» »

Nedeljsko delo

Nedeljsko delo

1 2
3
»

MEDENA ::

$$$$ >:D

Gavran ::

Pa je volk sit, koza cela, kruh pa dražji... (100% je treba nekje dobiti...)

Alan Ford ::

Dobrodošli v fevdalizem.
Become a programmer and never see the world!

bond007 ::

Če sem prav razumel - delaš 2 praznika, 2 nedelje in še 10 dni med tednom in mesečna plača je tu. Delaš torej 14 dni, 16 oz 17 dni imaš pa prosto. TIle trgvci so pravi sužnji no:D :\

Tear_DR0P ::

sam je tal koncept res zanimiv moja mati je bila se sve leti nazaj trgovka in jamrala, ker bo vsak cas sla na cesto - pred leti je pa jamrala, ker je morala delat do 20.00 (to sicer upraviceno, ker je v 1 letu po 19 uri postregla manj strak, kot v eno soboto), danes pa za nic na svetu ne gre vec delat, ji je lepse ce je doma, sicer za to dela oce in se jaz, ampak nam je skupaj lepse - temu jaz pravim komunizem in taksnega komunizma si zelim, delajo samo tisti, ki to zelijo, tisti ki pa nocejo, naj si najdejo nekoga, ki jih bo podpiral in uzivajo - cepra c epogledam po drugi strani pa moja mama dela se velik, pere, kuha, lika, samo nihce ji ne placa tega

mislim da je napocil cas, ko se moramo slovenci nauciti dojeti da obstaja delo (labour) in delo (work) in da ce v delu ne uzivamo, ga moramo zamenjati - ce pa delas v industriji, kjer imas obcutek da si izkoriscan, pa poisci cas za sinikat in s skupnimi mocmi lahko ovrzete te grozne delodajalce

aja pa izjave da je lepo biti knjiznicar tudi ni izjavil knjiznicar - sam obozujem knjige, vendar jih nerad zlagam na police
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Tody ::

jest pa temu pravim, da obstajajo študentska dela in resna dela. Torej imeti nekoga redno zaposlenega da ti bo filal police je budalaština (sicer pri tem HRM bolj trpi ampak...). Da bi imel pa nestalnega študenta za vodjo oddelka je pa spet bull...

Je pa včasih problem najdit nekoga ki te bo vzdrževal... In veliko folka dela zato da preživi...

Ziga Dolhar ::

Zdej vidmo, koliko so nekaterim vredne "družina" in ostale moralne vrednote.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odprtost trgovin v nedeljo, drugič (strani: 1 2 3 453 54 55 56 )

Oddelek: Problemi človeštva
2757293408 (41252) starfotr
»

Referendum, da bodo trgovine v nedeljo ZAPRTE (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7913037 (11152) Zheegec
»

Referendum o obratovanju trgovin ob nedeljah (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Problemi človeštva
58929150 (22526) Valery
»

Trgovine v nedeljo da ali ne? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1139271 (8085) MadMicka
»

Ali je res, da je toliko trgovin odprtih v nedeljah in praznikih???

Oddelek: Loža
353233 (2938) _Mortal_

Več podobnih tem