» »

8600GT full screen video???? in ostale prigode

8600GT full screen video???? in ostale prigode

All ::

ker sem bil prisiljen v menjavo sistema, sem menjal tudi grafično kartico.
nekak se mi je skmoterno zdelo uzet gigabayte 8600GT.
Po instalaciji se pa začnejo problemi:
#1 V clone mode je na drugem monitorju slika vijoličasta...če je to v single je kul..isto je kul če mama dual wiev..tko da napaka na kablih al pa na tv je izključena...ma prejšnem sistemu..7600gs, je to delal tik tak.
#2 nikjer v nastavitvah ni "full screnn video"..kot sem na brzino zasledu so to namenoma izlkjučil...WTF??????
nej to obesjo na velk zvon ...tko kot DX10 podporo
#3 pr igranju fife..je začel snežit..tko k da bi rami bli v k....sam pomoje niso...ker pti TestDriveUnlimited zadeva špila normalno

madog ::

Se mi zdi mal čudn
sam jo mam tut sam je od gainwarda in silentFX, vse dela BP, edin kr me mot je b&W screen na TV, vse probu nč ne pomaga. Mislm da se kr oglas pr prodajalcu pa nej ti jo zamenjajo.

zcetrt ::

madog: poskusi na drugem TV-ju :)
4.

madog ::

Vse kr mi ne gre v glavo je to da mam sam do TV-ja 10 m s-video kabel. na 1m kablu je enkrat celo delal sam k mam comp na drugi stran sobe mi ne pride v poštev 1m ampak 10m.
Kaj čmo bo treba kupt TV k ma HDMI k prek tega pa dela BP.

All ::

update :-))

#4 pr igranju Colina (tanovga) se po eni uri pojavjo črtice.
#5 clone mode dela ok (brez da bi vse na vijolčast vlekl)..samo pri niskih resolucijah.
hdmi kabl mama že več kot leto, prek tega je delala 5200, 6200. 6600, 7600, vse brez problema...tko da varjanta kabla je pomoje izklučena
#6 prek hdmi-ja mi šopa not še grozn šum v zvoku, česar prej nikol ni blo.

ma kdo rešitev za celozaslonski video na drugem zaslonu..oz video preslikavo za serijo 8xxx??

janezko ::

po mojih izkušnjah ni problem pri grafični (moja je Feforce 8800 GTS od gainwarda), niti pri gonilnikih, stvar je v tem, da moraš nastaviti pravilne parametre na svojem TV-ju, konkretno za tisti vhod, ki ga uporabljaš!

tudi sam sem nabavu 10 m DVI-HDMI kabel in ko sem ga priklopil, je bila slika natanko taka, kot v tvojem primeru /(vijolična). No, lotil sem se nastavitve konkretnega HDMI vhoda in slika je takšna kot je treba.

Poskusi, mogoče je to tisto, kar ti dela težave!!

LP, Janez

All ::

pred tem sm meu kr neki kartic že prkloplemih na ta način, pa z nobeni ni blo problema.
slika tko k se šika, vedno do zdej...poleg tega se mi zdej pojavla šum v zvoku prek HDMI-ja, česar do zdej sploh ni blo.
jutr gre kartca do prodajalca in v zamenjavo za 7600, 7900.to pa predvsem zarad tega ker serija 8 ne omogoča preslikave celozaslonskega videa na sekundarni zaslon.

Tomas_F ::

To je neumnost. Na Gigabyte 8600gt čisto lepo dela celozaslonska slika na tv. V predvajalniku omogoči VMR9 renderless, uporabi program ultramon, nastavi si hotkeye in si zmagal.
LP
Tomas


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962579436 (18765) Dominator
»

Kakovost DVI HDMI kablov in vpliv na sliko (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5523581 (14885) al3n
»

DVI -> HDMI na LCD 42LG5030 brez zvoka?!

Oddelek: Zvok in slika
397651 (5431) milos75
»

Zakaj mi na GeforceFX5700 ne dela TVOUT :( ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
514083 (3590) KTr1sk
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
506148 (5053) bbobst

Več podobnih tem