» »

Najbolj pričakovane igre

Najbolj pričakovane igre

1
2
3 4

DOOM_er ::

dej tr33k s tvojim konzolnim sranjem se spravi preč od ns wowovcev. Ti samo nisi dal priložnosti špilu, ki pokaže svoje čare ko enkrat postaneš Lvl 70 in odkriješ neskončne možnosti igranja.
Robots will steal your job. But that's OK

Berserker ::

Kje piše da kurcam wow men sam vseč ni kr nemaram prevec fantazije, pa nemaram placevanja narocnine mam raje bolj strelske igre pa strategije. wow ni slab sam me ne potegne v to zvrst. nikjer pa nisem omenjal konzol in igre zanje sploh niso sranje, sam mam tudi rad igre nestetih moznostih igranja sam takih je premalo al pa so fantaziska bitja not. jaz bi rad videl igro; veliko vobodno ozemlje, ni pošasti, ni magije lahko maš razne poklice, dober borilni sistem, velike bitke, sovražnik hitro umre, ne kaže healt bar, trže ude, dobra zgodba, občutek da ne narediš vsega sam, taktičnost, rušljivost pa še marsikaj sam takšne igre ni, probal sem beto Mount and blade igra je solidna in so sovražniki samo ljudje sam moti me da se dogaja med srednjim vekom.

laught ::

Gears 2 nebo na pcji(baje)ker je cliff v enem intervievi reko, da pcjaši majo dodatno vsebino v enki, konzolaši pa bojo meli 2jko.., in glede wowa probal in mi ni všeč, nevem no mal bedno mi deluje, nekak nakičkano.. In glede tega da jih igra 10 miljonov, ja se igra je stara par let, in logično, da se jih nabere playerov, in tule če gledam gta 4 se je v 2h mescah sam prodalo 9 miljonov in da piratsva še sploh ne omenjam.. Je pa za mmorpg 10 miljonov res dosti, pa vem da je dosti vsebine not sam špil me ne vleče in res plačevat nevem kulk evrov na 2 al 3 mesce je meni res bedarija, in ne me kurcat, ker ne pravim da nesmete igrat in vas ne kurcam, ampak sam pravim da mi ni všeč in da nevem kaj folk vidi v tem. In ne bom niti razumel. Očitno vas ma pač dosti fetiš na tako fantazijo..

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

iLichu ::

ja ja isto so rekl za prvi del,pa poglej kje je pristal potem...na mojem racunalniku ROFLCOPTER

šernk ::

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising (ena in edina ki jo čakam
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

PolentoZer ::

Diablo 3 - najbolj
Fallout 3
Princ of Persia 4

To so naslovi ki so trenutno deležni moje pozornosti.

laught ::

Pa kaj na pcu je sploh coop za gears 2 na split scren?

iLichu ::

Pa kaj na pcu je sploh coop za gears 2 na split scren?


split screen rofl :D ne rabmo ta jajc mi,mi igramo online coop oz. igrajo,k men ne potegne igra...

laught ::

Ja se na xboxi maš tut za prek neta,pa je dost boljše na split screen vsaj meni.in na pcju bi to res bla jajca ,ker je mala slika pa še klačit se je treba ,razn či maš na tv prklopleno..

Berserker ::

Šernk vse upe dodajam tudi na ofp2, gledal sem tudi par treilerjev za armo 2 pa ni tak slabo kot enka, nalaganje tekstur in detailov je hitreje pa kr veliko novih vozil je not, , zato pa je igra tudi bolj zahtevna na par gameplay movies iz laipcinga opažam da jim je krepko štekalo kljub srednji distanci pogleda in slabšim texturam po otoku, nevem če je otok večji od sahranija sam zglada pa lepši. za otok pri ofp2 so rekli da se boš z enga konca otoka na drug konec vozil 2 pravi uri oz. čas v ofp je realen(24h).

iLichu ::

Ja se na xboxi maš tut za prek neta,pa je dost boljše na split screen vsaj meni.in na pcju bi to res bla jajca ,ker je mala slika pa še klačit se je treba ,razn či maš na tv prklopleno..



...mislim kaj vi konzolaši mislite da vsi pc gamerji igrajo na lcd monitorjih...k da ne mors met LCD TV na pcju :) to sam kaze vase neznanje

Berserker ::

halo meni je 8 let star ekran(res noro tak je star) zaj friznil (iskre je ven metalo) pa uporabljam za ekran lcd televizor pa tudi gears of war za pc sem obrno na lcd tv, ker na monitorju ni blo slike.
Evo pa slika OFP2 otoka: Sakhalin

Pa če kdo neve kje je ta otok, to je severno od japonske mal tam poiščite.

Zgodovina sprememb…

_Prince_ ::

definitivno Prince of Persia 4 ( prejsnja triologija je zame ena najboljsih, sploh sama zgodba, karakterji in izvedba).

laught ::

Daj ilichu se pa sn napisal,da lahk maš tut na tv prklopleno tak, da ne fantaziraj o nekem neznanju ker mam tud sam na lcd prklopleno..

opeter ::

Še en glas za Prince of Persia 4.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

laught ::

Očitno vas vlko pričakuje novega princa,mene pa trailerji niso glih navdušli, pa ta novi princ mi zgleda bol tak no,rajši bi meu v starem stilu..bom pa vseeno probal, se mogoče že ve kdaj izide?

Rotaidal ::

Je pa za mmorpg 10 miljonov res dosti, pa vem da je dosti vsebine not sam špil me ne vleče in res plačevat nevem kulk evrov na 2 al 3 mesce je meni res bedarija



13€ na mesec ni dosti. Glede na to, da če igraš FPS igre, katere stanejo po 40€ in več, igraš pa jo recimo en tedn ali 2. Pol pa jo vržeš v predal in pozabiš na njo.

Seveda, če pa igraš gusarja, pa je druga zgodba. Potem res nemorete razumet nas, ko plačujemo za igranje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Berserker ::

Zakaj bi kupoval če lahk zastojn dol snedem sej tak dela večina ljudi. Sem sprobal mercenaries 2 na ps2 je isto kot enka, za xboxx 360 še ni pal verzije.

Rotaidal ::

Zakaj bi kupoval če lahk zastojn dol snedem sej tak dela večina ljudi.


Saj...in zato se "vi" pol čudite, zakaj eni plačujemo za igraje wow.8-)

opeter ::

Je pa za mmorpg 10 miljonov res dosti, pa vem da je dosti vsebine not sam špil me ne vleče in res plačevat nevem kulk evrov na 2 al 3 mesce je meni res bedarija



13€ na mesec ni dosti. Glede na to, da če igraš FPS igre, katere stanejo po 40€ in več, igraš pa jo recimo en tedn ali 2. Pol pa jo vržeš v predal in pozabiš na njo.

Seveda, če pa igraš gusarja, pa je druga zgodba. Potem res nemorete razumet nas, ko plačujemo za igranje.


Se strinjam, ampak jaz, ko občasno kupim kakšno igro, jo kupim po diskontni ceni, oz. kakšne rabljene (Mantis, 3Dsvet, morda eBay). Sicer pa nimam ravno dosti prostega časa, tako, da imam vse skupaj cca. 30 iger (med njimi Far Cry, Serious Sam 2, nekaj starejših RTS in poteznih strategij).

Izmed teh mam celo še nekaj iger, ki so orig. zapakirane v folijo (jih enostavno še nisem uspel odpreti).

Nikoli ne kupujem igre tik ob izidu. Raje počakam kakšno leto ali dve in če me naslov zanima, jo bom takrat kupil. Tako niti nimam probleme, da bi vedno rabil najnovejšo grafično ipd.

Se pa strinjam, da MMORPG-ji za tisti drobiš od mesečne naročnine nudijo ogromne vsebine in preigravanja.
In če pomisliš, koliko ljudi porabi dosti več denarja za kave, cigatere ipd. potem je to resnično dobra naložba.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Berserker ::

Glede cigaretov pa pijače maš prav da dam raje za wow, sam nebom dal za ps3 igro 60 € rajši si za xbox 360 snedem al pa za ps2. Sam pa kupujem samo igre ki jih lahko igram prek neta al pa je igra sama res odlična npr. gta 4. Sam se vedno sprašujem ob igri ali jo kupim za ps3 al jo snedem za xbox. Ponavadi storim slednje, poleg teka mamo v tej državi ful slabe plače in ne mislim dat za eno igro 50 €.

Tr0n ::

Definitivno Mirror's Edge, ker prinasa vsaj malce svezine.

Poglejte si samo naslove, ki prihajajo sedaj jeseni. Sama brezvezna nadaljevanja.

Thx, but no thx.

opeter ::

Ponavadi storim slednje, poleg teka mamo v tej državi ful slabe plače in ne mislim dat za eno igro 50 €.


Zato pa jaz počakam/potrpim, da bo igra stala 2,50 - 10 € (+ poštnina).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

laught ::

Ja se jas tud kupim igro če je res vredna denarja,kakšnih sp gamov s povprečno zgodbo in igralnostjo je itak bv dat ven 50 eu,.se spolnim za uncharted,s kolegom sma kupla igro za 50 eu in sma v enem dnevu prišla do konca,res škoda takšne igre bi morale biti kakšnih 20 eu..

Volta ::

Še en glas za Prince of Persia 4.

+1

Upam da bo ta novi del vsaj toliko dober kot kateri izmed prejšnjih, ker ta špil je bil res legenda. Da ne govorim o zgodbi, sabljanju, ipd. Iz 3. se spomnim tistega, ko ti je šlo pri času za nohte, on čarovnik pa ti je nekaj zadaj glumil "Prince, tik tak" pa take finte. V glavnem legenda.

laught ::

Ja sam je finta pr novem princi ,da je isti sam naslov.drugo je vse drugače,meni osebno dost slabše..ampak bomo vidli kak bo.

Volta ::

Jaz upam da bo vsaj nekaj dobrega iz prejšnjih serij ostalo, lahko pa seveda tud kaj novega dodajo, samo da ne bodo "pokvarili" špila.

Berserker ::

Upam da nebojo pozabli na upočasnitev časa sicer pa je bil warior withins najboljši, ko te je dahaka lovila pa še muzika je bla dobra metalovska. Špil stane 2,5 € če je je igra res stara al pa bolj malo znana, sicer pa sem v bigbangu gledal COH oposing fronts za 15€ bom kr kupil kr z piratsko verzijo nemorem prek neta nabijat pa še meče mi ven nonstop.
<blockquote> Poglejte si samo naslove, ki prihajajo sedaj jeseni. Sama brezvezna nadaljevanja..</blockquote>
Aja farcry 2 je brezvezen, BIA HH je brezvezen, gears of war 2 je brezvezen.

Berserker ::

Sicer pa mirror edge zgleda kr dobro.

Zgodovina sprememb…

SebaR ::

Jaz pa čakam Tomb Raider: underworld pa
Tomb Raider: underworld pa
Tomb Raider: underworld pa
Tomb Raider: underworld itd.
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Berserker ::

Ve kak je naslov onega tomb raiderja ko si na zacetku v egiptu al nekje tam pa po tleh so ponekod ščurki, neka misija se pa dogaja tudi na vlaku, sam se več ne spomnim kdaj sem to igral sam vem pa da je nisem obrnil.

laught ::

Ziher misliš kaki stari tomb raider?drugač pa tolk dobrih iger pride letos,dost boljše ko lani.Lani je tak blu pol ščiša (assassins creed,kane&lynch..)

iLichu ::

pol vi konzolasi pravte kok je piratiziranja pr racunalniskih igrah,a vi isto lepo dol dajete ...

SebaR ::

 TR4

TR4



Tomb Raider: The Last Revelation ima eno misijo kjer skačeš po vagonih na vlaku. Začne se pa z mlado Laro Croft.
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SebaR ()

Skyman ::

Ziher misliš kaki stari tomb raider?drugač pa tolk dobrih iger pride letos,dost boljše ko lani.Lani je tak blu pol ščiša (assassins creed,kane&lynch..)


Assassins Creed je aprila tega leta prisel ne pa lani :D

laught ::

Je na konzoli tud ja, sam ga je na pcji 10 krat več! itak pa na ps3 negre igrat piratov!na xboxi pa se tud nena nevem kak piratizira , zaradi banov itd. itak pa kdo bo kupoval kakšne bv 5urne igre??itak gre preveč keša ži za konzole in za pc, da lahk sploh špilaš.. naj te dajo za 10 evrov pa bomo kupli, simpl.razn za tisto ka je res vredno keša!npr da bi fukn.. keš za kaki bad day los angeles??rajši skurim keš..će že mislijo po 50 eurov prodajat naj rajši boljše igre delajo..npr kaki ea na leto je 80 procentov njihovih iger drek navadn..pa da še kakiga codemastera sploh ne omenjam al pa sege..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

laught ::

Ziher misliš kaki stari tomb raider?drugač pa tolk dobrih iger pride letos,dost boljše ko lani.Lani je tak blu pol ščiša (assassins creed,kane&lynch..)


Assassins Creed je aprila tega leta prisel ne pa lani :D

Za konzole je bil že lani.

Berserker ::

Men je ps3 slabši od xboxa360 samo zato kr se ps3 ne da heknet.

laught ::

tr33k tole je res bedni razlog.xbox ma več iger to je res, sam dobrih ekskluziv pa bolj malo in je ži skor 3 leta zunaj, ps3 pa leto pa pol,in ko pride ven gow 3 itd..se lahk xbox še sam skrije,polek tega je pa res da je trenutno xbox boljši pa ne zaradi odklepa, ampak iger.. čez leto se bo vse obrnlo pomoje.in ps3 je tih pa še nimaš tistiga filinga ,da ti bo vsak cajt crknlo vse skup.drugač pa meni je še vedno najboljša konzola ps2, in glede iger se in 360 in ps3 lahk skrijeta zaenkrat..

opeter ::

Špil stane 2,5 € če je je igra res stara al pa bolj malo znana, sicer pa sem v bigbangu gledal COH oposing fronts za 15€ bom kr kupil kr z piratsko verzijo nemorem prek neta nabijat pa še meče mi ven nonstop.


Recimo dobi se zelo dobre špile sila poceni, primer: King Kong:
http://cgi.ebay.de/King-Kong-PC-NEU-OVP...

Tukaj pa so čisto novi špili od 1 € naprej:
http://stores.ebay.de/CAT-Management-SH...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Berserker ::

Ja sam kakšnega gta 4 al pa mgs4 ne boš ugledal pod 50 € razen rabljeno robo mene zanima kolk bo stal farcry 2 za ps3 ko bo prišo ven.
Aja pa še nekaj en frend pravi: najboljša roba je piratska roba >:D:))8-)

Zgodovina sprememb…

Licommo ::

farcry2>:D

Berserker ::

Sn gledal treiler pa se orožija čez čas porabijo , zrajsajo pa tudi zastekajo.

laught ::

Pa tud polno drugih stvari bo še not, sam mal bedno se zdi ko si jack naboje s kleščami ven puli pa kake delčke od eksplozij,pol pa kr naprej šutanje..

Berserker ::

Ja nekakšna simulacija pa ne more bit, dodat bi še mogli ono iz rambo 3 ko si v nogi na rani prižge smodnik sej si neke vrste rambo v tej igri.

globoko grlo ::

A red alerta 3 pa noben ne pričakuje?

T-h-o-r ::

ne.... :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Rotaidal ::

Fantje, kaj pa novi wolfenstein? :D

_Prince_ ::

sem ga ze omenil;) to bo itak obvezno za sprobat, glede na prejsni del:D

laught ::

Ja sam tega wolfensteina dela raven softvare, tak da bomo vidli kak bo.upam pa, da bo isto dober kot prejšnji del in pa, da bo pravo nacistično vdušje:P
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3038481353 (231) TucoX
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237525 (23241) Sc0ut
»

Najbolše igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
749689 (5727) jamabama007
»

Gears of war 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
986560 (4844) laught

PC proti konzole

Oddelek: Igre
462004 (1454) Mavrik

Več podobnih tem