» »

optika Telekom vs Triera

optika Telekom vs Triera

Vanquish ::

torej, pregledal sem nekatere teme in nisem našel ustretnega odgovora.

Zanima me sledeče:

1) nisem še videl soglasja ne za enega ne za drugega in me zanima, če je možno imeti od obeh optiko pa se potem na podlagi storitev odločiš ali pa ti to prepovedujejo?
2) ve kdo kdaj se realno lahko priačkujejo priklopi preko telekoma in kdaj preko triere?

namreč pri nas smo se menili, da bomo podpisali soglasje za optiko Triere, danes pa sem videl na hodniku, da bodo tudi pri Telekomu zbirali soglasja za optiko.

Spc ::

Kolko je meni znano ima Triera namen optiko vlečt skozi iste inštalacije kot gre sedaj coax..
Torej namesto coax-a bo optika.
Za to pa nevem če rabi soglasje..

:)
 

Vanquish ::

Spc bi mogoče držalo v kolikor nebi bilo 3/4 inštalacij po večini ulic po fasadi potegnjenih:)

Rekli so, da bodo dali pogodbo za podpisat, sanja pa se mi ne kako. Zato me zanima, če ima kdo od forumašev izkušnje s Telekomim ali Triero, ter da napiše kaki so pogoji.

To obvestilo sem videl šele danes, svoj prihod pa je Telekom napovedal za jutri:)

Načeloma nebi niti razmišljal o telekomu vendar zadnje čase ni triera več kar je bila, sploh pa mi telemah ne diši kaj preveč.

Gandalfar ::

Podpisi obema, tisti ki ti bo v tistem trenutku bolj ugoden ti bo pac prodal optiko. Bos vsaj lahko izbiral kasneje.

Seveda pa imajo tako razmisljeno da bodo oboji lahko svoje kable potegnili, saj to niso cevi za vodo no :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom začenja z FTTH (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Omrežja in internet
52962221 (9605) morosito
»

Gradnje optike, VDSL central.... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
30660198 (26257) Lonsarg
»

Pravno vprašanje: Komplikacije pri priklopu optike (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8915327 (12783) brez-imenko
»

Optika za vogalom (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Omrežja in internet
2095158471 (34336) Vanadium
»

Avstralci nočejo brezplačne optike

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
256607 (2531) Karaya 52

Več podobnih tem