» »

Pomagajte mi izbrati DVD-Dvx predvajalnik ki se ne kvari preveč.

Pomagajte mi izbrati DVD-Dvx predvajalnik ki se ne kvari preveč.

Softa ::

Lep pozdrav!

Imam resen problem ki ga nisem zasledil v nobeni temi.
6 mesecev nazaj sem kupil 2 dvd-dvx predvajalnika(Hyundai, Scott). Do sedaj se mi je vsak od njiju 2x pokvaril in sicer tako da je bila potrebna menjava laserja za predvajanje dvx filmov. uporabljam ju veliko, predvsem za ogled dvx formatov. Sicer sta še v garanciji vendar so mi zelo neprijetne obveznosti s popravilom( "nesi" na servis, "prinesi" iz servisa, 1 mesec čakanja...) Ali mi lahko prosim svetujete nakup novega predvajalnika s katerim bom imel mir glede tega?
Moje potrebe so predvajanje dvx, slovenskih podnapisov s šumniki, možnost nadgradnje firewara!

Vnaprej najlepša hvala za pomoč!

antonija ::

Originalen XBOX, modificiran. Uporabljam ze par let, nikoli pokvarejen, predvaja vse kar hoces (pa se igre zdraven).;)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

delfinus ::

Sam bi osto predlagal kot anotnija. XboX je ultimativen kar se tice Divxov, multimedije, internetnega radia, networka in se mnogo, mnogo vec. Za moje pojme najboljsi tehnični artefakt za multimedijo, ki sem ga kupil v zadnjih dveh letih.

MEDENA ::

človek vas sprašuje za rang 50€, vi mu pa predlagate ranga 200-300€....:\

zee ::

200-300€ je IMO nov Xbox360 8-)
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

antonija ::

originalen xbox so nazadnje v AT rodajali za 100EUR. Cene na bolhi so verjetno visje (sej so vedno), cene na ebay-u znajo bit pa celo nizje, sploh ker za originalen xbox ne bo vec veliko novih iger.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Softa ::

Hvala za pomoč. Sicer sem Izbral predvajalnik xoro 8410 saj sem o njem slišal le dobre lastnosti. originalen fireware je zakon, podnapisi so kul, ima vse možne priklope, ima usb vhod ki deluje brez problema, upam le še da bo deloval in da v kratkem ne bo potreben servisa. Še enkrat hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divxvid] LG predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21534712 (9532) kekpek
»

[divXvid] Hyundai predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13638998 (11047) JanezC
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209320998 (46342) cryptozaver
»

[DivXviD] Evertone predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
3814062 (5374) Jedi Master Yoda
»

[divXvid] Daewoo predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10317030 (8069) Rašo

Več podobnih tem