» »

Crysis

Crysis

««
4 / 53
»»

TechBeats ::

sam bo zgleda res proti koncu poletja, ker zgleda računajo na to, da si bo folk nabavu dx10 grafe, pa dvo al več jedrne procesorje;((

mtjz33 ::

Če je pa/bo Crysis igrca, potem je Rolls fičo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mtjz33 ()

EvilDare ::

Izid igre prestavljen na konec Q3 oz avgust - september: Klik

TechBeats ::

Hm?!?!!

Ja zdele sm pa vidu eno hudo informacijo kdaj izide, in sicer 27.4.07 (čez dobra 2tedna), a je možmo evo link za potrditev iz strani igabiba

EvilDare ::

Brez zamere ampak po tvoje neka slovenska stran ve več o izidu kot izvrši direktor Cryteka Cevat Yerli, ki vodi podjetje in razvoj igre.

Rotaidal ::

Ja zdele sm pa vidu eno hudo informacijo kdaj izide, in sicer 27.4.07 (čez dobra 2tedna), a je možmo evo link za potrditev iz strani igabiba

To je res malo prerano...ker še 2/3 ljudi nima takih računalnikov, da bi lahko igrali crysis.

M-XXXX ::

2/3 paviš?
prej 9/10>:D

Rotaidal ::

Hehe:D

V-i-p ::

Kolikor sem uspel zasledit po tujih straneh, bo Crysis za PC izšel okoli božiča 2007...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

TechBeats ::

Ne sej men se tud čudn zdi, da bi že zdej pršla, k na eni drugi strani sm pa vidu da nej bi 29.4.07 izšla.
Bomo vidl ne, pustimo se presenetit. Ja k jst sm tud po drugih straneh vidu da nej vi tm okol septembra, oktobra izšla.

Gr0unD Zer0 ::

mogoče bo pa za konzole :D

Senitel ::

Pa kaj še... >:D

Gr0unD Zer0 ::

saj niti ne upajo:D

cloud ::

sam naj pride crysis moj comp je ze prpravljen :D

_Enterprise_ ::

Ne, za XBox360 in PS3 ne bo prišla, ker sta prešvoh! In sto izjavo avtorjev Crysisa, so konzolaši dobili po pi***!8-O :|

>:D

Good Guy ::

@

2_4_4_8

za konzole ni nič premočno sam kode ne znajo priredit da bi deloval na konzoloah..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Senitel ::

Seveda, IMO tehnično najbolj podkovani developer ni dovolj sposoben, da bi zadevo priredil za konzole... Prideš k men, bova skup prirejala zadeva za PS3 in XBox 360... >:D

Good Guy ::

ja sej bo:\ :\
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Good Guy ()

Gr0unD Zer0 ::

IMO tehnično najbolj podkovani developer ni dovolj sposoben, da bi zadevo priredil za konzole


tehnično najbolj podkovan developer včasih ni sposoben spacat špila, ki bi bil dejansko vsaj dober.

sicer pa po moje v tem grmu zraven zajca ne tiči neznanje, ampak preprosto lenoba(zakaj bi optimiziral, itaq ma folk 2 giga rama, quad core procesorje ter vsi po vrsti najmanj en geforce 8800)

Monster ::

joj ste brihtni glede kodiranja pa developanja špilov ... dajte se malo umirit pa mogoče križce pa krožce sprogramirat pa da vas potem slišimo.. Pa developerji že dolgo ne pišejo več igrc ampak samo kodirajo za ostalih 30kolegov v timu ;)
Ka zaboga...

JutriPS3 ::

Ne, za XBox360 in PS3 ne bo prišla, ker sta prešvoh! In sto izjavo avtorjev Crysisa, so konzolaši dobili po pi***!

Koliko si staro dete?
kot prvo: zanmivo je to da se za konzole obetajo špili narejeni s tem grafičnim motorjem
kot drugo: mislim da boš dobil po pi*ki kar sam ko boš laufal tale špil s kakimi 20 frejmi na 8800gts 640mb verzijo za 100k sit na ločljivosti 1280*1024 (seveda s spodobnimi detajli - pa brez hlajenja robov in anizo. filtriranja)>:D. Hehe. In to samo za grafično. Me zanima kako bo to delovalo nekje na bolj povprečnih grafah ala 8600gt (pa že te niso poceni)>:D

Btw. zakaj bi konzolaši zaradi Crysisa dobili po pički?? Mene recimo precej bolj gane dejstvo da na PS3 NI Stalkerja ker če Crysisu odšteješ grafiko verjetno ne bo ničl posebnega in nekje v rangu generičnih 3d shooterjev. Prvo neki jokcate nad grafiko potem pa pizdite ko razvijalci niso bolj inovativni:\ Sicer pa je hype okrog te igre izklučno zaradi neke božje grafike. Ne vem mene oni filmček kjer skače po strehah ko v "Quake na steroidih" stylu ne prepriča. Špil bo verjetno dober, samo po posnetku sodeč nič posebnega in če ga bo, ga bo reševala grafika.
Sploh se ni za čudit da se razvijalci ne trudijo s kako bolj napredno umetno pametjo, morda celo upoštevajo kak fizikalni zakon (Crysis ga>:D ) ker nima efekta

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JutriPS3 ()

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Gr0unD Zer0 ::

dajte se malo umirit pa mogoče križce pa krožce sprogramirat pa da vas potem slišimo..


daj prvo da vidimo tvoje:D

sicer pa nimam potrebe, da bi se pred tabo dokazoval

upam da ma špil še kake druge adute, ker grafika ter fizika sama po sebi ne pomenita dobre igre.


(sicer pa komaj čakam na jokcanje, ko bojo vse mašine po vrsti klecale)

JutriPS3 ::

Mr.B: lep filmček. Vendare upam da ne pričakujete da boste s svojimi Geforci 8600 ali 8800 320mb gnali to v taki "luči" kot je prikazano na videu (če bo sploh popolnoma taka grafika na koncu). Me zanima kak bo ta špil na ločljivosti 800x600 z low detajli>:D

R33D3M33R ::

Jaz sem pa že mislil, da bo delala na mojem 9500Pro in Athlonu XP 1800+. Far Cry je brezhibno deloval, upam, da bo tale tudi :)
P.S: vem da sem optimist, ampak upanje umre zadnje :)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Senitel ::

rovtar: Kaj bo? CryEngine 2 na konzolah al Crysis na konzolah? Veš da je razlika med tema dvema zadevama?

JutriPS3: Jaz bi rekel, da si z 8800 kar varen za tale špil. ;) But then what do I know.

Shegevara ::

In kar iznenada se pojavljajo posti, da boš igral crysis z 8800GTS na lowest z 20fps-i.. Bi igral ja,.. če bi mel intel pentium 1 pa 128 mb rama ja.

ma glavo grem stavit da bo špil solidno špilen na 7600GT, 2GIG rama, in kakšnemu poceni core 2 duo.

Vi ste trapasti, pa ja nebojo oni šli delat igrce za tist bogi procent gajmerjov k ma majboljše možne računalnike ki se jih da dobit jao. |O

aja.. tisti ki jo napovedujejo za božič, jo lahko že kar za Q1, 2008. Če že pretiravajo, naj vsaj toliko da jim kakšni naivneži ne nasedajo :\

simnov ::

nakladate grem stavit , da se bo na 8800gts 320mb na resoluciji 1680x1050 z max detalji igralo tam z okoli 40fps karr je povsem dovolj

Tilen ::

Če je tebi 40FPS pri FPS igrah dovolj, meni ni.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

simnov ::

ja v streljačinah mi je povsem dovolj 40 (no v f1 potrebujem vsaj 55fps) v edino tisti ko igrajo multiplayer (call of duty , counter strike ni čudno , da potrebujejo vsaj 60fps , ko ves čas migaajo)

Tilen ::

Tukaj se gre predvsem za način igranja. Eni raje kdaj tudi kaj pomerijo kot pa samo rafalajo [spray and pray]. Je pa res, da je do izdaje Crysis še dolgo in napovedovat kako bo nekaj čez 1 leto delalo je nesmisel. Mogoče do takrat Vista splavi celo SP1 ter poveča performance gain... Da o raznih optimizacijah gonilnikov sploh ne govorim.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

dukenukem ::

hmm a še kermu uni hd posnetki iz offical strani štekajo ,barton 2600 1gb ram 6800gt,a je to mar prešvoh za to predvajat :\

JutriPS3 ::

nakladate grem stavit , da se bo na 8800gts 320mb na resoluciji 1680x1050 z max detalji igralo tam z okoli 40fps karr je povsem dovolj

Ti si pa zelooo optimisitčen
Huda resolucija + max detajli + ob izidu Crysisa že ena povprečna kartica = >:D

TechBeats ::

Heh ste eni pametni, ja pride že zdaj 27 tega meseca, nebojo kar brezveze dal ta datum, vas obvestim 27 ko jo bom že igral 8-)
AciD TriP

Rotaidal ::

Heh ste eni pametni, ja pride že zdaj 27 tega meseca, nebojo kar brezveze dal ta datum, vas obvestim 27 ko jo bom že igral 8-)


Pol pa svizec zavije čokolado v folijo.

RedStar ::

Heh ste eni pametni, ja pride že zdaj 27 tega meseca, nebojo kar brezveze dal ta datum, vas obvestim 27 ko jo bom že igral


Dream on ... :\

Mogoče si mislil 27.4 naslednje leto

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RedStar ()

Gr0unD Zer0 ::

Vi ste trapasti, pa ja nebojo oni šli delat igrce za tist bogi procent gajmerjov k ma majboljše možne računalnike ki se jih da dobit jao.


so že pri far cryju naredili kanček podobno potezo if ne imeti DVD pogon then FU

ampak mislim da bo dobro delalo na rahlo nadpovprečnih računalih... na takih, da bo večina "prisiljenih" kupit najmanj še kako palčko rama več/ob nakupu računala planirat še malenkost boljšo grafično/procesor(no saj je v bistvu vsaki špil taki)

Shegevara ::

ma kaj ne bo delalo na dobrih računalnikih? Boš sedaj rekel, da bo 8800GTS pogrnil z podporo 2GIG rama pa dobrim dvojedrnikom? Ni tako veš. Pomoje se bo spodnja meja igralnosti brez laga spustila do 7600GS ali x1600XT. Kar je pa manj, bo pa igro itak poganjalo samo na papirju, kako bo pa experience si pa raje ne predstavljam

Mavrik ::

Samo potem se vseeno postavi vprašanje... zakaj konzole ne bi bile sposobne tega poganjati?
The truth is rarely pure and never simple.

M-XXXX ::

Zelo dobro vprašanje, ki zanima tudi mene?

Mavrik ::

Edino, kar mi na pamet pride, je morda pomanjkanje RAMa (512MB ni nevem koliko, še posebej glede na to da se deli z grafo).
The truth is rarely pure and never simple.

M-XXXX ::

Veš kolikšno prepustnos ima ram pri PS3 (dobrih 20gb/s kar je OGROMNO več kot pc), XBOX 360 pa ima prepustnost okoli 250gb/s8-O

Gr0unD Zer0 ::

ma kaj ne bo delalo na dobrih računalnikih? Boš sedaj rekel, da bo 8800GTS pogrnil z podporo 2GIG rama pa dobrim dvojedrnikom?


ce je to povprečen računalnik, lepo za vas...




ne bom trdil, da je tako, a mislim da se da marsikaj stlačit v 512 MB

Shegevara ::

to je bilo že znano da konzole BI poganjale crysis. Vendar kakšna kakovost? Pod nobenim, nobenim slehrnim pogojem ne tako dobro kot najboljši računalnik. Nažalost. Počakte na PS4 al pa xbox 720

M-XXXX ::

V čem pa so konzole toliko slabše? Mogoče ker imajo 10x hitrejši ram?, bolšo grafično, hitrejši več jedrni procesor?

Gr0unD Zer0 ::

prva stvar bi bila znizanje resolucije na 720p:D

(srčno upam da bo špil vreden tukaj prelite hude krvi>:D )


p.s. i really tipe 2 slow

Zgodovina sprememb…

Shegevara ::

zaenkrat še ni konzole, ki bi bila grafično toliko sposobna, da bi totalno maxirala crysis na dx10. Notri imajo preimenovano 7800GTXko ali nekaj na tem nivoju, ki pa tudi na računalniku ne bo prikazala najboljšiih možnih rezultatov glede crysisa

M-XXXX ::

Kolikor vem je v PS3 oskubljen 7900 gtx, v XBOX-u pa je čip temelječ na unifed shaderjih in tudi približek DX10 (za zadnje nebi ravno trdil)

Shegevara ::

ne boš trdil ja.. če igraš na 800x600. 7900GTX oskubljena varijanta ne bi dosegla NAJVIŠJIH možnih rezultatov, ker bi bla za dx10 stvari prepočasna, zato maš z dx9 karticam to že vse lepo onemogočeno za on/off.

pa saj bodo kateri kupili tole crytek2 kodo pa razvili podobno-temelječo igro za konzole. Samo crysisa pa ne bo. Počakat boste malo še moral.

Mavrik ::

No no, Xbox resno nima oskubljene 7900GTX (še posebej zato, ker ma ATi čip), in v bistvu pelje ta čip scat večino graf, razen kakih DX10. Ki pa vse stanejo toliko, kot konzola ;)
The truth is rarely pure and never simple.
««
4 / 53
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23841337 (24483) kajetan
»

Far cry 2 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
564126177 (79989) Assass1n
»

Radeon 4870 in Crysis

Oddelek: Strojna oprema
482215 (1542) SebaR
»

Februarja že GeForce 9? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1008029 (8025) Senitel
»

DX 9 vs. DX 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
926549 (5587) kobilica

Več podobnih tem