» »

Syncmaster 226bw

Syncmaster 226bw

frulz ::

vrgel sem oko na omenjenega samsunga. zanima me, če imate kakšne konkretne izkušnje z njim, predvsem me bega dejstvo, da obstajata dve seriji tega monitorja - A in S. Medtem ko je menda A totalno sranje, je na drugi strani S nekaj najboljšega, kar lahko v tem rangu dobiš za ta denar. Kolikor sem prebral komentarje, se menda to vidi edino na nalepki na hbrtni strani monitorja, za kar ga je potrebno konkretno razkopat iz embalaže. Najbrž prodajalec ne bo navdušen, če mu razturim škatlo in potem ne ničesar kupim. prosim za komentarje

Vesoljc ::

monitor s spodnjo oznako sem dobil v funtechu. v katero serijo spada? R? :)

model: 226 BW [R]
model code: LS22MEWSFV/EDC
type no: GH22WS

made in slovaKia
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

danielka84 ::

Vesoljc, še bolj desno poglej od tistega R, je črka A ali S.

Kolko sem gledal teste ima S verzija lepšo sliko - samsungov lcd panel, za A pa naj bi bili lcd paneli nekega tretjega proizvajalca->slabša slika
Je pa tako da tam v testu ko imajo enega ob drugem je razlika opazna. Ko sem kupoval svojga, pa kjub temu da ima A panel je mej najlepso sliko od vseh nastavljenih gor...

Pa mislim da v slovenijo uvažajo iz tovarne z A panelom, ker nikjer ni bilo za dobit S varjante(pred mesecem ko sem kupoval).

Lp

Vesoljc ::

> Vesoljc, še bolj desno poglej od tistega R, je črka A ali S.



u tell me :\
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Vesoljc ()

Quikee ::

Vesoljc ::

berem berem (kao :P)

Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Vesoljc ()

Vesoljc ::

kolikor sem nasel info, je samsung raje skril panel info, kot pa da prizna... mamu jim
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Modri dirkač ::

Majku jim ...;((

Sn predolgo čakal.
Everybody lies!

Vesoljc ::

no, vseeno morm rect da mi je monitor kr vsecen. za filme gledat medtem ko kopljes rudo v eve-u je zakon ;)

pa tudi nad ETjem sem bil prijetno presenecen. mogoce si pa se enega nabavim :D
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Silver ::

bom kr tlele napisu.... rabim mal pomoči:
Se komu dogaja da se jim slika vsake toliko malo zamakne čez rob za kakih 3mm? Kakor da bi se premaknila, včasih malo v stran, včasih po diagnoali, to se dogaja samo parkrat na dan. Čeprav imam povezano preko DVI-ja in mi auto-adjust "ne dela" težavo gumb vseeno reši in sliko pomakne naprej.
Mi je pa malo moteče, ker morem vsake toliko pritiskat ta auto adjust.

Imam 7300GT, native resolucijo in povezano preko DVI-ja. Vzrok ali pa vsaj rešitev za mojo divjo sliko mi pa vi povejte. :D :P


P.S: drugače sem z ekranom zelo zadovoljen, panelo ne vem katero imam, ker je že novejša serija, nasploh pa so barve z malo korekcije odlične, prav tako ni opaznega backlight bleedinga, priporočam!

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri 22" LCD monitor kupiti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14018889 (7372) ST-777
»

kateri 22" lcd monitor? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35850498 (22143) silo
»

226BW ali 2232BW monitor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15317397 (10459) Zako
»

LCD Samsung 2232BW

Oddelek: Pomoč in nasveti
6823 (788) Tr0n
»

Nujno - primerjava 2 lcd 22" monitorjev samsung (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10611579 (8063) TuRBo_1

Več podobnih tem