» »

TOCA Race Driver 2 ...

TOCA Race Driver 2 ...

«
1
2

OrlyTM ::

Tale spil pa gladko seka u nulo!!!

TOCA Race Driver 2

spilu sm demo in morm rect da tacga filinga pa ze dolg ne ... zadeva leti ko pes, res je uzitek vozit ... tipke niso nikakrsna cokla ... v glavnem noro!!! :)

Ker vidim, da je ze izsel ... a kdo ve, se da ze kupit pri nas?

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

PrimozR ::

A je že uzun??

Demo je hud, loh tut fajn powerslide nardiš iz ovinka vn>:D . Škoda edin k se ne da u demo volan upedenat:(

OrlyTM ::

jap ... ze uzun ... check njihov homepage ...

ma v demo se se tipk ne da nastavit ... treba vozit na kurzorje ... krneki ... ampak filing je pa nor ... powerslidei sekajo! :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Thanatos ::

v slovenijo pride cez dva tedna, danes sem klical mantis.

MilkyWay ::

Jaz sem tudi sporbal demo in sem zelo navdušen, še posebej nad unim rdečim jaguarjem, ki tako lepo drsi skozi ovinke. In da, tipke in volan se da nastavit, samo pogledat je treba malo bolje :D.
Npr. tako: izbereš simulator modes -> free race -> normal (ali kaj drugega) -> vintage classic (ali kaj drugega) -> continue -> driving setups. Tukaj lahko nastavljate tipke al pa volan. Jaz imam kar lepo volan je in 10× bolj uživantsko kot na tipke.

LP

PrimozR ::

Ufa, tnx, sam pomojem sm že zbrisu demo...

killah bee ::

komi čakam da si jo iz kje dol poberem:D

ker je u iber huda

jo ma že kdo:\

Thanatos ::

toca race driver 2 ima zascito starforce 3 tako da bo zelo tezko narediti delujoco varnostno kopijo.

kilergas ::

Dandanes je tolk lumpih na svetu da bodo ze najdli iglo v senu :)

Thanatos ::

dvomim da bo pri starforcu 3 zadostoval no cd patch. poglej si cez kaj moras it ce noces originalnega CDja od hitmana 3 meti v pogonu med igranjem

AtaStrumf ::

Glih to sem dons gledal. A jim je končno ratal naredit unbreakable zaščito, ker špil (hitman 3) je že nekaj časa zunaj, kakšnega release-a od katere večjih skupin pa kar ni in ni. Če je sedaj isto še z Toco Race Driver 2 so ga nekateri 8-) nasrkal.

No ja, verjetno bojo pogruntal, sam jim bo mal trajal.

Xplicit ::

prosim da se drzite teme - TOCA RACE DRIVER 2

tema NI nikakren hitman 3, nikakrsni nasveti o vrtnarjenju in podobno
ker ce ne bom zaklenil

OrlyTM ::

am ... unbreakable zascite NI in jo NE BO! Ce se da nekaj zaklenit, se da tut odklenit ... to je dejstvo! ...

vsekakor pa si spil taksnih razseznosti in kvalitete, ki veje ze iz dema, IMHO zasluzi vas goldinar.

Mojega si bo, vsekakor!

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

mi_c_ho ::

A kdo ve, če obstaja sam pc-dvd verzija, al tud na navadnih cedejkah?

killah bee ::

Kmalu jo bom dobil in pol gasa:D


malce polepsan post - moderator
Abit NF7,T-bred1700+@2400+(10x200),512MB,hercules 9800@9800pro 385/695

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xplicit ()

killah bee ::

Špil seka do konca,je pa na formatu DVD,jo je še kdo sprobu:D :D :D
Abit NF7,T-bred1700+@2400+(10x200),512MB,hercules 9800@9800pro 385/695

PrimozR ::

Jest še ne. Si kupu??

AtaStrumf ::

Jebemti tale RD2 zaščita je pa nekaj s*ukana. Sem na tem forumu prebral, da je treba v registru nastavt full control za uporabnika na katerem poganjaš igro, samo ni pomagalo. A je še kakšna druga fora.

Thanatos ::

klici code-ije za novo cifro?

Maximus ::

sm ravnokar demo probu in morm rec, da sm kr zadovoljen.

LP!

ahac ::

treba vozit na kurzorje


Treba vozit na volan. Potem opaziš, da je force feedback zanič.
Online demo me ni prepričal.. samo neko brezvezno arkadno zaletavanje. GTR demo je veliko boljši.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

PrimozR ::

Dj tist k sm ga sprašvov če je kupu špil, nj mo pošle neki na ZS al pa se kle oglasi, k ga neki rabm.

jeb ::

"Potem opaziš, da je force feedback zanič."

Ne bi rekel. V "simulation" nacinu je spil res zelo arkaden. In je res bolj arkadno zaletavanje, ampak to predvsem zato, ker je online cel kup folka, ki nima pojma ali pa igra na knofe, ali pa oboje. Pa se vedno je zabaven spil.
Ko gres v "pro-simulation", se pa izkaze, da FF deluje odlicno. Da o zahtevnosti voznje ne govorim. Tezko je loviti tisto kanto od Mercedesa. Za forda ali v8 pa se nisem probal.
Na sim mode sem v DTM (hockenheim) spravil skupaj najvec 1.16.8, medtem ko v pro sim se nisem prisel pod 1.33. Ampak sem odpeljal le nekaj krogov... Da folk nima pojma ali pa nima volanov, ti postane jasno, ko na pro-sim z obupnimi casi zmagas dirko, pa nihce od ostalih niti ne pride do cilja, ker je dirke prej konec.
Spil je OK, potreben pa je precej popravkov, mislim na online spilanje - ne mores videt, kaksen ping imajo sodelujoci, da bi laggerje pobrcal se pred dirko (potem ti pa kaksen warper skace po ekranu, da ga nikakor ne mores prehitet, ker ne ves, kje je) ; spil brez problema dopusca voznjo v rikvertz, spil si ne zapomni, kako si si nastavil volan, nimas vzvratnega ogledala...
Ampak za online zabavo pa po moje kar obeta.

jRk0 ::

sem demo probal in mi je kar vsec.
spilam pa na joypad z dvema analognima palckama, desna je za gas, leva pa za sofirat...pa na pro-sim spilam in je prav zabavn spil:) se driftat se da:D

noce pa mi delat FF sploh? (mam ff na joypadu - thrustmaster firestrom dual power 3)
You fuck up once, you loose two teeth.

Thanatos ::

jaz mam original. pipi mas kaksno vprasanje?

jeb neh spilat demo ker spil ima mirror (patch 1.1), lahko gledas levo in desno (patch 1.1) ter lahko stelas linearnost/krivuljo volana (patch 1.1) in si zapomne nastavitve. drgac mas pa nekaj kar se imenuje COLLISION OFF katerega vedno uporabljam ce je vec kot 4 folka na mojem serverju. da ne govorim o forward only collision tako da ti trolli ki vozijo rikverc nc ne morjo.

folk online so drgac samo nemci in avstricji ki vozijo samo DTM na sim nacinu. pro sim serverjev je ponavadi 5-6 od tega vsaj trije z DTMom. vidi se da se ni cracka in je folka bolj mal.

Thanatos ::

ce ma folk lag vec kot 500 pinga se ne more sploh na tvoj server povezat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

Alexius Heristalski ::

Ocena v Jokerju: 71. |O Kaj je res tako slaba igra? Ne morem verjeti!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

globoko grlo ::

če se je pa ne da skrekat>:D >:D

Tr0n ::

Da se jo ze, ampak ce se niste opazli je operacija Fastlink polovila jedro ISO skupin, kjer so bili tudi redki crackerji, ki obvladajo te zascite.

Tako da kr lepo po original v trgovino, ce bi jo radi spilali.

boštjan ::

še dobro,da delam v štacuni:D

||_^_|| ::

Alexius: nisem vedel da se kdo jemlje jokerja kot referenco.>:D

PrimozR ::

A pol 100% NI cracka??

Thanatos ::

a vids se koga govort o spilu poleg mene :D ?

gobec ::

Kje jo lahko snamem online demo?

Alexius Heristalski ::

nisem vedel da se kdo jemlje jokerja kot referenco
Koga pa naj? PCformat? Moj mikro?:D
Jaz ponavadi preberem opis, šele potem se zanimam za igro.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

KTr1sk ::

Multiplayer Demo lahko dol posnameš od tukaj:
http://games.softpedia.com/public/cat/3/3-85.shtml

||_^_|| ::

jst pa ponavad pogledam napovednik pa pol grem probat demo, pa če mi je všeč kupim celo, če ne pa nič. Revije mi pa nikol niso ble všeč ker majo vsake oči svojga malarja:)

Thanatos ::

toca race driver 2 je na voljo v mantisu za 8100 sit. ce jo bo kdo kupil naj se mi javi da gremo vozt online :)

boštjan ::

thanatos 1. naslednji teden te mejlam,moram samo videt za kolko jo bomo mi meli

tomaxxx ::

upam da me nebodo zdej postrani gledal, ampak naj povem da se (koncno) da spil igrat tudi brez dvd-ja >:D
in sicer je tko da moras imet vsaj 2 racunala v mrezi. Na enega instaliras igro, na drugega pa das v sheran folder image igre(iso, bin) , katero mountas z Daemononom. >:D

tukej je copy-paste navodil kako stvar narest:

0 :-Unplug the power fron any cd / dvd drives you have.
1 :-Creat a shared folder on a computer on your network.
2 :-Place an image (.iso/.bin.cue/ect) in that folder.
3 :-On your computer right click my computer select map network drive.
4 :-Click browse and select that shared folder. Next next yadda yadda.
5 :-Install deamon tools 3.46.
6 :-Left click on the deamon tools task bar icon and select device 0.
7 :-Go to the maped dirve in my computer and select the image.
8 :-Install TRD2 (if need be)
9 :-Right click the deamon tools task bar icon and select emulation then all options off
10 :- Start TRD2 and play. Works on and offline

Nisem pa se nikjer zasledil kako bi stvar izpeljal ce nimas dveh racunal (mreze).
Uglavnem stvar deluje!! :D

AtaStrumf ::

Simple postopek, razen tist korak 0, mi glih ne paše. A je nujen? Da ne bom 4 GB gor pa dol po mreži brez veze pošiljal.

tomaxxx ::

ja, je nujn, ker drugac ti sevedno vn mece No disc found

Thanatos ::

svetovno :D

skyline ::

ej tomaxxx, tenx!!!:D
bom probu...

PrimozR ::

SVIJA k maš 2 kompa. A ma kdo kšno švoh kišto pa mrežne+ kable za mrežo postavt????:D

skyline ::

dej pipi no....
tebe je res sama fovšarija...lol:D

tomaxxx ::

ej, sej folk je ze nekaj probaval z nekimi forami o virtualnem PCju ali preko FTPja ki si ga postavis itd... more bit tudi sansa. Samo jst se s tem ne bom ukvarjal ker se mi ni treba >:D
velik uzitka ob igranju:D

tomaxxx ::

se to ... ce bos instaliral pach 1.2 ti stvar spet nebo delala, pa zaenkrat se se ne ve kako bi to resil, seprav ... cleaninstall in pusti pr miru dokler dela :)

Thanatos ::

>SVIJA k maš 2 kompa. A ma kdo kšno švoh kišto pa mrežne+ kable za mrežo postavt????

ceneje dobis original :P

ricola78 ::

Rad bi sam sporoču da ni treba fizično izklopt kablov od cd/dvd roma, ampak greš v administrative tools->computer manegement->device maneger in daš na disable device(dvd/cd rom). Stvar preizkušeno dela:)) -> predvsem ugodno za tiste z notebookom. Sicer najbrž ste to že sami pogruntali, ampak taka informacija škodit ne more :D
LP
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Race Driver: GRID (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28624016 (8213) uro1001
»

NFS underground 2

Oddelek: Igre
322183 (1081) PrimozR
»

NFS-U2 in podo0bne dirke - par začetniških vprašanj...

Oddelek: Igre
61386 (1298) Thanatos
»

Kwa bi radi vidl v pravi dirkaški simulaciji?

Oddelek: Igre
191684 (1343) PrimozR
»

Colin 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1408475 (5654) PrimozR

Več podobnih tem