» »

moto racer 3

moto racer 3

Klemenn ::

kaj že ve kdo o njem kej ga že kdo ima*:\

Evil ::

Jst sm ga dons dubi, ga inštaleram, zaženem se zavrti filmček in potem (no display interface)????????? Kva je to, a kdo ve

R@C@ ::

Jest ga mam že dva tedna zihr, sam ga še nisem probal ker mi v XP ne dela!

Evil ::

Kdo ve kaj je s tem NO SYSTEM INTERFACE ????;(

Fresh Prince ::

Probi z novejsimi driverji ?

Men dela ok, sam se nalaga 3 ure z cdja, ceprav instalira skor 700mb

Mal je cudn no...

Drugac igra je tko no... solidna.

Nutcracker ::

Jest mam podobne probleme z napisom "No display interface". Sem dal druge gonilnike gor, pa glih tko ne dela. Pol sem še neki šaru, zej mi pa javi napako Kernel32.dll al pa . Mojmo frendu dela, sam je po filmčku zih kšno minuto zaslon črn (morš čakat)

Klemenn ::

kdo bi bil ::::: mail

Evil ::

Nutcracker.. katero grafično imaš? Kaj pa tvoj frend?

Matty ::

Sem probal tale spil pred kaksnim mesecev... Kljub xxx različnim načinom igranja (od cestne vožnje, trialov do motokrosa) nekako ni vreden niti 1 CDja, kaj sele ta prave cene. Grafika niti ni tako slaba (ceprav ne mores niti menjati locljivosti), igralnost je pa naravnost obupna proti prejsnim delom... Motokros pa je 10x boljsi v drugih spilih...

Menda naj bi vec prišel en patch, ki bi popravil en kup bugov (lahko da je že zunaj), ta bo naredil verjetno igro vsaj pogojno igralno...

Obvezen izogib!

Just my 2 cents...

p.s.: dela np tudi na XPjih

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matty ()

Neo32 ::

Jest mam pacth, ce ga kdo rab nej mi pise na mail.
Neo32 (c)

Nutcracker ::

Tako jest kot moj frend mava Voodoo 3 3000:(

Klemenn ::

poor little guy kaj šele jaz k mam v3 2000 8mb In zadnji udarec PCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

R@C@ ::

NEO32! Hvala za patch, stvar deluje zdaj v Win XP no-problem, resnično se vidi da je špil izdan kot pol-izdelek, saj nima niti najosnovnejših menijev. Je pa vožnja v prometu skozi prvoosebni pogled čisti divjaški užitek. Jaz sem imel občutek kot da bi igral uvodni del filma Taxi 1. Pa tudi sicer mi je špil kar kul, seveda ne poznam tipk za izvajanje trikov pri freestylu, ter niti ne vem koliko tipk obstaja saj Configa ni spljoh.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test drive unlimited (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
44949218 (519) oo7
»

Need For Speed: Most Wanted (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
68457162 (3355) mtosev
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26519244 (4230) Nyana
»

gta vice city (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
69250467 (15070) Heavy
»

TOCA Race Driver 2 ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
766994 (4537) gappee

Več podobnih tem