» »

gta vice city

gta vice city

««
13 / 14
»»

tx-z ::

jst igram pa igram vc, pa krnaenkrat zmanjka misij. Pogledam stats pa vidm 33% rešeno, misije pa ni nbene več. Sm pr prjatlu gledu k je igral uno k z motorjem skačeš po hišah--sploh je ni blo.. kaj zdej?
tx-z

siegmund ::

zigam: KLIK

VuLc4n0 ::

A lahko komu na mail pošljem slike od te igre ker mi ful gre na živce, da mi razmaže sliko. ;((

Moj comp:>:D

Intel pentuim 4 2. 66ghz
geforce fx 5600
512 mb rama

Igra je original, tak btw;((
http://christinalake.cjb.net

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: OwcA ()

BaRtMaN ::

Uploadaj sliko na sem.

.smidge. ::

Mislite da je res to da se warez unici po dolocenem cajtu? Zanimivo. Ceprav meni se zdi da se bolj unici pri dolocenih procentih. Ker imam en starejsi sejv ki mi dela (ceprav loada mi ene pol mintue ;(() Oni savi ki mi ne delajo pa so bili ustvarjeni po tem ko sem kakih 10 hidden packagev pobral. Poleg tega pa ko dam ctr+alt+del mi task manager ne napise da se ne odziva, ampak da tece normalno.

Zanimivo res. Bom pac odinstaliru spil in spet instaliral in ne bom uporabu no-cdja>:D
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

gigaherz ::

Moj prijatelj je imel narejenih 53% igre, ko sm prišel do njega. Na cheatplanetu sm gledal da moreš naredit neke misije, ki so na spisku na tej strani. In tako sva s frendom igrala cca. 50 min in rišla do misije pri V. Potem nas je tisti črnc Lance izdal in smo ga morali ubit. Ko smo ga ubili, smo morali še enega ubit (Sonny-a). In ko smo joh potofali smo končali GTA:VC in se pokažejo tisti creditsi in tiste fore. Ne vem zakaj, če nisva naredila tistega dolgega spiska misij, ki bi jih morala, da dobiva zadnjo misijo. Po ti misiji piše da sva naredila 60% cele igrce.
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

njok ::

Saj ni res da moras naredit vse tiste misje, kot eni pravijo, samo kljucne. Pa ne me sprasevat ker ne vem katere so to. :)

Freak ::

A mi lahko kdo pove kje dobim tank. Celo vojašnico sem pa ga nism najdu. Tm je samo hunter.|O

njok ::

Samo? :D Pobrat moras paketke, tam okrog 60. se mi zdi da ga dobis v vojasnici. Ali pa samo naredis wanted level 6, je lazje. :D

gigaherz ::

Eno vprašanje, in glede Hunterja. NIKJER v celi igrci nism zasledil ta helikopter, razen v zadnji Cortezovi misiji, ko odpotuje. Drugače ga po celi vojaški bazi iščem, saj sm našel 100 Hidden package-ov. Po mojem bi moral bit na helipadu ampak jaz ga ne vidim. A mi lahko poveste kaj je narobe?
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

the_unborn ::

nikjer nisi zasledil TA helikopter? prosim govori slovensko:D :D pa brez zamere, sem se pac spotaknil cez to zadevo:)

Scorpia ::

Imam podbne težave kot VuLc4n0.

Pred kratki sem dobil novo grafično Geforce fx5600.
Prej sem imel geforce4 mx440SE.
Na prešnji grafični je igra ful lepo delala nč štekal itd...
Pol sem utaknu fx in igra dela prbližno 1-2 minute ok, ko se mal furaš okoli.Počasi vse začne biti čudno; ene črte različnih barv nastanejo avti, mesto, nebo vse so čudne barve z črtami tam pa kakšen človek k se sprehaja se najde da je brez napak.Pr mx440se tega ni bilo. Poskusil sem druge gonilnike paa ni pomagalo.

Pentium 4 2ghz
256 ram

C_maniak ::

hmmmm, zdej ma pa nVidia težave???

gigaherz ::

Našel sm 100 Hidden Package-ov in v vojaški bazi bi se moral prikazat vojaški helikopter HUNTER, vendar ga jaz nikjer ne najdem! Zdaj razumeš?
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

C_maniak ::

Sej take stvari tud mene razp*****o, sam jez ne vem kaj je narobe pr teb. Zažgi CD:\ ...
:))

DarkTemplar ::

Jest sm sm vanted level 6 dobil pol sm pa dobil tut vojaškega helikopterja. Sm ukrast ga je mal problem.:D

flipflop ::

Jaz sem tudi imel level 6,helikopterja pa ne. Verjetno je treba imet oboje? Hidden package in WL6.

gigaherz ::

Kaj je s tistim Matrix mod-om za Gta:VC? Meni link ne dela!
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

.smidge. ::

Kaj mislite s tem level 6? A da imas enkrat level 6 in potem spet zbijes zvezde dol, ali da imas vagilante level 6??

Meni se je hunter kar sam pojavil, nimam pojma kdaj:D
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

gigaherz ::

Kje pa se ti je pojavil? A u vojaški bazi ali na jugu prvega otoka?
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

.smidge. ::

V bazi. Tam na 1. otoku ga se zdaj ni.
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

DarkTemplar ::

Baza se nahaje zraven letališča. Hounter pa se pomoje pojavi šele takrt k nardiš vse misije ( ko ubiješ Sonny-ja ) in ko kupiš nekaj podjetij in nardiš njihove misije. Aja tle hidden package nima nobene veze.:D Vi raj nardite sunshine autos in boste dobival avte de vs kap.:O
Lp!

gigaherz ::

Naredil sm vse misije in sedaj se mi Hunter prikaže v voj. bazi in na jugu 1. otoka. Zdaj morm nardit še vse unique jumps-e in rampage.
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

frenky2 ::

vpiši: PANZER in to je to...butnejo ti ga na cesto blizu tebe, tank, ne kaj drugega
goljufije so sranje, so pa dobre za izživljat, med pavzo...greš na streho in jih tolčeš, al pa na policijo in ...gas po njih....
NUTTERTOOLS
by
Frenky
-----------------------------------------------------------
leta 2005 p.kr., pa še vedno ni ADSL-ja povsod

Mr. ::

Jest sem tanka dobil tako da sem vzel minigun in začel streljat na vse kar sem vidu.Ko dobiš šest zvezdic ti pridejo po cesti tanki in takoj si katerega sposodiš:D .

Chronoboy ::

Jaz sem naredil 98% igre.:D
Manjkajo mi samo misije gasilcev in resevalcev.

VuLc4n0 ::

Človek več ne ve kaj bi naredil. In te probleme imam samo pri vice city in uefa champions league 2001-2002. Ostale igre pa mi delajo super z vsemi detajli na full pa na 1024x768.

Drugače pa sem igro obrno na pentiumu III 733mhz:D pa 128mb rama:D
Grafa pa elsa erazor III:D
LP
http://christinalake.cjb.net

flipflop ::

Uefa champions league pač ne igraš več>:D ,za vice city pa ne poznam rešitve

shock ::

Zanima me če kdo igra to igrico v multiplayer načinu?

njok ::

shock! :)
Se dobro da si me spomnil. Jaz sem na projekt GTA3:MTA cisto pozabil, sedaj pa sem videl, da obstaja tudi MTA:VC.
A slucajno ves kje je help area?


edit: Help area sem nasel, vendar nisem izvedel kar sem hotel. Nekje sem bral o capture the car, kje lahko najdem to?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njok ()

MrGTO ::

mene pa neki zanima.Pri sunshine autos nevem kako zacet dirko. Kaj moram sitsnit ko mi pokaze kje so te dirke?

Lp, Blaž

flipflop ::

Ko ti pokaže mapo,kjer je dirka,pritisneš shift,poiščeš dober avto in greš na mesto dirke.

Mr. ::

Pa če ne moreš zmagat si pejd po tanka in avte rastreli:D potem pa mirno odvozi krog

C_maniak ::

al pa z bazooko na štartu avte razstreli.

sam pol si že pacek...

liskawc ::

zdek ce bi vsi tkkk radi tist helkopter vam povem sjt skirjega si zadawnloadajte trainer sam pal tk ni zanimiwu

http://trainer.gta-vice.com

tal heli sploh ni tk duobr ka preci cudno leti


peac

MaX ::

eno vprašanje...Z FBI avtom sm naredil 14 vigilante misij, naprej pa ni zneslo...Nekje sm bral, da naj bi jih bilo samo 12.

Kaj delam narobe, da mi ne da tega po..... armorja na 150?

BaRtMaN ::

Probaj dobit tanka, z njim lahko delaš vigilante misij skoraj kolikor hočeš.

Kar sem ugotovil pri vojski, ki te lovi, je, da te s tanki skušajo ustavit, tako da te lahko vojak povleše ven in aretira.

mare87 ::

Ja in tudi čez čas ti ga "ftrga":D

gigaherz ::

EJ! Kaj je s tistim Matrix mod-om za VC. Tisti link ki je dan mi ne dela!!!
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

San ::

Imam problem z GTA Vice city - igra se mi lepo inštalira, vendar ne pridem dlje od splash screena, ko igro zalaufam. Če pozna kdo rešitev, naj mi jo prosim sporoči.Imam najnovejše gonilnike in dokaj solidno mašino (amd 2700+, 1Gb rama, ati 9500pro, 2xWD80JB,...)

San ::

No suntrace, ker nihče nima pojma, naj ti jaz povem da je rešitev v no intro patchu, ki ga dobiš recimo na Game Copy World. Pa veselo igranje ti želim.

San ::

Ej hvala, ti si pa res faca :)

siegmund ::

lolish:D

Sydk ::

tut jst mam en problem, mam radeona 9600 navitega in mi dela 1000 in ena igra brez problema, lepo stabilno...ko pa zalaufam tega cefurja v vice city mi pa spil po dolocenem cajtu zmrzne, ce dam default speed pa dela, zdej kaj je ta igra tok posebnega da ne mara overclockinga?:D

VuLc4n0 ::

Hehe:D Jaz pa sem najdu rešitev za moje probleme:D Rešitev pa se nahaja TuKaJ
http://christinalake.cjb.net

Paramedic ::

Heh, tist patch men ne bi čist nč pomagal, kvečjemu tist na GCW.>:D

Ne vem, če je že kdo omenu, ampak ste opazli besedno asociacijo v imenu otoka: Prawn island - pomislte kaj na njem snemajo, pa je kr jasno :8).
End transmission.

Blum ::

A se da kje downloadat nove avte? starih sem se ze navelical... ???

VuLc4n0 ::

No, ker je tajna policija zaklenila mojo temo bom vprašal tule:D Kje lahko downloadam multiplayer mod za vice city?

lp owci:D
http://christinalake.cjb.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VuLc4n0 ()

BaRtMaN ::

Slo-Comp, 2 novici na dnu strani pa poglej linke.

_Mortal_ ::

A kdo ve kje bi lahk dobu caddy-ja k me samo še on manka. Prej so se vedno vozila dva blizu golf igrišča zdej pa nikjer nikol nobenga...
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?
««
13 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1477135521 (31762) Sandi1987
»

GTA: IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
508260 (6538) roli
»

Grand Theft Auto Vice City

Oddelek: Igre
231913 (1189) KAMERMAN
»

GTA:SA trailer

Oddelek: Igre
141701 (1447) Wolfram
»

Ce bi lahko izbrali samo eno igro to poletje.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
534627 (3738) ordan

Več podobnih tem