» »

Crysis Warhead

Crysis Warhead

AapocalypseE ::

Že Crysis je bil tolk vlki... po kaki logiki bi zaj naj blo 6.2GB warhead in crysis skupaj? Menda, da je samo Warhead toliko... Logika ljudje... :D

ivanuscha ::

Warhead + Wars je okol 11GB.

Meizu ::

tilinho20, to mene tudi zanima. Arkangel je pomoje boljši. Meizu, sploh pa nevem zakaj si nadgrajeval, saj si mel E6550 @3.2GHz in P5KC! Pomoje čisto OK. To je stran metanje dnarja za mene. Raje bi počakal še eno leto in bi menjal komplet sistem.



Heh, ne se prenaglit. Nism čisto nič keša dal. Moja mati se je pač odločla, da si nabavi nov komp za pisarništvo in podobne oslarije, ker ji je prejšnji komp crknu. No, takoj sm pač zgrabu šanso (sm pač biznis man, jebi ga ;P) in sm pač nabavu si zase novo kišto, prejšnje komponente pa dal pač mami za uporabo. Ker je zdej njeno ohišje premalo prevetreno, sm žrtvoval svoj odličen napajalnik in ga dal tja, ker ma modularne kable (corsair jih pač nima), da je prevetrenost vsaj kolikor toliko bolljša. Jebi ga kaj.... Glede kompa pa ja... Sej pravijo - mama always saves the day lol :P

P.S.: Pa se opravičujem ker počasi odgovarjam, namreč sm se preselil v novo hišo in še čakam telekom priključek kaj šele da bi imel internet doma.... Tko ta prek e-šole rihtam tole...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

AapocalypseE ::

Zakaj pa rabi prevetreno ohišje? Če je sila ji daj dol stranico ohišja pa bo ql ti pa si vzami nazaj Arkangela njej pa daj Corsaira :D

Berserker ::

Zame je kot svoboda mišleno ogromno ozemlje brez da bi te kaj oviralo, npr. farcry 2, armed assault to je svoboda pa gta 4 oz. all series

iLichu ::

Zame je kot svoboda mišleno ogromno ozemlje brez da bi te kaj oviralo, npr. farcry 2, armed assault to je svoboda pa gta 4 oz. all series


dj pomisl mal logicn k recem da ma crysis svobodo...

laught ::

Eh 6 GB dandanes sploh ni več veliko, niti 10 GB če gledamo, da so že igre po 20, 30GB. in kriza sploh ni vlka 16 al 18 giga kot ste eni pravli..

Berserker ::

kaj naj mislim z "svobodno"? je zatebe malo sirši hodnik svoboda ožji pa nesvoboden oz. določena pot. crysis ma pač malo bolj široko tole pot, v editorju se jasno vidi kak daleč lahk greš v eni misiji.

dronyx ::

Velikost na disku ni noben pokazatelj kvalitete. Večinoma veliko prostora zavzamejo igre, kjer je veliko vnaprej posnetih filmčkov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Tilen ::

Naslov poznamo. Vsi, ki vidite rdeče si ga preberite vsaj še enkrat.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Galaxy ::

V glavnem. A kdo pozna nov naslov Crysis-a (3. del)?

laught ::

3 del?a nebo prvo 2 del?al so ži kr trojki pred dvojko naslov dali?

ivanuscha ::

Jao. Pa sej Warhead je drugi del trilogije. Za tretji del mislim da še noben ne ve kakšen bo naslov.

darius ::

3 del po vrsti, nihče pa ne pravi da bo Crysis 3 pred Crysis 2.

Pa warhead ni drugi tel trilogije.
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darius ()

laught ::

Ja se to čem povedat, da warhead ni 2jka

Galaxy ::

Ja kaj pa je pol warhead?

Urc ::

Nek dodatek k prvemu delu. Kot COD 1 pa CoD: UO. Vsaj jaz tako smatram 0:)

destroyer2k ::

Galaxy

Paralelna zgodba crysis 1.

Berserker ::

joj pa res dolgo rabite da se nekaterim svita ta je to le dodatek, igra teče vzporedno z momadom. če bi bla dvojka bi na škatli pisalo crysis 2 kot naprimer farcry 2. razen pri cod seriji neveš več al je dodatek al nadaljevanje naprimer; cod wordl at war, po naslovu se čuje kot dodatek sam je nadeljevanje. sicer me pa res že zanima naslednji crysis. hah tega sem že pozabil. je kdo to igral na xboxov controler. na skatli pise da to podpira.

darius ::

Warhead je le igra ki nam bo krajšala dni do izida Crysis 2 :)
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Berserker ::

Ja meni ga je le za september :).

LeQuack ::

Warhead je le igra ki nam bo krajšala dni do izida Crysis 2 :)

Far Cry 2 bo izšel oktobbra, Crysis 2 pa bogsigavedi.
Quack !

Infinity ::

...Crysis 2 pa bogsigavedi.

upejmo d ne takt k dukenukem forever :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Infinity ()

laught ::

Če bi bil warhead 2jka crysisa ,bi bla igra totaln polom saj not ni nič novega..pa še kratka je.

ivanuscha ::

Ja mate prav. Jst sem skoz mislu, da je Warhead drugi del trilogije. Torej lahko sklepamo, da pride dvojka nekje proti koncu naslednjega leta, z precej boljšo grafiko ter še višjimi zahtevami... Sej se spomnim, da je Cevat rekel, da bodo zdej CryEngine 2 "tunal" do onemoglosti.

Galaxy ::

primeren čas za CryEngine 3?

Berserker ::

zakaj pa cryengine bodo do 3-kice gnali, menda bodo še kr trojkico naredli z njim. cryengine je kr močen pogon, morali še ga bodo izpopolnit npr. rušenja zidov pa to. meni ži za tem pogonu zgleda lepa grafika v igri, kaj bi še razmišljali o lepši in o novem pogonu.

destroyer2k ::

Galaxy

Cryengine 3 bo izdan okoli 2011-2012, v tem času nekje.

Berserker ::

aja pa še nekaj zakaj so vključili igranje z xbox360 gamepadom? mogoče je to napoved da se krizis seli na konzole? al je to le neumna poteza? stvar bom probal, sicer bi bila v redu za pilotiranje vtola sam tega pa sploh ni v igralne delu.

cryengine 3 bo sigurno eden izmed najizpopolnjenih pogonov, meni zi kr zaj samo vzame ko pogledam kak je pokrajina lepo modelirana, al pa tisti zmrženi valovi, pa plazovi in vtrgana cesta

Zgodovina sprememb…

destroyer2k ::

tr33k

Če igra ima games for windows logo, zahteva MS da more popdirati xbox controler. To je že bilo tak in tak v crysis in še dosti drugih igrah.

Berserker ::

ja sam na ni nikjer pisalo da podpira ta plošček. razen pri warheadu

destroyer2k ::

tr33k

V vsaki games for windows igri je pisalo, samo original igro si rabil, da bi to lahko videl v knižici ki dobiš zraven igre.

intelček ::

tko drgac dobr spil

_markec_ ::

jebiga... jaz ga pa ne morem igrat, ker se mi monitor vgasne... pffff

Berserker ::

pri meni pa je bla zelena mala slika, pol sn sel kr na tv lcd igrat, pa je normalno.

Galaxy ::

Kot kaže bo potreben patch 1.1 ;)

Berserker ::

je že na voljo? kaj pa mod ali petch za rušenje ostalih dreves?

Galaxy ::

Nevem. Samo upam, srčno upam, da bo nekoč prišla igra z POPOLNO svobodo. Seveda z mešanico Crysis, GTA, CoD, Sims, Mafia, NFS :))

laught ::

Kak to misliš popolna svoboda?

Galaxy ::

Gibanje po 1000 km2, realno rušenje zgradb, realni crasi avtov, pešcov, pretepi, ustvarjanje svoje hiše itd.

Berserker ::

to si tudi jaz želim trenutno so njavečja svobodna ozemlja velika 400 kvadratnih kilometrov, recimo just cause ma ful vlki otok, sam na njem nemorš nič delat, pol mercenaries 2 ma vlko ozemlje pa ful rušljivo, mel boš tudi farcry 2 pa še marsikaj pride.

Dr_M ::

Zdele sm instaliru tale spil na moj str comp, pa ga zazna kot low spec. Dela kr uredu na 1024x768 mainstream.
Se da kako popravit to? Rad bi vsaj med spec.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

destroyer2k ::

Dr_M

V beleški spremeni vrednost če ne gre drugače.

Galaxy ::

Toraj še kaj igrate? :))

darius ::

Jaz igram vsaki dan vsaj 20min, obe crysisa sta me obsedla 8-)
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Galaxy ::

Arr.. mene pa ta gta, nemorem se odreč. Naveličan crysisa. Čakamo na nadaljevanje.. :D

mesoreznica ::

Imam eno težavo. Nabavil sem HD4870-X2. Zadeva laufa čudovito. Sploh recimo v COD in Far Cry 2, kjer lahko dejansko nabijem vse nastavitve v nebo in dobivam nenormalno visoke FPS-je.

No pa k težavi. V COD4/5, Far Cry 2, Fallout 3 etc spremljam med delovanjem obremenitev posameznega GPU-ja in CPU-ja. Vse igre razen Crysis Warhead uporabijo oba GPU-ja do skoraj 100& (CPU nekje do 70%).

Crysis Warhead vse na max uporablja nekje 50-60% CPU-ja in oba GPU-ja do nekje 50%. FPS-ji so nekje na meji še igralnega oziroma malo pod (Max efekti 1920x1200). Torej zakaj ne uporabi več GPU moči kot 50% (vsak GPU kuri do 50%). Če vklopim AA (2x, 4x, 8x) ostanejo FPS-ji enaki spet na meji (nihajo med 18-42). Najprej sme msilil da je CPU botttleneck (E6550@ 3.4GHz), ampak CPU obremenitev prav tako ne preseže 60%. Poraba rama je nekje 1.5-1.7 GB (imam 4GB na voljo=, poraba video rama je nekje 600-700MB (na voljo imam 1000MB). Se komu sanja v čem je težava?

Brskam po netu pa ne najdem nič pametnega.

Hvala

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Jst ::

Primer igre COD4 ali COD5, ki sta zelo shader dependent, ampak so shaderji relativno preprosti, v tem primeru SLI/CF zelo pride do izraza. V Crysisu so pa shaderji zelo komplicirani in v takšnih igrah SLI/CF ne more izkoristiti potenciala, ki ga ima na voljo z drugo grafično / drugim GPUjem.

Tako da to, da v Crysis-u ni nekeka pospeška, je lastnost igre, oziroma njene shader kode.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Berserker ::

Baje je ži prišel tisti dodatek oz. neodvisni mod za crysis v katerem se bojuješ z roboti.

Jst ::

Link?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 2 (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
841142962 (24298) Horas
»

Crysis (strani: 1 2 3 450 51 52 53 )

Oddelek: Igre
2617141362 (13988) asaxyxas
»

Far cry 2 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
564126129 (79941) Assass1n
»

AMD HD 4850X2 2GB GDDR3

Oddelek: Strojna oprema
182179 (1584) Dr_M
»

Katero grafično kupiti za novi Crysis Warhead (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
627770 (6207) Veron

Več podobnih tem