» »

Crysis Warhead

Crysis Warhead

««
«
1 / 6
»»

Galaxy ::

Uradna tema


----------------------------------------------- Crysis Warhead -----------------------------------------------



Minimalne> strojne zahteve:

    WinXP SP2/Vista,
    Pentium 4 2.8GHz, (3.2 GHz za Vista),
    1Gb spomina, 1.5 (za Vista)
    3D grafična kartica 256Mb (NVIDIA GeForce 6800 GT, ATI Radeon 9800 Pro (Radeon X800 Pro za Vista) ali boljša),
    DirectX 9.0c ali DirectX 10.0,
    DVD ROM,
    15Gb prostora na trdem disku

Optimiziran računalnik (Crytek):



Uradna spletna stran:

http://crysiswarhead.ea.com

Original cover:



Review-i:

IGN.com
Gametrailers.com

Screen-i:












(več na IGN.com)

Trailer-i:





V Crysis Warhead bodo igralci oblekli nano obleko narednika Sykes-a, ki je poznan tudi kot Psiho. Gre za enega najbolj znanih likov iz Crysis-a. Je bolj agresiven kot njegov Delta Force ekipni kolega Nomad. Igralci bodo občutili Psihovo paralelno zgodbo, ki se je odvijala med dogodki v izvirni igri, ko je odkril, da je življenje na drugi strani otoka še bolj intenzivno in eksplozivno kot so si lahko mislili. Na srečo je Psihova nano obleka ravno tako sposobna. On sam pa je opremljen s še več arsenala povsem prilagodljivega orožja in novih vozil, kar daje igralcem dostop do orodij, ki jih potrebujejo za prevlado v vsaki situaciji. Poleg te nove enoigralske kampanje, bo Crysis Warhead vključeval tudi novo večigralsko vsebino.
Gameshop.si


Cena: 29,99$ (priporočena cena)
Amazon: 27,99$
Gamestop.com: 29,99$
Direct2Drive: 29,95$
TigerDirect: 27,99$

GameShop.si: 35,99 € (8.625 SIT)

Datum izida: 19.9.2008
  • zavaroval slike: Tilen ()

Galaxy ::

Vse, kar moraš vedeti o Crysis Warhead. Prosim, držite se teme.

Berserker ::

Upam da bo okolje tudi še bolj intevzivno rušljivo( mislim na beton)!

Galaxy ::

Dodal sem še trailere :) Glede betona pa nevem kako bo, samo po trailerih sem vido, da se bo dala neka železna konstrukcija zrušit! 8-)

laught ::

Upam da bo boljši ko prejšn,in kr 15 giga bo zasedlo,me pa res zanima, ka so še vse zravn dodali..

Berserker ::

Upam da nas madžari nebojo razočarali....

iLichu ::

Upam da nas madžari nebojo razočarali....


kaksni madzari :D igro delajo nemci kokr vem :)

dronyx ::

Crytek ima razvojne studije v Nemčiji, na Madžarskem in v Ukrajini. Warhead so razvili v "Crytek Hungary".

Berserker ::

Igro delajo crytek budimpešta, crytek deuchland pa menda dela crysis 2, nevem v bistvu? Sam v par revijah je pisalo da delajo ljudje v budimpešti.

kje se bo pa dogajal drugi pa tretji del? menda ne na taistem otoku?

Zgodovina sprememb…

Saladin ::

Dodal sem še trailere :) Glede betona pa nevem kako bo, samo po trailerih sem vido, da se bo dala neka železna konstrukcija zrušit! 8-)


Točno!
Kar CryEnginu primanjkuje je popolnoma uničljiv teren (skale, pečine,,..) in stavbe (tavelike betonske - ne le mini barak).
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

rdecaluc ::

Zanimivi filmčki , bo vredno preigrat.

ps. Kako je to zanimivo.. Red Faction je naprimer imel uničljive zidove in beton, če me spomin ne vara.
Est modus in rebus. ,typos

laught ::

Ja bi blo fajn videt rušljivost betona, ker crytek bi to pomojem izpilo v nulo in ne kot pr mercenaries pa bbc ,sam rajš vidim ,da dajo več na zgodbo pa dobre misije..drugač pa novi red faction bo mel dobro rušljivost.

Berserker ::

ta nov Red faction guerilla bo mel kr dobro rušljivost in fiziko, upam da zgodba nebo v kur..., tak da jaz to igro bolj pričakujem kot crysis 2, cryengine ma precej pomanjklivosti upam da bojo to porihtali, glede skal pa tega, slabo je blo v crysisu da so kamni izginilo ko si kaj raztrelo.

aodius ::

Cryis Warhead ni drugi del Crysisa ( niti crysis 1.5 ali celo 1.2), bil je v celoti narejen v Budinpešti. Crysis Wars je novi multiplayer in narejen v Nemčiji. Vsak del je na svojem dvdju. Po testih sodeč se je Crytek podtrudil in to kar se je naučil iz napak Crysisa uporabil v Warheadu. I SP igrate v vlogi narednika Sykes-a, ki je poznan tudi kot Psiho.V tem mesecu je bil v bundinpešti tako imenovan Community Summit (klik). Crytek je so ustanovili bratje Yerli. Podjetje je v Franfurktu, svoje "delavnice" imajo v Budinpešti in v Kijevu. Crysis 2 je v izdelavi (zbiraje idej). Cena Warheda + Wars je bi naj bila 30€ ( kar je za dve igri malo). V multiplayer delu so popolno predelali orožje, 7 popolnoma novih map, novi game mode team death match ( spodaj sta dva filma MP in SP)Nekaj se po forumih govori da naj bi imel Warhead zaščito podobno oz. enako Sporu (ni potrjeno). V igri ni več high in very high po novem je to gamer in enthusiast. Z Warheadom si želi Crytek pritegniti večjo publiko ne samo hardcore gamerje. Igra izide 18.9.. Veliko veselja pri igranju. Torej si dovolj psiho?
http://www.gregorsalobir.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aodius ()

Berserker ::

Kakšno zaščito je pa mel spore ?

aodius ::

SecuROM
http://www.gregorsalobir.si/

xtrEeme ::

Kaj je zdaj uradni izid 16 ali 18 (prejšnji teden je bilo rečeno da 16 se pravi danes, zdaj sem zasledil na nekaterih straneh da 18)

lp

aodius ::

Nemčija, Francija, ZDA: 18. september 2008
UK in ostale države: 19. september 2008
http://www.gregorsalobir.si/

bluefish ::

hja nekaterim ne kupujejo mamice igric, nekateri si sami služimo da si lahko kaj kupimo:\
in nevem kaj je s tem narobe če igro snamem z neta, ker itak 85-90% folka dela to8-)

Saj tudi jaz nisem nič boljši, lastim si le nekaj originalov, ki jih lahko prešteješ na preste ene roke.
Mi pa vseeno ni žal denarja za igro, za katero sem prepričan, da bo OK in poleg vsega stane še recimo do 25-30€.
Morda sem mamin sinček edinček, vendar si praktično vse tovrstne reči kupujem sam z delom prek študenta.
No, ravno danes sem prejel COH:OF, za katero sem skupaj s poštnino dal pod 20€. Do nakupa naslednjega naslova pa bo spet minilo nekaj mesecev ali pa celo leto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

xtrEeme ::

blueFish saj tisto ni direktno na tebe letelo, mi pa gre na živce ker je res dosti takih ki jim kupujejo starši vse in se delajo pol močne da majo vse original;((
Drugače pa tako za info se dosti bolj splača kupovat preko amazona (primer: Crysis Warhead stane 28$ kar je natanko 19.6466 EUR), samo nevem točno koliko pol pride še poštnina do Slovenije (verjetno spet ne nekaj pretirano dosti) :\

Naslednja moja originalno kupljena igrica (mislim da nekje po 4-5 letih:D ) bo pa verjetno Far Cry 2, ker je game res vreden občudovanja:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xtrEeme ()

Tilen ::

Tisti, ki vidite rdeče si še enkrat preberite naslov teme in pravila.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Berserker ::

Vidim rdeče kr sem sem komunist !?:D Jaz warheada ziher nebom kupil, bom pa kupil farcry2, gears of war 2, red faction guerilla in ofp 2.

Galaxy ::

Po katerem členu je prepovedano "torrent"?

Back on topic, prosim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Galaxy ()

Rippy ::

Imam igro že prednaročeno :D. Samo te slovenske trgovine so prekleti lopovi, ceno nabijejo z 20€ (brez davka) na skoraj 40€ z poštnino.

M-XXXX ::

Najbrž bom nabavil original preko steama.... Kaj se dobi v paketu?

aodius ::

http://www.gregorsalobir.si/

Galaxy ::

Rippy, kje jo imaš prednaročeno?

M-XXXX, imaš popolnoma prav. V Avstriji ali Italiji je vse dosti bolj ceneje, ampak kaj boš s tem, če dobiš ovitek in navodila v žnj jeziku... :|

M-XXXX ::

Po pravici povedano imam raje nekaj na steamu kot posamezno na DVD-ju. Steam zalaufaš, samo poklikaš igre, ti jih samo namesti, updata, nobene komplikacije in 20x manj dela!

darius ::

v nedeljo volim Cevata !!! 8-)
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Berserker ::

Kakšen hud offtopic jaz pa Janšo(če je sploh ta opcija).Kdaj bo to kaj na policah v big bangu?

darius ::

Če nebo v petek vjutro ob 7:50, jim majke J. ;)
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Galaxy ::

Glede Steam-a ne.. jaz pa sem v dilemi, in se ne vem odločit ali je bolši DVD ali Steam. Osebno rad "vidim" lepo igro, z ovitkom na DVD, kot pa na računalniku. Kaj pa če gre PC papa? Pa bi kolega rad to mel?

aodius ::

klik
klik
klik

ah, če bi živel v Nemčiji8-)
http://www.gregorsalobir.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aodius ()

darius ::

Da ti disk crkna a ? :|
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

bluefish ::

Glede Steam-a ne.. jaz pa sem v dilemi, in se ne vem odločit ali je bolši DVD ali Steam. Osebno rad "vidim" lepo igro, z ovitkom na DVD, kot pa na računalniku. Kaj pa če gre PC papa? Pa bi kolega rad to mel?

Če se kaj zgodi z diskom, zgubiš podatke,... jo preneseš znova brezplačno. Kolega pa jo bo moral kar kupiti.

M-XXXX ::

Kaj pa če gre PC papa? Pa bi kolega rad to mel?

Steam lahko nasnameš na katerekoli PC-ju in uporabljaš potem svoje ime/geslo in igraš na njem. Le preko interneta bo šel samo en na enkrat) Pravzaprav se tudi da da kupiš eno igro in potem več ljudi na enkrat uporablja ta steam account in vsi lahko igrajo...

Galaxy ::

Ampak kaj pa če kolega ima dial-up? Vseeno je nekje lepo imet en DVD.

Berserker ::

Ja potem si jo zapeci na dvd ce te skrbi da ti bo disk crkno.

Rippy ::

Rippy, kje jo imaš prednaročeno?


Pri gameshop.si. Pač sm hotu imet na dvd-ju, samo za ta "luksuz" zgleda, da bom plaču 15€ več, kot drugje po evropi.

Orbit89 ::

Kaj je znano katro zaščito bo imela igra?

xtrEeme ::

Pravkar sem preračunal ob podatku koliko pride poštnina do Slovenije, če bi jo naročil TUKAJ bi me stalo vse skup točno 22.6833 EUR z poštnino vred8-)
Bo treba nabavit kreditno kartico :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xtrEeme ()

Tilen ::

Steam bo še ceneje.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Galaxy ::

Mislim, da bom naročil preko Amazon-a. Hvala SInDrOoM :))

kmetek ::

+ 20% ddv + nekaj carine :P

M-XXXX ::

Vzamete preko steama, plačate 30$ vse rešeno...

AnWar ::

Glede na optimizacijo,je kr neki 30 fps-jev na masini za 400evrov. Meni se zdi tole premalo! Pa se vse na high/30 fps-jev.

Kje so nastavitve Very High DX10 pa da deluje z 60 fps-jev??
[Asus ROG Strix SCAR III]

samsung113 ::

To pa res nebo za mojo kišto problem.

Meizu ::

Hehehhh, Crysis zna tudi HD4870X2 primerno zaposlit tako, da se bo kr pošteno spotila in to že na resolucijah, manjših od nativne 22'' ekrana. Ne skrbi, še en čas bomo čakali na pravo grafo, ki bi res gala crysis tako, da kišta ne bo več problem ;)

Jst sm si zdej mal nadgradu sistem, upam da bo kej pomagalo. Predvsem na plati upam da se bo kej poznalo. Prej sm namreč mel P5KC... Nič posebnega.

Rippy ::

AnWar če hočeš 60 fps (very high) na mašini za 400€ potem si namesti Far Cry, je grafično majn zahtevna igra. Če se bi pa bolje počutil si pa naredi mod, ki odstrani preset nastavitve in low preimenuje v High, medium pa v Very High :p. Crysis je pač zahteven špil in če je pač tolk detaljev za zračunat da v sekundi računalnik komaj izpljune 30fps noben nemore naredit takšno optimizacijo, da podvoji fps brez, da zmanjšaš količino podatkov, ki jo treba preračunat.

Medium in delno High nastavitve in igra zgleda veliko bolje od večine iger na trgu.

AnWar ::

Rippy: Vem jst to,sm jst ne vidim nicesar posebnega da so naredili optimizacijo. Jst zdej igram crysis z 35-40 fps-jev na vse high ter dvs stvari VH, na 1280X1024.
[Asus ROG Strix SCAR III]
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 2 (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
841142919 (24255) Horas
»

Crysis (strani: 1 2 3 450 51 52 53 )

Oddelek: Igre
2617141343 (13969) asaxyxas
»

Far cry 2 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
564126114 (79926) Assass1n
»

AMD HD 4850X2 2GB GDDR3

Oddelek: Strojna oprema
182179 (1584) Dr_M
»

Katero grafično kupiti za novi Crysis Warhead (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
627762 (6199) Veron

Več podobnih tem