» »

Crysis

Crysis

««
«
1 / 53
»»

Tilen ::

Nadaljevanje Far Cry...


filmcki



Screenshots


8-O
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
  • razdelilo iz: STASI ()

Rotaidal ::

Že obstaja tema!
HERE

Tilen ::

Vem, ampak zaradi boljse preglednosti bosta imeli igri svojo temo. Obe obetata veliko.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Evil mind ::

Prijatu bo mogu kupit nova očala če bo hotel videt razliko med najnižjo in najvišjo resolucijo. :D

Tr0n ::

Tilen ::

NA Xfire pod downloads je tudi en 160MB trailer. Sam ce niste prijavljeni nebo slo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

EvilDare ::

Še ena dobra stran o igri: Klik

RC14 ::

Grafika je res full huda. 8-O 8-O Po mojem, bo tole res dober špil. Sam bodo pa strojne zahteve,... hm, raje ne razmišljam.


Lp

G-man ::

Grafika je res precej huda ampak, to še ne pomeni, da bo igra na čem bistveno pridobila na splošno. Dokler v tistih gameplay filmčkih drugi liki niso spregovorili, je izgledalo vse super, potem pa prav vidiš, da je to le še ena firma, ki izdeluje odličen grafični pogon, in da bo to ne glede na fantastično grafiko, povprečna igra. Se bojim. Pravzaprav me niti ne briga.

Fury ::

Na E3ju sem ga vidu... dela cca. 15FPS tale jungle scena na 2x1900XTX (Crossfire)... majo se dost dela tipcki ;) Pa AI je glup k noc :) Zgleda pa res ql drgac.

RC14 ::

Pa AI je glup k noc

Zanimivo, ker lih glavna prednost v far cry-ju je men bla ta, da je AI trgal v primerjavi z drugimi igrami. Za to igro bomo pa res rabli ob izidu vsaj kako X1900XT oz nekaj v tem rangu.8-O. Far cry tudi takrat ob izidu, ni gladko deloval na 90% konfiguracijah, je bil zelo strojno požrešen, tako pa bo tudi pri tej igri.

G-man:

Res je to, da igri nič ne pomaga, če nevemkako dobro zgleda, če pa je igralnost zanič, sam mislim, da ta igra ne bo razočarala v nobenem pogledu. Sicer pa bomo vidli. Far Cry mene ni razočaru, prav nasprotno. Itak je pa do izida sigurno še dolga pot. Samo poglejte si STALKER igro, sigurno so jo že ene 10x prestavli.;((


Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RC14 ()

opeter ::

Res ma hudo grafiko 8-O. Kot ste že ostali napisali in ne želim ponavljat, grafika ni vse. Ampak pustimo se presenetiti. A kdo ve, če bo tudi za Mac-a? :8)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

d0rK ::

Tut locena tema ze obstaja...


[Vredno Ogleda Crysis]

Tr0n ::

Minimum Requirements

CPU: Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz
Graphics: Nvidia 6600/X800GTO (SM 2.0)
RAM: 768Mb/1Gb on Windows Vista
HDD: 6GB
Internet: 256k+
Optical Drive: DVD
Software: DX9.0c with Windows XP

Recommended Requirements

CPU: Dual-core CPU (Athlon X2/Pentium D)
Graphics: Nvidia 7800GTX/ATI X1800XT (SM 3.0) or DX10 equivalent
RAM: 1.5Gb
HDD: 6GB
Internet: 512k+ (128k+ upstream)
Optical Drive: DVD
Software: DX10 with Windows Vista

Holy crap.

Good Guy ::

no kr hudo :D

ta pogon so primerjal s resničnim svetom..



na desni strani ej bla slika iz real lifa na levi pa slika narjena s tem pogonom in morem prznat da ni blo neke hude razlika....(sam ne vem kje sm to vidu XS forum)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Evil mind ::

Minimalne zahteve so nižje kot sm mislu, samo so še zmerej zelo visoke. Upam da nam bo vsaj dokaj gladko delala.

Zgodovina sprememb…

mojsterleo ::

kr hude zahteve

zgleda bo to eden od zadnjih špilov ki jih bom še lahko ganjal na trenutnu gajbi (2500+, 1gig, 9800pro)

pol bo pa treba menjat>:D

špil izide enkrat naslednje leto ne?

pa by the way, jaz slikicam ne zaupam kaj preveč, ponavadi jih zanalašč malce potweakajo da rajcajo populacijo, ko pa špil dejansko izide pa ugotoviš da ne zgleda pol tako dobro

kot se jaz spomnim so že za far cry govorili da bo imel grafiko primerljivo z real life-om, na koncu pa se je izkazelo da temu ni tako čeprav je bila grafika vseeno zelo huda8-)

Zgodovina sprememb…

Evil mind ::

Važno da bo bolši gameplay od Far crya, ker tm mi sploh ni ne vem kako dobr.

Tr0n ::

Good Guy ::

o tem sm govoru ja:\ :\
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

mojsterleo ::

škoda da niso nalepili na slikco še s koliko FPS teče;)

če jaz kaj poznam igričarske mline, bi rekel da take grafike še lep čas ne bomo ugledali na naših mlinčkih ;p

no, mogoče čez ene 5 let, ko bo dx10 že uveljavljen, in ga bodo karte pošteno podpirale, pa še takrat dvomim da bom buljil v take prizore

Rotaidal ::

"no, mogoče čez ene 5 let, ko bo dx10 že uveljavljen, in ga bodo karte pošteno podpirale, pa še takrat dvomim da bom buljil v take prizore"


To ravno ne, ampak čez 2-3 leta pa ziher... Grafične kartice s podporo dx10 naj bi že prišle na trg drugo leto... mogoče ko bo na prodajnih policah že tudi vista. Crasis pa še en lep čas nebo na trgu, tako da bomo do takrat že vsi imeli boljše kompe (vsaj upam)...:D

Good Guy ::

špil pride vn z visto(zakaj misleš da rabiš dx 10 in visto?)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

celada ::

Sit jst sm mislu da je najprej tista slika iz crysisa real life slika :D :D

P.S Grafe s dx10 podporo pridejo letos ven, nvidine pridejo ze septembra ven.

strictom ::

Problem bo k bo igralnost v kurcu. Igra bo po vsej verjetnosti ista kot FarCry (druga tematika, grafika, ...). Ne pričakovat preveč, da nebote razočarani potem.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tr0n ::

Z FarCry pac ni bilo nix narobe. Zelo cool FPS.

Rotaidal ::

"Problem bo k bo igralnost v kurcu. Igra bo po vsej verjetnosti ista kot FarCry (druga tematika, grafika, ...). Ne pričakovat preveč, da nebote razočarani potem."

S tem se ravno nebi strinjal.... Farcry je bla dobra igra, do sedaj še vedno eno izmed najboljših iger...in igra še vedno ima vrhunsko grafiko... Res pa je da so malo zasrali z tistimi mutanti....;(( ;(( ;(( Upam, da v Crysis ne bodo tega ponovili;(( Za najboljšo igralnost pa žal nebo dovolj le dober računalnik in grafična kartica, ampak tudi ona nova kartica samo za fiziko ( nekaj se govori, da naj bi podobne lastnosti imele že nove grafične kartice) upam;(( Ker bo to potem malo vse skupaj drago, če si bomo morali vse posebaj kupovat.

mtjz33 ::

O šit. Sama baraka, izgleda čisto kot bi bila resnična (čeprav je malo drugače narejena kot tista ne levi strani). Vse kar se vidi, je trava pred samo barako, drugače pa ne opaziš, da je zadeva iz kakšne igre.
Ja fantje po izzidu viste, bo treba počasi misliti na nove računalnike. Vsaj tisti, ki mislijo igrati kakšne zahtevne streljačine.

RC14 ::

Si ne znam predstavljat, da bi lahko to igro igral z 6600GT grafo. Mogoče predstavitev igre- gledanje diapozitivov.:D
Če bo res takšna grafika, kapo dol. Noro res. Kot v resnici.8-O
Sam bomo pa res po mojem potrebovali vsaj kakšno 7900GT , da se jo bo dalo igrat na srednjih detajlih, kaj več sigurno ne. Za max grafiko bo sigurno potrebna nova generacija kartic ali pa recimo 2x7900GTX. Spomnite se kako je bilo z far cry, ob izidu je bila svinjsko požrešna igra.

Drugače pa je bila Far Cry res zelo dobra igra, dobra UI, dobra grafika in zelo dober zvok. Ena boljših iger, tko da dvomim da bo ta kaj drugačna. Komaj čakam


Lp

strictom ::

Seveda bo Crysis dobra igra.Farcry je tudi dobra igra. Še zdaj. Z grafiko je bila daleč pred ostalimi.

Pravim le da bo Crysis novejša kopija Farcry-ja.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

klemen22 ::

FarCry je kul špil, meni veliko boljši od tako opevanega HL2.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Rotaidal ::

" Pravim le da bo Crysis novejša kopija Farcry-ja."

Ni kopija ampak nadaljevanje Farcrya! Potem bi lahko rekli da je HL2 tudi samo kopija HL1,in ima samo boljšo grafiko pa malo fizike...... pa ni! To da ima igra samo boljšo grafiko ne pomeni, da je samo kopija!

Je pa tudi slišat ljudi ki govorijo, da bi naj bla igra Crysis, samo "reklama" za nov grafični pogon. Upajmo, da nebo tako in da bodo naredili igro vredno nadaljevanja Farcrya!

miwche ::

ne gre za nadaljevanje far cry-ja. je čisto samosvoja igra. to so razvijalci že neštetokrat poudarili.

Rotaidal ::

Mogoče že, ampak velike podobnosti ostajajo......

Tilen ::

Toliko je ze bilo ustvarjenega, da je zelo tezko nardit nek unikat. Po drugi strani pa ne vem zakaj bi rinili v neke druge skrajnosti. Cilj vseh je dobit denar in ce je FarCry pri tem uspel se treba po njih zgledovat za _zagotovljeno_ prihodnost. Ne recem, da je odpiranje novih poti/nacinov slabo, vendar ni nujno da bo vzgalo, kar pa je posledica tega da se grejo vedno bolj preverjenih metod.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

reptilia ::

words of wisdom: za TRUE GAMERJA grafika ni pomembna, pomembna je igralnost
drgac pa, tinček, meni osebno... tetris je več vreden kot farcry
Forgive your enemies, but never forget their names.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: reptilia ()

Tr0n ::

Za true gamerja je pomembno vse. Verjetno si imel v mislih kaksnega eSportlerja.

reptilia ::

tron... če bi bila meni osebno pomembno OBOJE si kakšnih klasik kot so diablo 2, disciples 2, heroes of might and magic series, pa age of emipires 1 tud pogledu nebi več... nove igre so mi po večini bedne... kr so skoraj vse kopirale bistvo po kateri od klasik... od novejših mi je všeč GW ker je roko na srce nekaj novega... in to bi bilo treba... tud takrat ko je gta3 vn prišel je bilo nekaj novega in tisto je bilo tkrat ZANIMIVO igrat ravno tako underground 1... vendar pa razvijalci logično v nadaljevanja ne dajo vsega ampak poskušajo igro&nadaljevanja vleči koker čigumi... ko se ta čigumi strga pride vn nekaj novega...
Forgive your enemies, but never forget their names.

Tr0n ::

Jah, gaming postaja velik biznis in podjetja minimizirajo tveganja s tem, da izdajo nekaj, kar se bo skoraj gotovo prodajalo.

Nove ideje so riskantne, predvsem zaradi vedno daljsih in drazjih razvojnih ciklov.

reptilia ::

da... pol se pa sprašujemo o tistem folku k v nekem smislu kupuje eno in iste igre le da so v različnih embalažah, pa trdijo da sta si napametgovorim need for speed underground2 pa most wanted full različna...
Forgive your enemies, but never forget their names.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: reptilia ()

Orbit89 ::

Zdaj pa smo rahlo od skočli od Cryis-a.

Mam oprašanje:Kaj so že objavili spisek strelnih orožji ali bodo ZF (FUTURISTIČNA) ?

Orožja iz Far Cry so me zelo navdušile, še posebaj Jack Hamer, ki je nastopala v veliko iger (Max Payne, IGI,...).

strictom ::

Nebo in ni boljšega orožja kot je BFG! (Big Fucking Gun)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Evil mind ::

Mgoče bo kej bolšga nikoli ne veš :D

Orbit89 ::

To je res!

Že orožja iz UT so mi bila všeč in v nadaljevanjih so se kvečjemu polepšala (več poligonov). Da ne omenjam še Half-Life, Serious Sam, Halo, in še se bi našlo.

ZF orožja na splošno sekajo, vsaj zame.
Poznam pa enih par ljudi, ki ko vidijo Rocket Laceher iz UT 2K4 jim gre na bruhanje.Klup temu celo noč igrajo CoD 2 Multiplayer.

LP

Tr0n ::











Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: STASI ()

RedStar ::

8-O

Če bo takšna grafika kot je tukaj potem res ... kapo dol.
Upam da so se tudi z igralnostjo in zgodbo ukvarjali kot z grafiko.

Evil mind ::

Kaj so tisti NLO (neznani leteči osebki :D ) na prvi sliki? Če bo res tako ku kaže na slikah bo igra res ena izmed bolših.

Tr0n ::

Alieni, ki napadejo Zemljo in potem se kao clovestvo zdruzi in jih skupaj napade. Nekaj v tem stilu je zgodba.

miwche ::

ja, gre za to, da so alieni prišli na zemljo, na nek otok. s tem so spremenili tudi klimo. otok je ves zaledenel.

najprej se boš moral infiltirirati do tega otoka, onemogočali pa te bodo (baje) korejski vojaki, ki ne dovolijo pristop otoku, potem pa se boš še spopadel z alieni in najverjetneje kakimi njihovimi šefi.

RC14 ::

Komaj čakam, to bo nora igra po mojem.
Bo pa treba začet za novo grafo šparat, tole bo svinjsko požrešna igra.


Lp
««
«
1 / 53
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23841023 (24169) kajetan
»

Far cry 2 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
564125914 (79726) Assass1n
»

Radeon 4870 in Crysis

Oddelek: Strojna oprema
482197 (1524) SebaR
»

Februarja že GeForce 9? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1007936 (7932) Senitel
»

DX 9 vs. DX 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
926480 (5518) kobilica

Več podobnih tem