» »

gta vice city

gta vice city

««
2 / 14
»»

R33D3M33R ::

Moraš met močno hiter disk, tej ne šteka.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

KTr1sk ::

Disk imam WD40Gb7200, probal bom to izklopit(frame limiter pa še neki ..), sam trenutno je nimam na računalniku posneto.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisalo: jRk0 ()

Jok3r ::

Vzuni je :D :D :D ... sam malo bo še trajalo da dobim iz USA po hitri pošti dostavljno domov!!!

OldSkul ::

Oooo, pa je res že prišla.Si jo že snemam!:)) :D

MrX ::

dons jo dobim!!!!!!!:D :D :D

BaRtMaN ::

Kaj če mi nucat, če jo mam lahko čez par dni, če je ne bom mogel igrat. Imam namreč GF2MX. In ne 400, ampak 200.

flipflop ::

Nekam počasi potuje,tako da jo jaz dobim v nedeljo proti veceru ali pa v ponedeljek zjutraj.0:)

Ahiles ::

Doom3 se dela okol opengl.

OmegaBlue ::

Matr nikakor ne morem nardit tiste "save lance misije" :|

Prokleto a gdo ve kako bi lahk ??
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

MrX ::

špil sploh ni tok zahteven! men dela na 4*AA in 8*AF čist lepo>:D

BaRtMaN ::

Not funny.

OldSkul ::

Ja kakšen računalnik pa imaš Mr.x!
Jaz bom bil vesel če mi bo delal na naviti GF2-mx ter 1.1 Ghz procesorju.

MrX ::

štos je v tem da mi je GTA3 na istih nastavitvah delal tudi na 20fps -štekal ko svina! v Vice City pa je konstantno 30fps. čudno8-O

darh ::

Mr.X -- mogoče so se b ~2 letih vsaj programirat naučil >:D
Excuses are useless! Results are priceless!

||_^_|| ::

Mr.x: očitno so mal bolj optimiziral vse, men zdej tut ful tekoče dela, kar pa za gta 3 ne bi mogu rečt pr teh nastavitvah.

Matek ::

Torej dela bolje kot GTA3, in ne slabše?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

MrX ::

dela full boljš kot gta3!

a je že kdo naredu uno misijo k morš s helikoperčkom 7 bomb na temelje neke stavbe postavt? men je full za*eban!;(

drgač pa špil je zakon!!

ripmork ::

hja,tole se sliš malo preveč prelepo,da bi bilo res:\ .....

jRk0 ::

Ce je meni na duroncku 900 + radeon8500 delalo kar hitro fajn. edino ram si grem se kupit zaj da bo cisto brez skrtanja diska...samo to je problem. na 1024 32 bit vse delalo. Vice city pa si grem jutri al pa v torek kupit...
You fuck up once, you loose two teeth.

speed machine ::

To itak da mora delat bolše, če so uporabil prejšnji pogon in ga predelali, odpravili hrošče, ga zoptimizirali. Pa še to se mi zdi, da so odpravili izrisovanje objektov za stavbami, kar je imel GTA3.

MrX ::

ampak multiplayerja pa še vedno ni :'(

ripmork ::

kako misliš da bo delal na p3 800 z geforce 2 mx400? pa 128 mb rama?

meni je gta3 fuullll štekal,čeprav sem dal vse nastavitve na najmanj pa dal gor patch,ki
kar dosti pohitri vso zadevco (izklop efektov dežja in dima,samo prostitutke pa pimpi....)

no ja,upanje še ostaja-upanje da mi ne bo špila ven metal kot toco race driver;((

MrX ::

sigurno bojo kmalu tud kakšni modi na tej strani:
http://members.lycos.co.uk/gtavicecityhq/

Jok3r ::

Kaj pa kaj motorji? Kakšne imajo fizikalne lastnosti :\ ? Če bo po vsej sreči dobim jutri. :D

MrX ::

motorji so zakon!!! ne vem kako je s fiziko, ker ne igram simulacij. drgač pa jst sam motorje furam, razen če ti je ukazano da voziš avto.

flipflop ::

Mr.X,daj malo podrobneje opiši špil,pač nove stvari,poleg grafike,ki so bile izboljšane? Koliko kamer je v igri? Tolpe? Se avti dobro razbijejo?

MrX ::

špil se men zdi da sploh ni tok drugačen od gta3. jst bi rajš reku da je vice city kot en dodatek.
ko se zabiješ z avtom se koščki razletijo po cesti, ko je avto tik pred tem da ga raznese se začne fulllllllll iz mašine vn kadit,itd. imaš razne šope, kjer lahko kupiš orožje/ščit in pa štacuno kjer se kupije druga vrsta orožja: kladiva, šraufnciger, motorka, mačeta, noži. teh šopingov je v mestu veliko in vsi imajo drugačno ponudbo in cene. tudi nova oblačila si lahko kupiš:D . lahko kupiš tudi razne bajte (diskoteke, bare,itd).
kamer ne vem kok je ker nism nč menjal ker mi je privzeta čist kul.

kaj naj še povem? špil je vsekakor vreden vašega časa in "denarja"!!!

Tr0n ::

Isti dolgcajt kot GTA3. Nove teksture na istih zgradbah pa moznost voznje z motorji. Zeh.

||_^_|| ::

razlika med GTA3 in GTA VC je približno takšna kot med GTA in GTA2.

Intro je ful hud (boot iz c64:)

Buggy ::

Zanima me, ce je Vive city dodatek h GTA3 (rabis original za to da lahko instaliras) ali je stand alone spil?

ripmork ::

itak da je stand-alone špil......kolikor je zasnova špila podbona,je vsaj zame špil čist neki druzga kot gta3.....vsaj kolker sem na ps2 špilau....

Tero ::

Mislite da bo mi spil delal na Radeonu7500:\
(proc je 1800+)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

OmegaBlue ::

Bi mogu

V-i-p ::

Mulo sem že poslal na pašo, da mi jo prinese, ker me prav firbec matra, kako bo špil laufal na moji ubogi mašini: Geforce2 MX 400 64mb, 40gb disk ATA 100, Celeron 1.5ghz, 512mb rama...:D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

ripmork ::

HA! že ti se treseš kako ti bo delal,kaj bom pol šele jaz? še giga nimam pa isto grafo k ti....
no pa pol manjši disk:\ .........morš bit optimist tko k jst...reci...DELAL BO!!!!>:D

jst sm tko reku za toco race driver,pa ni šlo....ampak ko sm pa desetič prišel v špil
in vmes dvakrat resetiral comp. mi je celo delal za pol ure,tako da sem odpeljal nekaj dirk
v sezoni!!!..........upaj in bodi trmast kot ripmork,pa četudi bo v špilu preteklo več sekund
kot FPS-ov........ah,zdele se loh zajebavam,pa je svet še zmer tko krut,šmrk:'( ....

...klinc gleda,grem naspidirat comp.pa končam to mučenje>:D

no zdej se pa res držmo teme....mr.x,povej,a so misije v špilu kej težje?
ko smo s frendi špilal na ps2 se mi je zdel vse dosti težje kot v gta3......

MrX ::

ena misija je res za*ebana ko svina. morš s helikopterčkom na daljinca nastavt 4 bombe v eno stolpnico in to v 7min. helikopter pa moraš opravljti z osmimi tipkami8-O . štiri puščice za gor,dol,levo,desno, pol pa še tipki 4,5 za obrat desno levo, pa še 8 in šest za naprej, nazaj. uglavnem res za*eban;( . si bom mogu joystick sposodit:D
drgač pa misije niso dost težje, sploh nevem če so kot v gta3.

Sunna ::

ah no ne pretiravi .. drugac pa rabs samo 6 tipk ;) .. men se je posrecil v prvo naredit.. sam preden gres delat misijo mal okrog letis da se navads ..

drugac pa se mi zdi mesto mal majhno glede na to da so rekl da bo vecje od vsega skup v gta3 . a kdo ve cemu se kupi diskac al pa kaksno posebno bajto. pa mal je bedn ko ne mors avta obdrzat ampak vedno zgine ko loadas (kljub temu da sem si kupil stanovanjsko bajto )

MrX ::

Sunna: sej pol boš dobil bajto od unga k se skoz pizdi. mu boš en šus u glavo spustu:D . pol maš pa garažo.
diskač pa se najbrž kupi zato, da pol služiš dnar.

monster-x ::

no, ta špil grem v petek sprobat k enmu frendu na PC ka men ne dela;((

BaRtMaN ::

rox! Čist odpigan špil tole. Sicer sem šele danes začel igrat, ampak je zakon. Tak bi moral bit že prvi GTA3.

Binji ::

Aja ste ze pogruntali kje dobis katano? Drgaci je tm u tistem North Point Mallu v enem kaficu. Meni trenutno najboljse nestrelno orozje
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Tero ::

joj komaj cakam da grem spilat...0:)
Samo ko mi mula tak pocasi dela...:'(
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

MrX ::

a je že kdo naredu uno misijo pri motoristih, k morš čimveč škode nardit v mestu v 5-7min (nism sure). jst nemorm narest. sm pa strelu avte, folk, kiflce, FBIjevce, povožou ljudi,... zmer zmanka cajta. s čem nardiš največ škode?? kaj morš delat. ampak nočm uporabljat kode! a je kje v mestu kakšna bazoka skrita?>:D

ripmork ::

kaj je mr.x,a se fejst matraš>:D .....ponavad je škode glih takrat največ,ko jo ne sme bit:D

P.S.prižgi gsm!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

[-=Jaka=-] ::

Men Vice City bol dela kokr GTA3, ne vem kako je to mozno ampak zdj mam grafiko do konca 16bit in ne steka, mam pa Intel PIII 933, 512 SDRAM, pa Radeona 8500 :>>

Hvala bogu :>

MrGTO ::

Zivjo!

Jaz mam pa en problem.Namrec ob instalaciji mi napise da ne more prebrat D:\ReadMe\Italian.txt.Potem sm pa vse skup prekopiral na disk brez tega file-a pa spet noce.
A bi biu kdo tako dober pa bi mi poslal tale file preko poste.Komaj sm cakal ta spil,zdej pa me jebe en file.
E-Mail
Res bom hvalezen...

Lp, Blaž

MrX ::

The Hero: check your Email!

a kdo ve kje je kakšna bazoka skrita??

V-i-p ::

Mula se je vrnila iz pašnika ;) tako da, evo, moji prvi vtisi:

Kot prvo bom rekel, wow. Imam Celerona 1.5ghz ter Geforce2 MX 400, pa špil na 1024 x 768 dela bp, brez kakršnega koli zatikanja. Mesto se mi zdi ogromno, več stavb je kjer lahko greš notri, motorji so zakon (sploh čoper ;). Misije so zaenkrat ful dobre (tiste na golf igrišču se mi je kar ni dalo narediti, sem se raje okoli vozil z tistim malim avtekom ki so na golf igriščih, je odličen :), skratka po pol ure rahlega preigravanja in laufanja po mestu, veliko boljša kot GTA 3, po drugi strani pač, podobna... Ampak, saj to smo hoteli, rajt? ;)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

flipflop ::

Kako pa je s tovornjaki? A so sploh noter? Kennworth je? In če je,se da nanj priklopiti prikolico? V GTA 3 se ni dalo;(( ;((

Se dan in noč menjavata? Vreme?
Kakšne so radijske postaje?
:)

MrX ::

kaj ti bojo tovornaki??|O

vreme se menja, kot tudi dan/noč. radijske postaje so kul. za vse okuse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrX ()
««
2 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1477135501 (31742) Sandi1987
»

GTA: IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
508257 (6535) roli
»

Grand Theft Auto Vice City

Oddelek: Igre
231913 (1189) KAMERMAN
»

GTA:SA trailer

Oddelek: Igre
141701 (1447) Wolfram
»

Ce bi lahko izbrali samo eno igro to poletje.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
534627 (3738) ordan

Več podobnih tem