» »

gta vice city

gta vice city

««
3 / 14
»»

Xplicit ::

a je zdej multiplayer al ga se vedno ni?

OldSkul ::

No da še jaz svoj piskerček pristavim.Igra se mi zdi odlična.Na amd 900 in GFmx2 mi dela na 1024x768 popolnoma gladko.Drgač pa glede problema z inštalacijo sem imel jaz iste probleme ( The Hero ), vendar sem jih rešil tako da sem z Deamon tools odprl bin file in zagnal inštalacijo.

Marsovec ::

igra [e nima multiplajerja
igra je zakon ker lahko zdaj še voziš bolše avte in motorje, krosarje, skuterje in harlije.
Pa avtov ne rabiš iskat ko nor jih imaš kr veliko!
Tovornjaki so tudi notr še za avte vozit samo kaj ko jih ne moreš ker takoj dol pade!!>:D

V-i-p ::

Aja, kolegi, vem da sem neučakan, ampak, a ni blo nekje govora da v Vice City lahko poleg avtov, motorjev, tovornjačkov goniš tudi helikopter???? Kje pa je, meni se ga tako lušta malo furat :D Fala... :P
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

OldSkul ::

Že na začetku na eni nalogi ga furaš toda z njim je težko letet.

MrX ::

helikopter je parkiran na strehi tiste vile ki je od D-ja, ali pol kasveje V-ja.

bucika ::

ki maš garažo:\ :\ :\ :\ :\

svejk ::

se komu sanja kako postavis motor na zadnje kolo?

||_^_|| ::

prtisn 6 + gas. če hočeš pa zabremzat na sprednjem kolesu pa 9 + bremza. Najboljš gre s športnim motorjem.

primozetoo ::

Jst ne najdem helikopterja ne pr D-ju ne pr V-ju.NE na strehi ne pod streho.Kje se skriva ?

Marsovec ::

Jaz še nisem opazil helikopterja pa sem že prevozo vse otoke!!!>:D
Garaže pa pomoje ni, ker nimaš tako velike otoke kot pri trojkici pa ital najdeš takoj vredi avto in motor!!!!1>:D

Nikita H ::

baje lahko kupuješ razne objekte, tudi stanovanja, kjer lahko sejvaš misijo, da se ti ni treba ful vozt, pa tam naj bi bile tud garaže...tko so mi povedal!!

MrX ::

itak da maš garažo8-O

flipflop ::

Jaz ga tudi jutri dobim,že komaj čakam da vidim kako je s kupovanjem objektov :)

LeQuack ::

tuki je en filmcek ki se ga posnel ob letenju, pokaze pa tud kje se skrivaje kej helikoptercki.
http://members.lycos.co.uk/kvak00/gta3_vc.avi

ali3n ::

ta film ma 41 MB.. sam povem...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Nikita H ::

sam je hud filmčk. Blazno veliko mesto je vidt!

Xplicit ::

404 not found - ce mas na lycosu je promet omejen na 100MB tko da 2 dl-ja pa je konc :\ - ti skenslajo do konc meseca

LeQuack ::

Apn !

V-i-p ::

Argh, ta majhen frčoplanček™ je tako težko za vozit, da verjetno nikoli te misije z bombami ne bom naredil. Jaz sem pa mislil da je v Vice City kakšen helikopter za vozit like avto, da se not vsedeš pa se dričaš po nebu mesta ;)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

MrX ::

jaoooo, jaoooooo. itak da je helikopter s katerim se furaš. maš ga od policije, fbi, vojske, s katerim streljaš rakete>:D , in pa un puščavniški, pa navadn civilni. tud avijon na vodne smuči lahko furaš.
en helikopter je na strehi od unga tečnega čevapa (D-ja), ko pa ga ubiješ pa je ta bajta tvoja, ki je potem V. a je zdej jasno?:D

LeQuack ::

Un link je crknu tko de je tuki en drug:

gta3_vc.avi

mile ::

dobr ftp tole, leti ko skera

flipflop ::

Še par uric,pa bom jst tudi mel to. Že vidim zasilne pristanke z letalom na sredi ceste:D

M4TECH ::

Kaj še komu tuki šteka miškin kurzor v igri ? Kurzor se giblje kot da ni vključen Mouse Smoothing.8-O

svejk ::

zakaj mi ne predvaja (Un link je crknu tko de je tuki en drug:

gta3_vc.avi) tega linka. mam mplayer 9 pa kodek divx 505.

flipflop ::

ffdshow rabiš.

ali3n ::

hm.. tale špil je čist fin za razvedrilo, zabijanje prostega časa... :-)
Imam pa en problem: SAMO v GTA3 VIce City se mi vedno zgodi, da mi po 5ih minutah igranja raztrga sliko. Taka slika ostane tudi potem, ko zaprem špil... namizje izgleda nekako takole:


Cel 1,2
Abit BH6
384 SDRAM
R9000 PRo 64MB, Sapphire Atlantis; gor so čipi EtronTech 3,5 ns; grafična ni navita
win2k sp3
DX9
Catalyst 3,4 (sveži, še topli; probal tudi starejše a ni razlik)

Nekako mi ni jasno, da se to dogaja SAMO v tem špilu, vsi drugi (najmanj tako zahtevni špili) delajo BP. Kišta je preluftana, na GPUju je originalni hladilnik z ventilatorčkom... vse tovarniško.
Ta napaka mi deluje čisto hardwerska (zanič rami na grafi, prgrevanje), a me moti dejstvo, da se to dogaja samo v GTA VC.
Any ideas?:\
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

OldSkul ::

Ja a mi lahko kdo pove kako rešit problem z inštalacijo.Rabim za enga prjatla.
Pa kako se recimo kupuje stavbe ???

Xplicit ::

ali3n - to se je men dogajal pr prejsnjem radeonu 9500pro - cela zadeva se je pregrevala, pa edino kar je pomagal (pa se to vcasih ne) da odpres stranico ohisja al pa da dodatn ventilator na stran namontiras)

jest sm taprvo tud mislu da so driverji krivi pa ni blo tko :\

ali3n ::

ma men že zdej piha nanjo 120mm delta na 5V... bomo menjali.. (garancija)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Simko ::

ali3n vidim da si tukaj omenil,da imaš težave. Torej problem ni le v Vice City :) ...preberi si moj komentar. V GTA3 mi je strgalo sliko.

In to NI pregrevanje, ker lahko sem nabijal vse ostalo tudi po več ur, GTA3 pa sem zagnal takoj , ko sem prišel v WINse pri odprtem ohišju...in TAKOJ je sliko raztrgalo.

Saj pravim ATI dolgo več ne...glede na to, da sme kartico že menjal in glede na to, da ima toliko ljudi te težave...mogoče so res gonilniki krivi.

BaRtMaN ::

Pa kako se recimo kupuje stavbe ???

Potem, ko ubiješ Diaza (tisti, ki ima vilo na otočku), postane njegova vila tvoja. Potem moraš nardit še eno misijo tam, in sicer razbiti par izložb v North Vice Point Mallu, da ti začnejo plačevati denar za zaščito. >:D Ti tudi napiše, da zdaj lahko kupuješ posestva. Nekaj jih je brezveznih, ker dobiš samo točko za shranjevanje, nekaj ti jih pa denar prinaša (tiskarna za keš v Little Havani...).

Špil se mi zdi odličen, pa tudi pretirano težek še ni. Samo dirkanje mi ne gre najbolje od rok, ker se zmeraj kam zabijem. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

R33D3M33R ::

ali3n: meni se je to zgodilo ko sem v Shadow Warriorju =DOS total :D dal na nek narobni video mode. Samo meni je že na začetku ven vrglo, torej pregreva se ne, kot je že Simko rekel. Možno je torej da so gonilniki.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

marko321 ::

Mr. X kaj ce bi ti povedal kje priblizno se nahaja tisti vojaski helikopter in tisto letalo?

Lahko bi se zmenili tako da vsak ki nekaj novega ugotovi tu v forum napise da lahko se drugi vemo!

Binji ::

se ena katana je skrita tam v eni lopi zravn ene hise desno od Diazove (neka srckasta pot je spredej)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

flipflop ::

Ga mam jst tudi zdaj. Misije niso težke,ampak velikokrat se nekaj po nepotrebnem ponesreči in je treba ponavljat.Sicer pa je motor zelo uporaben,pa helikopter tudi.

Xplicit ::

zdle dobu (glej tocen cas :D ) sprobu bom pa zjutri - pravjo da ni dobr da vozs motor pod vplivom alkohola :D (pa ceprav je v spilu)

Tero ::

Jooo...
Kak tisti helikoptercek vozis? Ko moras bombe vrect na zgradbo ne?
Samo pol helikopter gre do neke visine dalje pa ne... :\
Al pa jaz ne znam.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

BaRtMaN ::

RC helikopter je na izi. Uporablat moraš smerne tipke+numpad (tipke za turret). Probaj malo prvo letel okoli, meni je tako uspelo v prvem poskusu, pa še ena minuta mi je na koncu ostala. Zdej mi pa problem dela RC letalo, ker ga skoz dol vleče (misija za voodoo lady, če kdo ve).

BaRtMaN ::

Vojaški helikopter (Hunter oz. apache, se mi zdi) je v vojaški bazi na letališču Escobar, ki je blizu dokov. Priporočam dostop z zraka in hitro akcijo. Minigun rulz!

Binji ::

Ja nej mi ksn povej kaku letis s tistmi RC letalci. Jst jih ne morm niti slucajnu u zrak spravt
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

flipflop ::

Tero: če hočeš nastaviti vse bombe,moraš iti V stavbo. Tam ko greš proti prvemu sodu,so na desni strani stopnica,potem pa greš noter.Najprej (še preden vzameš prvo bombo) leti na ogled stavbe,vmes pa s propelerjem ubij sovražnike,da ti ne delajo problemov med letom.

Matek ::

RC avionček sploh ni tak zajeban. Binji, ful dolgo drži gas pa nič zavijat, pol bo vzletelo. Pa mislim da so tipke "narobe", gor je dol in dol je gor. tipke maš WASD plus 9 in 6 na numpadu. Itak maš bomb neskočno in časa tudi, tako da si lahko vzameš čas, se malo odaljiš in potem dobro nacilaš. Sam ni dobro preveč pikirat, ker se je težko dvignit na hitro nazaj. Meni je uspelo v tretjem poskusu brez problema.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

BaRtMaN ::

Hehe, meni je tudi uspelo po nekaj časa-trik je v numpadu.
Naloge postajajo vse težje in težje. Delam misije za filmski studio in Sunshine Autos, obrnu sm že Haitičane in Kubance, zdej delam telefonske misije, banko sem že oropal (pol, ko kupiš Malibu klub, sestaviš ekipo za rop), denar dobivam pri vili ($5000), tiskarni dnarja ($8000), Pole Position strip klubu ($4000) in pri Malibu klubu ($10000). >:D

flipflop ::

A mi lahko kdo pove,kaj moram delat pri motoristih,tam ko maš chaosmeter? Sam to me zanima,kaj moram naredit,je treba ljudi pobjat al kaj?

lp

Sumo ::

Ljudi ja. Pa policaje tud :) . Samo streljaš kot neumen, sam potem je problem, ker ti po koncu misije ostane wanted level enak, tko da ti mora uspet pol do mehanikarja pripeljat, da ti pobarva avto in zamenja motor.

Xplicit ::

ej kako se ukrade tank? k not nemors, ce pa zacnes strelat pa ne zdrzis niti 5 sekund?!?

MrX ::

zaparkiraš ga z unim modrim oklepnikom od policije in počakaš da grejo vojaki vn iz tanka, pol pa ga lahko ukradeš.

mile ::

če pa sam čakaš, grejo pa po krofe :))
dobra fora
««
3 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1477135735 (31976) Sandi1987
»

GTA: IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
508300 (6578) roli
»

Grand Theft Auto Vice City

Oddelek: Igre
231921 (1197) KAMERMAN
»

GTA:SA trailer

Oddelek: Igre
141706 (1452) Wolfram
»

Ce bi lahko izbrali samo eno igro to poletje.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
534661 (3772) ordan

Več podobnih tem