» »

FAR CRY 3

FAR CRY 3

StoneFox ::

Ja in pa s 25 FPS se da čisto lepo špilat, če pač nimaš denarja za novi comp ;)

Bor H ::

Definitivno, tudi Crysis sem prvič končal na cca 22FPS, ni bil pa nek užitek ;)

denabiker ::

ma v ku*cu je tole s slabim PC-jem. Imam na vikendu starega core duo, grafična 9600GT, pa sem inštaliral za foro to igro, špilal sem na low, resolucija nekje medium, pa v riti je grafika, fps,... Škoda takšne igre na slabi grafični.
Doma ima 7850, super laufa. Razlika dan in noč

barocco ::

Dons začel špilat..osvojil prvo bazo.
Nastavil vse na max špil dela bp. in je fantastičen.
a se da menjat nastavitve na tipkovnici npr:granata,mapa..??
A moram narediti crafting da lahko več stvari nosim??
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

Furbo ::

Ja in ja.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

barocco ::

A uporablja kdo mod od tukaj
http://forums.ubi.com/showthread.php/73...
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

knipser10 ::

zakaj men ne dela far cry 3




lp

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: 6151 ()

Bor H ::

PEBKAC

yayo ::

Evo, ravno končal SP po 46 urah igranja. Peeeesda je bila dolga igra. Se moram strinjati s tistimi, ki so imeli kritične besede glede enoličnosti igre, sicer je precej trajalo, da sem se naveličal, ampak potem, ko sem enkrat prišel na južni otok in ugotovil, da je tu mehanika igre čisto enaka, le lažja postane, ker si pač preoblečen v uniformo plačancev in te nihče ne napade, sem igranje nadaljeval čisto na "avtopilotu". Preplezal vse oddajnike, osvojil vse baze, nabral in customiziral vse orožje in opremo, naredil vse dirke (pokerja nisem igral), zbral vse artifacte in pisma. Zdaj pa dovolj, nočem več videt tele igre! Aja, sem izbral konec, ko odideš s kolegi, še na Youtube grem počekirat obratno varianto. 8-)

vaščan ::

No končno sem dočakal nove driverje od amd ati 13.1. Takoj ko sem inštaliral je bil črn ekran reset rač. Potem sem vse skupaj zbrisal in še enkrat naložil brez catalist centra sedaj dela ok. Imam dve karti 6970. Problem pa je sledeč igra je v dx11 načinu neigralna zaradi sttuteringa ne pomaga čisto nič. Tudi na samo eni grafični še vedno sttutering čeprav precej manj. Uglavnem precej moteče. Ko pa preklopim v dx9 špil teče glatko razen ene čudne zadeve ko pogledam v nebo mi fpsji padejo na 20 se pravi ko igram če gledam bolj proti tlom ali v gmajni je ok takoj ko se obzorje raširi daljava nebo neigralno. Je pa ta hec samo če mi laufa crossfire z eno kartico teh težav v dx9 ni. Isto je bilo že s starejšimi driverji enako sedaj ta špil očitno ni naklonjen 6970 kartici in pika. Če ima še kdo podobne težave se priporočam za kakšno rešitev.

D3m ::

Meni dela gladko na eni HD 6850.
|HP EliteBook|R5 6650U|

krispe ::

Meni na HD 6870 in 12.6 driverji dela odlično. Z vsemi novejšimi driverji sem imel manj FPS, le teh novejših 13.1 še nisem probal.
Tak da ostajam na 12.6
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krispe ()

fireX88 ::

meni pa novi drajverji pregrevajo grafo. še nikoli je nisem imel 77°
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

vaščan ::

Ja saj očitno ni težava v ostalih najhuje je s 6950 6970 sploh crossfire. berem da ima folk s temi grafami same težave pri far cry 3

fireX88 ::

jst mam 7870..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

zantel ::

Mi lahko kdo pove kako bi v zadni misiji povrnil se v stanje ko izbiram med prijaltji ali citro ker na hitrico sem pritisnil in sem izbral citro kako bi sedaj to spremnil

yayo ::

Zadnji save, preden ubijejo Sama na pokerju, ko ti reče, da naredi kar še narediti moraš, ker ni poti nazaj. Saj imaš potem le še kakih 20-25 minut igre. Drugače pa lahko poiščeš videoposnetek alternativnega zaključka na Youtube, v bistvu se spremenijo le zadnje 2-3 minute zaključnega CGI filmčka.

zantel ::

A pirati ti potem še zmeraj streljajo

yayo ::

Saj pravim, potem, ko klikneš na levo ali desno tipko na miški (in prerežeš ali ne vrat dekletu) se spremeni samo zaključni filmček, če se ti ne ljubi zadni del še enkrat preigrati si poglej tole

Netrunner ::

ima kdo težave z ono misijo .. convoy interception oz. saving oliver .. ? .. v smislu .. cel čas mi mi piše da jo moram kao odpravit .. samo na tisti lokaciji kjer naj bi se to dogajalo ni nič .. nobenega konovja .. oliverja .. nič ?? .. vsi "towerji" na prvem delu otoka so opravljeni .. vse postojanke so osvojene .. in to je to .. naprej ne morem ??

sem preveril lokacijo na youtube kje naj to bi bilo .. vendar pri meni ni nič ??
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

miraldi ::

Tkole mora bit:

i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

ERGY ::

Z moje strani je 6/10. Le nekaj razlogov zakaj je temu tako..

Proti:

    -med misijo ne smeš zapustit območja?:O wtf
    -čeprav imaš na voljo xyz načinov za "takedown" se večinoma zgodi "takedown from behind", ker je tako naštimana scena
    -dogodki med igro - cut scene, ko moraš stiskat kombinacijo mišikinih knofov in tipkovnice?8-O resno
    -vse šefe ubiješ kar v teh cut scenah vmes, z najmanj vloženega truda?:)) kje je logika
    -vmesnik za craftanje je beden, in prodajanje itemov je totalno nepregledno (dokler ne skapiraš), potem ugotoviš, da je brezveze tam, ker ti nič ne pomaga
    -ko 1x "obrneš" igro, se res še komu ljubi raziskovat po otoku?
    -ponavljajoče misije
    -dejansko built-in game wallhack :|
    -prekratko


Za:

    -tekoča grafika (vse na high dela b.p. phenom2 955, r5850, 4gb, audigy2 zs)
    -dobra muska v vozilih8-)
    -kostumizacija orožij
    -še kar zanimiva zgodba

Netrunner ::

mene tudi ni prepričala ta igra .. prvi vtisi so super .. vendar vsako uro igranja je slabše ..
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

r3dkv1c4 ::

far cry , crysis in podobna sranja so še 50 let za battlefield-om.....

Bor H ::

Stvar okusa, BC2 mi je kul kampanja, BF3 je bolj žalost, Crysis in Far Cry sta pa vsaj meni super (vsaj nekaj dodata, ne pa le kopirata). Vedno gre pa za stvar okusa, meni recimo Halo in Gears of War nič ne pomenita, marsikomu sta pa top

Halfdead987 ::

Pozdravljeni.
Torej imam HD 7870 Myst Edition (Tahiti LE) ter driverje 13.1 (probal sem tudi 13.3beta). Farcry 3,igra,ki bi mi morala delat na Ultra 1920x1080 mi zelo lagga (le po tem ko pride v igro,v samem meniju deluje tekoče). Mislil sem, da je pač prešvoh za Ultra in znižal vse na Low... Še vedno lagg. Tudi iz dx11 sem dal na dx9 pa ni nič boljše.
Probal sem še AC3,ki dela tekoče. GTA IV tudi šteka.
Mogoče kdo ve zakaj šteka? Ima kdo podoben problem?
Lp

oo7 ::

Men Far Cry 3 dela normalno na GTX 470.

Pri GTA 4 je pa tudi meni lagalo.Imaš pa na you tube en kup video posnetkov kako odpraviti lag pri GTA 4.
Tukaj imaš video če ti bo kaj pomagalo.Drugače pa še kakega drugega poišči.






Isto je pri Bioshock 1.Vse je delalo razen zvok ne.Pa sem isto v properties zamenjal Windovs 7 z Win XP service pack 3 in je delalo vse normalno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

Halfdead987 je izjavil:

Pozdravljeni.
Torej imam HD 7870 Myst Edition...
Lp


Si inštaliral AMD Catalyst Application Profiles? Sicer se uporablja za Crossfire, ampak:
- Improves Far Cry 3 performance for single GPU configurations with AA

Halfdead987 ::

Je mogoče problem zaradi 120Hz monitorja?

Halfdead987 ::

Šteka samo med cutsceni...Baje uporablja CPU samo 1%..

Halfdead987 ::

Fuck yeah,uštimal !
Očitno je bil problem v kodekih.

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Halfdead987 ::

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

dronyx ::

Vidim da je letos v računalniških igrah pravi modni hit pobijanje živali (Far Cry 3, Tomb Raider...). Sigurno se da tudi v zadnjem Bioshocku pobijati vsaj ptiče?

Halfdead987 ::

Tale Blood Dragon je sranje...Kje je imel Ubisoft pamet..

yayo ::

Če gre za resnično igro potem skušajo samo izkoristiti naslov, oziroma blagovno znamko Far Cry, da bi se bolje prodajala. Saj se spomnite, da tudi originalni Far Cry prav nič skupnega ni imel z nadaljevanji. Tako kot so seriji Modern Warfare pripopali naslov Call of Duty na zahtevo založnika, da bi v štartu pridobila na vidnosti .

particle ::

No, tole je pa Tarantino varjanta igre. Samo sprijaznit se moraš s tem, potem je pa "dost dobr" :D

ahac ::

Halfdead987 je izjavil:

Tale Blood Dragon je sranje...Kje je imel Ubisoft pamet..


Men se zdi pa super ideja. Pač malo drugačen expansion, ki se ne vzame resno, ampak je parodija na akcijske sci-fi filme iz 80ih let (kar je očitno tudi iz uradne strani).
Jaz bom pa tole verjetno kar preorderal. 15EUR pride na Steamu (sklepam, da na Uplay enako).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

opeter ::

OMG, ne morem verjet, kaj sem videl!!!

Jaz komaj čakam Blood Dragon. Fak, zakaj nismo kaj takega dejansko meli v osemdesetih?! Takrat bi lahko špilali razne He-mane, pa Terrahawkse (Sokole), Centurione pa kaj je tega še bilo ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Halfdead987 ::

Sej niste resni...Crap od igre.. Baje so hackerji releasali že igro... Vdrli Ubi-ju..Heh.

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

dronyx ::

Ne vem zakaj, ampak ob igranju FC3 imam ves čas občutek, kot da igram kakšen GTA. Moram pa priznati, da sem skoraj umrl od strahu, ko me je krokodil zagrabil v vodi. Tu so me pa ujeli res povsem nepripravljenega. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

miraldi ::

dronyx je izjavil:

Ne vem zakaj, ampak ob igranju FC3 imam ves čas občutek, kot da igram kakšen GTA. Moram pa priznati, da sem skoraj umrl od strahu, ko me je krokodil zagrabil v vodi. Tu so me pa ujeli res povsem nepripravljenega in me je skoraj infarkt. :D


Haha. Jaz sem tud ful trznu ko me je prvič zagrabu krokodil prov uni šokovi >:D
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Halfdead987 ::

Mi lahko kdo, ki mu videi v igri delajo brez kakršnegakoli problema pove,katere kodeke ima? ker meni SPET delajo z 5fps (komp je bil formatiran in fc3 na novo naložen).
Hvala.

Riff ::

me zanima ali sem kaj spregledal ali Far Cry 3 podpira samo dx 9 in 11 ker imam 8800GT ta podpira dx 10 kolikor jaz vem ??

andraz1312 ::

zdravo mene pa samo zanima ko igram fry3 in ko končam z igro jo shranim in čez neki cajta jo hočem spet it igrat in se mi ni nič nepokaže da mam špil shranjen
to se mi je nardil že 3x :/ ka mi lahka kir pomaga

mihi81 ::

Verjetno nimaš original, in je so nek problem v samem cracku, tako da vedno ko nehaš igrat pojdi v kak un kontejner, ki je na mapi označen z puščicami, da igra sama sejva. Tako sem jaz delal. No, eventualno sem kupil original :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihi81 ()

D3m ::

Ali pa ga more samo posodobiti.
|HP EliteBook|R5 6650U|

gddr85 ::

Ima še kdo problem z 7870 tahiti oz. katero drugo gpu pri far cry 3? Tega špila enostavno ne morem igrat več kot 10min ker rata očitno gpu tako vroč (temp v sobi cca 28, dela cca 10min bp, tko na uč 40-60fps), da se predvidevam ustavi/downclocka oz. vedno slika in zvok zamrzne in je treba reset, doseže pa cca 95c tud ko je na stock 8-O. Drugač drugi špili, kar sem jih sprobal, delajo vedno bp.

In ne, nimam keša za vodno gpu :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry 5 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
58085143 (10349) oo7
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616056 (9643) Riff
»

Far Cry Primal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15326741 (13613) Izi
»

Far Cry 4 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51793366 (60572) krefi
»

Katero grafično? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
849895 (8117) fruchty

Več podobnih tem