi tekoče delovalo pri 1,5 megabitni povezavi. Sprašujem ker je v igabibi akcija za komplet originala z dodatkom.

Rippy ::

-luka-91, ja igralcev je dosti na Wars (warhead) in tudi nebi smelo biti problema na tvoji povezavi.

Berserker ::

Sem načrtoval nakup crysis wars je res da je priložen zraven warheada ?

simnov ::

počakaj na crysis maximum

T-h-o-r ::

počakaj na crysis 4
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

aodius ::

EA PARTNERS AND CRYTEK ANNOUNCE DEAL EXTENSION FOR MULTIPLATFORM DEVELOPMENT OF CRYSIS 2 Next Installment of the Critically-Acclaimed Crysis Franchise will be First Game Built on Crytek’s Multiplatform CryENGINE 3 Technology Redwood City, Calif. – June 1, 2009 – Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS) announced today that it has agreed to a deal extension with Crytek GmbH, the award-winning developers of the Crysis® universe, to publish Crysis 2. Renowned for their technical excellence, artistic craftsmanship and commitment to quality, Crytek is building Crysis 2 on their new state-of-the-art multiplatform game development solution CryENGINE®3 for the Xbox 360® video game and entertainment system, the PLAYSTATION®3 computer entertainment system, and the PC.

“The development of Crysis 2 marks a major stepping stone for our studio,” said Cevat Yerli, CEO and President of Crytek. “This is not only the next game in the Crysis franchise, it’s the first title we are developing for consoles and the first title being built on CryENGINE 3. We are excited to have the support of EA Partners again as we work together to make the launch of Crysis 2 a huge event.”

“Nothing speaks more to the success of the EA Partners program than when a studio the caliber of Crytek continues to work with us,” said David DeMartini, Senior Vice President and General Manager of EA Partners. “Crytek is already one of the elite PC development studios in the world and we are excited to have the opportunity to partner with them in bringing their award-winning technology and gameplay to more platforms and a wider audience with Crysis 2.”
http://www.gregorsalobir.si/

__Devil__ ::

sam res ej.. kaka še bo le crysis 2 8-)

Rippy ::

sam res ej.. kaka še bo le crysis 2 8-)


Če bo tudi za konzole...bo hitreje laufala kot Crysis :)

Valvoline ::

sam res ej.. kaka še bo le crysis 2 8-)


Če bo tudi za konzole...bo hitreje laufala kot Crysis :)

Al pa bo bugasto konzol-port sranje tako k gta4.

destroyer2k ::

Rippy

Nebi upal na to, ker bo imel dx11. Cryengine 3 zgleda lepše od ce2 in saveda posledica tega še zahtevenjši (razen če dx11 bo pohitril zadevo).

Rippy ::

Mislil sem to, da če nekaj daš na konzolo potem (razen če zelo slabo portaš), dela dosti hitreje saj konzole niso tako močne in temu prilagodiš detajle na zaslonu :(.

Drugače pa CE3 je grajen za konzole - vsaj to, kar so do sedaj predstavili kaže na zelo prilagodljiv pogon, mogoče bo tudi imel nekaj DX11 funkcij, saj je backwards-compatable.

destroyer2k ::

Rippy

Ne CE3 je grajen za pc ampak prirejen kasneje za konzolo posebej.

Berserker ::

Joj kak so crytek neumni, morajo za vsako igro nov pogon izdat, lahko bi uporabili ce2 za konzole pač tak da bi se sproti nalagalo, sicer pa cryengine 2 pogon geomod engine glede rušenja pa fizike scat pelje.

destroyer2k ::

tr33k

CE2 ni bil kodiran za konzole. Z CE3 so skodial nanovo za konzolo in saveda pc (dejansko so uporabili ce2 z spremenjo kodo nekaj).

Hexx ::

in kdaj približno pride crysis 2?

__Devil__ ::

letos :P

Mitja358 ::

Pozdravljeni,
danes sem prišel pri Crysisu do tistega levela na letalonosilki, kjer ubijaš tisti velik stvor. Prej sem mel vse do konca resolucijo in detalje in povprečno 30fps, zdaj pa sem dal resolucijo čist dol in detalje vse na low in enkrat je 90 fps, pol spet štekne na 1 fps in ven vrže oz. zmrne. OS je Windows 7 Ultimate. Grafična pa HD4870 1GB, ter procesor X3 720BE OC na 3.7GHz. To dela samo pri tem levelu. Še komu tudi? Aja meni se zdi da je gor patch 1.2.1.

Mitja358 ::

Zdaj sme rpobal druge levele in tudi štekajo. Kaj bi tole bilo? Igra ali katera komponenta?

P.S. OS je 64-bit.

__Devil__ ::

1. Katere golnike imaš?

2. navita grafična?

3. poglej, če se pregreva.

4. To dela samo v tej igri ali še v katerih drugih?

5. pomoje je igra. sploh, če je piratska.

SmeskoSnezak ::

Ja, veš... 5. bo. Ker vsaki igri, če je piratska, bo začela delat enkrat preglavice.

O, jezus, kak zaplankan folk! Nikol ni piratska verzija kriva, dajte si že to dopovedat, pa ne bedarij okol govort.
@ Pusti soncu v srce... @

__Devil__ ::

Slaba kopija ne? oz. slabo kopirana datoteka.

EDIT: lahko je še kriv crack, ali pa patch, več možnosti je.

ok nebom več o tem tukaj =)

Zgodovina sprememb…

Mitja358 ::

1. Katere golnike imaš?

2. navita grafična?

3. poglej, če se pregreva.

4. To dela samo v tej igri ali še v katerih drugih?

5. pomoje je igra. sploh, če je piratska.


1.) 9.8

2.) trenutno ne

3.) največ 60 st. v full loadu je bilo prejšni teden (zdaj nisem gledal).

4.) Samo v tej (igral sme gta IV zdaj in dlea bp).

Opazil pa sem še, da ko grem iz Crysisa disk dela še ene 5 min na 100%. Nevem kaj išče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

SmeskoSnezak ::

Kaj slabo bereš?

Daj še enkrat preberi tale del:
Prej sem mel vse do konca resolucijo in detalje in povprečno 30fps, zdaj pa sem dal resolucijo čist dol in detalje vse na low in enkrat je 90 fps, pol spet štekne na 1 fps in ven vrže oz. zmrne.


Glede na to, da ne špilam Crisysa, je moje vprašanje, kolk časa mu je pa vse špilalo kot treba. In kaj je nazadnje inštaliral, preden se je to zgodilo. Je kake nastavitve kaj spreminjal?

p.s.:Mitja, zdaj si se ze .... tu ljudje ne znajo pomagat več, če poveš, da nimaš originala.
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

__Devil__ ::

tu ljudje ne znajo pomagat več, če poveš, da nimaš originala.

+1

Če bi le smeli. :P

Mitja358 ::

Kaj slabo bereš?

Daj še enkrat preberi tale del:
Prej sem mel vse do konca resolucijo in detalje in povprečno 30fps, zdaj pa sem dal resolucijo čist dol in detalje vse na low in enkrat je 90 fps, pol spet štekne na 1 fps in ven vrže oz. zmrne.


Glede na to, da ne špilam Crisysa, je moje vprašanje, kolk časa mu je pa vse špilalo kot treba. In kaj je nazadnje inštaliral, preden se je to zgodilo. Je kake nastavitve kaj spreminjal?

p.s.:Mitja, zdaj si se ze .... tu ljudje ne znajo pomagat več, če poveš, da nimaš originala.


Nič nisem dodatno inštaliral. Danes sem bil v igri ene 3 ure zaporedoma (kako uro v meniju) in ko sem prišel iz ladije na ploščad se je to začelo dogajat.

SmeskoSnezak ::

tu ljudje ne znajo pomagat več, če poveš, da nimaš originala.

+1

Če bi le smeli. :P

Saj lahko... problem pri vas tu gor je, da vsi stalno sumite, da ma folk piratske igre in sprašujete, če jo ma.(kar privede al do odgovora al pa zaklep teme, izbris zarad pravil) Mene pa to sploh ne šmirgla. Rajš pomagam, kak vem pa znam.
@ Pusti soncu v srce... @

SmeskoSnezak ::

Mitja... daj gor Everest al pa nek program, ki spremla temperaturo. Idi špilat in počaki, da ti spet začnejo problemi. Idi vun z igre in poglej, kaj kažejo tempometri. :)

Al pa če nimaš kište v garanciji, jo odpri... začni špilat igro in ko začne štekat, potipaj grafično in procesor. Tak, dva nasveta okol tega, če se mogoče kaj pregreva...
@ Pusti soncu v srce... @

Mitja358 ::

Mitja... daj gor Everest al pa nek program, ki spremla temperaturo. Idi špilat in počaki, da ti spet začnejo problemi. Idi vun z igre in poglej, kaj kažejo tempometri. :)

Al pa če nimaš kište v garanciji, jo odpri... začni špilat igro in ko začne štekat, potipaj grafično in procesor. Tak, dva nasveta okol tega, če se mogoče kaj pregreva...

Ko takoj zloada v crysis in začnem igrati že šteka. Opazil sem da ko izklopim full screen v crysisu deluje igra normalno.

Glede pregrevanja malo verjetno (proc. max 50 st. orthos, grafa TOXIC verzija, max 60 st.).

Pomojem je fora nekje v igri, saj pol ure GTA IV dela normalno.

Master Chief ::

Tak je s tem Crysisom. Na Win 7 64 so problemi. Preberi poste moje tu v temi Warhead.Instaliral sn Crysis navadn tud, ampak zelo cudno dela, ze pri reklamah cudno utripne ali vrze ven. Ko pa dela pa dela, ko kresne kresne. Nekaj sem se spilal, idi v folder Bin32/crysis.exe in dodaj -dx9 torej da bo crysis-dx9. Drugace pa tolazilna- Warhead v Game Explorerju pod PLAY DX9 dela medtem ko defaultn DX10ne.

Engineer_SLO ::

Warhead meni na win 7 64 dela normalno v dx 10,tako da mislim da to nima veza, za crysis pa ne vem ,moram poizkusiti še na tej platformi...
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

Tomozuki ::

Pozdravljeni,
danes sem prišel pri Crysisu do tistega levela na letalonosilki, kjer ubijaš tisti velik stvor. Prej sem mel vse do konca resolucijo in detalje in povprečno 30fps, zdaj pa sem dal resolucijo čist dol in detalje vse na low in enkrat je 90 fps, pol spet štekne na 1 fps in ven vrže oz. zmrne. OS je Windows 7 Ultimate. Grafična pa HD4870 1GB, ter procesor X3 720BE OC na 3.7GHz. To dela samo pri tem levelu. Še komu tudi? Aja meni se zdi da je gor patch 1.2.1.


Ja, na koncu se jim je očitno mudilo. Jaz recimo sploh ne morem fentat tega velike stvora, ker ne morem uporabiti tistega lanserja raket. Ona baba sicer neumorno teži, ampak lahko stiskam in klikam nevemkaj, pa se ne zgodi nič.

Master Chief ::

Hehe, sori, mal sn se nasmejo, ampak tisti stvori te tud zacasno zmrznejo in nekaj casa ne mors nic. Ja takrat je 0 fps. Ko se odmrznes je ok. S spilom je vse ok. Rad pa bi videl kake dokaze umetnikov, ki pravjo da so na 64bitni 7ki gnali NAVADN Crysis v DX10 vec kot 5ur BREZ PROBLEMOV?

Rotaidal ::

Zakaj pa ne? Sam sem ga igral do one ledene cone v dx10, pa je to malo več kot 5 ur.

Master Chief ::

Hmm zdaj pa nevem, povsod imajo probleme z navadnim Crysisom in 64 bit. Meni sicer dela, a po nekem dol. casu se zapre. 64 razlicica tema, ofne se pod comp. mode, a je blo manj fps. Kero karto in driverje mas? Aja, mam pa se Rc 7 7127, bom mel dok bo, ker dela odlicno, baje se bols ko sama RTM. Edit- Warhead dela BP.

Zgodovina sprememb…

Rotaidal ::

Igral sem na GF gts 250, imam pa gor ta zadnje šoferje in pa W7 prof 64 bit.

z3ro ::

zanima me kk se izklopi dx10 v crysisu? mam windows 7..tist iz mape igre v start meniju vem ampak ne dela ker mi zagon iz tiste bljižnice kreša..morm iz bin32 mape zaganjat igro. sem slišal da se doda nek parameter da se igra zažene v dx9 načinu..
hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: z3ro ()

Mentalist ::

Zakaj pa ti DX10 ni všeč? Oprosti, ker sem tak radoveden.
Lool.

Rotaidal ::

A ni tako da je high = dx9, veryhigh pa dx10?

M-XXXX ::

Ne ni.

Add to the shortcut target: -DX9

Example:

"C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\Crytek\Crysis SP Demo\Bin64\crysis.exe" -DX9

z3ro ::

KaTeČeš: špilam na laptopu kjer so fpsji na meji lih tulk da ne šteka..zato bi rad probal še z dx9 ;)
M-XXX: kam naj sedaj tole dopišem?

 slika

slika

Senitel ::

Nikamor tle... V shortcut na... Ampak DX8 ne bo nič pomagal. Vse kar lahko narediš je da spustiš detajle na minimum in spustiš resulucijo na minimum.

z3ro ::

ok hvala vam;)
senitel ma prau :D

Berserker ::

Imam vprašanje za crysis wars, med prenosom patch 1.5 sem opazil mod SDK editor, a ve kdo slučajno kaj lahko delam z tem modom in kako ga uporabim oz če je to slučajno tale sandbox editor ali kako ?

kmetek ::

««
51 / 53
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23841022 (24168) kajetan
»

Far cry 2 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
564125910 (79722) Assass1n
»

Radeon 4870 in Crysis

Oddelek: Strojna oprema
482197 (1524) SebaR
»

Februarja že GeForce 9? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1007936 (7932) Senitel
»

DX 9 vs. DX 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
926480 (5518) kobilica

Več podobnih tem