» »

Crysis Warhead

Crysis Warhead

dronyx ::

Zadeva ima baje DRM zaščito in jo lahko samo 3 krat inštaliraš. To v bistvu pomeni med drugim tudi to, da ta igra rabljena nima nobene vrednosti in jo ne moreš prodati naprej (recimo v Mantisu). Pirati pa v jok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

AnWar ::

Kdaj je pa bil še problem za pirate, da zascito oddstranijo?Do zdej so vse postimali. Kaj je ze na steam-u za dl Crysis Warhead lahko ze igras?
[Asus ROG Strix SCAR III]

M-XXXX ::

Zadeva ima baje DRM zaščito in jo lahko samo 3 krat inštaliraš. To v bistvu pomeni med drugim tudi to, da ta igra rabljena nima nobene vrednosti in jo ne moreš prodati naprej (recimo v Mantisu). Pirati pa v jok.

To velja tudi preko Steama? Ker če velja niti pod razno ne kupim originala (3 inštalacije bi zame zadostovale ravno dober teden:D)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

laught ::

To je res bedno!!3 inštalacije??WTF ,potem pa se tega sploh nesplača kupit..

DarwiN ::

Baje da je pod 3 instalacije mišljeno trije različni računalniki. Torej lahko na enem kompu x krat instaliraš in se šteje samo en install...

Je pa vseeno nesprejemljivo in ta vrsta DRM zaščite bo ostala le pri atemptu, ker se folku meša...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

tilinho20 ::

Jst sm si zdej mal nadgradu sistem, upam da bo kej pomagalo. Predvsem na plati upam da se bo kej poznalo. Prej sm namreč mel P5KC... Nič posebnega.

Sicer pa ne vem zakaj si dal drug napajalnik. A arkangel ni bil v redu?

AnWar ::

Nekaj zanimivega se dogaja na http://thepiratebay.org :), vec pa ne smem povedat. Pravila.
[Asus ROG Strix SCAR III]

T-h-o-r ::

ma kaj naj s tem, če ni dekcarc
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

AnWar ::

Potrpi...
[Asus ROG Strix SCAR III]

AapocalypseE ::

tilinho20, to mene tudi zanima. Arkangel je pomoje boljši. Meizu, sploh pa nevem zakaj si nadgrajeval, saj si mel E6550 @3.2GHz in P5KC! Pomoje čisto OK. To je stran metanje dnarja za mene. Raje bi počakal še eno leto in bi menjal komplet sistem.

tilinho20 ::

Jah to itak SR.
Drugače pa, sej je njegov denar. Se bo že sam odločal, čeprav kdaj malo nesmiselno.;)

Zgodovina sprememb…

Galaxy ::

Jejžeš na, mene že tako zanima kaj bo v novem Crysis. Komaj čakam, jupijupijaja :))

laught ::

Pomoje nič kaj posebnega.Lomljivost/rušljivost... smo že vidli,drugo pa bo itak podn..rajš počakam na crysis 2

Galaxy ::

Misliš na Crysis Wars?

laught ::

Ne mislim crysis 2, ko bo, ker baje bo..enka me ni preveč navdušla zato upam na dvojko,tole pa bo tak skor isto sam, da pač igraš tistega psihiča.

Veron ::

priporočena cena 30$, pri nas cena 35eur?? hvala lepa xD

M-XXXX ::

priporočena cena 30$, pri nas cena 35eur?? hvala lepa xD

Znajo trgovci ja...

Se že kaj ve glede Steama in število aktivacij/inštalacij?

destroyer2k ::

M-XXXX

Govori se da na steam je drm free. Tako da ni omejitev, ampak še ni čisto potrjeno, jaz bom jutri zvedel zagotovo glede tega kako je na steam.

Rippy ::

Misliš na Crysis Wars?


Crysis Wars je "izboljšan" multiplayer del Crysis Warhead-a. Pride pa na dodatnih DVD-jih oziroma skupaj Warhead+Wars je 15GB.

Drugace pa EA store ze pre-loada, za steam nevem kaj dogaja (vrjetno nebo nobenega pre-loda), folk že piratizira jst pa čakam še dva dni za škatlo :D.

Berserker ::

Kaj zaj za kolk so se povišale zahtevnost pri tem crysis warhead od crysisa(navadni), bm lahk igral na hight?
Pa eni ste precej oholi z vašimi obsedenosti z fps-ji , vrjetno se igro splaca kupit ce je cena 25€ te jo kupim prej ne?

Rippy ::

Mmm zahtevnost je malo padla, bol zoptimizirana je igra.

laught ::

Ja se strinjam s tr33kom ,v temi o crysis vsi sam govorite kak kermo gre, pa kok fpsjov ma idt..o igri sami pa skor noben nič reče, torej lahko sklepam, da jih večina igra sam zaradi grafike..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

xtrEeme ::

Pirati v jok?

mislim da lahko kupci v jok zaradi EA-jeve DRM zaščite ki dovoli samo 3kratno inštalacijo. Ko sem to zvedel sem se dokončno odločil da igre nebom kupil, ker ne podpiram te EAjeve bedarije

preem ::

normalno, kupci so na slabšem.

isto je bilo prejšn teden z Spore.

Na amazonu nevem kolk na tisoče reviewjev in večina negativnih :D povprečna ocena je bila 1/5, vse seveda na račun DRMja.

Rippy ::

Pirati v jok?

mislim da lahko kupci v jok zaradi EA-jeve DRM zaščite ki dovoli samo 3kratno inštalacijo. Ko sem to zvedel sem se dokončno odločil da igre nebom kupil, ker ne podpiram te EAjeve bedarije


Skoraj sem enako naredil in prekinu prednarocilo, sam bom jo kupil zaradi Cryteka in ne EA (Tbh Crysis in Warhead je vreden svojega denarja). Samo je pa to zadnja igra od EA, ki jo bom kupil. Raje svoj denar devam (Activision) Blizzard-u :p.

Drugace je res da so kupci tisti ki grejo v jok. Sicer če si pridobiš nelegalno kopijo zgubiš določene funkcije (npr pri Spore nimaš dostopa do cumunity baze, pri nekaterih multiplayer). Ampak recimo pri Mass Effect, nima multiplayera ali kar koli drugega, tisti, ki je igro nelegalno naložil je bil na bolšem, kot tisti, ki je igro dejansko kupil, DRM je pač bil crackan.

To kar EA dela sploh ni zaradi piratov ampak legalen re-sale market saj nima nič od tega. Tisti ki pa kupijo orginal in pač nadgrajujejo računalnik, zamenjajo OS pa na koncu če želijo igrat imajo dve opcije 1) ponovno kupit igro, 2) apply crack. Drugače pa Warhead ima SecureROM samo glede števila aktivacij DRM pa še ni podatka, mogoče ga sploh ni.

dronyx ::

DRM aktivacija je namenjena jasno "second hand" prodaji. Problem za založnike so seveda igre, ki nimajo nekega resnega multiplayerja (Half Life 2, Bioshock, Mass Efect...). Te igre namreč večina, ki jih kupi takoj po izzidu, preigra v nekaj dneh, morda še enkrat na višji težavnosti, potem pa romajo direktno v prodajalne z rabljenimi diski, kjer jih dobiš precej ceneje. Seveda te kopije pa potem znižujejo prodajo, česar so se založniki lotili tako, da igro rabljeno praktično ne moreš prodati. Se spomnim, ko je prišel ven Half Life 2 in sem ga po nekaj dneh hotel prodati, se mi je trgovec samo smejal.

iLichu ::

Ja se strinjam s tr33kom ,v temi o crysis vsi sam govorite kak kermo gre, pa kok fpsjov ma idt..o igri sami pa skor noben nič reče, torej lahko sklepam, da jih večina igra sam zaradi grafike..


igro igramo zaradi zelo dobre igralnosti,zaradi velike svobode,k lahko na velik nacinov nardis misije,zaradi odlicne fizike in grafike,če ti pa to ni dovolj velik razlog za igranje,pa ne igrat pol ;((8-O

dronyx ::

Half life 2 sem hotu prodat, ker sem imel preslab računalnik, da bi v igri res užival. Sicer sem jo končal na minimalnih nastavitvah, samo še tam se je zatikala in obupno počasi nalagala stopnje. Da ne govorim o aktivaciji prek interneta, ko sem porabil več kot eno uro prek klicne linije. Tisti, ki so naložili piratsko verzijo, teh problemov niso imeli. :)

laught ::

Ja se strinjam s tr33kom ,v temi o crysis vsi sam govorite kak kermo gre, pa kok fpsjov ma idt..o igri sami pa skor noben nič reče, torej lahko sklepam, da jih večina igra sam zaradi grafike..


igro igramo zaradi zelo dobre igralnosti,zaradi velike svobode,k lahko na velik nacinov nardis misije,zaradi odlicne fizike in grafike,če ti pa to ni dovolj velik razlog za igranje,pa ne igrat pol ;((8-O
Svobode pa res ni veliko,maš nekak začrtano pot ampak je mal bolj odprto,kot pr nekaterih igrah,svoboda je zamene gta pa njej podobne igre..ne pa crysis

xtrEeme ::

svoboda bo Far Cry 2:D
velikost mape bo približno 50 kvadratnih kilometrov in v tem prostoru se bo mogoče prosto gibati

iLichu ::

svoboda bo Far Cry 2:D
velikost mape bo približno 50 kvadratnih kilometrov in v tem prostoru se bo mogoče prosto gibati


ne vem kako bo to deloval na konzoli,a se bo moralo usakih 5 min lodat :D rofl

Berserker ::

Svoboda bo ofp 2 in just cause 2(mogoče bo spet apn). Sam se mi zdi da sam stem svoje mašine merite kateremu crysis boljše laufa.

laught ::

Eh fc2 čist lepo teče, še na xboxi in nebo skos loadanja.sej so ži dost gameplaya prikazali

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

Berserker ::

bedak ps3 je kr precej močen in bo to laufal normalno, tu ni isti princip ko na pc ju, kr eni sam grafično moč primerjate in pametujete, kak in kaj.

laught ::

ja sej verzije so si tak vse iste

Berserker ::

PS3 verzija bo mogoče precej boljši od xboxove versije.:)

laught ::

Ja sej to se že vidi pr merc.2 in ne z grafičnega vidika gledano, ampak vsebinskega..drugač pa dost offtopic, pa crysis že mam od včere, sam more seka prid domov da lahk pol na njenem compi špilam k moj je prešvoh:)

Galaxy ::

Stay on topic.

No kakorkoli že, mi bi kdo razložil, kaj naredit z tem DRM? Če si jaz recimo 3x formatiram sistem... kaj potem? Potem 4ič več nič ne morem? Lahko pišem EA? Kaj nardit?

laught ::

Ja očitno nemorš nič ,si pa lahko potegneš z neta,upravičeno pomoje.drugač pa si noviga kupiš

Rippy ::

Stay on topic.

No kakorkoli že, mi bi kdo razložil, kaj naredit z tem DRM? Če si jaz recimo 3x formatiram sistem... kaj potem? Potem 4ič več nič ne morem? Lahko pišem EA? Kaj nardit?


Lahko kontaktiraš EA in prosiš za dodatne aktivacije, mogoče dobiš dve. Če ti MP ni tako pomemben pač apply crack, če je pol pa poskusi Cryteku in EA še težit :p.

iLichu ::

Stay on topic.

No kakorkoli že, mi bi kdo razložil, kaj naredit z tem DRM? Če si jaz recimo 3x formatiram sistem... kaj potem? Potem 4ič več nič ne morem? Lahko pišem EA? Kaj nardit?


ja pol crack uporabljal :D hehe

tr33k, a si s tisto žaljivko mislil name ???

destroyer2k ::

Galaxy

EA-ju piš glede tega in ti bodo dali dodatno inštalacijo. Ampak to bo trajalo zihr kakšen 1-2 tedn predn ti bodo omogočili to.

Galaxy ::

OMG. Ampak je potrjeno da ma ta Crysis DRM?

destroyer2k ::

Galaxy

Glih sem izvedel in ja crysis ima limited instals isto kot pri spore 3x lahko inštaliraš, ko porabiš to pa moreš ea-ju pisat.

Zgodovina sprememb…

Galaxy ::

Pizduni eni grrr.. kaj pa če downloadam via Steam? Je kaj omejitev?

M-XXXX ::

Pizduni eni grrr.. kaj pa če downloadam via Steam? Je kaj omejitev?

Se še ne ve. Sam spremljam tole temo: http://forums.steampowered.com/forums/s...

Ker če bo tudi preko steam-a omejitev, ne kupim!

Edit: Kaj pa če uporabiš originalen CD-key in igro crackaš? So aktivacije na igro vezane, ali na cd key?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Berserker ::

Mene zanima če mam za eno igro orginal cd key(dvd izgubljen) in če uporabim cd key pri kopijim, se mi smatra kot orginal al kopijo, v bistvu noro bedno vprašanje sam vseeno vprašam, tudi če obojno ni res. Ne ilichu nisem mislil nate sam blizu pa je blo, ko bluziš o supereriornosti pc ja nad konzole in s tem začenjaš vojno!>:D:| .

dronyx ::

Ta EA je ena navadna nategatorska firma. Jaz sem kupil rabljen BF 2142, ki je čisto mrežna igra. Jasno, prvotni lastnik jo je že registriral, ker drugače pač ne moreš igrat. Jaz jo potem nisem mogel še enkrat in pišem EA. Nazaj mi odgovorijo zelo hitro, katero uporabniško ime ima registrirano mojo kopijo igre, če pa hočem, da to registracijo pobrišejo, jim moram poslati vsaj rojstni datum prvotnega lastnika. Se hecate? Od kje naj pa dobim njegov rojstni datum, če sploh ne vem kdo je to? Skratka...te igre rabljene niso vredne niti centa, tko da...

Obstaja pa nek zakon, ki ti omogoča prvo prodaja rabljenega izdelka (First sale doctrine).

Se opravičujem za off topics.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Berserker ::

Mene moti pri bfme 2, ker se ne spomnim starega profila in gesla, zaj pa bi spet šel mal igrat prek neta pa nemorm ker je cd key že uporabljen, zaj ka morem pisat k ea(pa kje naj jim napisem al kak, kr se nea spoznam na take stvari)da mi zbrišejo star acount al kaj?, sicer pa kolko je blo prodanega crysisa ?

Zgodovina sprememb…

Rippy ::

OMG. Ampak je potrjeno da ma ta Crysis DRM?


Danes ob devetih (nevem po katerem casu) bo Q&A in tudi glede DRM tako da bomo takrat zvedli, najkasneje jutri.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 2 (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
841143161 (24497) Horas
»

Crysis (strani: 1 2 3 450 51 52 53 )

Oddelek: Igre
2617141458 (14084) asaxyxas
»

Far cry 2 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
564126198 (80010) Assass1n
»

AMD HD 4850X2 2GB GDDR3

Oddelek: Strojna oprema
182183 (1588) Dr_M
»

Katero grafično kupiti za novi Crysis Warhead (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
627782 (6219) Veron

Več podobnih tem