» »

Priklop kabla vga-pc v tv-scart NI SLIKE

Priklop kabla vga-pc v tv-scart NI SLIKE

maša30 ::

Pozdravljeni

Imam tv znamke gorenje ki ima zadaj 2 scart priklopa in pc hp z 1moškim vga in 3 ženske vga, ter kabel scart vga in ko to priklopim in nastavim na tv rgb ni slike, kaj rabim še kakšne priklope ali je treba na pc monitorju kaj spremenit.

hojnikb ::

jah prenosnik morš prklopit z vga kablom v vga port tvja in potem nastavit input na vga pri tvju (in na pcju tudi).
#brezpodpisa

gddr85 ::

mislm da hoče ona povezat iz prenosnika prek vga-scart kabel, potem daš input na scart, če je ta opcija.

maša30 ::

Ne prenosnika ampak hišni računalnik hp compag kao poslovni comp ki pa žal nima video izhoda ne na grafični in ne posebej kje. pa vse priklopla pa na tv nastavla rgb na pcju ne vem kaj stisnit in kje lp plus tega da je tv navadni ne lcd

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: maša30 ()

BorutK-73 ::

VGA na Scart ne gre brez adapterjev. Priklopi na Svideo če ima prenosnik (rumeni single chinch)

maša30 ::

žal nima moj stari comp pentium 3 je mel vse tale pa ker je kao poslovni hišni neka japonska verzija pa nima video izhoda nikjer torej to pomeni da mi kabel vga scart nič ne pomaga...................

Ne morem objavit slik tu gor mam pa na fb

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: maša30 ()

gddr85 ::

če nimaš video izhoda potem mi ni jasno, kako lahko sploh kej priklopiš, drugač menda obstaja vga-scart kabel

maša30 ::

ja mam vga scart kabel ampak ko priklopim ni slike vga priklopim tja kjer je drugače monitor od compa

gddr85 ::

potem probaj na tv-ju izbrat AV al pa scart input

maša30 ::

na tv je možnost AV1 AV2 FAV RGB SVHS in na nobenem ni slike

ima sicer še eno grafično ki ima video izhod ampak je prestara in pe paše v ta comp

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: maša30 ()

BorutK-73 ::

Lahko še preveriš če imaš razširjeno namizje. Desni klik na prazni del namizja, ločljivost zaslona in poglej če sta dva monitorja, eden bo siv in ga moraš aktivirat.

maša30 ::

hm finta v tem da tega screen resolution sploh ni ko dam desni klik se pravim compjuter iz pantiveka brez tipke restart compaq kao poslovni hišni brez rumenega video izhoda ali bilo kere barve samo zelena in rdeča za zvok pol stvari ne gre delat na njega. Zakaj ga imam je pa dooolga zgodba

BorutK-73 ::

Potem so verjetno XP-ji gor?
Je podobno kot za win7 s tem da ima sedmica dve opcije za desktop, pri XP je samo ena, klikni na zadnjo vrstico pri desnem kliku na prazni del namizja.

maša30 ::

Zadna vrstica je propetires pol pa so themes, desktop, screen saver apperance, settings ja pozabla napisat da so xpji

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: maša30 ()

maša30 ::

NEMA SAMO BARVNI JE KAJ SPREMENIT PA NE GRE KOT DA JE BLOKIRANO ČE NITI KO KIŠTO ODPREM NI NOBENE VARJANTE DA PRIDEŠ NOT PA DA KERO GRAFIKO ALI ZVOČNO SAM NAREDIŠ VSE KOT POD KLJUČEM

gddr85 ::

bo treba menjat pc kišto - na osnovi intel celeron, bo najceneje

maša30 ::

maša30 ::

hja problem je ta da mojo kišto so mi uničli ko so mi delali windows 7 gor pa ne vem zakaj je mogo za to da bi naložo tale pubec brskat v notranjosti compa in mi ga seveda zrušo res da je bil comp star ene 10 let ampak je pred tem delal super no in pol je reko da mi bo prineso novega če moj ne bo šel popravit in dobila tole.........sr....... vem da ni to tema pogovora ampak me je samo zanimalo če se bi dalo kako drugače preden vržem to butasto kišto čez okno

BorutK-73 ::

maša30 je izjavil:

Zadna vrstica je propetires pol pa so themes, desktop, screen saver apperance, settings ja pozabla napisat da so xpji

A imaš inštalirane driverje za grafično?
Če so, poglej v taskbar (desnji spodni kot) in poišči nVidio ikono (zelena). Tam boš našla nastavitve za TV.

ps
Že par let na sedmici in sem že pozabil kje je kaj v XP-jih.

Zgodovina sprememb…

maša30 ::

ne samo avast, utorent, Intel(R) Extreme Graphics, in volume piše

maša30 ::

sej ni več pomebno v pol programov za nastavitve sploh ne gre kot da je blokada pol jih fali ker sosed ma čist drugače več ikon...

na grafiki ikona na taskbaru piše save as scheme, graphic option (hot keys pa tray icon oboje disable)
in grahpic propetires ko ne moreš nič spreminjat, display modes(true color 1280 by 1204) sem tu že probala majnšat pa isto


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564361 (3690) anjica
»

Povezava pc-ja in televizije???

Oddelek: Zvok in slika
212978 (2639) zagi123
»

PC NA TV

Oddelek: Strojna oprema
458307 (7702) opeter
»

Obstaja adapter HDMI - S-video?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
71927 (1875) traxxas
»

kabel za povezavo prenosnik - televizor

Oddelek: Kaj kupiti
52897 (2793) matej_jack

Več podobnih tem