» »

prenagljen nakup notebooka

prenagljen nakup notebooka

mitjaxp ::

V petek sem kupu prenosnik acer aspire 5100 za dobrih 800€ z njim sem bil zelo zadovoljen do danes ko sem hotel pogledat film in opazu da nima tv outa damn totalen zajeb pri nakupu ne vem kk sem to lahk pozabu pogledat. Zanima me a je kaka druga možnost priklopa na TV ker izhod za drugi monitor ima pa me zanima če se dobi kak adaptergrafična pa je ati mobility radeon x1300 128MB

Hvala za mnenja in kakršno koli pomoč

t909 ::

Dobi se, delalo pa ti bo le, ce ima tvoj TV RGB vhod (bodisi loceno - trije chinchi, bodisi preko SCART-a)

mitjaxp ::

čak mal zj si me mal zmedu ne vem ali ima tv rgb vhod ali ne sedaj pač imam povezan hišni računalnik i tv outa grafične na scart preko vmesnika ki ga priključiš na scart na drugi strani so pa trije chinchi en za s video in dva za zvok

Turboslav ::

TOLE zadevo rabiš. Dobiš jo v Big Bangu, stane pa približno 50 €:D
Sir je dober

mitjaxp ::

v big bangu sem spraševal pa nimajo pojma o podobnem kablu mogoč bi res mogu it v kak večji big bang v ljubljani verjetno res maju tule v velenju pa nč od nč hvala za koristen nasvet turboslav

imagodei ::

PCMCIA video kartica, če si pripravljen malo več kot 50 € dat...
- Hoc est qui sumus -

mitjaxp ::

kaj je pa spet to PCMCIA video kartica nisem čist ziher a to je tv tuner tud gor

Zheegec ::

Če imaš star katodni TV ti pomaga edino AverKey, kar je predlagal Turboslav, če imaš pa LCD/plazmo rabiš pa VGA-VGA ali VGA-RGB kabel, odvisno od TVja.
TV tunerji nimajo izhodov, imajo v glavnem samo vhode, kar ti pa ne pomaga.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

imagodei ::

@mitjaxp: predlagam ti, da si na svojem novem prenosniku za domačo stran nastaviš Google, pa njega povprašaš, kaj je PCMCIA. Ker v nasprotnem primeru si bom še začel misliti, da je bila tvoja naložba v nakup prenosnika povsem zgrešena in bi si moral raje kupit kak kvaliteten DVD/DivX predvajalnik.
- Hoc est qui sumus -


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962559649 (11908) Dominator
»

Priklop kabla vga-pc v tv-scart NI SLIKE

Oddelek: Pomoč in nasveti
201796 (1633) maša30
»

VGA to SCART direct TV-out

Oddelek: Zvok in slika
75744 (1198) maša30
»

Povezava VGA na HDTV preko HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5219508 (9021) kozorog
»

konverzija YPbPr - RGB (scart)

Oddelek: Zvok in slika
52357 (2272) psipsi

Več podobnih tem