» »

Katero grafično kupiti za novi Crysis Warhead

Katero grafično kupiti za novi Crysis Warhead

1
2
»

keba ::

mislm da je že ena 4870x2 čisto dovolj, 2 sta že preseravanje in metanje denarja stran

JOKER ::

No, jaz sem nabavil HD 3650 512Mb/1024Mb, ter dodatnih 3GB RAMa in moram reči, igra na 1680x1050 deluje tekoče brez zatikanja.
Zdaj se celo vidijo stvari, ki jih prej nisem videl (z ATI X1550) in sicer: kokoške, raki in ribe v vodi.
Barve so prva liga ... v glavnem sem zadovoljen.

P.S.
Kje vidite podatek fps-ov ?
________________________________________________________
Ka te češ ....

SebaR ::

r_displayinfo 1 To napiši v konzolo. Odpreš jo z gumbom zraven enice.~
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

AapocalypseE ::

JOKER, igaš pa na low ali mogoče na mainstream ne? Taprava grafika je komaj pri gamer in enthusiast.

JOKER ::

JOKER, igaš pa na low ali mogoče na mainstream ne? Taprava grafika je komaj pri gamer in enthusiast.


Glej, ne vem na pamet na kaj sem nastavil, šele včeraj sem vgradil kartico in si vzel za igro cca. pol ure saj več ni bilo časa.
Ta grafična NI oh in sploh najboljša .. nimam pa potrebe, da bi kupoval kartico za 500€, vsaj zaenkrat ne

Ko bom doma ti lahko odgovorim na vprašanje, vem pa da GAMER ni ...
Pri Gamer nastavitvi koliko sem sprobal mi je tekoče delovala na 1280x1024 .. malo večja resolucija pa je na Gamer nastavitvi že bila majhen problem, ampak še vedno dobro za igranje.

P.S.
Minili so časi, ko sem zadnji denar dal za grafo. Se spomnim, da sem v svoji mladosti ko sem dobil regres, najprej odhitel v računalniško trgovino po najboljšo grafično. Takrat vem, da so bile samo VooDoo kartice na PCI vodilih .... igrali pa smo Quake ... to so bili časi.
________________________________________________________
Ka te češ ....

JOKER ::

@StreetRacer:

Nastavljeno imam na MAINSTREAM, tako kot si predvideval. Zadeva deluje, nimaš kaj ... lahko bi bilo seveda boljše al' jeb'ga bo drugič. ;)

Lp
________________________________________________________
Ka te češ ....

JOKER ::

Tako, zdaj pa jaz tudi teram ta špil na GAMER mode !
Sem danes postal vesel lastnik HD4850 grafe ... mater, kakšna razlika, tudi v ceni. Zanjo sem dal 170€ .
________________________________________________________
Ka te češ ....

Urc ::

Lepo. Vendar se mi zdi, da si dal preveč zanjo. |O

JOKER ::

Jaz kupujem stvari v trgovinah in ne od dilerov. Zdaj če nekje stane 20€ manj me pa res ne moti.
Daj link, pa bomo videli ... ampak saj pravim ... ni panike za 20€ me pa res ne bo manj.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Veron ::

rgv45vg4t335 ::

Jap. Minimum fpsji so porazni pri warheadu... Pri vseh aktualnih grafah trenutno.|O


Za 1680x1050 je že fino če imaš CF ali SLI. Meni dela na 1024x768(Gamer) čisto OK, povprečje 30 FPS, kaj dosti pod 20 ne pade nikoli. Imam celo bolj 'podhranjen' CPU, pa očitno kar gre.
MSI K9A2 Platinum@260MHz, Athlon X2 4850e@3GHz, 4GB RAM@1000MHz
Radeon HD 4850

Zgodovina sprememb…

JOKER ::

Hja, ta kartica, ki si jo ti Veron omenil in dodal link je od Gigabayt firme, kar je potem normalno da je tudi cenejša. Tako da je razlika že v samem izgledu kartice.
Moja je (ne da bi se hvalil) od firme VGA in stane pri naročilu preko neta 153€, če pa greš osebno po njo, pa je cena 170€.
Moja niti slučajno ne zgleda tako kot tista, ki si jo ti linkal ... moja je točno takšna kot sem priložil sliko in sicer:

________________________________________________________
Ka te češ ....

Veron ::

Ni point v tem, sicer pa še vedno ni nič hitrejša od gigabytke ;)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Performans računalnikov v videoigrah - FPS debata a.k.a benchmark (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Strojna oprema
772163369 (13635) Sssaga
»

Directx 10 in 10.1 pri grafični?

Oddelek: Kaj kupiti
381780 (1343) M-XXXX
»

NVIDIA GeForce GTX 295 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1028806 (5986) BuBBle.D
»

AMD HD 4850X2 2GB GDDR3

Oddelek: Strojna oprema
182166 (1571) Dr_M

GTX 260 vs 4870 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
614938 (4051) Zheegec

Več podobnih tem