» »

VLC player in T-2

VLC player in T-2

Cola400 ::

Lep pozdrav,

pred kratkim sem na forumih bral, da se da gledati filme preko T2 televiziskega modema in sicer preko programa VLC...ali bi mi lahko kdo natančno razložil kako se to naredi?

LP, Cola

Djz3l3 ::

to mene tudi zanima sem da danes nekaj probaval

Pyr0Beast ::

STB moraš imeti povezan preko routerja, če se ne motim, da lahko iz računalnika direktno streamaš gor.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

ganimed ::

Imaš optiko ali DSL?
Za optiko imaš vodič tukaj:
http://t-2.rula.net/viewtopic.php?f=3&t...
in za DSL tukaj:
http://forumi.siol.net/showthread.php?t...
Link za DSL je sicer za siolovo opremo, vendar zadeva načelno deluje tudi na T-2. Seveda pa je pogoj, da imaš naročeno T-2 TV, ker so zastonjsko uporabo TV programov preko VLCja ukinili.
Naštimaj in uživaj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ganimed ()

Cola400 ::

O super hvala ti...glede na to da mam 2 TV sprejemnika...bo na obeh enako?

ganimed ::

Seveda bo delalo, čeprav vprašanja ne razumem prav dobro. Če hočeš spremljati TV na računalniku, zadeva ne gre preko STBja, ampak preko modema in mrežne, ki je vgrajena v računalnik. Sicer imaš pa v obeh vodičih zadeve lepo in podrobno razložene.

Djz3l3 ::

Mene zanima kok iz vlcja sperav iz kompa spravt stream npr enga mojga filma na stb seprav na tv

ganimed ::

Če prav razumem tole polpismeno skrpucalo od slovenščine, je odgovor v mojem postu (vodiči). Bo pač treba prebrat zadevo. Nothing comes easy:'(.

Cola400 ::

OK oprosti...bom probal kar se da slovnično in jasno :D jaz bi rad gledal filme preko račulanika na televizijo...torej da bi na računalniku vrtel film in ga gledal preko T2 sprejemnika na televiziji... upam da je bolj razumevajoče.

Alessio983 ::

Tja kolegi ,sam delam na T-2 :D , in če nimate naročene televizije nebo delovalo , razen če vam kdo omogoči ... ,tisti ki pa imate naročen tv da dela brez problema

5er--> ::

Kolikor jaz razumem:Tipa v bistvu sploh ne zanima T-2 tv, rad bi samo streamal preko T-2jevega set-top box-a film s PC-ja na TV.

ganimed ::

@cola400,oprosti, moja pripomba o slovenščini ni bila namenjena tebi, ampak Djz3l3.
Postopek streamanja na STB je opisan na linku na t-2 forumu. In kaj bo delalo?
Brezhibno dela material, posnet z VLCjem, mpg fajli, videi z DVD strukturo (vob fajli), divx oz xvid pa, kakor kdaj. Moraš pa obvezno najti prazen kanal, kar je pa zadnje čase malo težje.
Upam, da sem pomagala, malo pa se bo potrebno potruditi in poskušati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xtreamer - IPTV predvajanje (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Zvok in slika
1019227747 (95419) telexdell
»

Siol TV <-> client za PC, etc... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
380105309 (21676) jurre
»

IPTV na PC: STB vs. VLC (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Omrežja in internet
483122526 (46726) Looooooka
»

PROBLEM,samo 2.priključka iz modema za internet

Oddelek: Omrežja in internet
71488 (1387) toxius
»

T2 televizija na prenosniku

Oddelek: Omrežja in internet
139156 (5681) energetik

Več podobnih tem