» »

Nakup LCD TV

Nakup LCD TV

perobiker ::

Odločam se za nakup naslednjega LCD TV http://www.mimovrste.com/artikel/135010...

Kaj je 1366X768 OK, kaj bi pomenilo če bi imel resulucijo 1920 X 1080 (Full HD)?
Je je višja resolucija bistevno izboljša kvaliteto glednanja?

Zadevo imam namen priključiti na SIOL TV. Ali bodo podnapisi dovolj veliki za branje iz 4m (ali je mogočeno spreminjanje velikosti podnapisov?)
Ali potrebuje omenjena TV še kaj dručega da bo delovala po letu 2011, ko bo MPEG4. Kaj to pomeni za prihodnjost?

Kakšno je vaše mnenje predlaganem LCD TV! Kaj menite uporabniki na velikost 32"(82cm) je dovolj ali bi bilo boljše več!
THX

roCkY ::

Na tem forumu sta 2 megalomanski temi na temo LCD/plasma in FHD panelov a sta precej nepregledni.

Obišči High Definition Slo Portal.

32" je absolutno premajhno. Pa ne le zaradi podnapisov.

Zate v poštev pride kaka 42" panasonic plazma ali kateri od 46-52 LCD-jev. Sam sem zagovornik in uporabnik FHD (1080p).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roCkY ()

ant ::

mpeg 4 zate ni pomemben, ker si itak na iptv, če pa bi imel navadno anteno, pa bi bilo to pomembno. morda bi bilo res bolje nabaviti malo večji tv. pravijo, da je best buy 42" panasonic plasma px80 za okoli 1000€.

pri tej velikosti(32") je full HD brez veze kupovati in v primeru, da nisi zahteven uporabnik bi morda tale lg celo zadostovala.

LP

perobiker ::

OK, se strinjam z ant!

Kaj pa pravite na to da je cena tega LG 500€ za LCD, ki pa ima HD resolucijo in ima diagonalo 100cm ali več je pa treba dat 1000€.

Je res tolko bolši oni za 1x več €?

LP

ant ::

jaz bi na tvojem mestu vzel 32". tudi sam imam doma sony p3000 32" in ga gledam nekje z 3,5 m pa me nič ne moti. podnapisi so dovolj velik, sploh pa je razlika, saj sem prej gledal navaden 60cm tv :)

LP

perobiker ::

Tud jest bom gledal nekje iz 3m. Tak da se zmeraj bolj nagibam k omenjem LG.

perobiker ::

Bil s soboto v Gradz-u in nabavo Plasto TV od Samsunga, tip PS42C96HD!
Torej 42".

Za zdej zadovoljen še posebej z ceno, 700€ (bila v akciji)
LP

Hardstyle ::

Ju3 dobim 32" LG 3000 tako, da bom lahko napisal svoje mnenje, drugje po spletu pa hvalijo ta model, le pri zvoku je nekaj težav, ko ima tisto "novo" tehnologijo ClearVoice. Ta TV pa sem videl tudi v merkurju, ko je bil priklopljen na analogni signal in še poleg ene 20-30 drugih TVjev pa je slika bila res dobra kar se kock tiče, čeprav je bila malo temnejša ampak take zadeve so stvar nastavitev.

Hardstyle ::

Super TV! (price/perfomance) !

Priklopljeno imam na kabelsko (navadno) in satelitsko, testiral sem tud en DVD in moram reči, da je slika taka kot mora bit. Ni mi žal za nakup.

Sem pa priklopil 2.1 zvočnike, ki so bili "darilo" pa so bolj bogi :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plazma ali LCD televizor? (strani: 1 2 3 4151 152 153 154 )

Oddelek: Kaj kupiti
76961175045 (399416) antonija
»

Full HD TV (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Zvok in slika
942117122 (34109) Kovalchuk
»

Vaše Mnenje - nakup LCD TV

Oddelek: Zvok in slika
376060 (4531) thundercat
»

HD TV

Oddelek: Zvok in slika
373704 (3025) LexLuthor
»

LCD televizor do 1.200€

Oddelek: Kaj kupiti
282645 (1885) R-S-LoVe

Več podobnih tem