» »

Problemi z povezovanju PCja na TV

Problemi z povezovanju PCja na TV

xXFenrirXx ::

Lp

imam problem z grafično kartico ATI Radeon X1650 in sicer, da ko v Catalyst Control Center ali v zaslonskih nastavitvah vedno ko poskusim omogočiti razširitev namizja na sekundarni zaslon mi napiše, če sem prepričan nato ko izberem da mi slika na zaslonu za 1sec počrni nato pa, ko se ponovno pojavi je sekundarni monitor še vedno neaktiven. kaj bi lahko bil problem?

Dodatne ifno
-Driverje imam primerne inštalirane
-codece tudi
-imam scart
-grafična kartica IMA s-video izhod


Hvala za odgovore

Lp

solatko ::

Sledi navodilom za grafično kartico. Ko ti počrni zaslon ti pokaže okno v katerm moraš potrditi izbor. Potem mora biti na TV ekranu na poziciji AV in s video slika iz računalnika, če je ni potem imaš nekaj narobe zvezano.

xXFenrirXx ::

Okno za potrditev se pokaže po porčnitvi in sem potrdil vendar ne dela..zdi se mi da sem to razložil precej jasno v postu :D

solatko ::

Imaš na skartu stikalo pravilno na in ne na out.

xXFenrirXx ::

Da... vendar tudi če bi to bilo narobe nebi se dogajalo to da nebi bilo možno aktivirati sekundarnega zaslona vem ker sem na prejšni grafi že delal s tem vendar na tej noče ta funkcija delovati. Če bi že bilo to narobe potem bi bila slika na TV črna

solatko ::

Potem boš pa brez, da ti nekdo zadevo dobro pregleda težko kaj rešil preko foruma.
A ti grafična sploh zazna TV, ker če ti ga ne je nekaj narobe s povezavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962580567 (19896) Dominator
»

8600GT full screen video???? in ostale prigode

Oddelek: Zvok in slika
7821 (821) Tomas_F
»

grafična GF6600 GT - sekundarni zaslon GA NI ?!?1

Oddelek: Strojna oprema
141336 (1119) Magician
»

Nič Divx na TV spljoh

Oddelek: Zvok in slika
101548 (1349) tha_man
»

Radeon 8500

Oddelek: Strojna oprema
111375 (1095) meacho

Več podobnih tem