» »

Crysis Warhead

Crysis Warhead

««
6 / 6
»
»»

Mitja358 ::

Jaz pa sem zdaj dol potegnil 1.2 patch za Crysis Warhead, vendar ko ga hočem inštalirati piše "This hotfix requires Crysis to be patched to version 1.2 before it can be applied". Kaj naj naredim?
Potegnil pa sem s te strani: http://files.filefront.com/Crysis+v12+P...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

destroyer2k ::

Mitja358

Tole je za crysis patch ne za warhead, pravzaprav za warhead sploh patchov ni.

Mitja358 ::

Mitja358

Tole je za crysis patch ne za warhead, pravzaprav za warhead sploh patchov ni.

Ce pa na crysis warhead strani piše da je patch za warhead izšel ....: http://www.crysiswarhead.org/crysis-12-...
Moogče so zamigali kategorijo. Vseeno tnx. Kaj pa glede tega crysis wars. sem slišal da ima M-XXXX server za tale wars in me zanima če dol potegnem iz partisa bo delalo na njegovem serverju? In kako se connectam na njega... Hvala.

PNG ::

Najbolje, da dol potegneš iz Steama. Na steamu za igro plačaš in lahko dol potegneš pri malodane maksimalni svoji povezavi, potem pa boš se ziher lahko connectal, ja. Mislim pa, da serverja od M-XXXX več ni, nisem pa prepričan.

Partisa pa ne poznam, to je kaka nova trgovina z digitalno distribucijo materiala? Koliko pa stane Crysis tam?



(ker vem, da ne boš skapiral, ti bom kar direkt napisal : o piratstvu se tu ne govori)

Berserker ::

Jaz sem si potegnil tale 1.2 patch za crysis war ali earhead pa mi ga ne gre posnet.

destroyer2k ::

Pa kolikokrat moram povedati patch za crysis warhead ni. Ta ki je par postov višje je za crysis (enko). Za warhead patch obstaja samo multiplayer, kar se pa reče crysis wars (1.5 če se ne motim je zadnji patch).

PNG ::

Še komu na W7 build 7201 crysis wars crasha konstantno, ali je pač faulty install?

(z igro ali kompom ni nič narobe, večkrat inštaliral na tem buildu in konstantno crasha, driverji/directx updejtan, pravtako OS, na build 7137 laufa super. edino na 185.85 geforce driverjih igra istotak crasha, deluje le na 171.81)

__Devil__ ::

Pa kolikokrat moram povedati patch za crysis warhead ni. Ta ki je par postov višje je za crysis (enko). Za warhead patch obstaja samo multiplayer, kar se pa reče crysis wars (1.5 če se ne motim je zadnji patch).


Kje se dobim crysis wars, koliko je veliko, kaj vse potrebuješ za multiplayer igranje?
najlepšha hvala!


@i100k100: meni je do sedaj samo 1x še crashala na w7 :/

lp

PNG ::

Meni igra crasha kakor jo poganjam na novejših driverjih od 171.81. S temi driverji nikoli, z novejšimi pa takoj. Ta problem tudi ni razširjen, kar me še toliko bolj preseneča....oh well...

Ammm najlažje ti je kupiti warhead na steamu, sicer stane 30€, samo se ne rabiš z nobenimi patchi mantrat. Lahko pa kupiš kjerkoli warhead, cena je 15€ v trgovinah, potrebuješ pa le nov directx, popatchano igro, punkbuster pa MS visual c++ nov.

Se vidimo kaj na serverju UG - ki je tudi moj drugi dom v CW, isti nick kot tu na forumu :)

Jst ::

Igra (tudi Crysis) mi stalno crasha na W7. Nvidia zadnji whql driverji. Všasih traja 10min, včasih 1 uro...

ps: aja, Crysis moram laufati pod compability mode (Vista), da mi igra sploh deluje.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

__Devil__ ::

Original? ne. Kupi igro. =)

Jst ::

Crysis imam škatlo, warhead pa sem kupil preko steama, ki je moj najljubši način kupovanja iger in v povprečju kupim igro na 3-4 mesece. Moram pa priznati, da igro pred nakupov vedno preizkusim preko travnika.

Warhead mi na W7 dela normalno, Crysis je tisti, katerega moram laufati pod vista compability mode.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Master Chief ::

Tudi jaz mam probleme na Win 7 (7127 build) x64. Vse ostalo dela fenomenalno, le Crysis crasha. Ni vazno 32 ali 64 razlicica, nobena ne dela vredu. Tadruga masina v podpisu, driverji vsi zadnji in poinstalirani. Comp mode dela, ampak je dosti manj fps. Za mene je 60fps vsepovsod min, pa je kak je. Je mogoc sprobal kdo na RTM z ATi jem na 64? Nekdo je omenil, da Warhead dela? Je res?

M-XXXX ::

Dela...
Meni je sicer že tako v beti kot v RC

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Master Chief ::

Torej Warhead naj bi delal, navadn Crysis naj bi vsem vec al manj povzrocal tezave, ce prav razumem torej. MMX tnx, bom probal se Warheada. Mislil sem pac, da isto kot 1ka nebo delal, zato nisem poskusal. Upam da bo delal, ker je fascinanten spil!

Jst ::

Crytek we need a patch! Or two of them.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

PNG ::

Ta igra bi potrebovala še enih 10 patchov, da bi bila na odlični ravni izdelave...tako je pa, online torej, samo malo nad povprečjem...

Jst ::

Meni je itak prvi crysis boljši. Warhead mi je ... ne vem ... rajši sem ubijal korejce z Nomadom. To kar se single playerja tiče.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Master Chief ::

Bam! Dela Warhead na 7! Ze takoj pri splash screenih tam ko se zakljuci reklama za vrtno ndivijo ni utripnilo. Ce utripne ko pride do Intela, te bojo tezave. However na DX10 ne dela, DX9 pa brez problemov. Zdaj pa, je za navadn Crysis tud kak hec, da se pozene na dobrem starem dx9? Ki mu BTW ne nanjka nic IMO!

galu ::

Če je že kdo to postal, se oproščam...

Namreč čisto me je impresiral TA 'patch'. Napredek v gozdih, eksplozijah, morju je resnično OPAZEN. Drugo ime za ta patch je 'natural mod', se pravi ni vse našminkano, temveč bolj resnično (ampak vseeno zgleda hell better kot prejšnje). AVG fps-ji so se mi dvignili za cca 5FPS, kar je še najboljše glede na to da je grafika še boljša...;)
Vsekakor priporočam download in pa poročajte veše mnenje..

Jaz sem nastavil vse na najvišje nastavitve ki so možne, fiziko pa dal na 4. jedro (i7 860).
Tako to gre.

Jst ::

Netural Mod sem jaz preigral že v Crysisu in barve sonca, gozda, noči so res hell better. Ko kupim naslednjo grafično, ki bo sposobna furati vse na highest... bo milina za oči.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

lommmp ::

mene pa zanima če se da dobit crysis warhead slovenski...iskal sem "crysis warhead slovenia" pa mi je vrglo ven slo-tech pa sem videl nekaj zanimivih tem,,,.....:)

def0r ::

Kako mislis slovenski? Ponavadi dobis slovenska navodila ce kupis iz slovenskih trgovin, meni pa dvomim.

Machete ::

Čist btw, da ne boš pozabil da je multiplayer izdan posebaj kot Crysis - Wars. Jst sm ga pri digitalni verziji na EA dobil skupaj z Warhead, nevem pa če ga avtomatsko dobiš zraven če kupiš box v trgovini.

Drgač pa sm ti tu uploadal Manual v 17ih jezikih (ni SL).
http://www.mediafire.com/?boi1qpabz03cc...

Snegec ::

Če Warhead kupiš v trgovini, dobiš posebej dvd za namestitev Crysis Wars.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 2 (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
841142444 (23780) Horas
»

Crysis (strani: 1 2 3 450 51 52 53 )

Oddelek: Igre
2617141006 (13632) asaxyxas
»

Far cry 2 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
564125978 (79790) Assass1n
»

AMD HD 4850X2 2GB GDDR3

Oddelek: Strojna oprema
182175 (1580) Dr_M
»

Katero grafično kupiti za novi Crysis Warhead (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
627736 (6173) Veron

Več podobnih tem